Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.331
bcc1903, 47 dakika önce yazdı:

Küre başlamayı düşünüyordum öncesinde hormon testi yaptırdım. Total Testo düşük çıktı. Diğer verileri yorumlayabilir misiniz?

@metinav @rastlantisal

image.png.cdabd95493f9a67707ea3b8bc7b8a1cc.png

Free testosteron kaç acaba. 

Amerika da 500 altı testoda direk TRT doz tedavisi başlatıyorlar. 

Spor geçmişin nedir? Alkol, beslenme düzeni, uyku düzeni, antrenman düzeni nasıldır?

Boy kilo ve yaş nedir?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bcc1903    2

Gittiğim hastanede Free Testo bakılmıyormuş.

Spor geçmişim sürekli yap bırak şeklinde devam etti evlendikten sonra tamamen bıraktım. Geçen hafta tekrardan başladım antrenman yapmaya, alkol ve sigara kullanmıyorum. Kilo problemim var 124 ten 98 e düştüm tekrardan 105 e çıktım şuan güncel 105 yağlı bir fiziğim var. Uyku günlük 7 saat kadar.

Yaşım 29 , Boy 178 , Kilo 105

İlginiz için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
bcc1903, 15 dakika önce yazdı:

Gittiğim hastanede Free Testo bakılmıyormuş.

Spor geçmişim sürekli yap bırak şeklinde devam etti evlendikten sonra tamamen bıraktım. Geçen hafta tekrardan başladım antrenman yapmaya, alkol ve sigara kullanmıyorum. Kilo problemim var 124 ten 98 e düştüm tekrardan 105 e çıktım şuan güncel 105 yağlı bir fiziğim var. Uyku günlük 7 saat kadar.

Yaşım 29 , Boy 178 , Kilo 105

İlginiz için teşekkürler.

Bu yağ oranı ile sakın küre girme. 

Önce spor - uyku - beslenme düzene girsin. 

Yağ oranını doğal yollardan %15 altına çek. 

Sonra kür düşünürsen düşünürsün. 

Yahu canlar lütfen gereğinden fazla besin tüketmeyin. Bu hem size hem dünyaya zarar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
rastlantisal, 37 dakika önce yazdı:

Free testosteron kaç acaba. 

Amerika da 500 altı testoda direk TRT doz tedavisi başlatıyorlar. 

Spor geçmişin nedir? Alkol, beslenme düzeni, uyku düzeni, antrenman düzeni nasıldır?

Boy kilo ve yaş nedir?

Amerikada 500 ng altı testoda direk trt baslatmıyorlar ki TRT en son çözüm oluyor eğer isterseniz TRT Merkezlerinden ** kendi ** isteğinizle yüksek ücretlerle terapinize başlayabilirsiniz ki çoğunlukla +55 yaşında ki ** ŞİKAYETLERİ BULUNAN ** Yaşlı amcalarımız alıyor. Geri kalanlar Vücut geliştirme yarışmacıları veya Başka dalda yarışan resmi sporcular. Ayriyetten TRT meselesi Total testosterone seviyesi Irkınıza bulunduğunuz bölgeye göre değişir 500 altında daya cypionateyi diye bir şey yok.6 Haftalık Kamp maceram olmuştu üst düzey organizasyonlarda müsabakaya çıkmış profesyonel sporcuların tecrübelerinden yazıyorum.Bu total testosteronu bu kadar takıyorsanız Alistair Overeemin UFC maçlarına kaç ng total testo test verdiğini araştırın derim kendisi ne trt felan da değildir :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
MuscleBoxer, 1 dakika önce yazdı:

