Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nano3570

Ömrümdeki muhtemel üçüncü kürüm

Önerilen İletiler

nano3570    118

Selam Beyler,

Yakında Temmuz ayında definasyonumsu bir küre başlayacağım.Böyle de cümle mi olur diyeceksiniz de irademe hakim olup sonucu ne olacak bilemediğim için başka bir tanımlama bulamadım.

Siparişi verdim,salı günü gelecek.

Testosteron propionate,oxandralone.

Kullanım konusunda nasıl bir yol izleyeceğim kara kara düşünüyorum.

Şu an 87-88 kiloda takılı kaldım,ancak 7 kilo verebildim bir buçuk ayda.

Tekrar döneceğim.

Saygılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nano3570    118

Beyler hepinize selamlar.

Ağustosun ikinci haftası (tam 4 ay dolmuş olacak) inşallah küre başlıyorum.

Bununla bağlantılı olarak kür öncesi yenilenmek adına bu akşam inşallah kan bağışı yapacağım.Bağış sonrası eve gidip dinleneceğim.Ertesi gün gece mesaim var.

Sizce kaç gün off yapmalıyım antrenman için?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada bir ara resim atıp yorum yapmanızı rica edeceğim.

Hayatımda ilk defa definasyona başlayıp antrenman şekli mi değiştirdim.Hala alışamadım.

Kilo durumu derseniz yine 90a çıktım of ki ne of😒😒

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Hayırlı olsun kazasız belasız insallah aklına takılan bisey olursa etiket atıp sorabilirsin abi yardımcı olurum seve seve 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Teşekkür ederim Emrah,soracağım mutlaka.

Bakalım sonuç ne olacak merak ediyorum.☺🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.234
nano3570, 11 saat önce yazdı:

Beyler hepinize selamlar.

Ağustosun ikinci haftası (tam 4 ay dolmuş olacak) inşallah küre başlıyorum.

Bununla bağlantılı olarak kür öncesi yenilenmek adına bu akşam inşallah kan bağışı yapacağım.Bağış sonrası eve gidip dinleneceğim.Ertesi gün gece mesaim var.

Sizce kaç gün off yapmalıyım antrenman için?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada bir ara resim atıp yorum yapmanızı rica edeceğim.

Hayatımda ilk defa definasyona başlayıp antrenman şekli mi değiştirdim.Hala alışamadım.

Kilo durumu derseniz yine 90a çıktım of ki ne of😒😒

Yolun açık olsun. Desteğimiz senle. 

Uzun süredir kesintisiz antrenman yapıyorsan dinlenmeyi 1 hafta da yapabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Rastlantısal hoşgeldin dedem.

Nonstop antrenman yaptım.Kürü bıraktığımdan beri.Pek bir şey değişmedi idman temposunda.

Yahu insan kür uğruna  kan verir mi diyordum,verirmiş demek ki☺.

Madem bir şey olmaz diyorsun,ben bu cumartesi yada pazara kadar demire dokunmayayım.

Bakalım neler olacak☺

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.234
nano3570, 13 dakika önce yazdı:

Rastlantısal hoşgeldin dedem.

Nonstop antrenman yaptım.Kürü bıraktığımdan beri.Pek bir şey değişmedi idman temposunda.

Yahu insan kür uğruna  kan verir mi diyordum,verirmiş demek ki☺.

Madem bir şey olmaz diyorsun,ben bu cumartesi yada pazara kadar demire dokunmayayım.

Bakalım neler olacak☺

Zaten benden tavsiye, bizim gibi yaş almış genç insanların 3-4 ayda 1 hafta yatması elzem. Vücut çok iyi toparlanıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
nano3570, 05.06.2022 - 02:45 yazdı:

Selam Beyler,

Yakında Temmuz ayında definasyonumsu bir küre başlayacağım.Böyle de cümle mi olur diyeceksiniz de irademe hakim olup sonucu ne olacak bilemediğim için başka bir tanımlama bulamadım.

