Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Malatya44    1

Yaş 25. Spor yapan biri değilim. Hareketli bir yaşamım yok. Kilom boyuma göre ideal ama göbek var. Hormon değerlerime göre ne yapmam gerekiyor Testosteron, Fh , Lh yaşıma göre düşük değerler. Bir süre klomen kullanımı kalıcı artma sağlar mı ? Yapmam gerekenler nelerdir ? Beslenme, spor, yaşam değişikliği, vitamin vb ?

Değerler:

Progesteron 0,28-1,22 (1,30)

Prolaktin 2.1-17.7 (11,86)

E2 0-39,8 (36)

Fsh 1,4-18,1 (2,3)

Lh 1,5-9,3 (2,69)

T. Testosteron 1,64-7,53 (2,36)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    902
Malatya44, 1 dakika önce yazdı:

Yaş 25. Spor yapan biri değilim. Hareketli bir yaşamım yok. Kilom boyuma göre ideal ama göbek var. Hormon değerlerime göre ne yapmam gerekiyor Testosteron, Fh , Lh yaşıma göre düşük değerler. Bir süre klomen kullanımı kalıcı artma sağlar mı ? Yapmam gerekenler nelerdir ? Beslenme, spor, yaşam değişikliği, vitamin vb ?

Değerler:

E2 0-39,8 (36)

Fsh 1,4-18,1 (2,3)

Lh 1,5-9,3 (2,69)

Dostum e2 prolaktin ve progesteeron çok yüksek. Eğer bişey kullanmadıysan kullanma ve endokrin doktoruna görün. Spor yapıp yağ oranını düşürmeni tavsiye ederim bu durum e2 düşüşü ve testoda bir miktar artış yapar ancak sorun değerleri düşürmeden önce neden yükseldiğini öğrenmek. Bu sebeple iyi bir doktora görünmeni tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1
Askabar, 20 dakika önce yazdı:

Dostum e2 prolaktin ve progesteeron çok yüksek. Eğer bişey kullanmadıysan kullanma ve endokrin doktoruna görün. Spor yapıp yağ oranını düşürmeni tavsiye ederim bu durum e2 düşüşü ve testoda bir miktar artış yapar ancak sorun değerleri düşürmeden önce neden yükseldiğini öğrenmek. Bu sebeple iyi bir doktora görünmeni tavsiye ederim. 

e2, prolaktin ve progesteron hormonları testosteronu baskılıyor olabilir mi ? Eğer baskılıyorsa testosteronda kalıcı artış olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Hocam sorununu kendi yazmissin zaten, hareket etmeye başla mümkünse spor yap, düzenli-temiz beslen bu şekilde bir 3-5 ay geçir, bu süre zarfında kilo vermiş, yağ oranını azaltmış olursun illa ki daha sonra tekrar test yaptır muhtemelen değerlenir çok daha düzgün çıkacak. Sorunun sebebini ortadan kaldırmadan kullanacağın ilaçlar senin sorununu çözmeyecek sadede geçici bir sonuç verecektir belki de kalıcı hasarlara yol açacaktır o yüzden önce hayatına bir çeki düzen ver derim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Antidepresan kullanıyor musun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Antidepresan kullanıyor musun?

Yok hocam. Seyrek bıyık ve çene kısmındaki baya seyrek sakal için baktırdım değerlere. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Kardeşim peki tedavi olarak bir şey önerdi mi?

Ağırlık sporlarına başlayacaksın. Haftada en fazla 4 gün olmak üzere kısa ama sert antrenmanlara gireceksin. 

Alkol vs gibi alışkanlıklar varsa uzaklaşacaksın. Uyku beslenme düzene girecek. Protein ağırlıklı besleneceksin. Beslenmende kaliteli / hayvansal yağlar muhakkak olacak. 

youtubede bir sürü anlatım var "doğal testosteron artırma" yöntemleri ile ilgili. Bunları uygulaman lazım.