Amerikada 500 ng altı testoda direk trt baslatmıyorlar ki TRT en son çözüm oluyor eğer isterseniz TRT Merkezlerinden ** kendi ** isteğinizle yüksek ücretlerle terapinize başlayabilirsiniz ki çoğunlukla +55 yaşında ki ** ŞİKAYETLERİ BULUNAN ** Yaşlı amcalarımız alıyor. Geri kalanlar Vücut geliştirme yarışmacıları veya Başka dalda yarışan resmi sporcular. Ayriyetten TRT meselesi Total testosterone seviyesi Irkınıza bulunduğunuz bölgeye göre değişir 500 altında daya cypionateyi diye bir şey yok.6 Haftalık Kamp maceram olmuştu üst düzey organizasyonlarda müsabakaya çıkmış profesyonel sporcuların tecrübelerinden yazıyorum.Bu total testosteronu bu kadar takıyorsanız Alistair Overeemin UFC maçlarına kaç ng total testo test verdiğini araştırın derim kendisi ne trt felan da değildir :)

22 yaşındaki yeğenim 400 testo ile doktor TRT doza başlattı. Newyorkta yaşıyor. Şuan orada ve şuan tedavisi devam ediyor. Total değil free testosteron önemli tabiki ama totalda anlamsız manasına gelmiyor. Yoksa bu forumda vardı. Totali 350 freesi ortalama üstü. Yine Savaş Cebeci'yi Amerika da 350 total testo ile TRT tedavisine başlattılar vs. Yani bir kişiyi referans alarak yazmıyorum. Araştırdığım bir konu. Bir kişininde testosteron seviyesi bize fikir vermiyor. Eğer testosteron üretimine mani her ne ise o ilaç / operasyon ile düzeltilemezse (ki bu zordur) TRT doz uyguluyorlar.

Şuan Türkiye'de insanların totalinin düşün olmasının sebebi ırksal değil yaşam standartlarının kalitesizliğindendir. Bunun altını çizmek lazım.  

Üstelik bunu yazarken LH-Total testosteron ve prolaktini baz alarak yazdım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

22 yaşındaki yeğenim 400 testo ile doktor TRT doza başlattı. Newyorkta yaşıyor. Şuan orada ve şuan tedavisi devam ediyor. Total değil free testosteron önemli tabiki ama totalda anlamsız manasına gelmiyor. Yoksa bu forumda vardı. Totali 350 freesi ortalama üstü. Yine Savaş Cebeci'yi Amerika da 350 total testo ile TRT tedavisine başlattılar vs. Yani bir kişiyi referans alarak yazmıyorum. Araştırdığım bir konu. Bir kişininde testosteron seviyesi bize fikir vermiyor. Eğer testosteron üretimine mani her ne ise o ilaç / operasyon ile düzeltilemezse (ki bu zordur) TRT doz uyguluyorlar.

Şuan Türkiye'de insanların totalinin düşün olmasının sebebi ırksal değil yaşam standartlarının kalitesizliğindendir. Bunun altını çizmek lazım.  

Üstelik bunu yazarken LH-Total testosteron ve prolaktini baz alarak yazdım :)

22 Yaşında 400 ng testo ile doktor TRT doza başlatıyorsa doktorunu değiştirmesini öneririm bu mantıkla testonun stabil olması için herkesin trt dozda gitmesi lazım ? bir gün 600 olan testo seviyen ertesi gün 400 350 olabilir dalganabilir bu normal amerikada ki her doktorda amerikalı diye üst düzey değil tıpkı bizim doktorlarımız gibi yanlış seçim özellikle 22 yaşında biri için.. 45 50 yaşında yapıcağı işi çok erkene çekmiş malesef.TRT uzun vade de zararları olan bir tedavidir ve her zaman en son çaredir iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

22 Yaşında 400 ng testo ile doktor TRT doza başlatıyorsa doktorunu değiştirmesini öneririm bu mantıkla testonun stabil olması için herkesin trt dozda gitmesi lazım ? bir gün 600 olan testo seviyen ertesi gün 400 350 olabilir dalganabilir bu normal amerikada ki her doktorda amerikalı diye üst düzey değil tıpkı bizim doktorlarımız gibi yanlış seçim özellikle 22 yaşında biri için.. 45 50 yaşında yapıcağı işi çok erkene çekmiş malesef.TRT uzun vade de zararları olan bir tedavidir ve her zaman en son çaredir iyi forumlar.

