Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcmahoni01

Testosteron cypionat & boldenon kürü

Önerilen İletiler

mcmahoni01    1

Merhaba hocalarım ve arkadaşlar,

Yaş 38, kilo 92, boy 1.79

Pazartesi ve perşembe 200 testo ve 200 boldenon olmak üzere kürün 8. haftasındayım toplam 16 hafta yapmayı düşünüyorum. 4 gün önce yaptırdığım test sonuçları bu şekilde.

Günlük 2 tablet proviron, Omega 3,magnezyum, 2 günde bir nac900 alıyorum.

Genelde Boldenon yapması gereken iştah artışı olmadı. Aksine iştahım azaldı. Sırt, omuz ve göğüs bölgesinde çok fazla sivilcelenme var.

Testo ve Estradiol neden düşük çıkmış olabilir. 

Teşekkürer.

Test.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
mcmahoni01, 36 dakika önce yazdı:

Merhaba hocalarım ve arkadaşlar,

Yaş 38, kilo 92, boy 1.79

Pazartesi ve perşembe 200 testo ve 200 boldenon olmak üzere kürün 8. haftasındayım toplam 16 hafta yapmayı düşünüyorum. 4 gün önce yaptırdığım test sonuçları bu şekilde.

Günlük 2 tablet proviron, Omega 3,magnezyum, 2 günde bir nac900 alıyorum.

Genelde Boldenon yapması gereken iştah artışı olmadı. Aksine iştahım azaldı. Sırt, omuz ve göğüs bölgesinde çok fazla sivilcelenme var.

Testo ve Estradiol neden düşük çıkmış olabilir. 

Teşekkürer.

Test.jpg

Kullandığın ilaçların markalarınıda belirtir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
mcmahoni01, 2 dakika önce yazdı:

Novalife hocam

İlacı sormamın sebebi bu tür marka ve ilaçları alacaklara referans olsun

Değerlerine gelince 8 haftadır kürde olup değerlerinin bu seviyede olmasının sebebi kanaatimce ilaçların düşük doz olmasıdır. E2 nin normalde yükselmesi gerekir . E2 kürde düşüyorsa yüksek ihtimal su attıran bir ilaç koymuşlardır . İştah azalmasının sebebi de budur. Novalife Yerli üretim ve maalesef hammadde bahsedildiği gibi içinde yok .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcmahoni01    1
PowerWave, 2 dakika önce yazdı:

İlacı sormamın sebebi bu tür marka ve ilaçları alacaklara referans olsun

Değerlerine gelince 8 haftadır kürde olup değerlerinin bu seviyede olmasının sebebi kanaatimce ilaçların düşük doz olmasıdır. E2 nin normalde yükselmesi gerekir . E2 kürde düşüyorsa yüksek ihtimal su attıran bir ilaç koymuşlardır . İştah azalmasının sebebi de budur. Novalife Yerli üretim ve maalesef hammadde bahsedildiği gibi içinde yok .

Evet hocam katılıyorum düşüncelerinize testosteron için birşey diyemem ama boldenon için pek olumlu değilim maalesef.

Bilmiyorum devam etmeli mi bırakmalı mı arada kaldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
mcmahoni01, Şimdi yazdı:

Evet hocam katılıyorum düşüncelerinize testosteron için birşey diyemem ama boldenon için pek olumlu değilim maalesef.

Bilmiyorum devam etmeli mi bırakmalı mı arada kaldım.

Yerinde olsam bırakırım .. Nasıl bir üretimden geçtiği belirsiz . Çalışsa diyeceğiz ama çalışmamış çok düşük dozlar koymuşlar . Boldenon testo başlangıç için ideal ama ilaçlar hayal kırıklığı tamamen. Muhtemelen libidonda düşmüştür .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcmahoni01    1
PowerWave, 1 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam bırakırım .. Nasıl bir üretimden geçtiği belirsiz . Çalışsa diyeceğiz ama çalışmamış çok düşük dozlar koymuşlar . Boldenon testo başlangıç için ideal ama ilaçlar hayal kırıklığı tamamen. Muhtemelen libidonda düşmüştür .

Teşekürler hocam genel olarak verimli sayılacak bir dönem geçirmedim. Evet libido ve zaman zaman sertleşme sorunlarıda yaşadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
mcmahoni01, 2 dakika önce yazdı:

Teşekürler hocam genel olarak verimli sayılacak bir dönem geçirmedim. Evet libido ve zaman zaman sertleşme sorunlarıda yaşadım.

Dostum bende aynı kürdeyim daha 4. Haftaya girmeme rağmen baya iyi verim aldım inanılmaz iştah ve hafiften sivilcelenme yaptı uygun fiyatlı birşey istiyorsan Watson pharma öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcmahoni01    1
samet9098, 4 dakika önce yazdı:

Dostum bende aynı kürdeyim daha 4. Haftaya girmeme rağmen baya iyi verim aldım inanılmaz iştah ve hafiften sivilcelenme yaptı uygun fiyatlı birşey istiyorsan Watson pharma öneririm

Watson pharmayı nerden aldınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
mcmahoni01, 5 dakika önce yazdı:

Watson , unigen , swiss , novalife uzak durun … ucuz etin yağnisi olmaz arkadaşlar 

Eczane alın ya da kaliteli ürünler alın .

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
PowerWave, Bir saat önce yazdı:

Watson , unigen , swiss , novalife uzak durun … ucuz etin yağnisi olmaz arkadaşlar 

Eczane alın ya da kaliteli ürünler alın .

