Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GecedenKalma

Only dianabol kürü

Önerilen İletiler

GecedenKalma    15

Arkadaşlarım abilerim hepinize kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum 7 yıllık basket geçmişim var 5 aylık fitness ama 5 aydır ara veriyorum yaşım 18 yazın yeniden başlayacağım dianabol siparişi verdim kullanma demeyin lütfen heves ettim hevesimi almam gerekiyor yanına liv 52 ve enginar hapı da aldım mg larını nasıl ayarlayabilirim kaç hafta kullanmalıyım yanına bir şey eklemelimiyim (enjekte) istemiyorum beni eski canlılığıma kazandırsın yeterli lütfen girme küre küçüksün veya hakaret edici mesajlar atmayın sadece en hafif naısl bu işten çıkabilirim onu soyleyin iyi forumlar 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanına testesteron almazsan 6 haftada aldığın kiloyu 2 haftada işeyerek verirsin. Karaciğerine verdiğin zarar da baskıladığın teston da sana kalır. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Danabol tek başına doğal testosteronu baskılayacaktır sevgili dostum bu yüzden doğal üretimin kapanacak sanki vücuduna testosteron almış gibi Lh Fsh yi kapatacaktır. Yanına enjeksiyon da eklersen aynı olayı yaşayacaksın tek başına kullandığında vücudun su tutacak (3-5) kg arası daha sonra ise danabol bittikten sonra o suyu atacaksın eski haline döneceksin. Geriye sadece doğal üretimin kapanmış halde bir olay örgüsü çıkacak karşına. Pct yapman gerekecek. Pct ilaçlarına para vereceksin. Bir iş yapılırken kar zarar getirisini göz önüne almak lazım bu şey gibi şu marka sigara içiyorum ama o markanın slenderini içmiyorum gibi düşün doğal üretimin kapanacaksa al yanına testosteron enanthe gir kürüne ama bu iş sadece bu şekilde olmaz pct ilaçlarını toplaman lazım KAN testlerine gitmen lazım danabol ağrı o kesici gibi değildir istersen kimseyi dinlemeden gir ama bunlar yaşanacak

Aromatize olup ilaç östrojene dönüşecektir yanına arimidex alman gerekecek göğüs ucunda kaşıntı olursa hazırda kalması lazım kimse jineko olmak istemez

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
KaiGreene, 5 dakika önce yazdı:

Aromatize olup ilaç östrojene dönüşecektir yanına arimidex alman gerekecek göğüs ucunda kaşıntı olursa hazırda kalması lazım kimse jineko olmak istemez

Anladım abi sanırım dianabol kenarda biraz bekleyecek testesteron birde arimidex alıcam ne olur ne olmaz başka ne almam gerekiyor pct için birde kür esnasında tablet liv52 kullanmak zararlı dedi bir hoca ben enginar hapı ile liv 52 de aldım para boşa mı gitti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Forumda arama kısmına pct yaz biraz gezin pct ye hakim ol her şeyi öğrenirsin acele etme tam olsun temiz olsun enginar hapı iyidir maydanoz limon VS ile de halledersin karaciğeri 

Bana kalırsa danabolu iade et kick start için 5 hafta kullanılır olmasa da olur karaciğeri çok yorar zehirdir sadece testosteron yeterli olur 12 hafta ilk 2 hafta 250 mg daha sonra 500 mg

tarihinde KaiGreene tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
GecedenKalma, 3 dakika önce yazdı:

Anladım abi sanırım dianabol kenarda biraz bekleyecek testesteron birde arimidex alıcam ne olur ne olmaz başka ne almam gerekiyor pct için birde kür esnasında tablet liv52 kullanmak zararlı dedi bir hoca ben enginar hapı ile liv 52 de aldım para boşa mı gitti 