Siparişi verdim,salı günü gelecek.

Testosteron propionate,oxandralone.

Kullanım konusunda nasıl bir yol izleyeceğim kara kara düşünüyorum.

Şu an 87-88 kiloda takılı kaldım,ancak 7 kilo verebildim bir buçuk ayda.

Tekrar döneceğim.

Saygılar.

Bu başlık altlarda kalmış denk gelmemişim.

Biz @rastlantisal dede ile deca kürünü bitirdik sonrasında trt doz ile dinlenmeye geçtik ay sonuna kadar. Ben kendi adıma  bayram süresince 1 hafta antrenmanlara off verdim, hatta sonrasında 1 kez anrenman yapıp 3 gündür yine off durumdayım. Çok fazla takılmıyorum, hangi gün ne çalışacağımı salona gidince karar veriyorum çünkü hem fiziksel hem mental olarak dinlenmeye de ihtiyaç var yaş itibariyle. Her gün belirli plan dahilinde olmak mental olarak, her gün spor yapmak fiziksel olarak yoruyor süre uzadıkça :)

Zaten bir süre ben istesem de ayaklar gitmiyor salona evde balkonda tuzlu fıstık yiyip 2 bira içmek sanki bilgisayar programı gibi kodlanıyor beynime :) 

Propionat ile minimum su tutumu ile iyi bir diyet ve antrenman programı ile hedefine ulaşacaksındır eminim.

Şimdiden başarılar dilerim meslektaş :) 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Zaten benden tavsiye, bizim gibi yaş almış genç insanların 3-4 ayda 1 hafta yatması elzem. Vücut çok iyi toparlanıyor.

3-4 ayda 1 hafta çok değil mi dedem ? :)

Gel şunu 8 hafta on 1 hafta off yapalım kırmayalım birbirimizi :P 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Rdm dedem, sen de hoşgeldin.

Ben bile kendi açtığım başlığı 15 dakikada buldum,normaldir.☺

Emrah,rastlantısal ve senin yazılarınızı ve başlıklarınızı ilgiyle takip ediyorum.Harika bir  temiz büyüme örneğisiniz.Niye bunu diyorum,dedim ya yemedi clean bulk yapmak ,sıkmayalım fazla bünyeyi diye fazla açgözlülük yaptım yıllardır;şimdi uğraş dur.Bu durumum bir örnek olmalı diğer üyelere.

Şimdi sen yada raslantısalın bir önerisi vardı başka bir forum üyesine:

Krom pikolinat.Plasebo mu yoksa gerçekten etkili bir ürün mü bilmiyorum ama bugün siparişini verdim.Zira şekere olan zaafiyetim canımı ciddi sıkıyor,bunu bir kontrol altına almalıyım.

Az önce kan bağışından geldim.Uykudan kalkmış gibi rahat ama gevşek vücut.Sizi dinleyip en azından haftaya pazartesi yada salı ya kadar dinlenmeye karar verdim.Sizi en son dinlemediğimde(bol de900 ve testo750 yapmıştım 6.ayda) ne gibi yan etkiler yaşadığımı hepimiz biliyoruz.☺☺

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Bu söylediğin ben de ara ara yaptım.Uzun süre vücudu stres altında tuttuğum zamanlarda kürde olmadığım zamanlarda bile bir asabiyet olabiliyordu.Performans desen Rdm'nin de dediği ayağın salona gitmek istemiyor.Gerçi ben 5-6 ayda bir yapıyordum vücut bir yerde error verince fiziksel ivmeyi geçtim,etrafa saracak sebep arıyor insan.Yani çok haklısın

Rdm, 2 saat önce yazdı:

Bu başlık altlarda kalmış denk gelmemişim.