Valla ben gayet memnunum hem libido tavan hem açlık ve sivilcelenme yaptı 5.hafta test yaptıracam bakalım ucuz et dediğin İran testo ile aynı fiyat testonun zaten boldenon da sağlam gibi duruyor forumda kullanan arkadaşlar da gayet memnun Watson dan 

mcmahoni01, Bir saat önce yazdı:

satıcı ismi vermek yasak hocam E.K diye kodliyim ben sana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
samet9098, Bir saat önce yazdı:

Valla ben gayet memnunum hem libido tavan hem açlık ve sivilcelenme yaptı 5.hafta test yaptıracam bakalım ucuz et dediğin İran testo ile aynı fiyat testonun zaten boldenon da sağlam gibi duruyor forumda kullanan arkadaşlar da gayet memnun Watson dan 

satıcı ismi vermek yasak hocam E.K diye kodliyim ben sana 

Testoyu ne kadara aldın boldeyi ne kadara aldın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
desperado, Bir saat önce yazdı:

Testoyu ne kadara aldın boldeyi ne kadara aldın

ikisi toplan 575 tl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Dünyanın en ucuz steroid ve hammadde üreticisine doğru yolculuğa çıkıyoruz evet yanlış okumadınız .. 

1er flakon (10 ml) testo+boldenon 70 dolar .. 

güncel kurla çarpın çıkan sonuca göre ilaç alın .. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
PowerWave, 14 saat önce yazdı:

Dünyanın en ucuz steroid ve hammadde üreticisine doğru yolculuğa çıkıyoruz evet yanlış okumadınız .. 

b... hoca 12 haftalık testo ve 10 haftalık deca için 1... tl fiyat veriyor sen 1 er flakon testo ve boldenon 1150 tl diyorsun ben anlamadım b... hocanın verdiği fiyat mı garip yoksa sen mi uçuk bir fiyat söylüyorsun 1 flakon deca ve 1 flakon testo b... hocadan 5... tl ye geliyor yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
samet9098, 12 saat önce yazdı:

b... hoca 12 haftalık testo ve 10 haftalık deca için 1... tl fiyat veriyor sen 1 er flakon testo ve boldenon 1150 tl diyorsun ben anlamadım b... hocanın verdiği fiyat mı garip yoksa sen mi uçuk bir fiyat söylüyorsun 1 flakon deca ve 1 flakon testo b... hocadan 5... tl ye geliyor yani 

B... hoca bu fiyata veriyorsa hiç watsona bulaşma . Hatta stok yap :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
PowerWave, 12 saat önce yazdı:

B... hoca bu fiyata veriyorsa hiç watsona bulaşma . Hatta stok yap :)

Bilindik satıcılar da aynı fiyatları veriyor zaten hepsinden fiyat aldım H.T,F.T bence senin verdiğin fiyatlar biraz fazla yada Türkiyede ki bütün satıcılar boş ürün satıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
samet9098, 12 saat önce yazdı:

b... hoca 12 haftalık testo ve 10 haftalık deca için 1325 tl fiyat veriyor sen 1 er flakon testo ve boldenon 1150 tl diyorsun ben anlamadım burak hocanın verdiği fiyat mı garip yoksa sen mi uçuk bir fiyat söylüyorsun 1 flakon deca ve 1 flakon testo burak hocadan 587 tl ye geliyor yani 

B... hoca sana kıyak geçiyor herhalde 😂😂 çünkü İran testo bile onda şuan 4... olması lazım deca da flakon 9... lira falandı yanlış hatırlamıyorsam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
desperado, 58 dakika önce yazdı:

Burak hoca sana kıyak geçiyor herhalde 😂😂 çünkü İran testo bile onda şuan 4... olması lazım deca da flakon 9... lira falandı yanlış hatırlamıyorsam.

Kendisi biraz hayal görmüş veya ne yazdığımı idrak edememiş ticari hayatım da kıyak kavramım olmadı hiç. Yazdıklarımı yanlış anlamış ve böyle bir yorumda bulunmuş Samet muhtemelen .. Yazdığı rakamlar hayal.

Keyifli forumlar..

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
PowerWave, 15 saat önce yazdı:

Eczane sustanon baya bedava gibi görünüyor şu piyasaya göre rimabolan bile boldenon fiyatına geliyor neredeyse 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
samet9098, 13 saat önce yazdı:

b... hoca 12 haftalık testo ve 10 haftalık deca için 1... tl fiyat veriyor sen 1 er flakon testo ve boldenon 1150 tl diyorsun ben anlamadım b... hocanın verdiği fiyat mı garip yoksa sen mi uçuk bir fiyat söylüyorsun 1 flakon deca ve 1 flakon testo b... hocadan 5... tl ye geliyor yani 

Bahsettiğin fiyatın benzerini 2020 senesinde belki bulabilirdin. Aradan 2 yıl geçti ve ilaç fiyatları belli. şuan o fiyatın 2-3 katındadır :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlar,
      Şuan ki kür detaylarım:
      Testesteron Enanthate Boldenon Kullanıyorum ilk haftam bitti 4.haftam bitince yaklaşık5 haftalık günde 30mg danabol kullanmayı düşünüyorum sizce dozajlar? Nasıl MCT için danabole başlayınca arimidex nac600 almayı düşünüyorum ayriyeten şuanda e vitamini omega ve b vitamini kullanıyorum başka ne gibi koruyucular ekleyebilirim?
      Kür sırasında testislerimin ve libidomun daha az etkilenmesi için ne tavsiye edersiniz?
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.