Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Azerbaijan

İlk kür için bazi sorularim olucak

Önerilen İletiler

Azerbaijan    4

Selamin Aleykum .

İlk önce kendim hakkinda bilgi veriyim:

Yaş 20 Boy 183 Kilo 72 Yağ orani %12 ( salondaki cihaz ne kadar doğruysa artik )

1.5 senedir fitnessle uğraşıyorum.

Tabi bu spora başlamadan 3 sene önce 6 7 aylik bir güreş geçmişim vardir.

Şimdi gelelim yapmak istediğim küre.

1-12 hafta Testo E - 500 mg

1-5 hafta Danabol

14cü haftadan sonrada PCT düşünüyorum ama daha PCT ' de ne yapacağima karar vermedim.

Kür içinde ne kullanmam gerekiyor ? ( minimum zararla kürü bitirmek için )

Kür zamani pregnly kullanmak doğrumudur ?

Bulunduğum şehirde bu ilaçları temin edeceğim biri yok . İnternet üzerinden almak istiyorum. Öneriniz nedir ?

Sivilcelenmenin karşısı almak oluyormu ?

Yada İlk kür için şunu öneriyorum bu daha iyi varsa yorumunu beklerim .

Şimdiden Teşekkür Ederim.

Fotoğrafta en son formum

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.307

Şu vücudu bile ilaçla yapamayanlar var şanslısın dostum güreş kısmı güzel temel oluşturmuş belli ki. Kür güzel bu şekidle başla alacağın verime göre ekstra ürünler eklenebilir. ama illa ekleyeceğim dersen minimal şekilde igf -1 ekleyebilirsin. PCT kür sonrası test değerlerine göre yapılır hocam. Kür içinde kullanılır mı Türkiye de şu mantık vardır kürün başında ortasında sonunda şeklinde bu şekilde yaparsan yararı zararı var mı ? yok denebilir ama doğru olan kür sonu belli oranlarda enjeksiyondur.

Bemiks c al nac 600 al çinko al yeterli olur şimdilik. Diyetini bozma.

BAŞARILAR.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

bazı arkadaşlarda vucut anatomın iyi doğal devam met fazla abartmadan ayda 2 tane sustanon kullan proteın sentezı artsın diyorlar.. öyle yapsam bi etkisi olurmu yoksa sadece sumu toplarım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
bazı arkadaşlarda vucut anatomın iyi doğal devam met fazla abartmadan ayda 2 tane sustanon kullan proteın sentezı artsın diyorlar.. öyle yapsam bi etkisi olurmu yoksa sadece sumu toplarım ?

Olabilir genetiğin iyi eksik yanların var göğüs gördüğüm kadarı ile beslenmeni gözden geçir ama ilaç ile bu görüntünün çok üstüne çıkarsın onu söyleyebilirim tabi bu seni gaza getirmesin bu senin için yeterliyse bu şekilde devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

Fazla abartmak istemiyorum öğrenciyim maddi durumdada sıkıntı yaşarım hem bütceyi hemde vücudu yormayacak bişey düşünüyorum. Sustanon mantikli geliyor. Sence sadece sustanonmu yapayım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Selamlar

Formunuz ve genetik formunuz oldukça iyi. Bu durumda size sadece bcaa creatin monohidrat ve pre-work out öneririm. Bay-T hocamizin dedigi gibi ilac kullanip bu forma ulasamayanlar var. Steroidlere hic bulasmadan supplementlerle devam etmeniz hem daha sağlıklı hem de daha motive edici olur. İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
Selamlar

Formunuz ve genetik formunuz oldukça iyi. Bu durumda size sadece bcaa creatin monohidrat ve pre-work out öneririm. Bay-T hocamizin dedigi gibi ilac kullanip bu forma ulasamayanlar var. Steroidlere hic bulasmadan supplementlerle devam etmeniz hem daha sağlıklı hem de daha motive edici olur. İyi günler.

Teşekkürler yorum için. Zaten tam kombine şekilde supplemente yeni başladım büyümem iyi gidiyor .. ama büyüdükçe daha fazlasini istiyor insab o yüzden ilaç düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
Selamlar

Teşekkürler yorum için. Zaten tam kombine şekilde supplemente yeni başladım büyümem iyi gidiyor .. ama büyüdükçe daha fazlasini istiyor insab o yüzden ilaç düşünüyorum

Başladığınız zaman ilacın sonu yok..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Ama bu işi profesional şekilde yapmayi düşünüyorum o yüzden ilaç elbet olucak. O yüzdü bilinçli yapmak istiyorum

Sen kafaay koymuşssun hocam herkes yapma dedikçe şu kadar yapsam olmazmı diyorsun senin kanına enjeksiyon yapmadan steroid girmiş zaten :roll::lol:

O yüzden yap rahatla merakını gider.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Bana sadece kuru gibi geldi 183 boy 72 kg çok az bir rakam ki çok aşırı bir kurulukta yok düz bulk yapsa zaten hacim alır ondan sonra kür yapması bence daha mantıklı yok illa yapacam diyorsan testo e boldenon 12 hafta kullan bak bakayım nasıl tepki veriyor vucut ona göre sağlam bir kür yaparsın ama gidip de ilk kürde sustanon falan çok saçma işler.