İlaveten kreatin - çinko - magnezyum alacaksın. Eczaneden al bunları Zinxx en ucuz eczanelerde.

D ve E vitamini de içeren bir multivitamin kullanacaksın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Malatya44, 16 dakika önce yazdı:

Yok hocam. Seyrek bıyık ve çene kısmındaki baya seyrek sakal için baktırdım değerlere. 

Benimde sakallarım seyrek ve çok ince telli. Askerde 3 günde bir traş olan cinstendim. 35 yaşıma kadar testosteron vb. hormon değerlerimi hiç ölçtürme gereği hissetmedim. 

Eğer cinsel isteksizlik, ereksiyon, vb. cinsel problemlerin yoksa, kaygı durum bozukluğu, panik atak, depresyon vb. ruhsal problemlerin yoksa, biraz sağlıklı beslenip, haftada 2-3 gün sevdiğin bir sporu icra edersen hayatının geri kalanında mutlu olursun.

Hormon test sonuçları tek yapılan testte mutlak değerleri vermezler. Test yaptırdığın günün öncesinde cinsel ilişkiye girmiş olman/olmaman, yediğin herhangi bir gıda, içtiğin herhangi bir içecek, testi verdiğin saatte vücudunun hormon rutini vb. bir çok etken var.

Eğer herhangi bir test sonucunda çok aşırı yüksek veya çok aşırı düşük bir değer olsaydı tanı konabilirdi ama mevcut durumunda endişelenecek bir şeyin yok.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Malatya44, 18 saat önce yazdı:

Değerler:

E2 0-39,8 (36)

Fsh 1,4-18,1 (2,3)

Lh 1,5-9,3 (2,69)

Arkadaşlar da belirtmiş, öncelikle spor yap vucudunu kaslarını çalıştır.Bu testosteron harcamanı ve üretimini arttıracaktır.Onun dışında sağlıklı yağları ve bol sebze meyve ve yeterli miktarda protein, kaliteli karbonhidrat almalısın.Şeker ve kötü gıdalardan uzak durmalısın.Pet şişe sularından, östrojen kalıntısı olan gıdalardan uzak dur elden geldiğince...

Lh ve fsh aslında olması gereken seviyede fakat sonucunda üretilen testosteron düşük.Bu testislerin tam çalışmadığını gösterebilir. veya sonraki aşamalarda baskılandığını...Beynimiz testosteron üretim seviyesini östrojen dönen miktar üzerinden ayarlıyor.Eğer vucudunda östrojene fazla aromatize oluyorsa testonu arttırmaz hipofizin.Çünkü yeterli görür, fakat yetmediği bir yerden ortaya çıkıyor.Progesteron seviyen hem östrojeni baskılamak hem de zayıf testosteron özelliği göstermesinden yetersizliği gidermek adına artıyor gibi...

Herhangi bir ilaç veya etkileyebilecek bir beslenme olmadığını düşünerek yazıyorum bunları.İlaç tavsiyesi için erken bence.

Önce sporla ve beslenme değişiklikleriyle başla.Uykuna dikkat et.Daha sonra çinko, magnezyum, dhea, boron, ginseng, demir dikeni, azgın teke otu vb. gibi hazır karışımların olduğu suplementler var.İyi ve kullanıcıların memnun olduğu birini alıp 2-3 ay kullan.Sonra bırak 15 gün geçince tekrar test yaptır durumuna bak.Eğer sonuçlar iyiyse ara ara devam et.İyi değilse o zaman ilaç vasfındaki ürünlerden yardım alınabilir.

