Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

swager

Testo mu sustanon mu?

Önerilen İletiler

swager    43

Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım hem fitness ile ilgileniyorum hemde performans sporlarına ilgim var. Yaklaşık 4 sene önce ağırlık kaldırmaya başladım pandemi ve şehir dışında öğrenci olma sebebiyle istediğim gelişimleri elde edemedim. Şuan 180 boyunda 83 kiloyum kolum 38 belim 83cm ordan anlarsınız.

Bu yaz döneminde ilk kez küre girmeyi düşünüyorum forumda baya bı konu okudum redditte takıldım. İlk kür olarak en çok kafama yatan only testo cycle oldu hatta ilk kez olduğu için haftada 250mg ile 500mg arasında kararsızım. Aklımdan geçen süre 8-12 hafta arası. 500 ile çok gelisemezsin diyenler olacaktır ama ilk kür için 250 yeterli diyende çok kişi var yabancı forumlarda. Aynı zamanda ülkemizde bu ürünleri almakta ayrı bir sıkıntı galiba.

Benim sorularım sırayla şunlar 

İlk kürde eczaneden sustanon mu yoksa başka yollarla testo e mi? Eğer başka yollar ise zaten haftada 1 ampul kullanmayı planladığım için en kaliteli marka ve ürünü alabilirim sanırım onun için marka tavsiyesi alabilirim.

Kür süresi ve mg konusunda herkesin fikrini merak ediyorum 10 haftada 3-4 kg kalıcı kas benim için yeterli biraz daha iyi görünmek ve bacaklarımı güçlendirip hızlanmak benim için kafi.

Konu dışına çıkacak biraz ama siz olsanız benim gibi 3-4kg almak isteyen birine steroid mi alırsınız yoksa sarm mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GecedenKalma    15
swager, 56 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım hem fitness ile ilgileniyorum hemde performans sporlarına ilgim var. Yaklaşık 4 sene önce ağırlık kaldırmaya başladım pandemi ve şehir dışında öğrenci olma sebebiyle istediğim gelişimleri elde edemedim. Şuan 180 boyunda 83 kiloyum kolum 38 belim 83cm ordan anlarsınız.

Bu yaz döneminde ilk kez küre girmeyi düşünüyorum forumda baya bı konu okudum redditte takıldım. İlk kür olarak en çok kafama yatan only testo cycle oldu hatta ilk kez olduğu için haftada 250mg ile 500mg arasında kararsızım. Aklımdan geçen süre 8-12 hafta arası. 500 ile çok gelisemezsin diyenler olacaktır ama ilk kür için 250 yeterli diyende çok kişi var yabancı forumlarda. Aynı zamanda ülkemizde bu ürünleri almakta ayrı bir sıkıntı galiba.

İlk kürde eczaneden sustanon mu yoksa başka yollarla testo e mi? Eğer başka yollar ise zaten haftada 1 ampul kullanmayı planladığım için en kaliteli marka ve ürünü alabilirim sanırım onun için marka tavsiyesi alabilirim.

Kür süresi ve mg konusunda herkesin fikrini merak ediyorum 10 haftada 3-4 kg kalıcı kas benim için yeterli biraz daha iyi görünmek ve bacaklarımı güçlendirip hızlanmak benim için kafi.

Konu dışına çıkacak biraz ama siz olsanız benim gibi 3-4kg almak isteyen birine steroid mi alırsınız yoksa sarm mı?

Öncelikle hayırlı günler dostum benimde elimde dianabol ve testo var biri zeus n. Diğeri iron pharma ama bunlar piyasanın en düşük ürünlerinden yazin sonuna dogru kullanacağım ama bütçem olsa sarmslarla başlarım ama orjinal bulabilirmisin bilmiyorum rad140 mk 677 alacaktım ben butcemi cok aştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba dostum. genel olarak kendi bilgim doğrultusunda konuşacağım. üstadlar varken bize söz düşmez 