10 günde 1 sustanon vurmak falan saçma işler kim öneriyor size bilmiyorum ama böyle saçmalıklar yapmayın alıyorsan tam al almıyorsan alma boş yere hormon dengenle oynama

Bu arada sus tutmaktan korkulmaz yağlanmamaya bak yeter su tutmakta bir sıkıntı yok ilacı bırakınca zaten o su gidiyor üstünden idmanını kardiyo ile destekle daha temiz büyürsün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
Ama bu işi profesional şekilde yapmayi düşünüyorum o yüzden ilaç elbet olucak. O yüzdü bilinçli yapmak istiyorum

Sen kafaay koymuşssun hocam herkes yapma dedikçe şu kadar yapsam olmazmı diyorsun senin kanına enjeksiyon yapmadan steroid girmiş zaten :roll::lol:

O yüzden yap rahatla merakını gider.

biraz öyle oldu baya takıntı oldu . ama en temiz yoldan yapmak istiyorum . oyüzden yarrdım istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4
Bana sadece kuru gibi geldi 183 boy 72 kg çok az bir rakam ki çok aşırı bir kurulukta yok düz bulk yapsa zaten hacim alır ondan sonra kür yapması bence daha mantıklı yok illa yapacam diyorsan testo e boldenon 12 hafta kullan bak bakayım nasıl tepki veriyor vucut ona göre sağlam bir kür yaparsın ama gidip de ilk kürde sustanon falan çok saçma işler.

10 günde 1 sustanon vurmak falan saçma işler kim öneriyor size bilmiyorum ama böyle saçmalıklar yapmayın alıyorsan tam al almıyorsan alma boş yere hormon dengenle oynama

Bu arada sus tutmaktan korkulmaz yağlanmamaya bak yeter su tutmakta bir sıkıntı yok ilacı bırakınca zaten o su gidiyor üstünden idmanını kardiyo ile destekle daha temiz büyürsün.

boldenon ilk kür için biraz ağir olmazmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

boldenon ilk kür için biraz ağir olmazmı ?

Boldenon testodan bile hafif bir ilaçtır nasıl daha ağır olsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

o konuda bişey diyemem ama ilk kürümü çok kariştirmak istemiyorum . vazgeçilmez olan testo var aklımda birde danabol. siz daha tecrübelisiniizdir benden o yüzden sizin fikirlerinizi almak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
o konuda bişey diyemem ama ilk kürümü çok kariştirmak istemiyorum . vazgeçilmez olan testo var aklımda birde danabol. siz daha tecrübelisiniizdir benden o yüzden sizin fikirlerinizi almak istiyorum

yukarıda cevap verdim dostum aynı şeyleri tekrar etmenin manası yok ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954

Hevesini al çok istiyorsan ama bağımlılık yapıyor pskolojin bu konuda zayıfsa hiç bulaşma.

Not : Bağımlılık derken alkol,sigara gibi değil hep o şekilde olmak istiyorsun ama korumak zor olduğunda kürü her yıl yeniliyorsun ondan bahsediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
Hevesini al çok istiyorsan ama bağımlılık yapıyor pskolojin bu konuda zayıfsa hiç bulaşma.

Not : Bağımlılık derken alkol,sigara gibi değil hep o şekilde olmak istiyorsun ama korumak zor olduğunda kürü her yıl yeniliyorsun ondan bahsediyorum.

+1

Madde bağımlısı gibi elleri titretmiyosun tabi ki :) Baba yok mu bişeyler çıkarın da vuralım falan :lol::lol::)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954

+1

Madde bağımlısı gibi elleri titretmiyosun tabi ki :) Baba yok mu bişeyler çıkarın da vuralım falan :lol::lol::)

l92dD-cnLGQ

0:43 - 0:54 dikkatle izleyin :lol::lol::lol::lol::lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

araştırma linkini veremicem ama internet uzerınde aratırsanız bulanılırsınız .. arastırma su : crossfit sporcularının steroid kullanıp kullanmadıgıyla ılgılı ..crossfıt musabakalarında dopıng testı yapıldıgı soylenıyor fakat bugune kadar hıc bır sporcu yakalanmıs degıl .. bunun uzerıne soyle bılımsel calısma yapılmıs 'boy ve kılo oranına gore dogal yollarla bır sporcunun yuzde 10-12 yag oranının altında gelebılecegı maxımum kas kutlesı vucud agırlıgı nedır ' matematıksel bı hesaplamayla ornegın 177 cm boyundakı bır ınsanın maxımum steroıdsız kendı hormonel şartlarıyla yaklasık 75 kg olabılecegı soylenıyor .. yanı 177 boyundakı yagsız 85 kg agırlıgında kı bır sporcu bu arastırmaya gore steroid gecmısıne sahıp .. bu arastırma sız ınanırsınız ya da mantıklı gelır gelmez ama bnce mantıklı bır calısmaydı ... yanı 183 boyundakı bırının dogal yontemlerle 75-80 kılo olabılmesı muhtemel steroıd kullanmak ıcın erken dıyebılırız ... ama acelesı varsa sp gelısmek ıcın sporcunun o kendı bılecegı iş diye dusunuyorum ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.