Son olarak şunu söyleyeyim : östrojene aromatize eden enzimleri, göbek ve basen bölgelerindeki yağlar üretiyor.Bu şu demek, ne kadar göbek yağı o kadar fazla östrojene çevrim kolaylığı demek :)

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1

@metinav @Rdm @rastlantisal hocalarım verdiğiniz öneriler doğrultusunda kas antrenmanları yapıp beslenme değişikliğine gideceğim. 4-5 ay sonra test sonucunu sizinle paylaşmaya çalışacağım. Son olarak çenedeki ve bıyıktaki seyrekliği gidermek için verebileceğiniz tavsiyeler var mı ? Teşekkür ederim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Malatya44, 14 saat önce yazdı:

@metinav @Rdm @rastlantisal hocalarım verdiğiniz öneriler doğrultusunda kas antrenmanları yapıp beslenme değişikliğine gideceğim. 4-5 ay sonra test sonucunu sizinle paylaşmaya çalışacağım. Son olarak çenedeki ve bıyıktaki seyrekliği gidermek için verebileceğiniz tavsiyeler var mı ? Teşekkür ederim. 

Genetik öyleyse mevcut sakal ve bıyıklarınla mutlu olmaya odaklan :)  25 yaşından sonra pek sıklaşacağını düşünmüyorum alacağın herhangi bir takviye ile. 2 Senedir duraksız testosteron kullanıyorum, hiç kıl çıkmayan yerlerimde kıllar çıkmaya başladı ama sakal bıyık hep aynılar. Seni böyle sevecek kızlar mutlaka karşına çıkacaktır :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Genetik öyleyse mevcut sakal ve bıyıklarınla mutlu olmaya odaklan :)  25 yaşından sonra pek sıklaşacağını düşünmüyorum alacağın herhangi bir takviye ile. 2 Senedir duraksız testosteron kullanıyorum, hiç kıl çıkmayan yerlerimde kıllar çıkmaya başladı ama sakal bıyık hep aynılar. Seni böyle sevecek kızlar mutlaka karşına çıkacaktır :) 

Benim sakallar zaten yoğundu, boldenondan sonra gözüme doğru yayılmaya başlamıştı vücut kıllanması ile beraber.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1

@ahmet14 Bakabilir misin rica etsem ?

@Rdm @rastlantisal @metinav Hocalarım 1.5 ay önce değerlerimi paylaşmıştım. Önerileriz doğrultusunda spor ve beslenme sürecine girdim. Bu sürede yağdan biraz eksilme olduğunu düşünüyorum. Vücut biraz toparlandı. Kilo problemim yok. Libido problemim yok. Steroid kullanmışlığım yok.

Fsh 1.5-12.4 (3.0)

Lh 1.7-8.6 (3.4)

Testosteron 249-836 (220)

Prolaktin 2.1-17.7 (5.97)

Üroloji alt takımda sıkıntı yok dedi. Endokrin beyin mrna temiz dedi. Hipofiz çalışıyor dedi. İlaç falan gerek görmedi. Hocalarım bu testosteron düşüklüğü neyden kaynaklı olabilir? Nasıl aşılabilir ? Tedavi durumu var mıdır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Malatya44, 7 dakika önce yazdı:

@Rdm @rastlantisal @metinav Hocalarım 1.5 ay önce değerlerimi paylaşmıştım. Önerileriz doğrultusunda spor ve beslenme sürecine girdim. Bu sürede yağdan biraz eksilme olduğunu düşünüyorum. Vücut biraz toparlandı. Kilo problemim yok. Libido problemim yok. Steroid kullanmışlığım yok.

Fsh 1.5-12.4 (3.0)

Lh 1.7-8.6 (3.4)

Testosteron 249-836 (220)

Prolaktin 2.1-17.7 (5.97)

Üroloji alt takımda sıkıntı yok dedi. Endokrin beyin mrna temiz dedi. Hipofiz çalışıyor dedi. İlaç falan gerek görmedi. Hocalarım bu testosteron düşüklüğü neyden kaynaklı olabilir? Nasıl aşılabilir ? Tedavi durumu var mıdır ?

Free testoya baktılar mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Free testoya baktılar mı?

