Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Turkogul    6
kayhan035, 5 saat önce yazdı:

tamam @rastlantisal umit hocam 1 defaya mahsus mu kullanayım yoksa 6 günde 1 cabaser mi yoksa durumu gözleyip test verip öyle mi 

Bende de prolaktin yukselmiyor libido var e2 50 dusmustu 5de 1 arimidex aldim ama memnun degilim siskinlik oldu karnimda e2 baskiliyor ama kac onu bilmiyorum yarin test verebilirim bende he bugun sabah sertlesmesi var gibiydi bende prolaktin az daha yukselse bende tahminimce ben olmus olucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kayhan035    36
Turkogul, 10 saat önce yazdı:

Bende de prolaktin yukselmiyor libido var e2 50 dusmustu 5de 1 arimidex aldim ama memnun degilim siskinlik oldu karnimda e2 baskiliyor ama kac onu bilmiyorum yarin test verebilirim bende he bugun sabah sertlesmesi var gibiydi bende prolaktin az daha yukselse bende tahminimce ben olmus olucam

tamama hocam  5de 1 armıdex kac etkılıyor acaba e2 yi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turkogul    6
kayhan035, 12.08.2022 - 10:18 yazdı:

tamama hocam  5de 1 armıdex kac etkılıyor acaba e2 yi

Dusurdugu kesin ama karnimda siskinlik yapti ilk simdi biraz iyi ama hala devam yarin test olucam degerleri paylasirim reis 50 kusurdu en son asagida o kesin libidom var az bir sertlesme bazen iyi bazen kotu

Turkogul, 12.08.2022 - 11:26 yazdı:

Dusurdugu kesin ama karnimda siskinlik yapti ilk simdi biraz iyi ama hala devam yarin test olucam degerleri paylasirim reis 50 kusurdu en son asagida o kesin libidom var az bir sertlesme bazen iyi bazen kotu

Kayhan dun verdim testi e2 kac dusmus anlariz simdi 5de 1 arimidex le 1 hafta sonrasi arimidex kullanmadan once daha uzun sure spor yapicak gibiydim 50 di e2 

Turkogul, 6 saat önce yazdı:

Kayhan dun verdim testi e2 kac dusmus anlariz simdi 5de 1 arimidex le 1 hafta sonrasi arimidex kullanmadan once daha uzun sure spor yapicak gibiydim 50 di e2 

Prolaktin 0.77 yukselmiyor namuzsuz. E2 39.60 53.10 kusurdu 5de 1 armidex 13 e2 dusurmus referans araligi 11.3 43.2 genelde butun hastanelerde bu deger diger arkadaslarinda takip ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lv1Crook    1
Turkogul, 12.08.2022 - 11:26 yazdı:

Prolaktin 0.77 yukselmiyor namuzsuz. E2 39.60 53.10 kusurdu 5de 1 armidex 13 e2 dusurmus referans araligi 11.3 43.2 genelde butun hastanelerde bu deger diger arkadaslarinda takip ettim

hocam nedir son durum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36

@metinav@rastlantisal@metinav@rastlantisal @Rdm @metinav

Degerli hocalarım 1 ay gectikten sonra yeni test sonuçlarım çıkmıştır 

Eski sonuclarim          

Prolaktin 19.21          

T. TESTESTERON : 8.55

E2(ESTADRIOL) :60.7

Lh 13.37

Fsh 1.83

AST : 60

ALT : 44.5

YENI SONUCLARIM

E2(ESTADRİOL) :47.3

FSH :2.27

LH : 6.04

PROGESTERON 0.45

PROLAKTIN : 11.88

T.TESTESTERON: 6.46

ALT : 35

AST 28

Teşşekür ederim yardimlarinizdan dolayı 😊😊😊

1662370188774596343280097817295.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
kayhan035, 30 dakika önce yazdı:

@metinav@rastlantisal@metinav@rastlantisal @Rdm @metinav

Degerli hocalarım 1 ay gectikten sonra yeni test sonuçlarım çıkmıştır 

Eski sonuclarim          

Prolaktin 19.21          

T. TESTESTERON : 8.55

E2(ESTADRIOL) :60.7

Lh 13.37

Fsh 1.83

AST : 60

ALT : 44.5

YENI SONUCLARIM

E2(ESTADRİOL) :47.3

FSH :2.27

LH : 6.04

PROGESTERON 0.45

PROLAKTIN : 11.88

T.TESTESTERON: 6.46

ALT : 35

AST 28

Teşşekür ederim yardimlarinizdan dolayı 😊😊😊

1662370188774596343280097817295.jpg

Geçmiş olsun :) değerleriniz mükemmele yakın durumda. Zaman geçtikçe e2 düşmeye devam edecektir. Bunun dışında bu konudaki atılan kan tahlillerinde hep cabaser ile baskılanmış prolaktin değerleri gördüm. Cabaser kullanmak çocuk oyuncağı değil. Çok güçlü bir ilaç. Ne kadar yüksek olursa olsun, kullanılan tek tablet bile prolaktini crashlemek için yeterlidir. Prolaktin sıfırlandığında da aynı östrojen gibi penis jelibon kıvamını alır. Ben ve arkadaşlarımda gördüğüm izlenim böyle. Pct süresi boyunca prolaktinle kolay kolay oynanmaması gerekiyor :) libido konusunu takmayın kafaya zamanla düzelecektirr. Saygılar