Biz @rastlantisal dede ile deca kürünü bitirdik sonrasında trt doz ile dinlenmeye geçtik ay sonuna kadar. Ben kendi adıma  bayram süresince 1 hafta antrenmanlara off verdim, hatta sonrasında 1 kez anrenman yapıp 3 gündür yine off durumdayım. Çok fazla takılmıyorum, hangi gün ne çalışacağımı salona gidince karar veriyorum çünkü hem fiziksel hem mental olarak dinlenmeye de ihtiyaç var yaş itibariyle. Her gün belirli plan dahilinde olmak mental olarak, her gün spor yapmak fiziksel olarak yoruyor süre uzadıkça :)

Zaten bir süre ben istesem de ayaklar gitmiyor salona evde balkonda tuzlu fıstık yiyip 2 bira içmek sanki bilgisayar programı gibi kodlanıyor beynime :) 

Propionat ile minimum su tutumu ile iyi bir diyet ve antrenman programı ile hedefine ulaşacaksındır eminim.

Şimdiden başarılar dilerim meslektaş :) 

Çok teşekkür ederim Rdm.

Umarım başarırım.

Yalnız ilk defa deneyeceğim bu definasyon kürü ve döneminde tamamen sizlerin tavsiye ettiğiniz dozlarla başlayacağım.Düşünün kaç hafta oldu satın alalı ama ne olur olmaz diye bi dört ay dolsun istedim ki vücut kendine gelsin diye.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Beyler tekrar selam.

Nasılsınız?

Daha def. kürüne başlamadan 85,5' a inmeye başarabildim.Sanırım bu disiplinle gidersem 82-83'ü göreceğim.

Yani galiba def. esterlerine ihtiyacım kalmayacak,göğüs kısmındaki kıllları keser kesmez bir form atacağım bu hafta inşallah.Dağdan çıkma gibi görünmek istemem.:D

Elimdeki oxandrolone'u iade ettim paramı geri aldım.

Propionate duruyor.

Açıkçası ne yapacağım şaşırdım.Kendime pek inanamadım.Uzun yıllardan beri tekrar 85'i görebildim.Vay be.:))

Madem ilaçsız,belli bir disiplin ve sistemle bu kilolara inmeyi başardım.83-82 hatta 81'e kadar düşüp bu sefer temiz büyüme dönemi için bir kür düşünmeliyim diyorum.

Sizce propionate ve primo ile temiz büyünülebilir mi?

Daha önce ent. ile denemiştim ancak bu sefer böyle denemek istiyorum?

Ne tavsiye edersiniz?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

olmayabilir abi belli bir zamandan sonra yataktan inerken bile kramp giriyor büyümek zor olabilir e2 baya düşüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

İlk iğneyi yarım saat önce vurdurup , yarım tableti de attım ağzıma (10mg).

Madem bir işe başladık tam başlayalım.

8 senedir insan habire hacim yapar mı(!) Bari erime işini de küre dönüştürelim de sürecim belki formumu bir nebze yukarı taşır.

İki gün sonra inşallah bir resim atacağım.

Selamlar.

Güncel form.

Kilo antrenman öncesi 86 ,tabi resmi antrenman sonrası çektim.1.5 litre su tüketince biraz göbek çıktı.

82'ye kadar düşme hedefindeyim.

(Karaciğer değerlerim normale döndü.

20220804_215715_HDR.jpg 20220804_215707_HDR.jpg 20220804_215651_Burst01-1.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.234

Dedem şablon gayet güzel. Şu noktada yağ oranını azaltmanı tavsiye ederim.

Ayrıca biraz postür üzerine çalışman gerek. Omuz başları öne düşük ve sırtta hafif kambur var. Postür için en önemli şey göğüs ve sırtın dengeli çalışılması. Yoksa rotary kaslarında balans kaçıyor. 

