Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Emirkaan2955    36

Merhabalar öncelikle ben 20 yaşındayım ilk kürüm yarışmacıdan ilaç almıştım 10 haftalık boş çıktı ben de güvendiğim bir kaynaktan aldım ilaçlar gayet güzel çalışmaya başladı ancak 3.haftadayım sol göğsümde küçük Bi sertleşme oluştu yardımlarınızı bekliyorum @metinav hocam 

10 haftalıkta cypionat maste tren a. Vardı

Pzt cyp mast

Perşembe cyp tren a 

Kullandım 1er cc etki alamayınca 

Propianat masteron tren aldım yeniden etki olarak çok iyi gidiyor ama böyle bir sorunla karşılaştım ilacı kesmelimiyim tamox kullanıyorum şuan teşekkürlerimi sunuyorum yardımlarınızı bekliyorum 

Boy 173 kilo 85 yaş 20

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lynx    160
Emirkaan2955, 26 dakika önce yazdı:

Merhabalar öncelikle ben 20 yaşındayım ilk kürüm yarışmacıdan ilaç almıştım 10 haftalık boş çıktı ben de güvendiğim bir kaynaktan aldım ilaçlar gayet güzel çalışmaya başladı ancak 3.haftadayım sol göğsümde küçük Bi sertleşme oluştu yardımlarınızı bekliyorum @metinav hocam 

Pzt cyp mast

Perşembe cyp tren a 

Propianat masteron tren aldım yeniden etki olarak çok iyi gidiyor ama böyle bir sorunla karşılaştım ilacı kesmelimiyim tamox kullanıyorum şuan teşekkürlerimi sunuyorum yardımlarınızı bekliyorum 

Boy 173 kilo 85 yaş 20

Gecmis olsun prolaktin ve e2 testin varmi güncel olarka bi test ver bi görelim muhtmelen prolaktin kaynakli olabilir kan testi gordmedenn kimse sunu yap diyemez ezbere olmaz kardesim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Lynx, 54 dakika önce yazdı:

Gecmis olsun prolaktin ve e2 testin varmi güncel olarka bi test ver bi görelim muhtmelen prolaktin kaynakli olabilir kan testi gordmedenn kimse sunu yap diyemez ezbere olmaz kardesim

Yarın sabah vericem hocam direkt paylaşıcam yardımlarınız için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Emirkaan2955, Şimdi yazdı:

Yarın sabah vericem hocam direkt paylaşıcam yardımlarınız için teşekkür ederim 

Eger e2denn kaynakli ise armidex prolaktindenn kaynakli ise cabaser onerebilirim ama genetik yatkinlik var ise ne kullanirsann kullan jino kendjni tamamlayacaktir eger olurda jino teşhisi konrsa ve ameliyat oolursaniz meme dokusunun tamamini aldırin sadece traslama yaptirmayinn gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Lynx, 11 saat önce yazdı:

Eger e2denn kaynakli ise armidex prolaktindenn kaynakli ise cabaser onerebilirim ama genetik yatkinlik var ise ne kullanirsann kullan jino kendjni tamamlayacaktir eger olurda jino teşhisi konrsa ve ameliyat oolursaniz meme dokusunun tamamini aldırin sadece traslama yaptirmayinn gecmis olsun

Bugün test verdim hormon testi için hastaneye yönlendirdi yarın sabah randevu aldım gidicem bakalım ameliyat olmak zorunlu mu yoksa orada kalsa olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emirkaan2955, 15 saat önce yazdı:

Pzt cyp mast

Perşembe cyp tren a 

Boy 173 kilo 85 yaş 20

Sana bu kürü öneren insanlar, nasıl yaratıklar anlamak mümkün değil.20 yaşındasın ve ilk kürde trenbolon veriyorlar...

Üzülüyorum, sonunda ciddi pişmanlıklar yaşanması kaçınılmaz bu gidişle.

Kür yapman doğru değil, hadi niyetlendin bu işleri bilen aklı başında tecrübeli biriyle çalışmalıydın.İlk kürde only testosteron size yeterde artardı...

