Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Turkogul    6

Cinko magnezyum kullaniyorum zaten d vitamini e vitamini keci boynuzu 3 karisim tribuslu karisim findik yer fistigi badem hepsi var hocam c vitamini arada caksirsuyu da aldim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kayhan035    36

hipofii

Turkogul, 5 dakika önce yazdı:

Sadece klomennyapa yapa gidiyim diyorum bakalim metinav hocanin dedigi gibi ama ostrojene yatkin vucut gogus reseptorleri hareketli gozlemlerim o yonde diyorum ya hemen bacaklarda zayiflik yumruk sikarken titreme 

hipofizin açılmış .  klomeni  25 mg olarak kullanabilirsin bence veya 4'e bölüp 12,5 mg olarak sonra 15 gün bekleyıp bi test yaptırın duruma bakalım hocam kanında klomen ve tamox olunca  gidiyor libido bu kafanızda olsun daima

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turkogul    6
kayhan035, 2 dakika önce yazdı:

klomenle yaparsan dedigim gibi bi 10-15 gün kullan . bitkisel takviye voonka vonvia öneririm size, ekstardan  alpha king'in tribulus karışımı bitiksel takviyesi, cınko gunluk 30 mg , magnezyum da kullanın. ben sizi aydınlatacam 3 gün sonra pct  bitiyor . sonra durumları size aktaracam ferah olun elimizden geleni yapacagız iyi olacagız :)

İnsallah hocam senin ki tamamen duzenli bir pct oldu bakalim sende ki durum beni daha iyi aydinlatir benimde az bi isim kaldi libido onuda ara ara zirvede yakaliyorum sonra gidiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turkogul    6
kayhan035, 1 dakika önce yazdı:

hipofii

hipofizin açılmış .  klomeni  25 mg olarak kullanabilirsin bence veya 4'e bölüp 12,5 mg olarak sonra 15 gün bekleyıp bi test yaptırın duruma bakalım hocam kanında klomen ve tamox olunca  gidiyor libido bu kafanızda olsun daima

Dikkate alicam senin ki ornek olucak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turkogul    6

Vaziyet durum ne hocam bende 16sindan sonra kestim tum ilaclari 15inden sonra az tamoksifen sonra aksamina az klomen alip kestim suan ole pek bir libido yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Turkogul, 23.07.2022 - 12:54 yazdı:

Vaziyet durum ne hocam bende 16sindan sonra kestim tum ilaclari 15inden sonra az tamoksifen sonra aksamina az klomen alip kestim suan ole pek bir libido yok

selam benim pct coktan bitti. ayın 1inde yani 5 gün sonra tam teşeküllü bir hormon testi verip pctnin başarılı olup olmadıgı üzerinde durabiliriz. ekstradan biraz daha iyiyim ekstradan d - aspartic aside aldım ona  başladım etki görmeyi umuyorum.  5 gün sonra hormon testinden sonra görüşürüz...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turkogul    6

Valla haci ben duzeliyor gibiyim yarin bende 10 gun felan gecmis oluyor heralde hormon testi vericem suan guclu hissediyorum hatta spordan yaziyorum cok az libido daha olsa tmm oldum diyicem eskisi gibi libido aramiyorum hergun sex yapicak kadar ama az gerisi de iyidir 🤣🤣 sertlesmede sorun yok suan mesela

Bende hala suan d vitamini e vitamini 400luk 5mg cinko magnezyum kalsiyum 1 ceviz yer fistigi keciboynuzu karisim pekmez az az c vitamini tablet selenyum cinkolu kirip findik badem  tribuslu macun zencefil zerdecal kefir bole suan bende de hergun🤣🤣🤣caksir suyuda vardi o bitti devam edicem ona biraz daha

Yumurtalar sert ayrica apus aram onceden yikansam da dolu olunca kokuyordu ayni koku var suan eskisinden hatirladigin gozlemler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Turkogul, 8 dakika önce yazdı:

Valla haci ben duzeliyor gibiyim yarin bende 10 gun felan gecmis oluyor heralde hormon testi vericem suan guclu hissediyorum hatta spordan yaziyorum cok az libido daha olsa tmm oldum diyicem eskisi gibi libido aramiyorum hergun sex yapicak kadar ama az gerisi de iyidir 🤣🤣 sertlesmede sorun yok suan mesela

sende bi testi ver duruma göre bakalım. ekstradan birkaç ürün daha sipariş ettim onlarıda kullanacam T.testeron seviyesi max 7,84 lük bandda minimal 7 cıkması lazım hedefim budur bakıp görecez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turkogul    6

Ben suan guc olarak eskiden misal riza kayaalple guresirim diyordum simdi taha akgul diyelim ama o guc geri geldi sanki sadece cok az daha ihtiyac var onuda vucut kendi uretsin artik suan iyi gidiyor bende 1 sene onceki testoda 8.39 sinirdi 8.30 daydim ben

Cok az bi libido daha artsa ben tmmim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36

20220728_115547.thumb.jpg.1ebcfbbc5833d723f9644c914b20146d.jpg@metinav@rastlantisalhocalarim pctim bitti . 10 gün sonra test yaptırdım 

Libido kaybi isteksizlik devam ediyor lh ve e2 değerlerinin bu kadar yüksek olmasına anlam veremedim ne yapmam lazım 🥺

16589983652298799141067339339976.jpg

20220728_115555.jpg

tarihinde kayhan035 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
kayhan035, 12 saat önce yazdı:

@metinav@rastlantisalhocalarim pctim bitti . 10 gün sonra test yaptırdım 

Libido kaybi isteksizlik devam ediyor lh ve e2 değerlerinin bu kadar yüksek olmasına anlam veremedim ne yapmam lazım 🥺

Test biraz erken olmuş. Kanında hala PCT ilaçlarından var. Değerler gayet iyi. 1 hafta sonra yaptırsan daha makul değerleri görürdün. Şimdi kendine biraz zaman ver. İstek yerine oturacaktır.

Geçmiş olsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Test biraz erken olmuş. Kanında hala PCT ilaçlarından var. Değerler gayet iyi. 1 hafta sonra yaptırsan daha makul değerleri görürdün. Şimdi kendine biraz zaman ver. İstek yerine oturacaktır.

Geçmiş olsun.

Hocam lh ve e2 kandaki ilaclardan mi kaynaklanıyor normalde 1inde gidecektim 3 gün önceden gittim ekstaradan hcg ve arimidex kullanmama gerek var mı 

6500 iu ovitrelle vurdum lh böyle yükselmesi cok ilginic🥺

kayhan035, 11 saat önce yazdı:

Hocam lh ve e2 kandaki ilaclardan mi kaynaklanıyor normalde 1inde gidecektim 3 gün önceden gittim ekstaradan hcg ve arimidex kullanmama gerek var mı 

11 gün geçmiş son klomen ve tamoxifenden🥺

11 gün geçmiş son klomen ve tamoxifenden🥺

11 gun geçmiş LH düşmesi lazım değilmiydi yoksa hcg mi yetersiz kaldi acaba sayın hocam@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
kayhan035, Bir saat önce yazdı:

Benim bir önceki kürümde 14. günde gidip test verdiğimde LH hala yüksekti. Yani hemen kandan çıkmıyor. Resmi yarılanma süresi 5-8 gün. Ama tam ömrü uzun ve etkiliyor.

Klomen ve HCG zaten bu işe yarıyor. Hipofizde stres oluşturarak testislerin çalışmasını sağlamak. Bu da LH (testosteron üretmekten sorumlu) FSH (sperm üretmekten sorumlu) hormonları ile oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

Benim bir önceki kürümde 14. günde gidip test verdiğimde LH hala yüksekti. Yani hemen kandan çıkmıyor. Resmi yarılanma süresi 5-8 gün. Ama tam ömrü uzun ve etkiliyor.

Klomen ve HCG zaten bu işe yarıyor. Hipofizde stres oluşturarak testislerin çalışmasını sağlamak. Bu da LH (testosteron üretmekten sorumlu) FSH (sperm üretmekten sorumlu) hormonları ile oluyor.

