Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

kayhan035    36
Ahmet1212, 39 dakika önce yazdı:

Hocam deneyimlerinden faydalanmak için soruyorum en yüksek hcg tek seferde ne kadar aldınız yani sizin için uyarıcı doz nedir, ve ekstra dışında vermiş oldugunuz bilgiler için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim 

bu kişiden kişiye değişir @metinav hocam icin 2000 iu altı etki etmiyordu ama başka arkadaşlar icin 500 iu tek seferde etki ediyor bu tamamen bünyeyle alakalı bir durum kimsenin genetiği aynı değil . sen onu gözünle göreceksin 500 iu etki etmiyorsa daha yüksek doz enjekte edeceksin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav, 10 saat önce yazdı:

Üstteki soruna cevaben yazdım, bence pct süreci çok kısa geçiliyor ve dokular yenilenemeden işlem tamamlanmadan kesilip tamam oldu diye bırakılıyor.Şimdi bende 30 gün pct yeterli gelirken, sende 60 gün gerekebilir.Bunu deneyip görmeden bilmek imkansız.Bazımızın vucudu çok dirençli ve uyarılara sağır.Bu gibi insanlarda süreç yarım kalıyor ve ilaçlar kesilince motor teklemeye başlıyor.

Sana şöyle söylim, eskiden vucutta tamir olmayan tek beyin hücreleridir bilgisi vardı kitaplarda.Son on yıl içinde bunun yanlış olduğu beyin hücrelerinin de yavaş da olsa yenilendiği keşfeildi.Böyle bir yapıda testisler düzelmez geri gelmez demek ahmakça olur.Fakat o yenilemeyi başlatacak uyarılar ve destekler ne ise onları sağlamak şart.Yoksa durdupu yerde değişmesi zor.Öyle ya dururp dururken bozulmadı ki kendi kendine tamir olsun :) Umutsuz olmaya gerek yok sadece bir çok yol var deneyerek çözümü bulma zorluğu var...

Çözümü bulanlar illa ki var ama kim ve neyle nasıl, hangi ilaçları hangi tedavi protekollerini uyguladı kim biliyor ? Yabancı sporcuların özel doktorları koçları partnerleri var, kullanmadıkları kimyasal yok.Biz erişmeyi bırak bilmiyoruz bile.Dünyada o kadar çok çeşit doğal ve yeni keşfedilmiş yararlı ilaç içerik var ki, ulaşmak deneyip görmek bu şartlarda imkansız.Daha steroidin bile dolusunu kalitelisini temizini göremiyoruz çoğunlukla, nerde kaldı diğer özel şeyler :)

Denenebilir, bu işe girerken riski göze aldı herkes en azından biz uyarımızı buradan yaptık.İlla olur demiyorum ama bu ihtimaller hep var.

Ben hcg kullandığımda yeterli dozu vurduğumda ertesi gün testsiler hep büyüyerek ve sertleşerek cevap verdi.Vermiyorsa doz etkisizdir yetersizdir diyerek arttırmak gerekiyor.Bu işlemi 4-5 günde bir paranız yettiği kadar sürdürebilirsiniz.Ben 2 doz kullanırken sen 5 doz kullanabilirsin.Zaten hipofiz kapalı sistemin baskılanmış durumda.Testislerini geliştir bir süre ondan sonra klomen+tamoksifenle hipofizini başlat.

Standart uygulama ve en basit tedavi bunlar.Daha başka ekler destekler de eklenebilir ama hep maliyet ve külfet...

Hocam peki ben 25 günlük pctden çıkalı 7 gün oldu testislerim hala aynı 1 ay bekleyip tekrar test olup tekrar ovitrelle mi vurucam  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Ahmet1212, 05.07.2022 - 01:26 yazdı:

Hocam deneyimlerinden faydalanmak için soruyorum en yüksek hcg tek seferde ne kadar aldınız yani sizin için uyarıcı doz nedir, ve ekstra dışında vermiş oldugunuz bilgiler için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim 

Kendi tercihim ilaçlar konusunda her zaman, tedavi eden en düşük miktarı kullanmak şeklinde.Pregnyl için 1500 iü tek seferde yeterli geliyordu.Ertesi gün testisleri irileştiriyor.Genelde gerekliyse ve kullanacaksam 3 doz 1500 iü hcg kullanıyorum.Ama başkasında bu doz düşük gelebilir ve 2500 iü yeterli gelir, bunu deneyerek anlamak mümkün.Hch için tek doz 5000 iü kullanılabilir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
metinav, 3 saat önce yazdı:

Kendi tercihim ilaçlar konusunda her zaman, tedavi eden en düşük miktarı kullanmak şeklinde.Pregnyl için 1500 iü tek seferde yeterli geliyordu.Ertesi gün testisleri irileştiriyor.Genelde gerekliyse ve kullanacaksam 3 doz 1500 iü hcg kullanıyorum.Ama başkasında bu doz düşük gelebilir ve 2500 iü yeterli gelir, bunu deneyerek anlamak mümkün.Hch için tek doz 5000 iü kullanılabilir...

