Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dertsahnesi

Genonlabs

Önerilen İletiler

dertsahnesi    30

İnstagram da F.E in reklamını yaptığı firma

Sözde senelerin naturali bim reklamı ile başladı genon a geçti yakında ilaçta satar para nelere kadirsin 

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Halfmoon37    31

Sabah gördüm İngiltere'den getiriyorlarmış yersek. :) 

600 gram pirinçle yaptım, elit genetiğim dediği zamandan beri kaale pek almıyorum söylediklerini. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ljung-Box    10

eski ismiyle genontech  

zamanında bene merak edip konu açmıştım yerli malı yurdun malı bir ürün istanbul bağcılarda üretildiğine dair söylentiler var :)

genel olarak yorumları olumsuzdu muhtemelen kendi çalıştığı ptlere dolu normal müşteriye boş ürün gönderiyorlar. 

clen çalışıyordu bildiğim kadarıyla 

reklamını P.Y. isimli çok sayıda şampiyon çıkaran eğitimler veren biri var hala sürdürüyor.

Fiyat olarak testolar piyasa fiyatı 

Tren masteron gibi anabolizanları piyasa altı fiyatlarla satılıyor muhtemelen içinde biraz testo vardır 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

300 tl yi geçen ürünü yok. Dedikleri sarmslar için İngiliz menseiymis. Bir de bu başladı. supllement , t shirt falan anladık ilac reklami nedir arkadaş bari el altından yap. Max 21 yaşında bu adamın takipçilerinin bir çoğu 

tarihinde sietre tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Genontech 
Nisan Ayı Fiyat Listesi
Enjeksiyonlar 
Testosteron enanthate 250mg/10 ml =280 tl
Testosteron pripionate 100mg/10ml=270
Testosteron cypionate 200mg/10ml=290 tl
Decanoate 200mg/10ml=290 tl
NPP=100mg/10ml=260
Boldenon 250/10ml=320 tl
Trenbolone acetat 100mg/10ml=340 tl
Trenbolone enanthate 200mg/10ml=380 tl
Masteron 100mg/10ml=340tl

Tabletler
Danabol 10mg/100 tablets=220tl
Winstrol 10mg/100 tablets=220tl
Clenbuterol 40mcg/100 tablets=180 tl
Oxandrolone 10 mg / 100 tablets =280tl
Proviron 25mg/100 tablets=110tl

Koruyucular(pct) 

Femara 170tl
Repair 240 tl

Fiyatlar bu şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26
Yusuf aktürk, Bir saat önce yazdı:

Sayfada kapanmış büyük ihtimalle dolandırıcılık yapıldı 

Büyük ihtimalle takipçi birden arttığı içindir. Doğrulama yapar açarlar eski bir sayfaydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brtn94    5
dertsahnesi, 23.05.2022 - 13:10 yazdı:

İnstagram da F.E in reklamını yaptığı firma

Sözde senelerin naturali bim reklamı ile başladı genon a geçti yakında ilaçta satar para nelere kadirsin 

dcp nin yeni dolandırıcılığı

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
brtn94, 18 dakika önce yazdı:

Boş sarms satarak uzun süre dolandırması daha mantıklı iki günde kazancağı para çok bi para değildir onun için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
brtn94, 2 saat önce yazdı:

DCP ve FE geçenlerde supplement markası çıkaracaklarını söylemişlerdi. Genon Nutrition diye bir sayfa beğenmiş DCP tek bir takipçisi var kendisi. Büyük ihtimalle o olacaktır marka. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
madonis12    1
hikmetb, 25.05.2022 - 09:29 yazdı:

Genontech 
Nisan Ayı Fiyat Listesi
Enjeksiyonlar 
Testosteron enanthate 250mg/10 ml =280 tl
Testosteron pripionate 100mg/10ml=270
Testosteron cypionate 200mg/10ml=290 tl
Decanoate 200mg/10ml=290 tl
NPP=100mg/10ml=260
Boldenon 250/10ml=320 tl
Trenbolone acetat 100mg/10ml=340 tl
Trenbolone enanthate 200mg/10ml=380 tl
Masteron 100mg/10ml=340tl

Tabletler
Danabol 10mg/100 tablets=220tl
Winstrol 10mg/100 tablets=220tl
Clenbuterol 40mcg/100 tablets=180 tl
Oxandrolone 10 mg / 100 tablets =280tl
Proviron 25mg/100 tablets=110tl

Koruyucular(pct) 

Femara 170tl
Repair 240 tl

Fiyatlar bu şekilde.

