Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Merhabalar 2 sene önce mahalle salonunda bi abi yüzünden hata yaptım testo trenbol Winstrol defa da olabilir tam isimlerini bilmiyorum unuttm  6 hafta vurdum sonra bıraktım cinko bide tomomifrxen kullandım  bana dediki hormonlar kendiliğinden yerine gelir bunlar yeterli testislerim çok küçüldü dedim 1.5 sene sonra kendine gelicek dedi ama 2 sene oldu çok küçükler  ne tahlili.yaptiricam ne yapicmlam bilmiyorum 21 yaşındayım birisi tavsiye yol gösterebilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.321
berkaycnkyaa, 6 dakika önce yazdı:

Merhabalar 2 sene önce mahalle salonunda bi abi yüzünden hata yaptım testo trenbol Winstrol defa da olabilir tam isimlerini bilmiyorum unuttm  6 hafta vurdum sonra bıraktım cinko bide tomomifrxen kullandım  bana dediki hormonlar kendiliğinden yerine gelir bunlar yeterli testislerim çok küçüldü dedim 1.5 sene sonra kendine gelicek dedi ama 2 sene oldu çok küçükler  ne tahlili.yaptiricam ne yapicmlam bilmiyorum 21 yaşındayım birisi tavsiye yol gösterebilir mi

Ah kardeşim ah...

E2, Prolaktin, Total testosteron, Free testosteron, LH ve FSH

Bunları yaptırınca sonucu bize at duruma bakalım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531

Bir de testislerinin küçüldüğünü söyle ki, testis usg'si çeksinler. Gerçekten küçük ise gerekli tedaviyi uygular doktorlar zaten.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 15 dakika önce yazdı:

Bir de testislerinin küçüldüğünü söyle ki, testis usg'si çeksinler. Gerçekten küçük ise gerekli tedaviyi uygular doktorlar zaten.

Efendim Dahiliye mi  yoksa urulojimi bu testleri yapar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531
berkaycnkyaa, 3 dakika önce yazdı:

Efendim Dahiliye mi  yoksa urulojimi bu testleri yapar

Dahiliye de yapar üroloji de. Dahiliye testis usg'si istemez ise ürolojiye de randevu alırsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim 2nizde testleri yaptırıp aticam inşallah duzelcek biseydir bilinçsiz kalkıştım   

Ayın 31 ine randevu alabildim tekrar buraya atsam cevaplarsiniz demi efendim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
berkaycnkyaa, 43 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim 2nizde testleri yaptırıp aticam inşallah duzelcek biseydir bilinçsiz kalkıştım   

Ayın 31 ine randevu alabildim tekrar buraya atsam cevaplarsiniz demi efendim 

dostum keşke bu kadar süre beklemeseydin doktora gitmek için, çok geçmiş olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fiction    0

Durumun müsaitse hastanede uğraşma. Test laboratuvarlarına git yaptır hemen testini 350 400 TL falan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.531
Fiction, Bir saat önce yazdı:

Durumun müsaitse hastanede uğraşma. Test laboratuvarlarına git yaptır hemen testini 350 400 TL falan 

350-400 liraya test yapan bir laboratuvar biliyorsan lütfen adresini bizimle de paylaş :) Ciddiyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098, 8 saat önce yazdı:

dostum keşke bu kadar süre beklemeseydin doktora gitmek için, çok geçmiş olsun 

Ah ya inandım o geçer diyince inşallah toplanabilir bi durumdadır27 Ekim 2021 total testeron 22.17 gelmiş 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
berkaycnkyaa, 19 saat önce yazdı:

Uc bes kurus icin insanlarin sagligiyla oynaniyor abi yazik ya ilk kurde 19yasindaki adama tren nedir ya insan dusmani olsa bunu yapmaz.sen sakin ol testleri ver gerekli ilaclari kullandiktan sonra normale donecektir umarim sanslisinki boyle bir yerde konu actin ve birdahada bu kur islerine filan bulasma 19 ya 19 yas yapma bida

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 21.05.2022 - 06:02 yazdı:

Uc bes kurus icin insanlarin sagligiyla oynaniyor abi yazik ya ilk kurde 19yasindaki adama tren nedir ya insan dusmani olsa bunu yapmaz.sen sakin ol testleri ver gerekli ilaclari kullandiktan sonra normale donecektir umarim sanslisinki boyle bir yerde konu actin ve birdahada bu kur islerine filan bulasma 19 ya 19 yas yapma bida

Yok abim bulaşmam bidaha  özel harekatci olmak isitiyorum Diye vücudum da sağlam olsun demiştim çok kötü ya bilinçsiz yapmak ve bu iyice arttı  her salonda var neredeyse  randevuyu  bekliyorum haftaya aticam  yardımcı olursanız çok sevinirim vaktinizi ayırdığınız içinde teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fiction    0
Rdm, 20.05.2022 - 16:58 yazdı:

350-400 liraya test yapan bir laboratuvar biliyorsan lütfen adresini bizimle de paylaş :) Ciddiyim.

05411.....1 istanbulda arkadaş. Arayıp bilgi alabilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40
berkaycnkyaa, 20.05.2022 - 10:01 yazdı:

benim önereceğim yol şudur. ürolojiye sanırım randevu almışsınız. ürolojiden sizi endokrinoloji ve metabolizma uzmanına sevketmesini isteyin. böylelikle sorununuzu çözmek üzere endokrin uzmanı sizin için gerekli bütün testlere bakacaktır. bu sayede size bir tedavi protokolü uygulayacaktır.

küçük testisleri büyütmek için o testisleri genelde etrojenle uyarırlar. yani hcg iğnesi dediğimiz bir iğne ile deri altından estojen verilir vücuda. bu sayede vucut estrojeni görünce genetik erkek genetiği olduğu için dengelemek üzere yaklaşık olarak yüzde 400 oranında testosteron üretimine geçer. doğal üretim için de testisleri çalıştırmaya teşvik eder. çalışan testisler büyür. mantık bu.

ama testisleriniz küçülmemiş de olabilir. belki de size öyle geliyordur.acaba testisleriniz küçüldü mü gerçekten?

size testislerinizin küçülüp küçülmediğini anlamanız için basit bir test yolu söyleyeyim.

ereksiyon halinde ya da ilişki sırasında arada testisleriniz yukarı kaçıyor mu?

ya da ereksiyon halinde testis torbası büzüşüp sıkıştığında elinizle testislerinizden herhangi birini yukarı doğru ittiğinizde testisiniz yukarı kaçıyor mu eğer böyle bir durum oluyorsa evet küçülmüş demektir. eğer yukarı kaçma durumu yoksa  müjdemi isterim testisleriniz küçülmemiş :)) . hiç uğraşmayın bakın keyfinize :)) . size küçülmüş gibi geliyor..

son olarak tahlil sonuçlarınızı paylaşırsanız yine buradaki üstadlar yardımcı olacaktır. ben de görürsem ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

çok geçmiş olsun. moralinizi bozmayın bazen kötü sandığnız bir durum sizi bambaşka güzel yollara götürebilir.

tarihinde corey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey, 24.05.2022 - 16:42 yazdı:

benim önereceğim yol şudur. ürolojiye sanırım randevu almışsınız. ürolojiden sizi endokrinoloji ve metabolizma uzmanına sevketmesini isteyin. böylelikle sorununuzu çözmek üzere endokrin uzmanı sizin için gerekli bütün testlere bakacaktır. bu sayede size bir tedavi protokolü uygulayacaktır.

küçük testisleri büyütmek için o testisleri genelde etrojenle uyarırlar. yani hcg iğnesi dediğimiz bir iğne ile deri altından estojen verilir vücuda. bu sayede vucut estrojeni görünce genetik erkek genetiği olduğu için dengelemek üzere yaklaşık olarak yüzde 400 oranında testosteron üretimine geçer. doğal üretim için de testisleri çalıştırmaya teşvik eder. çalışan testisler büyür. mantık bu.

ama testisleriniz küçülmemiş de olabilir. belki de size öyle geliyordur.acaba testisleriniz küçüldü mü gerçekten?

size testislerinizin küçülüp küçülmediğini anlamanız için basit bir test yolu söyleyeyim.

ereksiyon halinde ya da ilişki sırasında arada testisleriniz yukarı kaçıyor mu?