Sayin Hocam paragrafıniz ötürü 1 hafta sonra tekrar mi test vermemi  isterseniz yoksa  1 haftada libido ve ereksiyon yerine gelmeyince mi @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
kayhan035, 46 dakika önce yazdı:

Sayin Hocam paragrafıniz ötürü 1 hafta sonra tekrar mi test vermemi  isterseniz yoksa  1 haftada libido ve ereksiyon yerine gelmeyince mi @rastlantisal

PCT bitiminde bile, tüm degerler yerinde iken libido gelmeyebilir. Bunun için panik yapma. Çok önemli diyorsan bu süreçte günde 1 adet proviron kullanabilirsin. Her şeyin yolunda olup olmadığını ise (libido manasında) bir kaç ay sonra kavrarsın.

Şunu da belirteyim kürden önceki halini uzun yıllar unut. Muhtemelen çıplak kadın görsen erekte oluyorken bir zaman temas ile ereksiyon oluyor. Kürde ien testosteronu algılayacak receptör sayısı da artıyor. Natural hormonlarında onları doyurması kolay değil :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559

Ne zaman vurdun ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Ne zaman vurdun ?

Kürü kestikten sonra hcgyi yaptim 1 hafta -10 gün sonrada klomen+tamoxifene gecmistim 2 ye bölerek 3250iu şar 1 gün arayla vurmuştum hocam @metinav

Pct bittikten 11 gün sonrada bu testi verdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
kayhan035, 10 saat önce yazdı:

11 gun geçmiş LH düşmesi lazım değilmiydi yoksa hcg mi yetersiz kaldi acaba sayın hocam@metinav

Düşer acele etme :)

İlaçların metabolitleri olur benzer etkiyi uzatırlar.Ayrıca daha 10 gün geçmiş bu süre değişkenlik için çok kısa.Hipofizin açık ve büyük ihtimalle negatif geri beslemeyi algılayan hücrelerin reseptörleri bloke.Bunun için süreç devam ediyor...Hcg ile alakası yok şuan ki durumun...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
kayhan035, 4 dakika önce yazdı:

Kürü kestikten sonra hcgyi yaptim 1 hafta -10 gün sonrada klomen+tamoxifene gecmistim 2 ye bölerek 3250iu şar 1 gün arayla vurmuştum hocam @metinav

Pct içinde veya sonunda vurmada :) 

Başta ki kullanımlar sorun değil...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Düşer acele etme :)

İlaçların metabolitleri olur benzer etkiyi uzatırlar.Ayrıca daha 10 gün geçmiş bu süre değişkenlik için çok kısa.Hipofizin açık ve büyük ihtimalle negatif geri beslemeyi algılayan hücrelerin reseptörleri bloke.Bunun için süreç devam ediyor...Hcg ile alakası yok şuan ki durumun...

Beklemedeyim hocam ozaman yapacağım birsey yok sanırsam Teşşekür ederim 11 temmuzda tekrar bir  hormon testi vereyimi sizce @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
kayhan035, 11 dakika önce yazdı:

Beklemedeyim hocam ozaman yapacağım birsey yok sanırsam Teşşekür ederim 11 temmuzda tekrar bir  hormon testi vereyimi sizce @metinav

Aynen biraz daha bekle.Pct bittikten bir ay sonra iyice oturmuş olur değerlerin...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turkogul    6

Screenshot_2022-07-29-10-35-37-411_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-07-29-10-35-22-690_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-07-29-10-35-12-233_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-07-29-10-35-05-321_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

27si ac karnina verdigim test ayin 16 si cok az klomen 5de1 5 de 1 de tamoksifen aldim dun kotu hissediyordum bugun 3 kere patladim libido var ama e2 firlamis zaten hissediyordum yukseldigini

Screenshot_2022-07-29-10-53-11-089_tr.gov.saglik.enabiz.jpg  

Arastirmama gore b12 eksik b12 eksikligine de balik turevi iyi geliyor asilcaz baliga dun kuru kayisa abandim bide kuru uzum sabah patlama oldu ama sertlesme yok sabah dun de spor yaptim okadar yuruyus felan neyse duzeliyoruz heralde ama e2 yuksek dun o bacaklarimda his kaybi vardi gene eskiden belirttigim gibi bugun yok muhtemelen yaptigim sporla dustu b12 cinko yukseltince muhtemelen geri cekildi 

Screenshot_2022-07-29-11-20-35-816_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Metinav hocam yada raslantisal hocam bir yorumlama sansiniz varmi sabah sertlesmesi yok suan onun harici fena degilim ama e2 baya yukarda sabah iyidim saat 4 gibi simdi biraz bacaklarda gene o halsizlik var gibi ama tam degil muhtrmelen gene e2 artiyor gibi ufakdan 

