Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emreazman

Proton labs güvenilirmi kullanan varmi

Önerilen İletiler

emreazman    0

arkadaşlar merhaba bu marka urunu kullanan varmı acaba yarısmacı bı arkadasım kullanıyo yurtdısından gelıyormus çalışmasa kendısı kullanmaz dıye dusunuyorum size sormak istedım yinede 

WhatsApp Image 2022-06-07 at 20.51.11.jpeg WhatsApp Image 2022-06-07 at 20.51.18.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
emreazman, 7 saat önce yazdı:

arkadaşlar merhaba bu marka urunu kullanan varmı acaba yarısmacı bı arkadasım kullanıyo yurtdısından gelıyormus çalışmasa kendısı kullanmaz dıye dusunuyorum size sormak istedım yinede 

Yerli ürün ne kadar verdin bunlara ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spider7    0

İzmirde yapılıyor bunlar bende bi yarışmacıdan aldım testo çalışıyor bolde bişey anlamadım kalçada ödem yapıyor vururken öksürük yapıyordu bence pek steril değil vucutta sızlamalar batmalar oluyordu 10 haftada kestim 15 haftalık ilaç vardı çöpe attım direkBalkan kullanırken bu saydıklarımın hiç biri olmuyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreazman    0
PowerWave, 14 dakika önce yazdı:

Yerli ürün ne kadar verdin bunlara ?

DAHA ALMADIM ARKADASIM ATTI ALMADAN SIZE SORMAK ISTEDIM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
emreazman, 1 dakika önce yazdı:

DAHA ALMADIM ARKADASIM ATTI ALMADAN SIZE SORMAK ISTEDIM

Uzak durmalısın . Hiç bir yarışmacı ve bu işleri bilen insanlar bu tip ürünleri kullanmaz . Hep sağlam ürünler kullanırlar ve çevresindeki kişilere karmarjı yüksek ürünler verirler . Kaliteli full doz ve eczane ürünlerinin fiyatları yerli ürünlere göre yüksek olduğundan karmarjı pek olmuyor . Haliyle % 100 200 kazanacağı ürünleri tavsiye edecektir. En çok para kazandıran ürünler yerli .: Senden ya da başkasından Kazandığı parayla da kendisine kaliteli ürün alacaktır . Belki biraz su tutacaksın onu da adele yaptım diyeceksin sonra pufff . Bak yine yazıyorum en düşük ilacın flakon fiyatları 650 700 den başlar 1500 e kadar çıkar ( ilaca göre fiyat değişir) . Benim bütçem bunlara yetmez dersen hiç bulaşma derim .
Sağlıklı sporlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    73

Yurt dışından falan gelmiyor halis muhlis Türk malı ürünler, hocaya özel dolum muhabbetinin döndüğü markalardan, atıyorum x hocadan aldığın ürünler dolu Y hocadan aldığın ürünler boş olabiliyor. Dolu da olsa kesinlikle hijyen kaygısı olmadan üretiliyor tek kaygı para o yüzden eczane ürünlerinden gitmeni tavsiye ederim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Eczaneden only sustanon kürü yapsan çok çok daha iyi verim alırsın ayrıca sterillik kafan rahat olur ve yan etki konusunda sürpriz birşeyle karşılaşmazsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreazman    0
desperado, 15 dakika önce yazdı:

Eczaneden only sustanon kürü yapsan çok çok daha iyi verim alırsın ayrıca sterillik kafan rahat olur ve yan etki konusunda sürpriz birşeyle karşılaşmazsın

YANINA PRIMABALON EKLESEM ARTISI EKSISI NE OLUR VE ONLY TESTO OLARAK YAPSAM HAFTALIK KAC MG YETERLI OLUR HAFTALIK 250 MG ALMAYI DUSUNUYORDUM BEN YETMEZ PAZARTESI PERSEMBE 250 YAPICAKSIN DIYOLAR YARILANMA SURESI 12 14 GUN DIYO ILACIN NEDEN HAFTADA IKI DEFA VURUYORUZ ONUDA ANLAMADIM 1.60 BOYUNDA 70 KG BIRIYIM %20 YAG ORANIM BEL VE BOYUNDAN OLCEREK HESAPLADIM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
emreazman, 2 saat önce yazdı:

YANINA PRIMABALON EKLESEM ARTISI EKSISI NE OLUR VE ONLY TESTO OLARAK YAPSAM HAFTALIK KAC MG YETERLI OLUR HAFTALIK 250 MG ALMAYI DUSUNUYORDUM BEN YETMEZ PAZARTESI PERSEMBE 250 YAPICAKSIN DIYOLAR YARILANMA SURESI 12 14 GUN DIYO ILACIN NEDEN HAFTADA IKI DEFA VURUYORUZ ONUDA ANLAMADIM 1.60 BOYUNDA 70 KG BIRIYIM %20 YAG ORANIM BEL VE BOYUNDAN OLCEREK HESAPLADIM

