Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

orhanzz

Sustanon kürü

Önerilen İletiler

orhanzz    4

öncelikle herkese merhabalar. 25 yaşındayım yüzme geçmişim var ve 1 senedir vücut geliştirme yapıyorum. etrafımda bir sürü kür planlayan insan var ve şu an boldenon teste e kullanıyorum. lakin ilacı ver muhabbeti kes olduğu için kürden sonra pct yapıp sustanon kullanmayı düşünüyorum dozajı ve kullanım aralıkları nasıl olmalı bu sürede beslenmem nasıl olmalı yardıma ihtiyacım var. etrafta sadece kür ve beslenme planlama adı altında herkes para avcısı. bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız seviniri. 

boy 182 , kg 94, omuz 124 , göğüs 112, bel 97, kol 41 cm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

orhanzz    4
GecedenKalma, 3 saat önce yazdı:

250 ile başla bence hocam pct konusunda hocalarım testlerinize göre yorum yaparlar 

testi ne zaman vermem gerekiyor hocam hangi degerler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orhanzz, Bir saat önce yazdı:

testi ne zaman vermem gerekiyor hocam hangi degerler

Alt,ast,lh,fsh,Total testesteron,prolaktin,E2,progesteron 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orhanzz    4
Mutlucanelcin, 12 saat önce yazdı:

Alt,ast,lh,fsh,Total testesteron,prolaktin,E2,progesteron 

teşekkür ederim hocam, son iğneden kaç gün sonra test  vermem gerekir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
orhanzz, 05.06.2022 - 14:16 yazdı:

teşekkür ederim hocam, son iğneden kaç gün sonra test  vermem gerekir

4.haftadan sonra test yaptırman daha sağlıklı olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
orhanzz, 04.06.2022 - 20:09 yazdı:

öncelikle herkese merhabalar. 25 yaşındayım yüzme geçmişim var ve 1 senedir vücut geliştirme yapıyorum. etrafımda bir sürü kür planlayan insan var ve şu an boldenon teste e kullanıyorum. lakin ilacı ver muhabbeti kes olduğu için kürden sonra pct yapıp sustanon kullanmayı düşünüyorum dozajı ve kullanım aralıkları nasıl olmalı bu sürede beslenmem nasıl olmalı yardıma ihtiyacım var. etrafta sadece kür ve beslenme planlama adı altında herkes para avcısı. bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız seviniri. 

boy 182 , kg 94, omuz 124 , göğüs 112, bel 97, kol 41 cm

Hocam neden direkt sustanon'a geçiş yapmıyorsunuz? 

Dozları belirlemek size bağlı ama, benim önerim mikro-doz olarak enjekte etmeniz olur. Haftalık 2-3 hatta 4 kere uygulama şansınız varsa, östrojen dengelerinde de sorun yaşama ihtimalinizi düşürmüş olursunuz. 

Beslenme olayına gelirsek, bu kişiden kişiye değişir. Ketojenik diyetle çok iyi işler başaranlar olduğu gibi, yüksek karbonhidratlı bir diyet te başarı getirebiliyor. Size hangisi uygunsa onu yiyin, için. Ancak basit bir formül verecek olursak. Kilonuzun 2.4 katı protein, 0.8 katı yağ ( çoklu ve tekli doymamış yağ ağırlıklı ), kalanını da karbonhidrat olarak düşünebilirsiniz. 1 gram karbonhidrat 4 kalori. Hesabını yapın. 

TAbii ki ben bir beslenme uzmanı değilim. Bu bana uygun olan diyet. Size uymayabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orhanzz    4
Delice, 32 dakika önce yazdı:

Hocam neden direkt sustanon'a geçiş yapmıyorsunuz? 

Dozları belirlemek size bağlı ama, benim önerim mikro-doz olarak enjekte etmeniz olur. Haftalık 2-3 hatta 4 kere uygulama şansınız varsa, östrojen dengelerinde de sorun yaşama ihtimalinizi düşürmüş olursunuz. 

Beslenme olayına gelirsek, bu kişiden kişiye değişir. Ketojenik diyetle çok iyi işler başaranlar olduğu gibi, yüksek karbonhidratlı bir diyet te başarı getirebiliyor. Size hangisi uygunsa onu yiyin, için. Ancak basit bir formül verecek olursak. Kilonuzun 2.4 katı protein, 0.8 katı yağ ( çoklu ve tekli doymamış yağ ağırlıklı ), kalanını da karbonhidrat olarak düşünebilirsiniz. 1 gram karbonhidrat 4 kalori. Hesabını yapın. 