Arkaşlar çalışmıyor ürünleri zeytinyağı vurmayın vücudunuza denendi 

sietre, 25.05.2022 - 10:15 yazdı:

Büyük ihtimalle takipçi birden arttığı içindir. Doğrulama yapar açarlar eski bir sayfaydi 

Ben tazminat davası açacağımı söyleyince hesapları kapattılar korkak herifler dianabol teste e. Aldım insan içine azıcık ham madde koyar testlerim mevcut böyle markalara kanmayın arkadaşlar Türkiye’de eczanı ilacı haricinde hiçbir markaya yanaşmayın 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
TheJUGGERNAUT, 10 saat önce yazdı:

Aynen Hesaplarını Kapatmışlar Bakın Nasıl R yapıyor abimiz

Yeni çıkaracağı supplement firmasının adı :D. Hala neyi savunuyo garip cidden markanın ona ait olduğu bariz ortada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
hikmetb, 4 saat önce yazdı:

Yeni çıkaracağı supplement firmasının adı :D. Hala neyi savunuyo garip cidden markanın ona ait olduğu bariz ortada

Direkt olarak marka benim diyemez haliyle anında enselenir o yüzden ayak yapıyor sanırım :D yarın açıklayacakti galiba suplament firmasının adını ben de bu diye tahmin ediyorum bakalım göreceğiz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    898
Ruthless, 35 dakika önce yazdı:

Direkt olarak marka benim diyemez haliyle anında enselenir o yüzden ayak yapıyor sanırım :D yarın açıklayacakti galiba suplament firmasının adını ben de bu diye tahmin ediyorum bakalım göreceğiz :D

1-2 sene önceydi galiba bu forumda biri bundan ilaç almış sahte çıkmıştı o zaman da demiştim. Bu adamdan bi şey olmaz diye. Biraz popüler vs diye bu işe yeni merak salmış tam bilgisi olmayan insanları kandırarak para kazanıyor. Şimdi gözünü daha yükseğe dikmiş ki yanına tr bir ifbb pro yu alıp bu işleri büyütüyor. Hay Allah :) bu ifbb olan kişi de düne kadar Natüralim diyordu. Tr nin tek ilaç vuranları bizleriz heralde 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
Askabar, 10 dakika önce yazdı:

1-2 sene önceydi galiba bu forumda biri bundan ilaç almış sahte çıkmıştı o zaman da demiştim. Bu adamdan bi şey olmaz diye. Biraz popüler vs diye bu işe yeni merak salmış tam bilgisi olmayan insanları kandırarak para kazanıyor. Şimdi gözünü daha yükseğe dikmiş ki yanına tr bir ifbb pro yu alıp bu işleri büyütüyor. Hay Allah :) bu ifbb olan kişi de düne kadar Natüralim diyordu. Tr nin tek ilaç vuranları bizleriz heralde 

Dostum işin sırrı 600 gram pirinç. :D

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Askabar, 9.06.2022 - 09:50 yazdı:

Yahu bu adam kadar boş yapan birini ben görmedim daha geçen forumda çocuk sormuş dcp sakatatların vücutta kullanılmadığını söylüyor diye böyle bi sacmalık olabilir mi vücut herhalde aa bu ciğer bunu ben çöpe atayım aa bu Antrikot pahalı ben bunu işleyeyim tarzında çalışıyor sanırım  halbuki aynu hayvandan çıkıyor ikisi de😂 Bunu düşünemeyecek kadar da akıl tutulması yaşamış o yüzden bunu kâle almaya gerek yok 😂 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.