Rimabolanla ilgili bir sürü konu var araştırabilirsin. Dozaja da kendin karar ver ben haftalık 250mg kullanıyorum gayet verimli geçiyor. Dozları bölüp 2 günde 1 enjeksiyon yapıyorum. Sustanonun içinde kısa esterler de mevcut bundan dolayı en azından haftada 2 kere enjeksiyon yapmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
emreazman, 7 saat önce yazdı:

Kardes acik konuscam getiriyormusnya yurt disindan ben kutusuna 1000tl hatta 2000 tl vericem bana buraya fabrikanin tanitim ve labratuvarin tanıtım videosunun linkini kopyalayip atabilirmisin ya varya ne yurt disiymis ya sanki tibbi bu yirt disi icat etti yok kardesim ya ne yurt disii ham maddesi cinden gelme yerli uretim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreazman    0
Lynx, 15 dakika önce yazdı:

Kardes acik konuscam getiriyormusnya yurt disindan ben kutusuna 1000tl hatta 2000 tl vericem bana buraya fabrikanin tanitim ve labratuvarin tanıtım videosunun linkini kopyalayip atabilirmisin ya varya ne yurt disiymis ya sanki tibbi bu yirt disi icat etti yok kardesim ya ne yurt disii ham maddesi cinden gelme yerli uretim

yerlı uretım her ılacı alıyormusun pekı şahsen ben turkıyede yapılan hıc bırseye guvenemıyorum dıceksın yurtdısından guvenıyormusun en azından bılındık orjınal marka varsa kullanırım hammedde cınden gelmıs turkıyede doldurulmus made ın france yazıyo ustunde bunu bıle bıle nasıl kullanıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
emreazman, 3 dakika önce yazdı:

yerlı uretım her ılacı alıyormusun pekı şahsen ben turkıyede yapılan hıc bırseye guvenemıyorum dıceksın yurtdısından guvenıyormusun en azından bılındık orjınal marka varsa kullanırım hammedde cınden gelmıs turkıyede doldurulmus made ın france yazıyo ustunde bunu bıle bıle nasıl kullanıcam

Ustunde ne yazarsa yazsin ne olursa olsun hammeddesi cinden gidiyor taivanada cinden gidiyor fransayada ham madde yani islenmemis urun fark su biri islenip siseleniyor fabrikasyon digeri evde direk siseleniyor islenmeden bende sana diorumki kardesim madem frnsadan gelmis fransadaki fabrikanin labratuvarin videosunu paylas hepimiz ordan alalim  en basit mantik Balkan pharma yaz google fabrikasini araştır sayfa sayfa doküman video cikar cunku fabrikasyon steril ama diger markalari yaz bakalim ne kdr bulabiliyosun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreazman    0

sen bana nıye sert yapıyorsunkı ılacı benmı satmaya pazarlamaya calısıyorum hayatımda hıc kullanmadım ılk defa kullanıcaktım bırı vesıle oldu bana bunu vermeye calıstırlar bende sıze guvenerek buraya attım arkadaslar yerlı uretım dandık mal kullanma nerde dolduruluyo bılınmıyo kullanma dedı kullanmıcam bende zaten orjınal balkan pharma ulasabılmıs olsam guvenılır yerden boyle sacma arayıslar ıcıne gırmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
Lynx, 42 dakika önce yazdı:

Dostum arkadaş sadece kullanan verim alan var mı diye sormuş sanırım başka biriyi alıntılayacaktın. Gereksiz tepki vermişsin konuyu açan kişiye. 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
emreazman, 1 dakika önce yazdı:

sen bana nıye sert yapıyorsunkı ılacı benmı satmaya pazarlamaya calısıyorum hayatımda hıc kullanmadım ılk defa kullanıcaktım bırı vesıle oldu bana bunu vermeye calıstırlar bende sıze guvenerek buraya attım arkadaslar yerlı uretım dandık mal kullanma nerde dolduruluyo bılınmıyo kullanma dedı kullanmıcam bende zaten orjınal balkan pharma ulasabılmıs olsam guvenılır yerden boyle sacma arayıslar ıcıne gırmem

Ya yok sert yapma degil artik o kdr cok yurtt disi tatavasi varki ohhgg geldi yok guzel kardeism balkanin bile cakmasini surduler piyasaya suan balkan yok zaten en az iki 3 yilda gelmez cunku rusyada savas var bu yuzden cok zor yani o yuzdrn marka olarak aburihan tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreazman    0

SENDE HAKLISIN HER KAFADAN BIR SES CIKIYO SAOL TAVSIYEN ICIN HER ILACIN SAHTE OLDUGUNU BURDA BANA ISPATLANDIKTAN SONRA GUVENCEM KALMADI ARTIK SATICILARA BEN EN IYISI ECZANEDEN DEVAM EDIM YANLIS BIRSEY DEDIYSEM KUSURA BAKMA

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.