Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ugns06

Böbrek değerlerim

Önerilen İletiler

ugns06    0

Arkadaşlar merhaba, size bir sorum olacaktı.

benim böbrek serum kreatin değerim 1.2 nin üstü çıkıyor hep.

Sırasıyla: 1.24 , 1.33 , 1.22

ref değeri: 0.7-1.2

bazı doktorlar bi problem yok diyor bazıları ise böbrek yetmezliğimin olduğundan bahsediyor. Diğer böbrek değerlerim normal çıkıyor Üre gibi. Ne yapmalıyım ?

ADBEFF3D-0961-44DD-8C82-BC4B9A1AD37D.jpeg D851D8BD-C302-45C1-94B3-03CC3549D54E.jpeg C9E4D9C9-12BD-4B8B-AFA8-5E5244A7E4F8.jpeg

A3CA7E40-0B60-429E-9A5C-DDF210ED6C69.jpeg D79625F5-1674-41D8-B91F-0D2F91E84D0B.jpeg B07E1F30-7465-4396-9351-64187F3259A1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
ugns06, 31.05.2022 - 04:16 yazdı:

bazı doktorlar bi problem yok diyor bazıları ise böbrek yetmezliğimin olduğundan bahsediyor. Diğer böbrek değerlerim normal çıkıyor Üre gibi. Ne yapmalıyım ?

Merhaba, aynı durum benimde başımdan geçmişti ve ara arada olduğunu gördüm. Birinci sebebi spor yapanlar normal bireylere göre daha çok böbrek yoran supplement toz/tablet vb böbrekleri çok çalıştırır ama yeteri kadar su olmadığı için kreatinin değerleri yüksek çıkar başımdan aynı durum geçmişti.

bir ay sadece spor ve beslenmeyle böbreklerim referans aralığındaydı, bir ay sonra supplement veya tablet steroid kullandığım da böbrekler değerlerim üst referansın üstündeydi.

bir ay sonra bırakıp tekrar baktırdığım da tekrar referans aralığındaydı

kısacası böbrekleri yoran bir ürün kullanıldığında günlük su tüketimini en az x2.5 katı kadar su tüketirsen sorun olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
ugns06, 31.05.2022 - 04:16 yazdı:

kesin noktayı koyayım.Spor yapıp kaslara zarar verdiğin için böyle çıkıyor.Hatta sonuç az bile :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Kreatinin değerini küçümsememek lazım, ben küçümsedim. Aslında benim sorunumun tespiti basitti. İlaçlara başlamadan önce 1,13 olan değer ilaçlarla 1,44'e de çıktı, tren küründe 1,2'ye de düştü. Hatırladığım iğnelerden önce de tansiyonum 13-8 civarıydı, nebivolol başladım 5mg işi çözdü. Şuan biraz anapolon da ekledim, tansiyonun biraz artmasıyla 40mg'da telmisartan ekledim, sorun gene çözülmüş oldu.

Mesele böbrek toksisitesi değil sanki, o an ona binen aşırı yük. Gerek tansiyon gerek yüksek nabız olarak.

Önerim en başta tansiyonu ölçtürmen olacaktır. Mevzu bu kadar basitse, nevixol ve telvis başlarsın olur biter. Değilse nefrolojiden batın usg istersin yardımcı olurlar, doktor takipli gitmiş olursun hiç değilse.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Kreatinin yüskek çıkması spor yapanlarda normaldir. Fullbody yaptığım günün ertesi günü test vermiştim 3-9 ref aralığında benimkisi 600 çıkmıştı. Düşük ise problem vardır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Aslar
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon Testosteron Kürümün 4.haftasındayım bu haftanın ilk enjeksiyonu bitti haftada 400 testo bolde kullanıyorum yakın zamanda danabole başlamayı düşünüyorum ama aynı zamanda tedirginim bu konuda abilerim ve kardeşlerimden karaciğer böbrek ve testisleri korumak için doğal kürler hakkında size danışmak istedim hangi karışımları yapmalı veyahut kullanmayalım yardımcı olursanız sevinirim. (İlacın etkisini hissetmeye başladım antrenmanlarda güç artışı farkı kendini gösteriyor omuz başları sivrileşti vücutta ufaktan büyüme başlıyor)
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Kapukaya
      Dostlar iyi forumlar öncelikle,
      Kreatin öncelikle definisyon döneminde kullanılabilirmi? Ayriyetten kreatin yüzde ve vücutta su tutma şişirme gibi etkileri varmıdır? Eklemek istedikleriniz varsa yazarsanız sevinirim teşekkürler.
    • Yazan: nitch
      Selamlar, 5 aydır günlük 3g kreatin kullanıyorum ve yükleme yapmadım günde 4 5l su tüketiyorum, düzenli aralıklarla kreatine ara verdim ve her ara verişimde kan testi verdim. Bu seferki testimde kreatin seviyem 0.98 çıktı, abim doktor ve bunun tehlikeli olabileceğini daha fazla artabileceğini ve bir süre ara vermem gerektiğini söyledi. Ağır spor yapıyorum bunun kreatin seviyelerini arttırabileceğini duydum, sizce sorun böbrek kaynaklı mı yoksa ağır idman yaptığım için normal ve bir sorun yok mu? Çünkü böbrek fonksiyonlarımı gösteren diğer değerlerin hiçbirinde bi sorun yok.
    • Yazan: taso
      iyi akşamlar yardımlarınız ve aydınlatıcı forum için
      > teşekkürler.geçen hafta başı volume marka testo prop
      > +masteron+hap winstrol definasyon küre ilk defa başladım haftada 3
      > gün kalça enjksyon hergünde 5 winstrol hap geçen cumadan itibaren
      > böbreklerimi hisetmeye ve arada elektrik çakması gibi birşeyler
      > olmaya başladı.hapları kestim.enjeksiyona devam edeyimi
      > korktum.kürlerde böbreklerin hissedilmesi veya ağrı
      > normalmidir?neyapayım? sizolsanız benım durumumda ne yaparsınız
      > sadece enjeksiyonlarlamı devamedeyim.2.sorumda eczane kürlerinde ki
      > sustanon benim gibi yeni kür yapanlarda 4 ester olduğu için bir
      > sinirlilik hali veya sinir atağı gibi birşey yaparmı( internette öyle yorumlar vardı ).eczane
      > kürleri ile ilgili yazınızı okudum çook güzel izah etmisin
      > benimde isteğim eczane kürü fakat biraz göbek ve yan yağları
      > eritmek ve testoya vucudumu alıştırmak istedim.bundan sonra biraz
      > araverip başka labrtuvr ürünü almadan direk eczne kürü yapsa
      > rimobolan susutanon hem böbrek ve iç organlarım hemde vucut
      > gelişimim açısından nasıl olur.eczane kürde böbrekler
      > etkileniyormu ilaçlrın doğası da bumu bilmiyorum.cevabınızı
      > merakla bekliyorum .teşekkürler.Taso.
    • Yazan: Biped
      Tahlilleri yaptırdım ettim fakat hastanede saçma bi sistem var bu tahlillere bakıp ilâç yazmaları için tekrar randevu alınması gerekiyor bu hastaned. Randevu da yok maalesef. Sağlık ocağına gitsem oradaki doktor bu değerlerden anlayıp ilâç vs verir mi yoksa hastaneye mi yönlendirir tekrardan. Sağlık ocağına gidip işini halledenler oldu mu bu şekilde? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.