öncelikle sustanon da bir testodur fakat çeşitli esterleri vardır. kastettiğin şey testo e yada sustanon mu kullanmalıyım olmalı. ben sustanondan çok hazzetmiyorum. ilk kürün olacağı için testo e bana daha mantıklı geliyor tabi ki bu benim fikrim. başlarda 250 mg başlayıp vücudunun tepkisine göre 500 mg a da çıkabilirsin. eğer sustanon kullanmak istersen de 10 hafta ideal. eğer testo enanthate kullanacaksan 14 hafta yeterli olur. ben ilk kürümde testo e kullandım büyük bir trafik kazası geçirdiğim için kürüm yarı kaldı. bu dönemde de aşırı derecede kilo aldım gelecek sene inşallah 16 hafta only testo e gireceğim. ilaç temini konusunda da @Loving hocadan bilgi edebilirsin eğer kuşkun buysa.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Kalıcı kas kazanımı diye birşey olmayacak bunda anlaşalım. Onun dışında only Testo kürleri uzun tavsiye ediliyor. Şuanda only Testo kürümün 11. Haftasındayım yeni yeni tatmin edici olmaya başladı 8-12 haftadan birşey anlamazsın. 16-20 haftalık bir kür daha tatmin edici olur. Öyle diğer anabolikler gibi çok bi etki bekleme. Eğer beslenmen antrenmanın iyiyse seni ileriye taşır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado, 10 dakika önce yazdı:

Kalıcı kas kazanımı diye birşey olmayacak bunda anlaşalım. Onun dışında only Testo kürleri uzun tavsiye ediliyor. Şuanda only Testo kürümün 11. Haftasındayım yeni yeni tatmin edici olmaya başladı 8-12 haftadan birşey anlamazsın. 16-20 haftalık bir kür daha tatmin edici olur. Öyle diğer anabolikler gibi çok bi etki bekleme. Eğer beslenmen antrenmanın iyiyse seni ileriye taşır.

sustanona başlamıştın en son takip ediyorum seni. testo e den verim alamadın mı sustanon nasıl hissettiriyor hocam. uzun kullanımda sorun yaşanır mı. vücuduna etkisi nasıl şuan. 16 hafta testo e den daha çok 10 hafta sustanon dahamı verimli olur . kafamda deli sorular :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
nevarsayoksa, 21 dakika önce yazdı:

sustanona başlamıştın en son takip ediyorum seni. testo e den verim alamadın mı sustanon nasıl hissettiriyor hocam. uzun kullanımda sorun yaşanır mı. vücuduna etkisi nasıl şuan. 16 hafta testo e den daha çok 10 hafta sustanon dahamı verimli olur . kafamda deli sorular :D

Verim alamadım demek doğru olmaz hissiyat olarak sustanon daha iyi hissettiriyor o yüzden sustanon kullanıyorum. Bir de sustanon erkeksi özellikleri daha çok geliştirdiği için tercih ediyorum. 11 haftada ciddi bir sakal artışı oldu yüzüm daha maskülen görünmeye başladı.

10 hafta sustanonun 16 hafta testo e.den daha verimli olacağını hiç sanmıyorum.

Sustanon kullanacaksan tavsiyem dozları ayarlayıp 2 günde 1 enjeksiyon yapman haftada 2 enjeksiyon ruh halinde ciddi dalgalanmaya sebep oluyor. Ben uğraşamam böyle şeylerle diyorsan al enanthate haftada 1 vur geç 😊

Uzun kullanımda pct yapmadan önce bi kaç hafta enanthate a geçip pct yapabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado, 8 dakika önce yazdı:

Verim alamadım demek doğru olmaz hissiyat olarak sustanon daha iyi hissettiriyor o yüzden sustanon kullanıyorum. Bir de sustanon erkeksi özellikleri daha çok geliştirdiği için tercih ediyorum. 11 haftada ciddi bir sakal artışı oldu yüzüm daha maskülen görünmeye başladı.

Sustanon kullanacaksan tavsiyem dozları ayarlayıp 2 günde 1 enjeksiyon yapman haftada 2 enjeksiyon ruh halinde ciddi dalgalanmaya sebep oluyor. Ben uğraşamam böyle şeylerle diyorsan al enanthate haftada 1 vur geç 😊

Uzun kullanımda pct yapmadan önce bi kaç hafta enanthate a geçip pct yapabilirsin. 

cevabın için teşekkür ederim dostum.testo e daha cazip geliyor açıkçası haftada 2 enjeksiyon vur geç :D tek sıkıntım aromatize olmaya müsait bir vücudum var onun için 10 günde 1 arimidex yada haftada 1 yarım tablet arimidex düşünüyorum tabiki şu yağ oranını bi düşüreyim düzen ondan sonra devam. before after bekliyorum senden heyacanla. inşallah istediğin gibi verim alıp az kayıpla devam edersin dostum hayırlı günler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
desperado, 13 dakika önce yazdı:

Uzun kullanımda pct yapmadan önce bi kaç hafta enanth yapabilirsin. 