Ayrıca Lat pull down hareketini tavsiye ederim. Ama yapılan çok teknik bir hata var. Kollarınla demiri yukarıdan tuttuğunda omuz başlarını da yukarı çekip kilitlemelisin. Böylece tam manası ile vurması gereken yere vuruyor. Eğer dar demirle tutuyorsan beli kilitleyip göğsü öne çıkarman lazım. Bir de sırt günlerine tepede 1 sn stoplu süpermen hareketini ekledi mi bitti bu iş.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Dedem öncelikle motive edici ve bilgilendirici önerin için teşekkür ederim.

Lat pull down iki haftadır dar tutuş olarak çalışmaya başlamıştım.

Önerin üzerine tekrar ekleyeceğim.

Bir de dedem, hacim döneminde split çalışıp 4 gün giderdim.Her bölge için 4 hareket, 5 set yapardım.Kardio 10 dakikayı geçmezdi.

Def'na başladıktan sonra  yine split çalışmaya devam ettim.(Ancak 4 gün gidebiliyorum).Fakat bu sefer 5 harekete çıkardım.Press ve Curl'leri dört set ,diğerlerini 3 set yapıyorum.

Kardio'yu 30 dakikaya çıkardım.Diet sağlam ilerliyor.

Yalnız bu postür işi canımı sıktı.Dediklerini yapacağım.Aynada ben farkediyordum biraz,senin de farketmen beni biraz endişelendirdi.

Neden?Çünkü 5 sene önce karşıdan karşıya geçerken araba soldan çarptıktan sonra havada şöyle bir tur dönüp omzumun üstüne düşmüştüm.Taak! Omuz çıktı.Yerine oturttuk neyse ki.Sonra rotator yırtığı ağrısı 2 ay azalarak devam etti.Tamamen geçti.

Ancak arada bir düşünürüm ,omuzu düzelttik ama kalıcı bir iz kaldı mı diye??

rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Dedem şablon gayet güzel. Şu noktada yağ oranını azaltmanı tavsiye ederim.

Ayrıca biraz postür üzerine çalışman gerek. Omuz başları öne düşük ve sırtta hafif kambur var. Postür için en önemli şey göğüs ve sırtın dengeli çalışılması. Yoksa rotary kaslarında balans kaçıyor. 

Ayrıca Lat pull down hareketini tavsiye ederim. Ama yapılan çok teknik bir hata var. Kollarınla demiri yukarıdan tuttuğunda omuz başlarını da yukarı çekip kilitlemelisin. Böylece tam manası ile vurması gereken yere vuruyor. Eğer dar demirle tutuyorsan beli kilitleyip göğsü öne çıkarman lazım. Bir de sırt günlerine tepede 1 sn stoplu süpermen hareketini ekledi mi bitti bu iş.

Bu süpermen hareketini corona döneminde salonlar kapalıyken evde çok yapmıştım acaba altıncı hareket olarak eklesem mi sırt gününe 2×20 olarak.

Off napacam bu durumu ben.😞İnşallah düzelir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.234

İyi programlarda hareketlerden ziyade setler konuşur. Bulk döneminde kasın büyüklüğüne göre 15-25 set / hafta idealdir. Mesela ben bulkta sırt için genelde 21-22 set / hafta olarak gidiyordum. Genelde de ağırlık artırıp tekrar düşürerek ilerliyordum.

Aynı bölgeyi çalıştıran farklı hareketleri uygula hafta hafta. Mesela bulkta iken;

1. sırt haftası: Barfix Tekrar: 12-10-8-6-5. Kendi ağırlığım ve her set 2,5 kilo kendime bağlayarak üst sırtın ilk kısmını, Dar ve ters tutuş (avuç içi kendine bakacak) beli kilitleyip göğsü öne çekerek normal barfix mantığı ile üst sırtı tamamlıyordum. Kanatlar için ise tek elle cablo row 2 farklı açıdan yapıyordum. Eğer hala gerekli yorgunluğu hissetmedi isem yorulmamış bölgeye göre bir hareket daha ekliyordum. Finali de bel güçlendirecek hareket yapıp bitiriyordum.

