Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

osmwn    10

Merhaba arkadaşlar planladığım kür hakkında fikir ve eğer var ise önerilerinizi almak isterim.

Öncelikle kür geçmişimden bahsedeyim;

3 ay testo bolde(3. ayında çalışmayan bir deca) ardından 2 ay pctsiz bir off(yağsız 12kg kazandım adelelerim tamamen açık ve belirgindi alt karnım bile gözüküyordu kür başında da sonunda da ve 12kgnin 9kgsi bende kaldı.) daha sonra çalıştığım salondaki "hoca"mın yaptığı 3.5 aylık bir kürüm oldu yine testo bolde arada boldenonum bittiğinde yenisini sipariş etmesini istedim (sürekli saçma sapan isminin internet ortamında dahi daha önce duyulmadığı markaları getirtiyordu) ama hocam bana bolde almak yerine deca kullandırtmak istedi 2-2.5 hafta kadar kullandım sonra ilaçların bitmesine yakın sağdan soldan bulduğum tüm flakonların diplerindeki ilaçları(tren deca bolde vs) karıştırıp bana kullandırtmaya çalıştı bir süre ikna etmeye çalıştı tartıştık ve ben kullanmadım birkaç hafta sonra kürü de bırakıp o salonda çalışmayı bıraktım. bu kürde iyi beslenmeme rağmen sadece 8kg aldım ve kür bittikten 2 hafta sonra hepsi gitti ilk kür sonu formuma anında geri döndüm:) 3 hafta kadar sonra pctye başladım protokolüm şöyleydi 0.1mg triptorelin 180mg nolvadex (ilk hafta 20mg daha sonra 10mg)ve ek olarak magnezyum çinko c vit b complex kullanıyordum sağlık ocağına verdiğim tahlilde b ve magnezyumun yüksek olmasından dolayı bıraktım son nolvadexi dün 26.05'te aldım ve pct bitti. yeni kürüme temmuzda başlamayı planlıyorum. anlayacağınız sahte ilaçlardan ağzım yandı.

Aklımdaki kür planı kaba taslak şu şekilde;

@rastlantisal @hectordoyle

629104f35e778_EkranAlnts.thumb.PNG.bd62ace4c7d291220d1271f2200f3558.PNG

Özellikle dozajlama konusunda önerilerinize açığım. kür başından sonuna aynı mg testo kullanmak mantıklı mı önceki kürlerim de hep aynı dozda kullandım. yine bu dozda istediğim verimi alabilir miyim? yoksa daha düşük başlayıp artıra artıra gitmek mi mantıklı olur çünkü aklımda yaklaşık 5 aylık uzun bir kür var. bolde ve npp dozlarıyla ilgili de tavsiyelerinizi bekliyorum. npp 4 ay boyunca kesmeden kullanayım mı yoksa 3 ay yeterli midir? ghrp-6 süresini uzatmak gerekir mi? ayrıca bu kürde famera kullanmayı düşünüyorum daha önce kullanmış arkadaşların da deneyimlerini duymak isterim. @metinav hocam yorumlarını bekliyorum.

herkese iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.468

Öncelikle geçmiş olsun.Umarım pct amacına göre çalışır ve verimli olur.

Planladığın kür ve dozajları klasik seviyede ve uygun.Femara kullanmanı önermem, anaboliklerin istenen etkilerini baskılar, gerek olacağını düşünmediğim gibi, gerektiğinde de arimidex daha iyi olacaktır.

Decayı 8 haftadan fazla kullanma, boldenon 20-24 haftalara kadar uzatılsa da faydaları azalabilir...Ghrp 6 istediğin kadar kullanabilirsin sorun yaratmaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
metinav, 3 saat önce yazdı:

Planladığın kür ve dozajları klasik seviyede ve uygun.Femara kullanmanı önermem, anaboliklerin istenen etkilerini baskılar, gerek olacağını düşünmediğim gibi, gerektiğinde de arimidex daha iyi olacaktır.

Decayı 8 haftadan fazla kullanma, boldenon 20-24 haftalara kadar uzatılsa da faydaları azalabilir...Ghrp 6 istediğin kadar kullanabilirsin sorun yaratmaz.

hocam selamlar neden 8 haftadan fazla kullanmamlıyız deca hocam yada decadan sonra tren enantatta gecıs saglayabılırmıyız haftada 1 ml sadece hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Mutlucanelcin, 18 saat önce yazdı:

@metinav hocam bolde 20 24 haftada faydanları neden azalabilir?

Bir şeyi sürekli ara vermeden kullanırsan, sonunda vucudun hücresel seviyeden davranış aşamasına kadar, alışkanlık kazanır ve hassasiyetini yitirir.Bu illa steroid olmak zorunda değil, herşey benzer sonuçlara götürür...Daha önce bir alıntı paylaşmıştım testosteron ve anaboliklerin ne kadar süre verimli olarak gelişim sağladıklarına dair.Oraya da bir göz atarsan forumda arattırarak yararlı olur.Ara verdikten ve düşük seviyelerde dönemler geçirdikten sonra istediğin kadar uzatabilirsin kullanımını.Yeter ki yan etkilerle mücadele etmeyi bil :)

mertozkyaa, 17 saat önce yazdı:

hocam selamlar neden 8 haftadan fazla kullanmamlıyız deca hocam yada decadan sonra tren enantatta gecıs saglayabılırmıyız haftada 1 ml sadece hocam

Decadick yaşayanların genelde hep 7-8 haftalardan sonra başlıyor bu sorunu.Decanın bildiğimiz kullanım süresi klasik olarak 8 haftadır.Bu üstüne çıkılmaz değil, ama sonrasında sorunlar yaşatabiliyor bazı insanlarda...Decadan sonra trenbolon veya başka bir şey kullanılabilir, ama o seviyeye gelenler için :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selocan01    0
metinav, 28.05.2022 - 21:41 yazdı:

Hocam profilimde bir konu actim sizden rica etsem bakarmisiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Can Yavaş
      Merhaba hocalarım
      Sayfanızı bi kaç haftadır takip ediyorum ve sayenizde yeni yeni bilgiler öğrendim. Bende haftalık olarak 250mg iran testo kullanıyorum kullanalı 5 gün oldu lakin ben kilo almak yerine 3 kilo verdim sanırım  Beslenmeme dikkat etmediğimden dolayı olabilir sanrım. Ben kaçıncı haftam da kilo almaya başlarım acaba ?
      Bu arada 10 hafta kullanıcam şimdiden değerli peptid hocalarıma teşekkür ediyorum 💙
    • Yazan: Tupacmakaveli1
      Testo enantat ne kadar surede kana karışır ?
      Kaçıncı hafta etki etmeye baslar antrenmanlarda güç olsun libido agresiflik olsun
      Teşekkürler şimdiden..
    • Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.