yok kardeşim paran boşa  falan gitmedi liv52 zararlı diyen hocanla da muhabbeti kes bence küre girmeden öncede araştırmaların iyice yap antreman ve beslenmeni en azından iyice oturt sonrasında test yaptırıp küre başlarsın arimidexi de kürün 4.haftasında falan test yaptırıp duruma göre gidersin kontrollü gitmek istiyorsan testo+dianabol ilk kür için oldukça ideal zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Şunu da söylemeden geçmek istemiyorum alacağın testosteronun underdose olma ihtimali yüksek olacağından (piyasada yüzde 98 derecede sahte ürün var) eczane sustanona yönelmen hem içini rahatlatacak hem çok güzel bir patlama yaşayacaksın çünkü orjinal bir ürün olacak sadece 4 ester olduğu için sustanonda biraz ruh hali değişikliği yaşarsın ama bunun farkında olursan çok dokunmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
KaiGreene, 18 dakika önce yazdı:

Şunu da söylemeden geçmek istemiyorum alacağın testosteronun underdose olma ihtimali yüksek olacağından (piyasada yüzde 98 derecede sahte ürün var) eczane sustanona yönelmen hem içini rahatlatacak hem çok güzel bir patlama yaşayacaksın çünkü orjinal bir ürün olacak sadece 4 ester olduğu için sustanonda biraz ruh hali değişikliği yaşarsın ama bunun farkında olursan çok dokunmaz 

Abi dianabol ü iade edemiyorum artık ama underdose deildir çünki kullanan çok öğrencisi var yanına testo ekleyeceğim 3 4 aya şimdilik kenarda dursun dianabol inşallah şeytan tetiklemez beni 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
samet9098, 26 dakika önce yazdı:

yok kardeşim paran boşa  falan gitmedi liv52 zararlı diyen hocanla da muhabbeti kes bence küre girmeden öncede araştırmaların iyice yap antreman ve beslenmeni en azından iyice oturt sonrasında test yaptırıp küre başlarsın arimidexi de kürün 4.haftasında falan test yaptırıp duruma göre gidersin kontrollü gitmek istiyorsan testo+dianabol ilk kür için oldukça ideal zaten 

Öyle düşünüyorum abi haftada 250mg testo 15 mg dianabol fazla da yormam vücudu baktım meme ucumda ağrı oluyor arimidex kullanırım kai Green hocamın dediği gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
GecedenKalma, 2 saat önce yazdı:

Öyle düşünüyorum abi haftada 250mg testo 15 mg dianabol fazla da yormam vücudu baktım meme ucumda ağrı oluyor arimidex kullanırım kai Green hocamın dediği gibi

böyle bir kürde pek ihtiyacın olacağını da sanmıyorum zaten ama çok büyük bir verim bekleme derim 250 mg testo ve 15 mg dianabolden 500mg testo ve 30 mg danabol çok daha etkili olur bana kalırsa madem steroid kullanacaksın buna değsin dianabolu 6-8 hafta arasında kullanırsın 15-20 hafta arasında testo başlangıç için ideal olur ama tabi bunlar için daha erken forumda çok iyi bilgiler var konulara iyice bak derim ama tek önerim gaza gelipde deca tarzı ilaçlar ekleme sakın senin gibi düşünüpte forumda biraz gezindikten sonra ilk kürden deca tren girmek isteyen çok arkadaş var 

tarihinde samet9098 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Sustanon kullanacaksan 250 mg dozaj ile başlayabilirsin ama piyasadan testosteron alacaksan 500 mg ile ilk haftadan 12 haftaya kadar git nedeni underdose olabilir piyasada ürün mg leri çok düşük 500 vurursun 300 200 ü etki eder

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
agfitness, 33 dakika önce yazdı:

Benim söyleyecek bir şeyim yok üzücü, sen çoktan kafaya koymuşsun planını yapıp siparişini vermişsin. Umarım zarar görmezsin.