Jineko sadece başlangıç, kimbilir daha gelişimin tamamlanmadığı için ilerde nerende ne çıkar belirsiz.

Kafaya göre ilaç kullanılmaz.Test yaptırdıktan ve sorunu gördükten sonra ilaç önerisi olabilir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 7 saat önce yazdı:

Sana bu kürü öneren insanlar, nasıl yaratıklar anlamak mümkün değil.20 yaşındasın ve ilk kürde trenbolon veriyorlar...

Kür yapman doğru değil, hadi niyetlendin bu işleri bilen aklı başında tecrübeli biriyle çalışmalıydın.İlk kürde only testosteron size yeterde artardı...

Jineko sadece başlangıç, kimbilir daha gelişimin tamamlanmadığı için ilerde nerende ne çıkar belirsiz.

Kafaya göre ilaç kullanılmaz.Test yaptırdıktan ve sorunu gördükten sonra ilaç önerisi olabilir...

Hocam haklısınız overall olan bir yarışmacıdan aldım ilk kürü boş çıktı bildiğiniz su ben bu işi yapmak istiyorum 1.5 yıl ara vermiştim hızlı toparlanmak için yaptım bunu zaten bu işi yapacağım 14 yaşından beri spor salonlarında büyüdüm antrenman beslenme konularına sizin kadar olmasada hakimim ama bana hiç bir koruyucu söylemedi ilk aldığım etkide görmedim sonra böyle bir başlangıç oldu.

Bugün sağlık ocağı hormon testi yapamadığını söyledi ben de yarın spor hekiminden randevu aldım ona görüneceğim sonuçlar çıkınca direkt paylaşacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 08.06.2022 - 12:34 yazdı:

Hocam testler bu şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim @metinav @Lynx @rastlantisal

Screenshot_20220609-164212_e-Nabz.jpg

Screenshot_20220609-164219_e-Nabz.jpg

Screenshot_20220609-164229_e-Nabz.jpg

Screenshot_20220609-164235_e-Nabz.jpg

Screenshot_20220609-164244_e-Nabz.jpg

Screenshot_20220609-164255_e-Nabz.jpg

Screenshot_20220609-164307_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emirkaan2955, 21 saat önce yazdı:

Hocam testler bu şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim

Hipofizin kapalı vucudunda testosteron çok yüksek, ayrıca östrojen de zirvelerde, ve demir depoların boş...Arimidex kullan 2 hafta süre ile (pazartesi-perşembe 1 tablet), sonra pct planı yap...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, Şimdi yazdı:

Hipofizin kapalı vucudunda testosteron çok yüksek, ayrıca östrojen de zirvelerde, ve demir depoların boş...Arimidex kullan 2 hafta süre ile (pazartesi-perşembe 1 tablet), sonra pct planı yap...

O zaman şuan ilacı kesiyorum hocam 2 hafta sonra test verip pct geçiş yapıyorum hipofiz kapalı olmadı neye işaret bilmediğimden soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emirkaan2955, 3 dakika önce yazdı:

O zaman şuan ilacı kesiyorum hocam 2 hafta sonra test verip pct geçiş yapıyorum hipofiz kapalı olmadı neye işaret bilmediğimden soruyorum

Steroid kullandığın için, doğal üretimin durmuş demektir.Hangi ilacı kesiyorsun bilmiyorum; herşeyi bırak, dediğim şekilde arimidex kullan.Kullandığın steroidlerin cinsini ve en son ne zaman enjekte ettiğini düşün, üzerine 20-25 gün koy o gün test yaptır.Ona göre pct ye başlarsın...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Steroid kullandığın için, doğal üretimin durmuş demektir.Hangi ilacı kesiyorsun bilmiyorum; herşeyi bırak, dediğim şekilde arimidex kullan.Kullandığın steroidlerin cinsini ve en son ne zaman enjekte ettiğini düşün, üzerine 20-25 gün koy o gün test yaptır.Ona göre pct ye başlarsın...