Cevaplar için teşekkürler. Sustanon dozlarını ayarlayıp 2 günde 1 almaktan kasıt ampulleri tamamen çekmeden yarım yarım kullanmak mı? Sustanon tercih edip etmeme arasında en büyük etken zaten haftada 3 enjeksiyon önermeleriydi bu şekilde yapılıyorsa benim işime gelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager, 3 dakika önce yazdı:

Cevaplar için teşekkürler. Sustanon dozlarını ayarlayıp 2 günde 1 almaktan kasıt ampulleri tamamen çekmeden yarım yarım kullanmak mı? Sustanon tercih edip etmeme arasında en büyük etken zaten haftada 3 enjeksiyon önermeleriydi bu şekilde yapılıyorsa benim işime gelir.

eğer sıkıntı enjeksiyon sıklığıysa testo e de ve sustanonda bunu yaşamazsın. propionat genelde haftada 3 enjeksiyon 100er mg toplam 300 vurulur. desperadonun bahsettiği şey sustanon çok esterli olduğu için ruh halinde ciddi dalgalanma yapmasından dolayı kullanılacak doza göre 2 günde 1 ayarladığın dozajda enjeksiyon yapmak anlamına geliyor yani atıyorum haftada 250 mg sustanon alacaksın 1 ampül bunu istersen 125 mg olmak üzere 2 ye böl 1 hafta içinde yada 3 e bölüp 1 haftaya yay

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
nevarsayoksa, 31 dakika önce yazdı:

cevabın için teşekkür ederim dostum.testo e daha cazip geliyor açıkçası haftada 2 enjeksiyon vur geç :D tek sıkıntım aromatize olmaya müsait bir vücudum var onun için 10 günde 1 arimidex yada haftada 1 yarım tablet arimidex düşünüyorum tabiki şu yağ oranını bi düşüreyim düzen ondan sonra devam. before after bekliyorum senden heyacanla. inşallah istediğin gibi verim alıp az kayıpla devam edersin dostum hayırlı günler dilerim.

Rica ederim. Enjeksiyon sıklığı açısından Testo e. Daha makul ve sustanon aromatize olmaya daha yatkın bir ilaç. Benim de gayet güzel gidiyor şuanda ama pazar günü paten kayarken sağ el bileğimi sakatladım bu hafta antrenmanlar iptal.  Gerçi hızlıca toplarım sorun olmaz alıştım düşüşlere sakatlıklara 🙃

swager, 26 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Ampülü tamamen ucu değiştirilen uzun ince 1ml insülin enjektörüne çekiyorum. Bu enjektörle doz hesaplaması kolay oluyor.

Her enjeksiyondan sonra iğne ucunu değiştiriyorum. Ve buzdolabına atıyorum. Hatta enjeksiyondan sonra iğne ucunun içinde kalan ilacı da geri çekiyorum boşa gitmesin diye. Çok steril bir davranış değil ama sorun yaşamadım şimdiye kadar 😀 

Ama ilacı ampülün içinde bırakmanı kesinlikle tavsiye etmem. 

swager, 26 dakika önce yazdı:

Ek olarak ben 2 günde 1 0.28-0.29ml civarı sustanon kullanıyorum bu da haftalık 250 mga denk geliyor

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
swager, 20 saat önce yazdı:

1) ilk kür için sustanon ağır gelecektir. Vücut o dalgalanmaya alışık değil. Yorar. İran enhantate yada balkan enhantate kullan. Sayfanın sol altında whatsup simgesine basarsan orjinale ulaşırsın.

2) 10 haftada 3-4kg kalıcı kas kazanamazsın. 10 haftada 10kga kadar ağırlığın artar ama. 

3) Haftada 1 enjeksiyon bu iş için uygun değil. Haftada 2 enjeksiyon daha uygun. Olabildiğince stabil düzeyde tutmak için bu önemli.

4) 3-4kg kas için steroide girilir. Ama kas için buna dikkat et. O da 10 haftada olacak iş değil. 

Yerinde olsam beslenmemi komple gözden geçirir steroid yerine supplementler ile ilerlerdim. 10 haftada kazanacağın tek önemli şey su olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
swager, 09.06.2022 - 10:46 yazdı:

Bence 1 gun arayla testo p kullanmak en mantiklisi ve alt yapin varsa guzel sonuc alirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: damdeok
      Merhaba arkadaşlar,
      Bi süre yurtdışında olacağım ve şuan bana testesteron enantat lazım bu sürede Prag ve Budapeşte'de bulunacağım.
      Bu şehirlerde reçetesiz bi şekilde eczaneden alabilir miyim? Nasıl temin edebilirim? Türkiye'de orijinal ürün bulmak zor olduğu için gitmişken getireyim diyorum daha önce getiren veya bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.