Sağlıklı sporlar…

Teşekkürler abi minimum hasarla atlatırım umarım kaliteli testo ve kaliteli pct ilaçları almadan dianabolu kullanmam

KaiGreene, Bir saat önce yazdı:

Sustanon kullanacaksan 250 mg dozaj ile başlayabilirsin ama piyasadan testosteron alacaksan 500 mg ile ilk haftadan 12 haftaya kadar git nedeni underdose olabilir piyasada ürün mg leri çok düşük 500 vurursun 300 200 ü etki eder

Abi 500 lere çıkmak istemiyorum açıkçası balkan pharma alırım onların barkodları filan oluyor 250mg alırım 

samet9098, Bir saat önce yazdı:

böyle bir kürde pek ihtiyacın olacağını da sanmıyorum zaten ama çok büyük bir verim bekleme derim 250 mg testo ve 15 mg dianabolden 500mg testo ve 30 mg danabol çok daha etkili olur bana kalırsa madem steroid kullanacaksın buna değsin dianabolu 6-8 hafta arasında kullanırsın 15-20 hafta arasında testo başlangıç için ideal olur ama tabi bunlar için daha erken forumda çok iyi bilgiler var konulara iyice bak derim ama tek önerim gaza gelipde deca tarzı ilaçlar ekleme sakın senin gibi düşünüpte forumda biraz gezindikten sonra ilk kürden deca tren girmek isteyen çok arkadaş var 

Abi sağlığımı sokakta bulmadım tren deca filan giremem ağır ilaç bunlar hele ilk kürde hayatta düşünmem kendimi denemek istiyorum 15mg dianabol ve 250 mg testo ile hem kür sonu kaybım fazla olmaz diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
GecedenKalma, 22.05.2022 - 17:48 yazdı:

Arkadaşlarım abilerim hepinize kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum 7 yıllık basket geçmişim var 5 aylık fitness ama 5 aydır ara veriyorum yaşım 18 yazın yeniden başlayacağım dianabol siparişi verdim kullanma demeyin lütfen heves ettim hevesimi almam gerekiyor yanına liv 52 ve enginar hapı da aldım mg larını nasıl ayarlayabilirim kaç hafta kullanmalıyım yanına bir şey eklemelimiyim (enjekte) istemiyorum beni eski canlılığıma kazandırsın yeterli lütfen girme küre küçüksün veya hakaret edici mesajlar atmayın sadece en hafif naısl bu işten çıkabilirim onu soyleyin iyi forumlar 😊

Danabol Kullanımı: Günde 20-50mg arasinda alinmaktadir. Vücut agirligi ile kullanilan tablet sayisi arasinda bir bag bulunmamaktadir. Azami 8-10 hafta içinde beklenen neticeler elde edilir. 100 kilonun üzerindekiler dahi günde 40-50 mg den fazla kullanmamalidir. Çünkü, daha fazla alimin "ayni Anapolon'daki gibi" neticeyi degistirmedigi gibi, zarar riski de bos yere artar. Yani 8 tablet, en fazla kullanilacak 4 tabletten daha etkili degildir.

Danabol'ün 3-5 saatlik etkisi oldugundan, günde en az 2-3 kereye bölünerek alinmalıdır. İlaç birakildiktan 3 gün sonra, ilacin kanda etki maddesi olan "Methandienone" dan eser kalmaz. Bu da tabletlerin etkisinin bittigi anlamına gelmektedir. Fakat idrarda, bu madde kandakinden daha uzun süreli kalacagindan, doping kontrolüne gireceklerin risk ve metabolizma durumuna göre, testen 10-15 gün önce danabolü kesmeleri gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
GecedenKalma, 22.05.2022 - 17:48 yazdı:

Tablet form anabolizanlar enjekte steroid formlariba gore vucudw daha cok zarar verir ve arkdaslara katiliyorum 4haftada aldigin hacmi 1haftada iseyerek atarsin ki buda senin icin iyi olmaz ve testo al yaninda diyecegim bunun icinde yasin cok ufak sana tavsiyem natural olarak ilerlemendir en azindan 23 24 yasina kadsr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216

Keşke sadece aldığın hacmi atsan. Çok yüksek ihtimalle doğal döngün de kapanacak. Yeniden çalışmaya başlayana kadar testosteronsuz yüksek östrojene maruz kalacaksın. 

Midyat'a pirince giderken eldeki bulgurdan olmak denir buna.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Keşke sadece aldığın hacmi atsan. Çok yüksek ihtimalle doğal döngün de kapanacak. Yeniden çalışmaya başlayana kadar testosteronsuz yüksek östrojene maruz kalacaksın. 

