Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GorkemD

2. kürümü yapicam yardim

Önerilen İletiler

GorkemD    0

2. KÜRÜME GİRECEĞİM İLK KÜRÜMÜ ECZANE KÜRÜ OLAN SUSTANON RİMABALON YAPTIM. 

YAĞ ORANIM 18 19 FALAN HEM YAĞ YAKIP HEMDE KAS KÜTLESİ KOYABİLECEĞİM BİR KÜR PLANLAMASI İÇİN YARDIM İSTİYORUM

TESTO ENTH VE BOLDENON KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÖNERİSİ OLAN YAZABİLİR 

KİLO :86-87

BOY :1.83

VE testo enth için 33 dolar boldenon için 40-50 dolar arası bir fiyat verdiler fiyatları nasıl acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Witcher    94
GorkemD, 35 dakika önce yazdı:

YAĞ ORANIM 18 19 FALAN HEM YAĞ YAKIP HEMDE KAS KÜTLESİ KOYABİLECEĞİM BİR KÜR PLANLAMASI İÇİN YARDIM İSTİYORUM

VE testo enth için 33 dolar boldenon için 40-50 dolar arası bir fiyat verdiler fiyatları nasıl acaba

Form fotoğrafların var mı dostum ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
GorkemD, 7 saat önce yazdı:

Bu yaşta küre girmemelisin.

Hele hele henüz beslenmeni oturtmamışken kesinlikle girmemelisin.

Yağ yakma işi kürle değil beslenme ile olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GorkemD    0
Witcher, 01.06.2022 - 23:46 yazdı:

Form fotoğrafların var mı dostum ?

266876f3-a136-4c00-a833-65f5882b0493.jpg.0046e624eb1bcf8a0f3b8abd67b160ea.jpg9ea2a234-ebbe-4968-99dd-e55c5366e9a3.jpg.f4d0b6c5c2222029f38834a6292cf379.jpgbbf3ad8f-b548-4c94-8261-26d25f6940a5.jpg.6478599b9bc615b197b54b76938cbb8d.jpga8916f19-9e3c-406f-bc42-5f491bf741c3.thumb.jpg.4db69d2468cbe1f50fe92424a9f651aa.jpg

özel olarak fotoğraf çekilmedim ama beslenmemi ve antrenmanlarmı düzgün yapıyorum diyete başlayalı 15 gün oldu ve etkisini güzel hissedbiliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GorkemD    0
rastlantisal, 02.06.2022 - 07:10 yazdı:

Bu yaşta küre girmemelisin.

Hele hele henüz beslenmeni oturtmamışken kesinlikle girmemelisin.

Yağ yakma işi kürle değil beslenme ile olur.

Beslenmemi oturttum şuanda sabah 50-100g yulaf 4 yumurtalı yağsız lor 5zeytin öğle antrenman öncesi 250g tavuk + pilav akşam 250g tavuk ıspanak 500g-1kg arası 1 ölçek protein tozu  vitaminlerimide kürle beraber kullanmayı düşünüyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Yag oranını azaltmadan girmemelisin hem yasin küçük kardiyovaskuler sistemin hormonlarin tam oturmamistir hemde bu yaşta gerek yok o yağ oranında alacagin steroid sıkıntıya sokar 2 3 yil Düzgün kardiyonu diyetini yap sonra düşünürsün. Söylediğim şeyler çok klişe gibi geliyor olabilir zaten bu yastakiler ilaç işlerine çok istekli ama kimseyi dinlemzsen pişman olursun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
GorkemD, 01.06.2022 - 23:11 yazdı:

Sen sunu bi oku detaylica

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GorkemD    0
Lynx, 10.07.2022 - 18:31 yazdı:

Sen sunu bi oku detaylica

ben bunu defalarca okudum adam 16 yaşında tren kullanıyor benim kullanacagım testo enth ve primabalon daha öncesinde susta + prima yapmıştım yani bu arkadaşla benim olayım bambaşka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
GorkemD, 17 saat önce yazdı:

ben bunu defalarca okudum adam 16 yaşında tren kullanıyor benim kullanacagım testo enth ve primabalon daha öncesinde susta + prima yapmıştım yani bu arkadaşla benim olayım bambaşka

Diyelimki bu fizikle girdin haftalik 500mg testo 200mg rimo yaptin sana sunun garantisini verebilirim 8.haftada kolestrol tavan yapmis olcak ve kalp sorunlarin baslayacak bu kdr yagli fizikle kure girilmez yag oranin sana engel olcak bunu unutma sustnn ne kdr kullandin bilmiyorum ama sustnnda agir bi ilac cok su tutan bir ilac yinede sen bilirsin kardeş karar senin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

İlla küre giricem kimseyi dinlemicem diyor isen bence yağları yak suyu at en azından yağ oranını %15 in altına indir yoksa jinekomasti olabilirsin ve kürden alicagin verim düşer 

İlla küre giricem kimseyi dinlemicem diyor isen bence yağları yak suyu at en azından yağ oranını %15 in altına indir yoksa jinekomasti olabilirsin ve kürden alicagin verim düşer 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.