TAbii ki ben bir beslenme uzmanı değilim. Bu bana uygun olan diyet. Size uymayabilir.

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim hocam testlerimi verip burada paylaşıcam akabinde sustanona başlayacağım yardımlarınız bekliyorum saygılarımla...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orhanzz    4

herkese tekrardan merhaba hocalarım. test sonuçlarımı paylaşıyorum kür yapmak istiyorum ama ne kürü yapıcam bilmiyorum. bütçem kısıtlı planlama için ücret ödeyemeceğim ve ürün güvenilirliği beni sarstı. only sustanon nasıl olur kür içinde ilaçları nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim 

Screenshot_2022-07-22-18-39-30-046_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-07-22-18-39-33-603_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orhanzz    4

@rastlantisal saygıdeğer hocam sustanon kürüne önümüzdeki günlerde başlayacağım 12 hafta size bir kaç sorum olacak

haftada 250 ml olarak başlayacağım ilacı 2 ye bölünce kalan ilacı nasıl saklayabilirim?

sustanon küründeyken teste bağımsız kullanmam gereken ilaç var mıdır 

son olarak koldan insülin iğnesi ile kas içine enjekte yapabilir miyim ?

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
orhanzz, 10 dakika önce yazdı:

@rastlantisal saygıdeğer hocam sustanon kürüne önümüzdeki günlerde başlayacağım 12 hafta size bir kaç sorum olacak

haftada 250 ml olarak başlayacağım ilacı 2 ye bölünce kalan ilacı nasıl saklayabilirim?

saygılarımla

bende de iğne korkusu var yapamam diye kas içine enjekte yapabilirsin ama araştırdığıma göre omuz - biceps - triceps e dağıtman gerekiyormuş ve gece yatarken yapman daha rahat olur ağrı sızı yaparsa uykunda oluverir - enjeksiyonu saklama konusunda da forumda daha önceden biri sormuştu şırıngaya alıp bekletince sıkıntı yaşanmıyormuş

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orhanzz    4
Kupabeyi, 13 dakika önce yazdı:

bende de iğne korkusu var yapamam diye kas içine enjekte yapabilirsin ama araştırdığıma göre omuz - biceps - triceps e dağıtman gerekiyormuş ve gece yatarken yapman daha rahat olur ağrı sızı yaparsa uykunda oluverir - enjeksiyonu saklama konusunda da forumda daha önceden biri sormuştu şırıngaya alıp bekletince sıkıntı yaşanmıyormuş

Şırınga konusu mantıklıymış düşünemedim :)

teşekkür ederim gece yatmadan önce enjeksiyonları yapacağım dediğiniz gibi en azından uykuda ağrı olacaksa olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
orhanzz, 27 dakika önce yazdı:

saygılarımla

Merhabalar.

1 şişeyi 2 enjektöre çekersen sorun kalmaz. Birini serin yerde bekletirsin.

Küre giren herkesin ecza dolabında Arimitex, Tamoksifen, Dostinex, Klomen, chromium olmalı. Gerekliliği ise yan etki yaşadığında duruma göre karar verilir.

Sustanon ağrılı bir ilaçtır. Kalçadan başka bir yere vurmanı tavsiye etmiyorum. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orhanzz    4
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Küre giren herkesin ecza dolabında Arimitex, Tamoksifen, Dostinex, Klomen, chromium olmalı. Gerekliliği ise yan etki yaşadığında duruma göre karar verilir.

Değerli bilgililer için çok teşekkür ediyorum hocam. 
kür içerisinde yan etkileri sizlerle paylaşırım, söylediğiniz ilaçları temin edip elimin altında bulunduracağım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
rastlantisal, 54 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Abi ben tek enjektöre çekip vuracağım kadarını vurup sonra iğne ucunda kalanları da enjektöre çekip iğne ucunu değiştiriyorum tekrar kullanıyorum. Hem fazladan enjektör gitmiyor hem de iğne ucunda kalan 0.1 ml civarı ilaç çöpe gitmiyor. Enfeksiyon vs hiç bir sıkıntı yaşamadım 5 ayda.

