Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arnoldswazz

Evogenpharma ürün yorumu yardım bilgili kardeşlerim

Önerilen İletiler

Safak102    7
Arnoldswazz, 2 saat önce yazdı:

Ürünü kullananlar yardım güzel bir yönlendirme tarafından aldım

Kim onerdi bilmiyorum ama kullananlar memnun bende  yeni siparis gectim testo tren winsi denicez gorcez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ankara çankaya da bir spor salonu hocaları satıyor bu markayı zamanın da ben kullandın kan testlerim de malesef istediğim sonucu goremedim bu akşam spor salonun da birisi ile konuşurken o kendisi aynı markayı kullanmış çok verim aldım dedi steroid.thumb.jpg.6e3addb58382038ac44b3842bb06b903.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
screamsofhell, Bir saat önce yazdı:

Ankara çankaya da bir spor salonu hocaları satıyor bu markayı zamanın da ben kullandın kan testlerim de malesef istediğim sonucu goremedim bu akşam spor salonun da birisi ile konuşurken o kendisi aynı markayı kullanmış çok verim aldım dedi steroid.thumb.jpg.6e3addb58382038ac44b3842bb06b903.jpg

Her seri aynı olmayabilir ya da aldığı kortizolu verim zannediyor olabilirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
screamsofhell, 30.05.2022 - 23:08 yazdı:
Mutlucanelcin, 31.05.2022 - 00:30 yazdı:

Her seri aynı olmayabilir ya da aldığı kortizolu verim zannediyor olabilirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 21 dakika önce yazdı:

5 para etmez ürünler test sonucum doğal halimden kötü geldi birşeyler değişti ama Total testo 10 18 di önce doğalken

5211E530-ED50-4C48-92EE-9E2CE0447BE3.jpeg

Lh fsh sıfırlanmıs  bos olsa sifirlanmazdi sertbest testo testide alsaydin keske

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
Safak102, 1 dakika önce yazdı:

Lh fsh sıfırlanmıs  bos olsa sifirlanmazdi sertbest testo testide alsaydin keske

Hocam primbolan kullanıyorum belki sebebi budur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 2 dakika önce yazdı:

Hocam primbolan kullanıyorum belki sebebi budur

Onu bilmiyordum sebebi o dur suan bende evogen kullaniyom icime suphe dustu trenin yan etkilerini goruyorum teste 15 gun sonra gitcem temin ettiginiz kisiye durumu paylastiginizda ne diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
Safak102, 6 dakika önce yazdı:

Onu bilmiyordum sebebi o dur suan bende evogen kullaniyom icime suphe dustu trenin yan etkilerini goruyorum teste 15 gun sonra gitcem temin ettiginiz kisiye durumu paylastiginizda ne diyor

Hocam ben pt aldığım hoca tarafından yönlendirildim sağlam yönlendirme hocama güveniyorum ilaçlar artık sahte olarak değiştirmiş olabilirler henüz yazmadı mesaj gönderdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 3 dakika önce yazdı:

Hocam ben pt aldığım hoca tarafından yönlendirildim sağlam yönlendirme hocama güveniyorum ilaçlar artık sahte olarak değiştirmiş olabilirler henüz yazmadı mesaj gönderdim

Dediginiz kisi buyuk ihtimalle benide saglam bi hoca onermisti donus yapinca yazarmisin dedigini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 15 dakika önce yazdı:

M mi baş harfi ? 

Yok degil dostum ee onermisti temin ettigim kisi garantisini vermisti bi sorun olursada muhatabin benim diye ama asiri odem sorunu var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
Safak102, 17 dakika önce yazdı:

Yok degil dostum ee onermisti temin ettigim kisi garantisini vermisti bi sorun olursada muhatabin benim diye ama asiri odem sorunu var 

Hocam valla aynı ürünler büyük ihtimalle iletişime geçebilsek bir kaç bişey soracağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 43 dakika önce yazdı:

Hocam valla aynı ürünler büyük ihtimalle iletişime geçebilsek bir kaç bişey soracağım

Valla dostum markayi cok ovuyorlardi genelde yarismacilar kullaniyordu gruptada ovenler vardi ama buyuk ihtimalle yeni seriler bos bende teste gitcem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
Safak102, 4 dakika önce yazdı:

Valla dostum markayi cok ovuyorlardi genelde yarismacilar kullaniyordu gruptada ovenler vardi ama buyuk ihtimalle yeni seriler bos bende teste gitcem

Çok garip bende anlamadım bi kaç şey çalışıyor gibi gösteriyor ama büyük ihtimalle pirmbolan ve myoblast marka turinabol var onlar çalışıyor sadece çok ödem yaptı diye bu markaya geçtik biz myoblast önermişti hocam

tarihinde Arnoldswazz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
Feng, 34 dakika önce yazdı:

kullandığın ilaçları ve dozlarını yazar mısın

Boldelon 1ml testo enantat 1ml pazartesi turinabol myoblast 3 tablet spor günleri 

Çarşamba primbolan 

Cuma bolde 1 ml testo1 ml enantat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 1 saat önce yazdı:

Boldelon 1ml testo enantat 1ml pazartesi turinabol myoblast 3 tablet spor günleri 

Çarşamba primbolan 

Cuma bolde 1 ml testo1 ml enantat

Buyuk ihtimal testo bos kac gun oldu kure gireli dostum cuma teste gidicem bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
Safak102, 4 dakika önce yazdı:

Buyuk ihtimal testo bos kac gun oldu kure gireli dostum cuma teste gidicem bende

Evet boş 4. Haftaya gireceğim yazık o kadar para iğne acısı yedik bide hemşireye para verdik 😁 test sonuçlarını paylaş reis merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 5 saat önce yazdı:

Evet boş 4. Haftaya gireceğim yazık o kadar para iğne acısı yedik bide hemşireye para verdik 😁

Valla bende cok ovuyorlardi o yuzden aldim baska marka kullaniyordum etkisi iyidi aslinda anaboliklerin dozu az geldi bana evogen deneyim 3 haftadir vuruyom cuma testlerde gorcez bu piyasada boyle sıkıntı var kimi dolu kimi boş onemli olan saticinin arkasinda durması

Safak102, 5 saat önce yazdı:

Valla bende cok ovuyorlardi o yuzden aldim baska marka kullaniyordum etkisi iyidi aslinda anaboliklerin dozu az geldi bana evogen deneyim 3 haftadir vuruyom cuma testlerde gorcez bu piyasada boyle sıkıntı var kimi dolu kimi boş onemli olan saticinin arkasinda durması

Ben pek sp zphc felanlerede pek guvenmiyorum en guzeli surekli test yaptirmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
Safak102, 3 dakika önce yazdı:

Ben pek sp zphc felanlerede pek guvenmiyorum en guzeli surekli test yaptirmak

En iyisi Türklere güvenmeyip yurtdışından almak 😁 kendin gidip hepsi boş kazancına bakıyor herkes galiba bakalım hoca ne söyleyecek çok merak ediyorum 10 saatir yazmadı hocam hangi marka kullanıyordunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Arnoldswazz, 5 dakika önce yazdı:

En iyisi Türklere güvenmeyip yurtdışından almak 😁 kendin gidip hepsi boş kazancına bakıyor herkes galiba bakalım hoca ne söyleyecek çok merak ediyorum 10 saatir yazmadı hocam hangi marka kullanıyordunuz 

Hangi hocayla calistigini bilmiyorumda donmeyince bende ayar oluyorum para iadesi de degil mesela saglık ve zaman acık acık konuscan vercen parayı kendine ozel yaptırcan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.