Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

PowerWave

Zphc ile kür günlüğüm

Önerilen İletiler

PowerWave    219

Merhabalar herkese ..

Kısmetse zphc ve spectrum pharma ürünlerinin olduğu bir kür yapacağım . Minimum 6 ay girmeyi düşünüyorum . Her ay testli gideceğim . Bu markaları merak edenlere almak isteyenlere referans olurum diye düşünüyorum. Bu hafta ilk enjeksiyonu yapacağım. İlaçların yanı sıra yurtdışından getirdiğim igf 1 ve ghrp 2 leri kullanacağım

iyi sporlar .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zphc ürünlerinin etkisini dört gözle bekliyorum bol bol resimler ile konuyu destekle de bizler de takip edelim şimdiden bol şans

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
PowerWave, 23.05.2022 - 19:50 yazdı:

Merhabalar herkese ..

Kısmetse zphc ve spectrum pharma ürünlerinin olduğu bir kür yapacağım . Minimum 6 ay girmeyi düşünüyorum . Her ay testli gideceğim . Bu markaları merak edenlere almak isteyenlere referans olurum diye düşünüyorum. Bu hafta ilk enjeksiyonu yapacağım. İlaçların yanı sıra yurtdışından getirdiğim igf 1 ve ghrp 2 leri kullanacağım

iyi sporlar .

Bildigim kadariyla sp ve balkanfan sonra gelen zhpc steroid en iyi en guzel marka diye biliyorum etkileri eminim muazzam olcaktir gelişmeleri paylasirsan seviniriz rtkileri ve yan etkileri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
agfitness, 3 dakika önce yazdı:

Henüz yok. Güzel söylemişsin ama maalesef olacaktır. Şuana kadar zart farma zurt farma içerisinde gördüğüm en kaliteli duran ilaç, fakat iş üretim koşullarına, içerik kalitesine gelince ise yemişim ne farma olursa olsun canımı sokakta mı buldum diye düşünüyor insan. Etki konusunda ise eğer etkisini gösteriyorsa o zaman tercih konusu olabilir kişiden kişiye göre ki etki alanlar fotolarını koysun görün bakın durmadan Zphc ismini duyar dururuz. Zaten sahtecilik de bundan sonra başlıyor ilk ürünler hep taze ve lezzetli sonrakiler ise bayat ve tatsız tuzzuz.

Üyelerden dönüşleri bekliyoruz bakalım, sonrasında herkes Lokmacı açar gibi abanır mevzuya xD

Sağlıklı sporlar…

Şuanda bu marka tedarik edilemiyor pek .. Dediğin gibi hemen fake üretime başlayacaklar. Resim işine gelince, resim belki paylaşmayabilirim ama güncel kilo boy antrenman geçmişi,  kür geçmişi ve kullanacağım ilaçlar hakkında bilgilendirme yapacağım . 

Antrenmanlarınızın güzel geçmesi dileğiyle .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Herkese merhabalar..

Dün itibariyle ilk enjeksiyonu oldum

başlangıç olarak boldenon, cypionat ve danabol kullanıyorum

ilerleyen süreçlerde farklı ilaçlar ekleyeceğim ..

boy:178

kilo:95

yağ oranım muhtemelen % 23 25 lerde gibi . 

5 yıllık spor geçmişim var . İlk kürümden hiçbir verim alamadım aksine naturel seviyemin altına da indim diyebilirim. Küre başlaycak arkadaşlar ilaçları iyi seçmeli özellikle ürünler kaliteli ve gerçek hammaddenin olduğu ilaçları seçsinler.

Sadece kol ölçüsünü ekleyeceğim ;

sağ kol (soğuk) 42 

sol kol               41 cm .

öncesi ve sonrası resimlerde paylaşabilirim 

İyi sporlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Herkese merhabalar ..

yaklaşık 6 hafta kadar testo (iran)  boldenon (spectrum) kullandıktan Sonrası tren mix ekleyip küre devam ettim. Şu an 11 haftadayım . Tren mixten pek verim alamadım ya da mix olduğu içindir bilemiyorum . Bu hafta zphc acetatta ekledim bu şekilde bir süre daha   küre devam edeceğim. Min. 6 ay düşünüyorum. 
işim gereği antrenmanları akşam çok geç saatlerde yapıyorum uyku düzenimde düzensiz maalesef işimden dolayı. Zphc tren acetat daha 3 gün olmasına rağmen hissettirdi hemde çok güçlü bir şekilde. İlacın full doz ve kaliteli olduğu belli .. Çok düşük dozajlarda devam ediyorum .

haftalık 500 İran testo, 500 bolde ve günlükte 0.5 zphc alıyorum. Endomorf olduğumdan dolayı yağ yakımım bir hayli zor . @rastlantisal hocanın dediği gibi insan kendi hormon yapısına göre beslenmeli. Çözmem için 2 3 kür daha yapacak gibiyim . 