Free 5.4 - 40 (7.84) aralıkta gördūğūnū söyledi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562

Doktor bir tedavi uygulamadıysa bizim önerilerimiz yukarıda yazdığımız gibi olur.

Östrojenine ve shbg ye baktırırsın fazlaysa diğer değerlerinin baskılanmasına dolaylı olarak sebep olabilirler.Free testosteron ve total testosteron gibi...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372    8
Malatya44, 7 saat önce yazdı:

@alpay372 Neler önerirsin ? Tavsiyelerine ihtiyacım var.

Hocalarım aslında gerekeni söylemiş benim diceklerim sadece laf kalabalığı olur. Dostum. Durumun tam olarak nasıl psikolojin enerjin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1

Psikolojim kan değerleri verene kadar iyiydi. Ama şu an değerlerime takmış durumdayım. Ergenlikte cok yoğun stresli dönemim olmuştu. Bu değerlere sebep olmuş mudur onu dūşūyorum şimdi. Sana yakın gibi olay. Senden fark ergenlikte ilaç kullanmadim ben ama cok agır stres, panik yaşadığım dönem oldu sebepsiz.

Malatya44, 03.07.2022 - 18:56 yazdı:

Psikolojim kan değerleri verene kadar iyiydi. Ama şu an değerlerime takmış durumdayım. Ergenlikte cok yoğun stresli dönemim olmuştu. Bu değerlere sebep olmuş mudur onu dūşūyorum şimdi. Sana yakın gibi olay. Senden fark ergenlikte ilaç kullanmadim ben ama cok agır stres, panik yaşadığım dönem oldu sebepsiz.

@alpay372

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372    8
Malatya44, 3 saat önce yazdı:

Burda stres ve ağır dönem göz önünde bulundurulmalı. Eğer cinsel olarak ve gelişim olarak sorun yoksa. Kurman düşünmen sadece sana zarar verir... Yani bu değerler normal değil. Bana kalırsa işin içinde madem steroid ler yok. Doktora git ve durumu söyle... Psikoloğada git belirli ilaçlar ile düşünme konusunu yavaşlatıp. Stres hormonunu düşür  ve kendini iyi hissettiğinde bir test daha ver. Ya bu işler cidden genelleme yapılcak işler değil. Sana zarar veren bir baskasına şifa olabiliyor. Hormonlar ve ilaçlar tamamen kişiye özel oluşturulacak şeyler.. Ben gözü karartıp her sey kullandım soktum vücuduma ama hepsi risk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1
alpay372, 9 dakika önce yazdı:

Burda stres ve ağır dönem göz önünde bulundurulmalı. Eğer cinsel olarak ve gelişim olarak sorun yoksa. Kurman düşünmen sadece sana zarar verir... Yani bu değerler normal değil. Bana kalırsa işin içinde madem steroid ler yok. Doktora git ve durumu söyle... Psikoloğada git belirli ilaçlar ile düşünme konusunu yavaşlatıp. Stres hormonunu düşür  ve kendini iyi hissettiğinde bir test daha ver. Ya bu işler cidden genelleme yapılcak işler değil. Sana zarar veren bir baskasına şifa olabiliyor. Hormonlar ve ilaçlar tamamen kişiye özel oluşturulacak şeyler.. Ben gözü karartıp her sey kullandım soktum vücuduma ama hepsi risk 

Endokrin, Nöroloji, Ūroloji normal görūyor. Gelişim oldu ergenlikte ama sonrasında değişim yok gibi. 1.5 ay arayla 2 değerde aynı çıkınca ergenlikte yaşadığım yoğun kronik stresi dūşūnmeye başladım senin durumdan sonra. Bir yerlerde sinirler mi zarar görūyor aks falan acaba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpay372    8
Malatya44, 9 saat önce yazdı:

Endokrin, Nöroloji, Ūroloji normal görūyor. Gelişim oldu ergenlikte ama sonrasında değişim yok gibi. 1.5 ay arayla 2 değerde aynı çıkınca ergenlikte yaşadığım yoğun kronik stresi dūşūnmeye başladım senin durumdan sonra. Bir yerlerde sinirler mi zarar görūyor aks falan acaba.