Midyat'a pirince giderken eldeki bulgurdan olmak denir buna.

Abi ilaç geldi daha boyumun uzamasını vs istemiyorum zaten boyum 197hayatım boyunca bana yetecek ve fazla gelen bir boy ayriyeten arkadaşlarım günlük sakal traşı olurken benim sakallarım çok seyrek çıkıyor buyüzden testo da kullanacağım peki en az yan etki ile nasıl atlatırım bana bu konuda yardımcı olurmusunuz kafama koydum çünki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
GecedenKalma, 1 dakika önce yazdı:

Abi ilaç geldi daha boyumun uzamasını vs istemiyorum zaten boyum 197hayatım boyunca bana yetecek ve fazla gelen bir boy ayriyeten arkadaşlarım günlük sakal traşı olurken benim sakallarım çok seyrek çıkıyor buyüzden testo da kullanacağım peki en az yan etki ile nasıl atlatırım bana bu konuda yardımcı olurmusunuz kafama koydum çünki 

Sakallarında seyrek ise testosteronun yanına dht türevi bir anabolizan alırsan hem kıllar çoğalır hem de uzun soluklu etki alırsın. Danabol faydalı bir şey değil.

Boy ile alakalı bir şey demedim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Sakallarında seyrek ise testosteronun yanına dht türevi bir anabolizan alırsan hem kıllar çoğalır hem de uzun soluklu etki alırsın. Danabol faydalı bir şey değil.

Abi testo dianabol kürüne girmek istiyorum en az yan etkisi için ne kullanılmalı kür esnasında liv 52 balık yağı enginar kapsülü d3 vitaminim sedergine (c vitamini) ilacım var yanına bişey eklemem lazım mı testo aldıktan sonra pct sini nasıl yaparım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
GecedenKalma, 7 dakika önce yazdı:

Abi testo dianabol kürüne girmek istiyorum en az yan etkisi için ne kullanılmalı kür esnasında liv 52 balık yağı enginar kapsülü d3 vitaminim sedergine (c vitamini) ilacım var yanına bişey eklemem lazım mı testo aldıktan sonra pct sini nasıl yaparım

Kardeşim niye danabol kürüne girmek istiyorsun ısrarla?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
rastlantisal, 45 dakika önce yazdı:

Kardeşim niye danabol kürüne girmek istiyorsun ısrarla?

Abi ilaç elimde çünki ekstra birdaha ilaça para ayırmak istemiyorum kür için hoca dianabol testo ile başla dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
GecedenKalma, 1 dakika önce yazdı:

Abi ilaç elimde çünki ekstra birdaha ilaça para ayırmak istemiyorum kür için hoca dianabol testo ile başla dedi

Kick star için olabilir 4-6 hafta kullanıp kesersin danabolü. Testoyu en az 16 hafta devam ettirirsin. Sonra da duruma göre PCT tavsiyesinde bulunuruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Kick star için olabilir 4-6 hafta kullanıp kesersin danabolü. Testoyu en az 16 hafta devam ettirirsin. Sonra da duruma göre PCT tavsiyesinde bulunuruz. 

Tamam abi kür içi ne kullanayım karaciğer ve bobrek koruyucusu için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
GecedenKalma, 18 dakika önce yazdı:

Tamam abi kür içi ne kullanayım karaciğer ve bobrek koruyucusu için

Enginer extresi ile nac600 kullan. Onun harici temel MCT ürünlerini kullanabilirsin. Forumda bununla ilgili konu çok.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda16    3
rastlantisal, 24.05.2022 - 14:19 yazdı:

Hocam dht türevi anabolizanlar nelerdir ve dht türevi anabolizanlar sakal mı çıkartıyor doğru mu anladım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Arda16, 1 saat önce yazdı:

Hocam dht türevi anabolizanlar nelerdir ve dht türevi anabolizanlar sakal mı çıkartıyor doğru mu anladım 

Arda senin bunları düşünmen için henüz çok erken. 22 yaşına geldiğinde bu konuyu konuşalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.