Antrenman 5 gün bölgesel çalışıyorum

beslenme 1 kg tavuk fileto ( bazen ton balığı ekliyorum)

400 gram yaklaşık karbonhidrat alıyorum

7 8 yumurta yanına haşlanmış patates . 

eleştiri  ve tavsiyelerinizi bekliyorum 

birde tren acetat kullanmış kişilerin neler yaşadıklarını paylaşırsa sevinirim. Etki ve yan etki olarak .

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

ZPHC ürünlerinin kalitesini her gün duyuyorum ve kullanmış olup daha kötüleyen birini ne gördüm ne duydum.  Bende eczaneden eğer primabolon çözebilirsem , zphc anavar ile mixleyip hafif bir  küre başlayacağım. 

Anavar 8 hafta

Primabolon 12 hafta

Bu arada  kür sonu resimleri atarsanız memnun olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Her iki uzantıda aynı siteye yönlendiriyor .. 

3 gündür kullanıyorum beni ters köşe etti .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
PowerWave, 2 dakika önce yazdı:

3 gündür kullanıyorum beni ters köşe etti .. 

ne konuda ters köşe etti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Kupabeyi, 20 dakika önce yazdı:

ne konuda ters köşe etti

Bence sağlam olduğu için etki açısından ters köşe etmiş olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Kupabeyi, 1 saat önce yazdı:

ne konuda ters köşe etti

Etkili ürün .. mix haftalık 75 mg gibi bir dozaj alıyordum pek etki göremedim meditech ti . Zphc acetata geçince hemen etkilerini gösterdi aşırı libido artışı yaşadım . Ateşimi vs yükselti ağrılar vs . Şuan iyi gibiyim zamanla etkileri güncellerim ..

mix tren önermiyorum .. mix sadece testoda olabilir. Zphc nin testo mix ide mevcut

mcanmeco, 1 saat önce yazdı:

Şişenin altındaki kabartma harfler de zphc mi yazıyor 

Evet .. tüm ürünleri o şekilde kabartmalı 

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Attila    2
fert, 26/8/2022 - 08:46 yazdı:

Kardeşim ikisi aynı site iki adresi de gir aynı siteye yönlendirdiğini farkedersin zaten

Zphc npp kullanıyordun nasıl gidiyor? Bir de canada peptid steroidleri hakkında bilgin var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Attila, 13 dakika önce yazdı:

Zphc npp kullanıyordun nasıl gidiyor? Bir de canada peptid steroidleri hakkında bilgin var mı? 

canada peptid bence direk merdiven altı ve çalışacağını sanmıyorum. TRdeki peptidlerin 90% ı calışmıyordur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Attila, 55 dakika önce yazdı:

Hacım özel hayatımda baya ciddi değişiklikler oldu o yüzden şuan herşeyi bıraktım. Ama bırakmadan önce iyi gidiyordu. 3 kutu hiç açılmamış npp var elimde başka zphc ilaçlar da var. Çevremde denk gelene hepsini uygun fiyattan bırakıcam. Pct başladım şuan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Attila    2
Valhallaxd, 3 saat önce yazdı:

canada peptid bence direk merdiven altı ve çalışacağını sanmıyorum. TRdeki peptidlerin 90% ı calışmıyordur

Peptidleri değil steroidleri. Grupta fotoğraf paylaşmıştım, "canada peptid peptid Türkiye" yaz google a, konuyu ve fotoğrafları görürsün. Orijinal ismi cabadabiolabs 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
PowerWave, 25.08.2022 - 22:54 yazdı:

birde tren acetat kullanmış kişilerin neler yaşadıklarını paylaşırsa sevinirim. Etki ve yan etki olarak .