2. sırt haftası: Geniş tutuş lat pull down ile 4 set öne, Geniş tut lat pull down ile 2 set enseye, dar tutuş lat pull down ile 4 set üst göğse çekiş yapıp üst sırtı bitiriyordum. Devamında aynı mantık makine row, dambbell row veya barbell row ile ağırlık artırarak gidiyordum. Eğer hala hissetmediğim bölge kaldı ise ona göre hareket ekleyip 21-22 seti tamamlıyordum.

Tüm bunları yaparken 21-22 sette meftah olmadı isen hafif ağırlıklarla çalışıyorsundur. Kesinlikle ağırlıkları artırman lazım. Bir hareketin son setinde yüzünün maymun kıçına benzemesi gerek :D. Benim doğru ağırlık kriterim budur. Çirkinleşmiyorsan henüz kaldırabildiğin ağırlığı kaldırmıyorsundur. 

Cut döneminde ise ağırlıkları biraz daha aşağıda tutuyorum. Tekrarları 10a sabitliyorum. Kas grubu büyüklüğüne göre 2-5 set daha ekliyorum. Antrenman öncesi koşu bandında 15 dakika 5 tempo ile hızlı yürüyüş yapıyorum. Kalori açığının iki yolu var. İlk yol kalori kısarak, ikinci yol ise kalori sarfiyatını artırarak. Ben Bir miktar kalori kısıp üstüne günlük kalori harcamamı artırıyorum. Deli bir hocanın kickbox derslerini alıyorum mesela haftada 3 gün. 45 dakika aritmik ısınma yaptırıyor ki tüm antrenmanın sonunda akıllı saatlerin kalori harcama hesabına göre 1100 - 1400 arası kalori harcatıyor. Bence bu yöntem senin için çok uygun dedem. Biraz boğazdan kısıp bol bol hareketliliği artır. İlla ikinci bir spor daha yapman gerekmez. Çık sokakta 1 saat kemal sunalın postacı filmindeki temposunda yürü :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6

Hocam size birşey danışmam gerek dun konu açmıştım ama tsh yüksekliğinden vs uyku apnesi olabilir mi sanki ben istemediğim sürece vücut nefes almicak gibi korkumdan uyuyamıyorum resmen

Hasann, 49 dakika önce yazdı:

Hocam size birşey danışmam gerek dun konu açmıştım ama tsh yüksekliğinden vs uyku apnesi olabilir mi sanki ben istemediğim sürece vücut nefes almicak gibi korkumdan uyuyamıyorum resmen

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

İyi programlarda hareketlerden ziyade setler konuşur. Bulk döneminde kasın büyüklüğüne göre 15-25 set / hafta idealdir. Mesela ben bulkta sırt için genelde 21-22 set / hafta olarak gidiyordum. Genelde de ağırlık artırıp tekrar düşürerek ilerliyordum.

Aynı bölgeyi çalıştıran farklı hareketleri uygula hafta hafta. Mesela bulkta iken;

1. sırt haftası: Barfix Tekrar: 12-10-8-6-5. Kendi ağırlığım ve her set 2,5 kilo kendime bağlayarak üst sırtın ilk kısmını, Dar ve ters tutuş (avuç içi kendine bakacak) beli kilitleyip göğsü öne çekerek normal barfix mantığı ile üst sırtı tamamlıyordum. Kanatlar için ise tek elle cablo row 2 farklı açıdan yapıyordum. Eğer hala gerekli yorgunluğu hissetmedi isem yorulmamış bölgeye göre bir hareket daha ekliyordum. Finali de bel güçlendirecek hareket yapıp bitiriyordum.

2. sırt haftası: Geniş tutuş lat pull down ile 4 set öne, Geniş tut lat pull down ile 2 set enseye, dar tutuş lat pull down ile 4 set üst göğse çekiş yapıp üst sırtı bitiriyordum. Devamında aynı mantık makine row, dambbell row veya barbell row ile ağırlık artırarak gidiyordum. Eğer hala hissetmediğim bölge kaldı ise ona göre hareket ekleyip 21-22 seti tamamlıyordum.