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Blitzkrieg, 1 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun :) değerleriniz mükemmele yakın durumda. Zaman geçtikçe e2 düşmeye devam edecektir. Bunun dışında bu konudaki atılan kan tahlillerinde hep cabaser ile baskılanmış prolaktin değerleri gördüm. Cabaser kullanmak çocuk oyuncağı değil. Çok güçlü bir ilaç. Ne kadar yüksek olursa olsun, kullanılan tek tablet bile prolaktini crashlemek için yeterlidir. Prolaktin sıfırlandığında da aynı östrojen gibi penis jelibon kıvamını alır. Ben ve arkadaşlarımda gördüğüm izlenim böyle. Pct süresi boyunca prolaktinle kolay kolay oynanmaması gerekiyor :) libido konusunu takmayın kafaya zamanla düzelecektirr. Saygılar

Çeyrek tablet arimidex önerir misiniz hocam teşekkürler yorumunuzdan dolayı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Geçmiş olsun ve gözün aydın. Yarım arimidex de aldı mı senin için PCT bitmiş demektir.

cinsel istek hemen yerine gelmeyebilir panik yapma :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
rastlantisal, 55 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun ve gözün aydın. Yarım arimidex de aldı mı senin için PCT bitmiş demektir.

cinsel istek hemen yerine gelmeyebilir panik yapma :)

Teşşekürler ümit hocam saygılar....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035, 05.09.2022 - 14:13 yazdı:

Teşşekürler ümit hocam saygılar....

Hocam merhabalar çok geçmiş olsun ne durumdasınız merak ettim umarım her şey yolundadir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      1-5 hafta 50 mg Anadrol (kademeli olarak arttırdım max son hafta 150mg)
      1-6 hafta 500 mg Testo E ve Boldenone
      7-8 hafta 750 Boldenone ve 500 Testo
      9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 
      Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.
      Estradiol yüksek çıkmasına rağmen kürden yüksek verim almak için kür içinde herhangi Aromataz inhibitör ilaçları kullanmadım çünkü herhangi yan etki görmedim.
      7. hafta kan tahlili verdim. Kür ortası tahlilde Prolaktin yüksek çıktığı ve ereksiyondan şüphelendiğim için test amaçlı 6-7 hafta kadar pazartesi ve perşembe yarımşar tablet olmak üzere Dostinex kullandım ve son kan tahlilimden 30-35 gün önce bıraktım.
      E2 için Anastrozol'a gerek var mı? yoksa PCT'de Tamoxifen sadece yeterli olur mu?
      Elimde tüm ilaçlar mevcut birkaç gün sonra tedaviye başlamadan önce 5000IU Choriomon kullanmayı düşünüyorum. İnsülin iğnesiyle günde 1000IU olarak 5 gün içinde mi vurmalıyım? yoksa araya bir gün boş koyarak 10 güne mi tamamlayayım? ve PCT' de nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda siz büyüklerimin ve hocalarımın yardımlarını bekliyorum.
      Kür sonrası tahlilde Boldenone için kapsamlı Hemoglobin testide yaptırdım. Sırasıyla vermiş olduğum kan tahlillerim; @metinav @otopsicikedi @Askabar

• Yazan: ToraBora
      Merhaba 27 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var 1.73 boy 85 kiloyum yağ oranım %15 civarı daha önce anabolik maddeler kullanmadım  herhangi bir küre girmedım temmuz başı only testo başlayıp 2-3 ay vucudumu gözlemledikten sonra  deca başlamak istiyorum bugün tahlil verdim sonuçlarım bunlar doktora sonuc gösterdiğimde sorun olmadığını söyledi sizce only testo başlamadan önce bir tedavi uygulamam gerekekirmi ? prolaktinim referans üstü çıktı nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca 
      Trigliserid (Serum/Plazma)         19.06.2023 Bu İşlem Bana Ait Değil!     Trigliserid 186 mg/dL 50-150  bu değerim de yüksek çıktı fotoğrafta gözükmemiş 
      Ayrıca trigliserid değerim 186 referans üstü çıktı gözükmemiş

• Yazan: efe erden
      Herkese selam 2 ampul rimo 1 ampul enanthate 3ml kalçadan vuruyorum kalçada ödem olmamasına rağmen 3 gün sonra kuyruk sokumunun biraz üstü kemik  ödem oluyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.