ya da ereksiyon halinde testis torbası büzüşüp sıkıştığında elinizle testislerinizden herhangi birini yukarı doğru ittiğinizde testisiniz yukarı kaçıyor mu eğer böyle bir durum oluyorsa evet küçülmüş demektir. eğer yukarı kaçma durumu yoksa  müjdemi isterim testisleriniz küçülmemiş :)) . hiç uğraşmayın bakın keyfinize :)) . size küçülmüş gibi geliyor..

son olarak tahlil sonuçlarınızı paylaşırsanız yine buradaki üstadlar yardımcı olacaktır. ben de görürsem ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

çok geçmiş olsun. moralinizi bozmayın bazen kötü sandığnız bir durum sizi bambaşka güzel yollara götürebilir.

Efendim ben dahiliyeden almistim ama 31 ine urolojiden simdi randevu aldım yarın için ben daha önceden test isteeigim de benim sana bunlari yapmam için sebep ne demişti inşallah yaparlar bu Sefer dediğiniz gibi sevketmesini  isticem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
berkaycnkyaa, 2 saat önce yazdı:

Bazı testler yok dedi bide testeronu mart ta bakıldığı için ona baktirmadi  total testeron 23.06

@Lynx @rastlantisal @corey @Rdm bunlar var anlaşılır mı

Bi adet ovitrelle soguk zincir eczaneden satin al ikiye bol birinci gun yarisini vur sonra dolaba at aradan iki gun gecsin diger yarisini vurun not gobek deligi 3parmak cevresinden deri alti enjekte edilecek ovitrelle bittikten sonra gunluk bir tablet klomen bir tablet tamoksifen ve cinko vitamini bu sekilde 25 gun kullanmanizi oneririm daha deneyimli ve tercrubeli ustatlarin yorumlarinida beklemeni oneririm etiketteki. Gecmis oksun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 2 saat önce yazdı:

Bi adet ovitrelle soguk zincir eczaneden satin al ikiye bol birinci gun yarisini vur sonra dolaba at aradan iki gun gecsin diger yarisini vurun not gobek deligi 3parmak cevresinden deri alti enjekte edilecek ovitrelle bittikten sonra gunluk bir tablet klomen bir tablet tamoksifen ve cinko vitamini bu sekilde 25 gun kullanmanizi oneririm daha deneyimli ve tercrubeli ustatlarin yorumlarinida beklemeni oneririm etiketteki. Gecmis oksun

Efendim peki neyim var eksik mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
berkaycnkyaa, 3 dakika önce yazdı:

Efendim peki neyim var eksik mi

Hipofizin minimal düzeyde acilmis yani fsh degerin lh degrin minimal kipirdama var ama hormonal dongun tam manasiyla acilmamis ovitrelle enjeksiyonu lh desteklicek klomen hipofizini acmak icin desteklicek e2biraz yuksek tamoksifen de ostrjen i biraz baskilicak cinko vitamini dogal testo artırır bunun icin gerekli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10
berkaycnkyaa, 16 dakika önce yazdı:

Cok teşekkür  ederim bunların sonunda tekrar test yaptırmama gerek varmi 

öncelikle geçmiş olsun, randevuyu dahiliyeden mi almıştın? doktor tahlil verme nedenini sorduğunda ne için olduğunu söyledin ben de yaptırmak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn, 5 saat önce yazdı:

öncelikle geçmiş olsun, randevuyu dahiliyeden mi almıştın? doktor tahlil verme nedenini sorduğunda ne için olduğunu söyledin ben de yaptırmak istiyorum.

Uroloji den aldım streoid aldigmi dile getirdim oda gerek yok ama yapalım dedi takmiyorlar pek iyi doktor çıkar inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
berkaycnkyaa, 7 saat önce yazdı:

Cok teşekkür  ederim bunların sonunda tekrar test yaptırmama gerek varmi 

Tabiki bu testleri tekrr vermen gerekli ki bakalim hormon dongusu acilmismi tam kapasite

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 4 saat önce yazdı:

Tabiki bu testleri tekrr vermen gerekli ki bakalim hormon dongusu acilmismi tam kapasite

Cidden çok teşekkür ederim yardimci olanlara çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.