Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Umutkkgz

Sizce devam mı pct mi

Önerilen İletiler

Umutkkgz    10

Dostlar ocak 2022 de küre başladım ilk ay gün aşırı sustanon ve rimobolan vuruldum 1 ay sonra iran testo enantath başladım yanına bolde ekleyip yoluma devam ettim boldenon uzun sürede açıldığı için başlangıçtan mart ayına kadar rimobolan devam ettim ve mart gibi kesip 750 bolde 750 iran enatath devam ettim başlangıçta 63 gibi bir kütlede %20 yağ orani gibi bir oranda başladım ve 2.kürüm olduğu için anlık bir patlama yaşadım dianabol da vardı elimde 20 tablet kadar başlangıca ekledim bu bana ciddi bir güç verdi ve mayis 20 de parabolan ekledim size sorum şu boldeyi kesmelisin gibi duyumlar alıyorum sizce buna kulak asmalimiyim 10 aya yakın kullananlar var herhangi bir sorun yaşadılar mı suan günde 600 gram carb 120 protein 100 gram yağ alıyorum ve kilo alıp vermem durdu 74 kiloyum boy 171 %15 16 gibi bi yağ oranım var

1-4 hafta sustanon 750mg 

1-3 hafta günlük 50mg dianabol

1-12 rimobolan 300mg

4 -28 Boldenon 750 mg

28-34 parabolan 300mg

En son attigim başlangıç 

@metinav

@agfitness

@Rdm

@hectordoyle

@rastlantisal

20220526_010202.jpg 20220513_105305.jpg 20220521_204347.jpg

20220526_133916.jpg 20220526_133829.jpg 20220526_133829.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

24 Hafta Boldenon yapmışsın ki 750 mg gibi nispeten yüksek değerlerde yapmışsın, yanında 12 hafta Rimobolan ve en son 6 hafta da parabolan yapmışsın, eğer yetişmen gereken bir yarışma yok ise ve sağlığına saygı duyuyorsan, bir sonraki kürde çok çok daha yüksek dozlar kullanmak istemiyorsan bir süre dinlendirmelisin reseptörlerini bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10
Rdm, 6 dakika önce yazdı:

24 Hafta Boldenon yapmışsın ki 750 mg gibi nispeten yüksek değerlerde yapmışsın, yanında 12 hafta Rimobolan ve en son 6 hafta da parabolan yapmışsın, eğer yetişmen gereken bir yarışma yok ise ve sağlığına saygı duyuyorsan, bir sonraki kürde çok çok daha yüksek dozlar kullanmak istemiyorsan bir süre dinlendirmelisin reseptörlerini bence.

Aslında yarışma hedefim var 2023 eylülde antrenörüm ile fiziğimiz çok benziyor ve ciddi anlamda anatomik olarak belim yok 19 20 yasima kadar 55 56 kg gezdim ve suan belsimidi olsa da cardio ve diyet ile suan ortalama 4000 4500 kalori alıyorum bu arada parabolan daha 1 hafta oldu

tarihinde Umutkkgz tarafından düzenlendi
Yanlis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Kürler arası geçiş yapılabilir, genel sağlık durumuna göre parabolana devam edilebilir ama boldenona devam etmeni forumda çoğu kişi tavsiye etmeyecektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10
Rdm, 13 dakika önce yazdı:

Kürler arası geçiş yapılabilir, genel sağlık durumuna göre parabolana devam edilebilir ama boldenona devam etmeni forumda çoğu kişi tavsiye etmeyecektir. 

Tamamdır boldenon kesiyorum ozaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Rdm, 19 dakika önce yazdı:

Hocam parabolan boldenona göre çok daha ağır değil mi? Şuan zphc trene başladım daha 2. Hafta nefes darlığı öksürük deli ödem yaptı elim ayağım karıncalanıyor daha etkisi gelmeden yan etkisi canıma okudu boldenon da 5 hafta oldu hiçbir yan etki yaşamadım ama pump hissi geliyor yavaş yavaş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10
fert, 5 dakika önce yazdı:

Hocam parabolan boldenona göre çok daha ağır değil mi? Şuan zphc trene başladım daha 2. Hafta nefes darlığı öksürük deli ödem yaptı elim ayağım karıncalanıyor daha etkisi gelmeden yan etkisi canıma okudu boldenon da 5 hafta oldu hiçbir yan etki yaşamadım ama pump hissi geliyor yavaş yavaş.

Valla boldenon sadece tek kötüyan etkisi var doymamak benim için ciddi anlamda günde 300 princ 130 yulaf 3 haşlanmış  patates  valla tren konusuna girersek ağır ama ilk tren denemem değil oyuzden aliskinim ama tren için beslenme onemli omega 3 çinko falan aksatma derim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Benim kür anlayışıma göre çok yüksek miktarlarda anabolizan alıyorsun. Sürdürülebilir olduğunu düşünmüyorum. Tek yan etki doymamak diyorsun ama sırtın da sivilce kaplanmış. Dikkatli olmalısın. 