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim 25 gün sonra nasıl pct yapacağımı size danışırım Allah razı olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Emirkaan2955, 1 saat önce yazdı:

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim 25 gün sonra nasıl pct yapacağımı size danışırım Allah razı olsun 

Hocamiz gerekli aciklamalari yapmis bi kac gundur net yoktu giremedim kbakma kardeism gecmis olsun simdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 10.06.2022 - 14:24 yazdı:

Hocam iyi günler 21 gün oldu test sonuçlarım çıktı göğsümdeki kitle ve hassasiyet komple gitti dediğiniz gibi arimidex kullandım ek olarak günlük 40mg tamox aldım 3-4 gündür libido sorunu yaşıyorum pctyi nasıl yapmalıyım pregnyl charimion bulamıyorum malesef @metinav @Lynx şimdiden çok teşekkür ederim

20220629_153209.jpg

20220629_153225.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Emirkaan2955, 9 dakika önce yazdı:

Hocam iyi günler 21 gün oldu test sonuçlarım çıktı göğsümdeki kitle ve hassasiyet komple gitti dediğiniz gibi arimidex kullandım ek olarak günlük 40mg tamox aldım 3-4 gündür libido sorunu yaşıyorum pctyi nasıl yapmalıyım pregnyl charimion bulamıyorum malesef @metinav @Lynx şimdiden çok teşekkür ederim

20220629_153209.jpg

20220629_153225.jpg

Artik kimseye yardim etmeme karari almistim cunku dogruyu konusuyosun ya alay konusu oluyosun yada inanilmiyor maalesef onceden yorum attigim icjn yaziyorum chrmn ve prgnil yok piyasada ovitrelle var muadil olarak soguk zincir bir ilactir buzlukta değilde alt kisimda saklanmasi gerekir bir adet ovitrelle al kardeşim ikiye bol birinci gun yarisini ikinci gun bos ucuncu gun diger yarisini vur ignenin ucu degismiyor maalesef 4gun ise sabah tok karnina 50mg klomen  oglen 10mg tamoksifen ve birinci gun iki tane sbaah aksam cinko ikinci gun bir adet cinko sekljnde 25gun kadar kullan sonrasinda lh fsh ve total testo testi ver hormonal dongun acilmis olucaktir buyk ihtimalle onun disinda keratinin miktarin biraz yuksek geldi 1.33 yani soyle deyim 1.50nin uzeri bobrekte yuzde20 kayip demektir suyu bol tuket haftada bir adet avakado ye mutlaka ve ecznaeden 20000iu d vitamini al haftada 3 tablet tuket kas kaybini engeller pct de gecmis olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Östrojeni fazla düşürmüşsün libido onun için bozulmuştur.Total testosteron testin olmadığı için pct ye başlama konusunda son enjeksiyonun üzerine tahmini bir süre koyup başlaman gerekecek.

30 gün sürecek bir pct planlayabilirsin.İlk hafta günlük 100 mg klomen+40 mg tamoksifen kullan, sonraki haftalarda dozları yarıya indirerek devam et...

Böbrek ve karaciğer kolesterol değerlerini düzeltmek için bitkisel beslen, sağlıklı yağ tüket.Proteini fazla abartmış olabilirsin, aynı şekilde antrenmanı da...Vucuduna dinlenmek ve onarmak için, stresi kontrol edebilecek süre tanımalısın.

Kan miktarın fazla artmış eğer sonuçlar hatalı değilse.Bir ünite kan bağışı yaparsan tansiyon açısından daha rahat geçer.Sağlamından bir multivitamin de kullan eksilen rezervleri yerine koymak için...

Kolay gelsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36

@Lynx hocam öncelikle bilgilerinizi ve tecrübelerini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim ilgilendiğiniz için ayrı teşekkür ediyorum dediğinizi yapacam

@metinav hocam dediklerinizi yapıcam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim iyi ki by formdayım sizleri tanımışım

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.