Tüm bunları yaparken 21-22 sette meftah olmadı isen hafif ağırlıklarla çalışıyorsundur. Kesinlikle ağırlıkları artırman lazım. Bir hareketin son setinde yüzünün maymun kıçına benzemesi gerek :D. Benim doğru ağırlık kriterim budur. Çirkinleşmiyorsan henüz kaldırabildiğin ağırlığı kaldırmıyorsundur. 

Cut döneminde ise ağırlıkları biraz daha aşağıda tutuyorum. Tekrarları 10a sabitliyorum. Kas grubu büyüklüğüne göre 2-5 set daha ekliyorum. Antrenman öncesi koşu bandında 15 dakika 5 tempo ile hızlı yürüyüş yapıyorum. Kalori açığının iki yolu var. İlk yol kalori kısarak, ikinci yol ise kalori sarfiyatını artırarak. Ben Bir miktar kalori kısıp üstüne günlük kalori harcamamı artırıyorum. Deli bir hocanın kickbox derslerini alıyorum mesela haftada 3 gün. 45 dakika aritmik ısınma yaptırıyor ki tüm antrenmanın sonunda akıllı saatlerin kalori harcama hesabına göre 1100 - 1400 arası kalori harcatıyor. Bence bu yöntem senin için çok uygun dedem. Biraz boğazdan kısıp bol bol hareketliliği artır. İlla ikinci bir spor daha yapman gerekmez. Çık sokakta 1 saat kemal sunalın postacı filmindeki temposunda yürü :)

Sanırım postür asimetriği ile ilgili enseyi biraz fazla kararttım

Bu durumda dediklerinden anladığıma göre,

Def. dönemi sonuna kadar hem kesme hem de  postür düzeltimi için her hafta ÖZELLİKLE SIRT günü için farklı varyasyonlarla sırt çalışmalı,

Row'ları sağ sol ayrı ayrı çalışmalıyım.

Barfiks demirine iki aydır dokunmuyordum,ama dönüşümlü dediğin gibi programa ekleyebilirim.

Ağırlıkları zaten kısmi miktarda düşürdüm.

Söylediklerini uygulayacağım.Bir ay sonra inşallah tekrar bir form fotomu ekleyeceğim.Bir ay sonraki formum ne olacak merakla bekliyorum.

Teşekkür ederim dedem.

Kafamdaki pürüzler kalktı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Beyler selam.

Acımasız olmanızı rica ediyorum.

Çalışan bir oxandrolone yüksek tansiyon ve çarpıntı olarak yan etki yapar mı?Bu konuda testo prop'a oranlar hangisi daha hissedilir bir yan etkiye sebep olur?Dün biraz kötü olmamdan ötürü hastaneye gitmek zorunda kaldım.

Gerçi düşük dozda kullanıyorum ;kürümü biliyorsunuz tekrar yazmaya gerek duymadım.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
nano3570, 52 dakika önce yazdı:

Beyler selam.

Acımasız olmanızı rica ediyorum.

Çalışan bir oxandrolone yüksek tansiyon ve çarpıntı olarak yan etki yapar mı?Bu konuda testo prop'a oranlar hangisi daha hissedilir bir yan etkiye sebep olur?Dün biraz kötü olmamdan ötürü hastaneye gitmek zorunda kaldım.

Gerçi düşük dozda kullanıyorum ;kürümü biliyorsunuz tekrar yazmaya gerek duymadım.

Teşekkürler.

Anavarın böyle bir yan etkisi olduğunu düşünmüyorum . Vücudunda başka bir problem olabilir mi ? İlacın markası nedir ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
PowerWave, 11 dakika önce yazdı:

Anavarın böyle bir yan etkisi olduğunu düşünmüyorum . Vücudunda başka bir problem olabilir mi ? İlacın markası nedir ? 