E2                    11-43.    60.9

Total testo.   249-836.  721

Lh.                  1.7-8.6.    6.3

Fsh.               1.5- 12.4. 7.2

Prolaktin       4-15,2.     0.2

Kafa karismasin diye burda birlestirdim 

Kayhan asagi yukari degerlerimiz ayni e2 yuksekligini nasil tarif ediyorsun bendeki gibi mi bacaklarimda gucsuzluk hissi var gibi sendede ayni mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Turkogul, 2 dakika önce yazdı:

Kayhan asagi yukari degerlerimiz ayni e2 yuksekligini nasil tarif ediyorsun bendeki gibi mi bacaklarimda gucsuzluk hissi var gibi sendede ayni mi 

Merhaba E2 yüksek ereksiyon ve libido sorunu ortaya cıkarıyor. bende sabah ereksiyonu olmuyor, sende oluyor mu ? 11 temmuzda tekrar teste gidecem. sende hicbırsey kullanma kanından cıksın klomen sonra bakacagız duruma göre hocam. ekstradan  bitkisel takviyeleri bol bol yolluyorum bakalım ne olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Turkogul    6

Sabah sertlesmesi yok ama iliskide sertlesme var sorun yok b12 eksik kan degerlerime gore libido var onceden hukmediyordum simdi dokunma ile hareketleniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      1-5 hafta 50 mg Anadrol (kademeli olarak arttırdım max son hafta 150mg)
      1-6 hafta 500 mg Testo E ve Boldenone
      7-8 hafta 750 Boldenone ve 500 Testo
      9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 
      Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.
      Estradiol yüksek çıkmasına rağmen kürden yüksek verim almak için kür içinde herhangi Aromataz inhibitör ilaçları kullanmadım çünkü herhangi yan etki görmedim.
      7. hafta kan tahlili verdim. Kür ortası tahlilde Prolaktin yüksek çıktığı ve ereksiyondan şüphelendiğim için test amaçlı 6-7 hafta kadar pazartesi ve perşembe yarımşar tablet olmak üzere Dostinex kullandım ve son kan tahlilimden 30-35 gün önce bıraktım.
      E2 için Anastrozol'a gerek var mı? yoksa PCT'de Tamoxifen sadece yeterli olur mu?
      Elimde tüm ilaçlar mevcut birkaç gün sonra tedaviye başlamadan önce 5000IU Choriomon kullanmayı düşünüyorum. İnsülin iğnesiyle günde 1000IU olarak 5 gün içinde mi vurmalıyım? yoksa araya bir gün boş koyarak 10 güne mi tamamlayayım? ve PCT' de nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda siz büyüklerimin ve hocalarımın yardımlarını bekliyorum.
      Kür sonrası tahlilde Boldenone için kapsamlı Hemoglobin testide yaptırdım. Sırasıyla vermiş olduğum kan tahlillerim; @metinav @otopsicikedi @Askabar

• Yazan: ToraBora
      Merhaba 27 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var 1.73 boy 85 kiloyum yağ oranım %15 civarı daha önce anabolik maddeler kullanmadım  herhangi bir küre girmedım temmuz başı only testo başlayıp 2-3 ay vucudumu gözlemledikten sonra  deca başlamak istiyorum bugün tahlil verdim sonuçlarım bunlar doktora sonuc gösterdiğimde sorun olmadığını söyledi sizce only testo başlamadan önce bir tedavi uygulamam gerekekirmi ? prolaktinim referans üstü çıktı nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca 
      Trigliserid (Serum/Plazma)         19.06.2023 Bu İşlem Bana Ait Değil!     Trigliserid 186 mg/dL 50-150  bu değerim de yüksek çıktı fotoğrafta gözükmemiş 
      Ayrıca trigliserid değerim 186 referans üstü çıktı gözükmemiş

• Yazan: efe erden
      Herkese selam 2 ampul rimo 1 ampul enanthate 3ml kalçadan vuruyorum kalçada ödem olmamasına rağmen 3 gün sonra kuyruk sokumunun biraz üstü kemik  ödem oluyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.