Karaciğer ve kan durumuna baktırdın mı yakın zamanda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10

Pazartesi randevu aldım bu arada genetik olarak öncesinde de sivilce problemim vardı doğal ilaçsız resmimi bulursam atayim eskilerden

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
fert, 31 dakika önce yazdı:

Evet daha ağır, ama konumuz burada hangi ilacın daha ağır olduğu değil kullanım süreleri :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
fert, 52 dakika önce yazdı:

Acetat formu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10

Su mac fit yağ kas ölçümüne inanıyormusunuz 23 günde 2.1 kg yağ yakmışım 

16535706411333981095379022721182.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

e zaten 23 günde test p clen efedrin kullansan da o kadar yakarsın 

treni yağ yakmak icin kullanmak saçma degilmi knk yarismaya hazirlananlarin kullanma sebebi daha sert pumplı olmak değilmi tabikide yağ yakma sebepi de var kullanma nedeninde ama zaten adamlar trene girdiği zaman -%12 yağ oranında oluyorlar

%15+ yağ oranına düşmek için kullanmıyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10
holyland, 42 dakika önce yazdı:

e zaten 23 günde test p clen efedrin kullansan da o kadar yakarsın 

treni yağ yakmak icin kullanmak saçma degilmi knk yarismaya hazirlananlarin kullanma sebebi daha sert pumplı olmak değilmi tabikide yağ yakma sebepi de var kullanma nedeninde ama zaten adamlar trene girdiği zaman -%12 yağ oranında oluyorlar

%15+ yağ oranına düşmek için kullanmıyorlar

Bu arada diyet yapmıyorum 4000 4500 kalori alan biri diyet mi yapıyordur büyümek için tren aldim trenle diyet yapmaz zor olur zaten suan ara sıra nefes almak zorlaşıyor 

Umutkkgz, 39 dakika önce yazdı:

Bu arada diyet yapmıyorum 4000 4500 kalori alan biri diyet mi yapıyordur büyümek için tren aldim trenle diyet yapmaz zor olur zaten suan ara sıra nefes almak zorlaşıyor 

Ve parabolan daha 1 hafta oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10
holyland, 1 dakika önce yazdı:

2. tren kürün degilmi

Ilki kısa idi 6 hafta haftada 100.enantath

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10
agfitness, 58 dakika önce yazdı:

Valla hiç alınmaca olmasın, bu kür değil. Kremalı sebze çorbasına dönmüş.

1-Sustanon durumuna göre form durumuna göre çok fazla olmuş yanlış.

2-Bolde geç açılır diye Primo ile başlayıp sonra 4.haftasına aynı türev olan Boldeyi eklemek demek kan değerlerini resmen büyük riske atmak demek

3- Hadi öyle bi işe girişeyim dedin 750mg nedir be kardeşim naptın sen Nabba’ya mı bu hazırlık nereye? (Ki profesyonel sporcular asla bunu yapmazlar emin ol)

4- Bunlar yetmemiş gibi dur daha nasıl kendime zarar verebilirim dercesine Parabolan’ı ve Tablet form Dianabol eklemişsin.

Ben acı konuşurum, ironik adamımdır. Burası dost meclisi dost acı söyler. Resmen hüsran, inan bana bunların sonunda bomba gibi vücut bile çıkarmış olsan, Allah bilir hormonlara, kalp ve damar sağlığına ne hasarlar verdin.

Ki vücut formuna bakınca inan bana çok eksiklikler var kürden önce antrenmanı, beslenmeyi düzeltmeye odaklanman gerekirdi.

Umarım analiz değerlerin halay çekmiyorlardır.
Değerlerin iyiyse de sürpriz olarak sadece şunu der geçerim; “Bugün çiçek açıyor diye sevinme, yarın o toprağın altında da üstünde de bir şey kalmayabilir.”

Umarım Allah vergisi toleranslı bir genetik yapın vardır da, tahmin ettiğim gibi yediği hurmaların tırmalanmasını yaşayanlardan olmazsın.

Keşke burada arkadaşlarla bir beyin fırtınası yapıp ve daha çok yol haritası çizip devam etseydin. Geçen sene aracımda oturup sohbet videosu yaparken kombinasyon konusunda şu videomda bahsetmiştim belki yol gösterir küpe olur diye paylaşmış olayım:

Sağlıklı sporlar… 

Hocam değerlerim mart ayında güzeldi pazartesi test yaptiricam görücez bakalım sadece mart ayında e2 ve kolestrol yüksekti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...
    • Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.