Hatta 3 tane rimabolanı 5cc enjektöre çekiyorum 3.5 ml civarı ilacı kullanabiliyorum bu şekilde tavsiye ederim 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
desperado, Şimdi yazdı:

Abi ben tek enjektöre çekip vuracağım kadarını vurup sonra iğne ucunda kalanları da enjektöre çekip iğne ucunu değiştiriyorum tekrar kullanıyorum. Hem fazladan enjektör gitmiyor hem de iğne ucunda kalan 0.1 ml civarı ilaç çöpe gitmiyor. Enfeksiyon vs hiç bir sıkıntı yaşamadım 5 ayda.

Hatta 3 tane rimabolanı 5cc enjektöre çekiyorum 3.5 ml civarı ilacı kullanabiliyorum bu şekilde tavsiye ederim 😀

Tek enjektör olmaz. Çünkü damar kontrolü yaparken geriye vücut sıvısı kaçıyor. Bu riskli. 1TL bir enjektör yahu. Enfeksiyon yaşamaman yaşamayacağın anlamına gelmez. Bu toplara girme.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
rastlantisal, 35 dakika önce yazdı:

Tek enjektör olmaz. Çünkü damar kontrolü yaparken geriye vücut sıvısı kaçıyor. Bu riskli. 1TL bir enjektör yahu. Enfeksiyon yaşamaman yaşamayacağın anlamına gelmez. Bu toplara girme.

Hangi vücut sıvısı kaçıyor? Hemşire olarak hiç böyle birşey duymadım. Bir makale varsa okuyup öğrenmek isterim.

Normal enjeksiyon yaparken bile bir dünya insan sterilliğe dikkat etmediği için enfeksiyon kapıyor. Şu forumda acaba steroid kullananların % kaçı protokole uygun ampülden ilaç çekmeyi biliyor. Çoğunun daha ilacı çekerken enjektörü kontamine ettiğinden eminim. Kaldı ki hatırladığım kadarıyla abi sen de underground steril olmayan ilaç kullanmışlığın var. İnan bana underground ilaç kullanmak benim yöntemimden daha fazla enfeksiyon riski barındırıyor. Ha benim yaptığım seni ilgilendirmez de diyebilirsin konuyla alakası ne, seni konuşuyoruz da diyebilirsin. Ben kendi açımdan enjeksiyon yaparken sterilliğe maksimum özeni gösterdiğim için problem yaşayacağımı sanmıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
desperado, 2 dakika önce yazdı:

Hangi vücut sıvısı kaçıyor? Hemşire olarak hiç böyle birşey duymadım. Bir makale varsa okuyup öğrenmek isterim.

Normal enjeksiyon yaparken bile bir dünya insan sterilliğe dikkat etmediği için enfeksiyon kapıyor. Şu forumda acaba steroid kullananların % kaçı protokole uygun ampülden ilaç çekmeyi biliyor. Çoğunun daha ilacı çekerken enjektörü kontamine ettiğinden eminim. Kaldı ki hatırladığım kadarıyla abi sen de underground steril olmayan ilaç kullanmışlığın var. İnan bana underground ilaç kullanmak benim yöntemimden daha fazla enfeksiyon riski barındırıyor. Ha benim yaptığım seni ilgilendirmez de diyebilirsin konuyla alakası ne, seni konuşuyoruz da diyebilirsin. Ben kendi açımdan enjeksiyon yaparken sterilliğe maksimum özeni gösterdiğim için problem yaşayacağımı sanmıyorum.

Kardeşim enjektörü sapladıktan sonra geri çekmiyor musun damar kontrolü için? Bazen kan giriyor mesela. O bölgede iltehap varsa iltehap giriyor vs. vs. Makaleden de ziyade gözle görünen bir şey. 

Tabi senin bileceğin iş. Ben nihayetinde en güvenli ne ise onu tavsiye etmeye çalışıyorum. Ötesine karışmam :)

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
rastlantisal, 26.08.2022 - 14:58 yazdı:

Kardeşim enjektörü sapladıktan sonra geri çekmiyor musun damar kontrolü için? Bazen kan giriyor mesela. O bölgede iltehap varsa iltehap giriyor vs. vs. Makaleden de ziyade gözle görünen bir şey. 

Tabi senin bileceğin iş. Ben nihayetinde en güvenli ne ise onu tavsiye etmeye çalışıyorum. Ötesine karışmam :)

Kan geliyorsa damara girmişsin demektir. Ben sağlıklı bir dokudan bahsediyorum iltihaplı bölgeye enjeksiyon mu yapılır 😊 Enjektörü çektiğinde sıvı geliyorsa bir doktora görünmeni tavsiye ederim. Tavsiyen için teşekkür ederim abi cansın 😊

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.