Mesela benim vücudumda beğenmediğim bir bölüm var(bacaklar) ben burayı öyle beğenmiyorum ki yıllardır rüyamda bile sadece başım  kollar ve gövde var o derece ciddi düşünüyorum ve bacak bölgemde tüylerim diken diken olmuyor kollarım vs oluyor ama orda olmuyor bu bana çok garip gelir ki önceden olurdu. Bazılarında komik gelebilir bu durum.. Düşündüğümde sanki o bölgede sinyal yollayan sinirler ve beyin arasındaki sinyal durumu farklı  bölgelere göre daha duyarsız.. Zaten böyle değilmi cinsel organ bile düşünülmediği sürece etkisiz ama düşünce yolu ile etki görebiliyor yani beyin bu kadar hayati bir önem taşıyor... Sağlıklı düşünmek lazım bence psikoloji bazı insanlarsa.. Genelleme yapmak istemiyorum.. Bazılarında benim gibi çok önemli ben cidden normal düşünmüyordum o zamanlarda.. Sonralarda dedim sen bu sun... Ne insanlar var. Sen gayet iyisin.  Bilgi birikim olarak kendini geliştir  ve kimse kimseyi dış görünüş boy kilo vs yargılamıyor  kendini geliştirmiş insanlar insanları zekalı ile yargılar  mesela 10 numara vücudu var ama oturup 2 kelime konuşamazsın. Bir insan var oturup bilgisine hayran haklısın. Bunlar akılda kalan insanlar  ikisinin bir olduğu insanlarda var. Fakat anlatmak istediğim.. Dış görünüşe dikkat eden insanlar çevrede zaten varsa onlar dost falan değil. Düşman ayağına bakar dost  başa derler cidden o hesap. Bosver ya kendini sev kendine saygı duy senden baska yok bu dünyada. Bunun için geçirdiğin her saniye her dakika önemli 1dk mutsuzluk bile zaman kaybı.. Herkesin hayatında sorunlar var... Kendimizi sevmemiz lazım. Bence biz kendimizi sevmezsek kimse bizi sevmez  saygı görmeyiz. Dünyadaki en önemli insanların çoğu ismini tarihe yazdırmış. Legal veya illegal işler yapan Boy kilo vs araştır derim. ')  bunlar sana iyi gelicek 

tarihinde alpay372 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1

@Rdm Abi sebebini bulamadığın testosteron dūşūklūğūn için kūr ve pct sonrası sayılarını 200 lerden 480 lere yūkselttiğini okudum. Bir nevi normal değerlerine dönmūş kalıcı çözūm bulmuşsun. Bana ne tavsiye edebilirsin. Değerler dūşūk geliyor ama bunun için sebep yok. Senin yöntem işe yarar mı ?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Malatya44, 26 dakika önce yazdı:

@Rdm Abi sebebini bulamadığın testosteron dūşūklūğūn için kūr ve pct sonrası sayılarını 200 lerden 480 lere yūkselttiğini okudum. Bir nevi normal değerlerine dönmūş kalıcı çözūm bulmuşsun. Bana ne tavsiye edebilirsin. Değerler dūşūk geliyor ama bunun için sebep yok. Senin yöntem işe yarar mı ?  

Doktora gittiğinde herhangi bir tedavi uygulamadı mı ? Veya tedavi uygulamasını istedin mi ? Veya  değerlerini görmezden gelirsek ereksiyon , libido sorunun var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      17 den yeni 18 geçtim 15 yaşımda bir sustanon kürü vardı şimdi 18 Yaşındayım sustanon kürü yaptım biraz bekledikten sonra bir kür daha yapıcam ama yan etkileri ve zararları en az olan steroitler nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim?
    • Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.