Ben eminim Amerikada TIP okuyup doktor olmuş bir adam belli bir süreci ve prosedürü izleyip bu kararı vermiştir. Yine eminim o doktor bu konuyu senden benden iyi biliyordur. Keza ilk etapta her hafta sonrasında da ayda 1 kere doz ayarlandıktan sonra da 3 ayda bir kere muhakkak test yaptırtıp takip ediyor. 

Ayrıca bahsettiğiniz sporcunun steroid testlerinin pozitif çıktığı üzere haberler var. Yani örnek dahi yanlış. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Ben eminim Amerikada TIP okuyup doktor olmuş bir adam belli bir süreci ve prosedürü izleyip bu kararı vermiştir. Yine eminim o doktor bu konuyu senden benden iyi biliyordur. Keza ilk etapta her hafta sonrasında da ayda 1 kere doz ayarlandıktan sonra da 3 ayda bir kere muhakkak test yaptırtıp takip ediyor. 

Ayrıca bahsettiğiniz sporcunun steroid testlerinin pozitif çıktığı üzere haberler var. Yani örnek dahi yanlış. 

Steroid testinin pozitif çıkmasıyla TRT konumuzun ne alakası var ? :D Sen profesyonel bir sporcu olmadan eczane deposu gibisin abi adam eski dünya k1 şampiyonu ve yıllarda UFC de üst düzey sporcularla rekabet etmiş birisidir.Dediğim gibi tıp okuması beni gram ilgilendirmez ben birinci ağızdan gidip yaşayıp gördüğümü söylüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Steroid testinin pozitif çıkmasıyla TRT konumuzun ne alakası var ? :D Sen profesyonel bir sporcu olmadan eczane deposu gibisin abi adam eski dünya k1 şampiyonu ve yıllarda UFC de üst düzey sporcularla rekabet etmiş birisidir.Dediğim gibi tıp okuması beni gram ilgilendirmez ben birinci ağızdan gidip yaşayıp gördüğümü söylüyorum.

Hayır total testoya bu kadar takıksanız diye başlayıp 179 testo sahibi bir sporcuyu örnek verince çok alakası oluyor. Yani 179 testo ile aşağıdaki vücudu yapmış bu adam? 

1. ağız, bilim insanlarının araştırmaları, incelemeleri ve makaleleridir. Üst düzey diye adlandırdığın sporcuların çok büyük bir kısmı "kendi ürettiği" ile değil dışarıdan anabolizan alarak o hallere / performanslara gelirler. Lütfen örneklendirmelere dikkat edelim. Keza tüm bildiğin her şeyi o doktorların ve bilim insanların araştırmalarına borçluyuz. Şuan konuştuğumuz ilaçları bile ;)

image.jpeg.1ff752f3dbce3ef00ac98c2aed0ae33e.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Hayır total testoya bu kadar takıksanız diye başlayıp 179 testo sahibi bir sporcuyu örnek verince çok alakası oluyor. Yani 179 testo ile aşağıdaki vücudu yapmış bu adam? 

1. ağız, bilim insanlarının araştırmaları, incelemeleri ve makaleleridir. Üst düzey diye adlandırdığın sporcuların çok büyük bir kısmı "kendi ürettiği" ile değil dışarıdan anabolizan alarak o hallere / performanslara gelirler. Lütfen örneklendirmelere dikkat edelim. Keza tüm bildiğin her şeyi o doktorların ve bilim insanların araştırmalarına borçluyuz. Şuan konuştuğumuz ilaçları bile ;)

Mevzu vücudu nasıl yaptığı değil ki TRT mevzusu ben 179 ng ile vücut yapılırda demedim sadece TRT belli yaşa kadar gereksiz belli yaşa gelince şikayet yoksa gene gereksiz dedim ..  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
MuscleBoxer, Şimdi yazdı:

Mevzu vücudu nasıl yaptığı değil ki TRT mevzusu ben 179 ng ile vücut yapılırda demedim sadece TRT belli yaşa kadar gereksiz belli yaşa gelince şikayet yoksa gene gereksiz dedim ..  

