Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kero114114

iç organ büyümesi

Önerilen İletiler

kero114114    0

Merhaba arkadşaım 17 yaşına girmek üzrere parası var ve musabakaya hazırlanıyor bu ürüne başlamış bu ürün iç organlarda büyüme yaparmı bu yaşta kalp veya bağırsakta 6 ay civarı kullanacğını söyledi gerçekten ilginç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SaVaS    3

6 Aylık bir kür ile organları büyüyecek kadar kür yapa bileceğini ben düşünmüyorum açıkçası gh ile vs.. uzun vadede büyür

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kero114114    0

hem boyum uzasın hemde kas gelişimim artar sonra bi, kür daha yaparım diyor müsabakay kadar yaşıda çok erken artık çoğaldaı 16-17 yaşında kullananların sayısı bu iç organlada büyüme olması için nekadar uzun vade yani 2 yıl gibi mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
Merhaba arkadşaım 17 yaşına girmek üzrere parası var ve musabakaya hazırlanıyor bu ürüne başlamış bu ürün iç organlarda büyüme yaparmı bu yaşta kalp veya bağırsakta 6 ay civarı kullanacğını söyledi gerçekten ilginç

Merhaba;

mr olympia başta olmak üzere bir çok pro dediklerinizden ölmeliydi o zaman yada mutanta çevrilmeliydi. Bu dedikleriniz şehir efsanesi diyemem fakat

Çok uzun vadede ve yüksek IU 'larda kullanımlar için geçerli arnold için bu konuda çok söylentiler oldu sivrilme büyüme estetik vb. gibi..

Ama resmi belgelerle log , log yani ay ay yada yıl yıl iç dış tüm raporlarıyla belgelenmiş bir şey yok sadece çalışma prensiplerinden yola çıkarak bir takım

paylaşımlar söz konusu bilimsel anlamda.

Dediğim gibi bu ilaçlarda bahsi geçen etkilerle buluşabilecek maddi güce sahip nadir insanlar var bu sporla uğraşan onlarda her şeyin farkında zaten.

Kısacası 6 aylık 1000,5000 tl 'lik bütçelerin oluşturacağı kürler ile gerçekleşecek eylemler değil bu dedikleriniz.

hem boyum uzasın hemde kas gelişimim artar sonra bi, kür daha yaparım diyor müsabakay kadar yaşıda çok erken artık çoğaldaı 16-17 yaşında kullananların sayısı bu iç organlada büyüme olması için nekadar uzun vade yani 2 yıl gibi mi

Genelde bu soruları soranlar kendi adına bu soruları soruyorlar gelecek tepkilerden çekinip ama bu ayıp değil bilginiz olsun. Bu soruları muhtemelen arkadaşınızı kurtarmak için sormuyorsunuz sizdede merak uyandırdığı için soruyorsunuz kullanma taraftarı iseniz ve 17 yaşındaysanız zaten hormonlarınız üst seviye çalışıyor ne gerek var dengenizi bozmaya ? Uzak durun derim .. Musabık olmak için 17 yaşında start vermeye gerek yok bu spora NAC dünya şampiyonu olupta son 3,4 yılda güzel yol alan çok insan gördüm 30 küsürlü yaşlarında .. Evet belki ağaç yaşken eğilir ama bu atasözü hormonlar ile iç içe olacağınız spor dalı için geçerli değil.. O yaşlarda daha insan vücudunu tanımıyor doğru düzgün üstüne üstük hormon dengesini bozup farklı eğilimler içine girmesi kaçınılmaz olabilir önündeki yıllarda.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kero114114    0

etramfımda herkes hızlı bir şekilde büyüyor ben çok çalışıyorum mükemmel besleniyorum ama doğal nekadar oluyor bilirsiniz adam ne doğru dürüst besleniyor ne doğru dürüst yaşıyor ama benden iyi vucudu var haliyle insanı başlamaya itiyor gh testo kadar zaralı değil dedi bana kullanan arkadaşım ama bununda illaki vardır ben onları göze aldım dedi.tabiki bende başlamayı düşündüm yalan yok fakat yaşım çok erken olması beni çekindiriyor ama sanırım başlayacağım sağlıklı yaşayan bir insanım 2 yıldırda aşırı düzenli bir şekilde body building yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
etramfımda herkes hızlı bir şekilde büyüyor ben çok çalışıyorum mükemmel besleniyorum ama doğal nekadar oluyor bilirsiniz adam ne doğru dürüst besleniyor ne doğru dürüst yaşıyor ama benden iyi vucudu var haliyle insanı başlamaya itiyor gh testo kadar zaralı değil dedi bana kullanan arkadaşım ama bununda illaki vardır ben onları göze aldım dedi.tabiki bende başlamayı düşündüm yalan yok fakat yaşım çok erken olması beni çekindiriyor ama sanırım başlayacağım sağlıklı yaşayan bir insanım 2 yıldırda aşırı düzenli bir şekilde body building yapıyorum.

Dostum yarışma düşünmüyorsan naturelde atletik bir vucut oluyor şuanki formu görme şansımız varmı 2 yılda ne yaptın ? açıkçası 2 yıldır düzenli ve sağlam idman yapan biri atletik bir vucuda sahip olur.

Ayrıca gh testo kadar zararlı değil diyenleri dinleme şimdi sade gh mi alacaksın ? sade gh ne işe yarıyor senin fikrin var mı ? zaten şu sıralar bir moda olmuş sade gh sade gh kim çıkarıyor böyle şeyleri anlamıyorum sade gh falan olmaz öyle bir kür olmaz son 1 yıldır falan öyle bir moda cıktı only gh only gh yok öyle bir dünya arkadaşlar inanmayın öyle şeylere amaçları ilaç satmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kero114114    0

zaten atletik bir vucudum var amacım kesinliklem usabaka sadece gh la olacak iş olmadığını biliyorum etrafımda aşırı kür yapanlar ar sustanınla danabol alan çocukluk arkadaşım var.dediğine katılıyorum bayağı moda oldu bu gh kullanımı artık parası olan gh alıyor profesyonel bi hocayla çalışıyorum ona soracağım kesinlikle kendi kafama göre birşey yapmam o ne derse öyle yaparım değerli yorumlarınız için teşşekürler aydınlattınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Kimse ne derse yapma otur araştır dostum en iyisi budur okumaktan geçiyor olay yoksa bir kasabın eline düşersin ilk kürde 8 deca üstüne 8 tren yaptırır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.