Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

umutcndeniz

Turkesterone eksumid

Önerilen İletiler

umutcndeniz    0

Turkesterone maddesinin testesteronu doğal olarak arttırdığı söyleniyor yurtdışında çok meşhur bir maddeymiş supplement olarak geçiyor ve yan etkisi olmadığı söyleniyor naturel sporculara fayda edermi acaba hap şeklinde oluyor kutunun ismi eksumid altada foto bırakıyorum;

Bilen varsa yazarsa sevinirim.

IMG_20220603_202821.jpg

tarihinde umutcndeniz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yabancı forumlarda çok dolaşırım. Turkesterone hakkında yazılan mesajlarda genel olarak scam olduğunu söylüyorlar. Etki alan birini de bugüne kadar görmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeus88    139

Severek takip ettiğim e...m h...y hocanin instagram sayfasindan gördüm bu urunu.O da satış için birinin linkini atıyor hatta.Youtuber g... d.... de satıyor sanırım,ama arastirdigim kadarıyla fos bir ürün.Herkes yolunda yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mnsr    3

Dostum belki yardımı olur diye ben de yazayım dedim. İstersen öncelikle yabancı youtube kanallarından (jeff nippard, greg doucette, more plates more dates) da bakabilirsin bu ürün hakkında çok fazla akademik çalışma var, genelde testo arttırımına çok etkisi olmadığı ortaya konulmuş, en son geniş çaplı araştırma ise 2019 da yapılmış. Bu araştırmayı da Jeff Nippard'ın kanalında bulabilirsin. Yani bu Ecdysteroid olarak geçiyor, bitki steroididir, bu şekilde de araştırabilirsin. Kişisel olarak da ben BulkSupplements ten aldım turkesterone extract şeklinde ve üzerinde yazan dozajın daha fazlasını kullanmama rağmen herhangi bir şey göremedim. Üzerinde 500 mg kullanın yazıyor ama bu çok çok az bir rakam ki ben 3000 mg ile bile fayda görmedim. Bazı insanlarda da işe yarıyormuş, kişiden kişiye değişiyormuş, çok etkiliymiş vs vs. Etkili olanlardan birisi de mesela Tyson Ridenour adında birisi onun da videolarına bakabilirsin, inanılmaz şekilde güçlendiğini söylüyor ama bence ortada genç olması faktörü var ve yalan da söylüyor olabilir tabi ki. Kısacası ben işe yarayacağını çok zannetmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeki95    7
mnsr, 04.06.2022 - 11:06 yazdı:

Dostum belki yardımı olur diye ben de yazayım dedim. İstersen öncelikle yabancı youtube kanallarından (jeff nippard, greg doucette, more plates more dates) da bakabilirsin bu ürün hakkında çok fazla akademik çalışma var, genelde testo arttırımına çok etkisi olmadığı ortaya konulmuş, en son geniş çaplı araştırma ise 2019 da yapılmış. Bu araştırmayı da Jeff Nippard'ın kanalında bulabilirsin. Yani bu Ecdysteroid olarak geçiyor, bitki steroididir, bu şekilde de araştırabilirsin. Kişisel olarak da ben BulkSupplements ten aldım turkesterone extract şeklinde ve üzerinde yazan dozajın daha fazlasını kullanmama rağmen herhangi bir şey göremedim. Üzerinde 500 mg kullanın yazıyor ama bu çok çok az bir rakam ki ben 3000 mg ile bile fayda görmedim. Bazı insanlarda da işe yarıyormuş, kişiden kişiye değişiyormuş, çok etkiliymiş vs vs. Etkili olanlardan birisi de mesela Tyson Ridenour adında birisi onun da videolarına bakabilirsin, inanılmaz şekilde güçlendiğini söylüyor ama bence ortada genç olması faktörü var ve yalan da söylüyor olabilir tabi ki. Kısacası ben işe yarayacağını çok zannetmiyorum.

Bu ürünlerde genelde %5 %10 etken madde oluyor yani aldığın 3 gram eğer direk ekstrakt toz ise sadece yüzde 5i turkesterone. 150 mg falan yapıyor matematiğim yanlis değil ise. Ki bu da çok çok az bir doz. 

Ayrıca turkesterone uzerine yapılan klinik seviyede bir araştırma yok lakin beta ecdysterone için başarılı bir çok klinik araştırma mevcut. Vücut kilogram başına 5-10 mg kullanıldığında gayet etkili bir ürün olduğunu düşünüyorum zamanında kullandım ve güzel etkisini gördüm.plasebo tarzı psikolojik bir durum olduğunu düşünmüyorum güzel hatri sayılır bir güç elde etmiştim. Doğal biri kullanabilir. Anabolik Steroid geçmişi olanlara oyuncak gibi gelir.

Daha fazla öğrenmek için araştırabilirsiniz yabancı dil varsa onlarca akademik makale var beta-ekdisteron üzerine.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.