İşte bende o gereklilik konusunu doktorların bizden daha iyi bildiğini söylüyorum. Mesela yine Amerika için konuşayım 30 yaş için en düşük normal olarak kabul ettikleri değer 400. 

Hah işte en önemli konuya değindin. Şikayet. Bu da bizi free testosterona götürür. Düşük Total ama yüksek free testosteron olduğunda zaten vücudun bütün işlevleri sorunsuz çalışıyor demektir. Yani free testosteron, total testosterondan önemlidir. Bu vücudun testosteronu ne denli verimli kullandığı ile alakadardır. Takdir edersin ki kimse de şikayeti olmadan üroloğa veya hormon doktoruna gitmez. Yani belli şikayet neticesinde gidilir ve ona göre de tedavi başlar. 

Ve evet haklısın ilk yazımda free testosterondan bahsetmediğim için itiraz etmişsin. Fonksiyonların sağlıklı çalışmadığı durumda diye düzeltiyorum o halde.

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
bcc1903, 2 saat önce yazdı:

Küre başlamayı düşünüyordum öncesinde hormon testi yaptırdım. Total Testo düşük çıktı. Diğer verileri yorumlayabilir misiniz?

@metinav @rastlantisal

image.png.cdabd95493f9a67707ea3b8bc7b8a1cc.png

Total testosteron da östrojen de düşük çıkmış.Her hangi bir ilaç baskılayıcı bir şeyler almadıysan, bu değerler sorun yaratır...Şişman ve yağlı olduğunu belirtmişsin, normalde östrojenin yüksek olması beklenirdi bu durumda.Lh ve fsh da testis yetersizliğini işaret ediyor gibi...

Bence bu şekilde küre girme, zayıflama amacıyla kür yapmaya da, gerek yok.Bir ay klomen kullan total testosteronunu östrojenini ve testislerini geliştirsin.Ondan sonra l carnitin kafein yohimbin veya clenbuterolle bol kardiyolu ve dengeli beslenmeli bir dönem planla.İstediğin kiloya indikten sonra kür düşünmelisin, istiyorsan.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bcc1903    2
metinav, 1 saat önce yazdı:

Total testosteron da östrojen de düşük çıkmış.Her hangi bir ilaç baskılayıcı bir şeyler almadıysan, bu değerler sorun yaratır...Şişman ve yağlı olduğunu belirtmişsin, normalde östrojenin yüksek olması beklenirdi bu durumda.Lh ve fsh da testis yetersizliğini işaret ediyor gibi...

Bence bu şekilde küre girme, zayıflama amacıyla kür yapmaya da, gerek yok.Bir ay klomen kullan total testosteronunu östrojenini ve testislerini geliştirsin.Ondan sonra l carnitin kafein yohimbin veya clenbuterolle bol kardiyolu ve dengeli beslenmeli bir dönem planla.İstediğin kiloya indikten sonra kür düşünmelisin, istiyorsan.

Metin hocam teşekkür ediyorum. Şuan için kür düşünmüyorum herhangi bir baskılayıcı ilaç kullanmadım yarın test yaptırdığım yere sonuçları göstermeye gideceğim. Klomen kullanmaya başlarım günlük dozajı nasıl oluyor peki? 
Yohimbe almayı düşünüyordum bu yazı kardiyo ile geçirip sonrasında kür düşüneceğim. 
İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
bcc1903, 18 saat önce yazdı:

Metin hocam teşekkür ediyorum. Şuan için kür düşünmüyorum herhangi bir baskılayıcı ilaç kullanmadım yarın test yaptırdığım yere sonuçları göstermeye gideceğim. Klomen kullanmaya başlarım günlük dozajı nasıl oluyor peki? 
Yohimbe almayı düşünüyordum bu yazı kardiyo ile geçirip sonrasında kür düşüneceğim. 
İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler  

25-50 mg arası dozlarda kullanabilirsin günlük dozaj olarak...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bcc1903    2
metinav, Bir saat önce yazdı:

25-50 mg arası dozlarda kullanabilirsin günlük dozaj olarak...