Bla.......W...lf

2022 Nisanından beri düşük doz yüksek tansiyon ilacı kullanıyorum,biraz da dürüst olmak gerekirse gitgelli bir şekilde panik ataklar yaşayabiliyorum.(Yıllardır belli dönemlerde ataklar yaşarım düzenli ilaç kullanmama rağmen)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
nano3570, 21 dakika önce yazdı:

Bla.......W...lf

2022 Nisanından beri düşük doz yüksek tansiyon ilacı kullanıyorum,biraz da dürüst olmak gerekirse gitgelli bir şekilde panik ataklar yaşayabiliyorum.(Yıllardır belli dönemlerde ataklar yaşarım düzenli ilaç kullanmama rağmen)

Markanın tam adını yazabilirsin satıcı ismi paylaşmak sadece . Kaça aldın bilmiyorum ama anavar tablet, steroidlerin içinde en pahallı hammaddeye sahip bir ilaçtır . Piyasadakilerin % 90 ı sahte diyebilirim . Benim aklıma acaba içinde  clenbuterol mü var diye düşündürdü siz çarpıntıdan bahsedince . Haliyle steroidler tansiyonuda oynatabilir.  Hazırda sağlık sorunlarınız varken ilaç seçerken dikkatli , marka seçerken daha çok dikkatli olmanız gerekir . 
sağlıcakla kalın

iyi sporlar .. 

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Tekrar Merhaba Powerwave,

Bu alışverişi yapmadan önce bu riski göze alarak kullandım.Yani birçok(hepsi demiyorum) satıcı yok benim şu malım almanyadan,bu kanada dan,mozambikten,şu pharma,bu pharma diyor da birçoğunun oralardan gelmediğine eminim.

Ben de çalıştığını söyleyebilirim ama için de gerçekten anavar mı var, clen mi var bilmiyorum.Mutabık olduğumuz üzere işin orası dediğin gibi muamma.

Yani kullandığım dozda düşüktü aslında.

200 prop.+ 20mg oxandrolone.

Sanırım kürü tamamen keseceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
flamir    7
nano3570, 05.08.2022 - 01:11 yazdı:

Dedem öncelikle motive edici ve bilgilendirici önerin için teşekkür ederim.

Lat pull down iki haftadır dar tutuş olarak çalışmaya başlamıştım.

Önerin üzerine tekrar ekleyeceğim.

Bir de dedem, hacim döneminde split çalışıp 4 gün giderdim.Her bölge için 4 hareket, 5 set yapardım.Kardio 10 dakikayı geçmezdi.

Def'na başladıktan sonra  yine split çalışmaya devam ettim.(Ancak 4 gün gidebiliyorum).Fakat bu sefer 5 harekete çıkardım.Press ve Curl'leri dört set ,diğerlerini 3 set yapıyorum.

Kardio'yu 30 dakikaya çıkardım.Diet sağlam ilerliyor.

Yalnız bu postür işi canımı sıktı.Dediklerini yapacağım.Aynada ben farkediyordum biraz,senin de farketmen beni biraz endişelendirdi.

Neden?Çünkü 5 sene önce karşıdan karşıya geçerken araba soldan çarptıktan sonra havada şöyle bir tur dönüp omzumun üstüne düşmüştüm.Taak! Omuz çıktı.Yerine oturttuk neyse ki.Sonra rotator yırtığı ağrısı 2 ay azalarak devam etti.Tamamen geçti.

Ancak arada bir düşünürüm ,omuzu düzelttik ama kalıcı bir iz kaldı mı diye??

Bu süpermen hareketini corona döneminde salonlar kapalıyken evde çok yapmıştım acaba altıncı hareket olarak eklesem mi sırt gününe 2×20 olarak.

Off napacam bu durumu ben.😞İnşallah düzelir

Usta selamlar. Bu omuz yırtığı nasıl geçti? Kısmi yırtık mıydı? Kendi kendine mi geçti?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.