Tren ace kullanmadan önce tren e kullanıyordum, etkileri (pump, güç, kas kütlesinde artış, cinsel istekte artış, gece terleme ve gece saat 2-3 te uyanıp idrara çıkma) neredeyse aynıydı ancak tren e de öksürük yaşamazken tren ace de tren öksürüğünü (boğazda gıcıklanma ve ciğerlerde küçülme hissi ve ardından gelen öksürme isteği) daha sık yaşamıştım. Ayrıca tren ace kullanırken 4 saatlik açlıktan sonra antrenmana gittiğimde kısa süreli hipoglisemi geçirdim. Trenbolon kürlerinde  her zaman antrenmandan 1-2 saat önce karbonhidrat ve protein içerikli bir öğünün olsun. Onu yapamıyorsan da antrenman esnasında tüketebileceğin intra-workout tarzı (dekstroz+EAA veya BCAA) bir içecek olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
hectordoyle, 9/7/2022 - 19:10 yazdı:

Tren ace kullanmadan önce tren e kullanıyordum, etkileri (pump, güç, kas kütlesinde artış, cinsel istekte artış, gece terleme ve gece saat 2-3 te uyanıp idrara çıkma) neredeyse aynıydı ancak tren e de öksürük yaşamazken tren ace de tren öksürüğünü (boğazda gıcıklanma ve ciğerlerde küçülme hissi ve ardından gelen öksürme isteği) daha sık yaşamıştım. Ayrıca tren ace kullanırken 4 saatlik açlıktan sonra antrenmana gittiğimde kısa süreli hipoglisemi geçirdim. Trenbolon kürlerinde  her zaman antrenmandan 1-2 saat önce karbonhidrat ve protein içerikli bir öğünün olsun. Onu yapamıyorsan da antrenman esnasında tüketebileceğin intra-workout tarzı (dekstroz+EAA veya BCAA) bir içecek olsun

Hacimden cok kurutuyor gibime geldi senin düşüncelerin neler tren a veya e hakkında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
PowerWave, 15 saat önce yazdı:

Hacimden cok kurutuyor gibime geldi senin düşüncelerin neler tren a veya e hakkında 

Beslenmene, küre başlamadan önceki yağ oranına  ve vücuttaki estradiol dengesine bağlı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

Beslenmene, küre başlamadan önceki yağ oranına  ve vücuttaki estradiol dengesine bağlı. 

Haliyle yağ oranım yüksek beslenmem güzel . Bakalım göreceğiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
PowerWave, 1 saat önce yazdı:

Haliyle yağ oranım yüksek beslenmem güzel . Bakalım göreceğiz

20 ve üzeri yağ oranıyla başladıysan ilk haftalar pek bir şey bekleme. Pump ve kas doluluğu gibi olumlu etkileri hissedersin, 3-4 hafta düzenli beslenme sonrasında gözle görülür etkilerini görürsün büyük ihtimal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

20 ve üzeri yağ oranıyla başladıysan ilk haftalar pek bir şey bekleme. Pump ve kas doluluğu gibi olumlu etkileri hissedersin, 3-4 hafta düzenli beslenme sonrasında gözle görülür etkilerini görürsün büyük ihtimal.

Testo bolde ile az da olsa hacimlenmiştim . Trenin 3 haftasındayım yan etkilerini vs geçtm sanki gittikçe küçülüyorum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
PowerWave, 4 saat önce yazdı:

Testo bolde ile az da olsa hacimlenmiştim . Trenin 3 haftasındayım yan etkilerini vs geçtm sanki gittikçe küçülüyorum :) 

bu küçülme yağ oranı anlamında mı :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Valhallaxd, 10 saat önce yazdı:

bu küçülme yağ oranı anlamında mı :D 

Evet … su attı zargana gibi hissediyorum kendimi .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
PowerWave, 6 dakika önce yazdı:

Evet … su attı zargana gibi hissediyorum kendimi .. 

hocam before/after bi fotoğraf paylaşma sansınız var mı acaba çok merak ettim çünkü vücut ölçülerimiz hemen hemen aynı :D ben de 1 ay sonra başlayacağım çünkü 

tarihinde Valhallaxd tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
PowerWave, 17 saat önce yazdı:

Boldenon bence definasyon ilacı ya :D Bir ara yüksek bolde düşük testo ile definasyon yapmak gibi bir hedefim var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.