Teşekkürler metin hocam bugün 1 aylık klomen aldım. Sabah 1 akşam 1 olacak şekilde kullanmaya başlayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Yalnız bu sonuçlar klinefelter sendromuna da işaret ediyor olabilir. Düşük kıl miktarı yağlı kadınsı uzun beden özellikle uzun kollar çk düşük testo vs...

En iyisi uzman kendini kanıtlamış bir endokrinoloğa görünmen.

Bende mastürbasyon yaptığım günün akşamı yaptırdığım tahlilde bile ki sıkı diyet yapıyordum 4.5 çıktı millet bu yaşta ne bu düşüklük demişti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
bcc1903, 44 dakika önce yazdı:

Teşekkürler metin hocam bugün 1 aylık klomen aldım. Sabah 1 akşam 1 olacak şekilde kullanmaya başlayacağım.

1 tableti zaten 50 mg, sabah akşam 1 tablet alırsan 100 mg olur :)

Yüksek doz uzun süre kullanma.Hipofizin açık, yüksek dozlara ihtiyacın yok, biraz üretimi arttırsın diye kullanıyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1
bcc1903, 26.05.2022 - 15:07 yazdı:

Testosteron değeriniz için doktor bir şey söyledi mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Pnshr
      Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
      Troponin ve E2 değerlerim sizce nasıl? @rastlantisal @Diver @SantoR @otopsicikedi @GHOST
      Sadece sustanon kullanıyorum şuan. 

• Yazan: berserkzirhimvar
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık olarak:
      500 bolde 500 testo  Küründeyim fakat bolde henüz açılmadı. Her çarşamba 1 tablet arimidex kullanıyorum. 80 kiloyu görüyorum arimidexten sonra 77 düşüyor iyileşme hızı düşüyor gücüm azalıyor. Östrojeni bu sıklıkla baskılamam gerekiyor mu?
      Arimidex kullanımı bu kürde sizce nasıl olmalı?
    • Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Kürümde 5. haftaya girdim, testo enante, boldenon ve deca olarak kür planı yaptım ve devam ediyorum, tablet olarak günlük 100 mg anapolon alıyorum. tam sayı bilmiyorum fakat öncesinde farklı planlamalarla ortalama 8-10 kür yapmışımdır, şu an ki kürümden öncede yaklaşık 3-4 yıl bir ara verme dönemim oldu.
      jinekomastiye yatkın bir vücut tipim yok ve bu zamana kadar kür içinde hiçbir zaman dostinex gibi ilaçlar kullanmadım, çünkü hiç ihtiyacım olmadı. şu an ki kürümde herhangi bir göğüs hassasiyeti, kaşıntı vs gibi yan etkilerde görmedim. bu kürde farklı olarak tek göğsümün altında nohut büyüklüğünde bir kitle oluştuğunu fark ettim. tam meme ucunun altında değil, 2 cm falan solunda. daha önce hiç karşılaşmadığım bir durum, bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Mustafa.clk1911
      Hocalarım merhabalar testlerde testosteron seviyesi düşük kişilere bir sefere mahsus olarak doktorların sustanon vermesinin sebebi nedir 1 ampul sustanon neyi çözebilir. Buradaki amaç nedir
      @rastlantisal @metinav @Loving

• Yazan: BullMonster
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık:
      500mg testo Enanthate Kullanıyorum fakat vücudumda aromataz gerçekleşmedi ve bu sebepten e2 değerimi düşürdü bende sırf aromataz olsun diye 500 üstüne çıkmak istemiyorum bu sebepten ötürü direk eczaneden estrodiol içeren ilaç almak istiyorum bana eczaneden alabileceğim bir marka önerebilir misiniz ona göre gidip alacağım ismini verip çünkü eczaneden. @metinav @rastlantisal @Askabar
      Şimdiden teşekkür ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.