Hocam aradan 5 sene geçti etkisi konusunda da bir düşünceniz var mı ? Ya da hiç duydunuz mu daha önce bu kadar uzun aralardan sonra pct yapıp testislerinin fonksiyon ve boyutlarının düzeldiğini 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
berkaycnkyaa, 05.07.2022 - 11:56 yazdı:

Hocam peki ben 25 günlük pctden çıkalı 7 gün oldu testislerim hala aynı 1 ay bekleyip tekrar test olup tekrar ovitrelle mi vurucam  

Hayir boyle birsey yapmana gerek yok ki zaten hormonal dongum suan acik sorun yok keza bir anda buyuycek diye bir olay yok yani ben ovitrelle veya chrmn yada pgrnil vurupta bianda buyyuyen gormedim kendimden ornek vericem kur bitti pct bittikten 1 2ay icjnde orjinal boyutlara dondu tarifini bi yapabilirmisin kardesim nohut misket veya ceviz büyüklüğü hangisi acaba suan ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 13 saat önce yazdı:

Hayir boyle birsey yapmana gerek yok ki zaten hormonal dongum suan acik sorun yok keza bir anda buyuycek diye bir olay yok yani ben ovitrelle veya chrmn yada pgrnil vurupta bianda buyyuyen gormedim kendimden ornek vericem kur bitti pct bittikten 1 2ay icjnde orjinal boyutlara dondu tarifini bi yapabilirmisin kardesim nohut misket veya ceviz büyüklüğü hangisi acaba suan ?

Hocam söyle soyleyim penis kalkık haldeyken testisim yokmus gibi duzlesiyo  nohut kadar normali ceviz kadar diyebiliriz sanki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
berkaycnkyaa, 4 saat önce yazdı:

Hocam söyle soyleyim penis kalkık haldeyken testisim yokmus gibi duzlesiyo  nohut kadar normali ceviz kadar diyebiliriz sanki

Kardes normali bizdede ceviz kadar ne olmasini bekliyosun beyzbol toopu kadsr filanmi  normal elle muayan ettiginde ceviz veya kaysi buyuklugubde veya cevzden az bi ufaksa sorun yok kardeş kalkik durumda iken pesin bu genetik yukari kasiklara cekilebilir veya sarkadabilir bunu vucut otomatik ayarlar sebebi ise yukari kasiklara cekilme sebebi soguktan dolayi spermler olemsin diyedir sarkmasi ise sicaktan dolayi spermler olmesin diyedir vucut bunu kendisi bilinc disi ayarlar geçmiş olsun

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 1 saat önce yazdı:

Kardes normali bizdede ceviz kadar ne olmasini bekliyosun beyzbol toopu kadsr filanmi  normal elle muayan ettiginde ceviz veya kaysi buyuklugubde veya cevzden az bi ufaksa sorun yok kardeş kalkik durumda iken pesin bu genetik yukari kasiklara cekilebilir veya sarkadabilir bunu vucut otomatik ayarlar sebebi ise yukari kasiklara cekilme sebebi soguktan dolayi spermler olemsin diyedir sarkmasi ise sicaktan dolayi spermler olmesin diyedir vucut bunu kendisi bilinc disi ayarlar geçmiş olsun

Hocam normal testisten de küçük olduğu için sorun yspiyorum arkadaş gurubundan 3 4 kişiye de fotoğraf attım  cidden çok küçük dediler normal dışında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
berkaycnkyaa, 7.07.2022 - 12:29 yazdı:

Kardeşim son durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212, 15 saat önce yazdı:

Kardeşim son durum nedir

Hocam hala aynı ve penisimde tam fonskiyon  olmuyo niye böyle anlamıyorum tam sertlesmiyo 1 ayin dolmasını bekliyorum tekrar test vericem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
berkaycnkyaa, 16.07.2022 - 15:51 yazdı:

Hocam hala aynı ve penisimde tam fonskiyon  olmuyo niye böyle anlamıyorum tam sertlesmiyo 1 ayin dolmasını bekliyorum tekrar test vericem

Berkay durum nedir kardeşim güncel

metinav, 06.07.2022 - 14:48 yazdı:

Hocam , pctsiz ilaçsız hormonların doğal hali bu , e2 de refarns yanlış yazdıklarını söylediler 11-43 arası olması gerekmiş onda da sorun yok dediler, testlere bakınca her şey üst seviye iyi duruyor , ama testisler küçük kaldı nedersiniz hocam pct bu hormon değerleriyle mantıklı mı testisi büyütebilir mi ? Testo ref 2-8

F3F7868E-A802-4245-8B31-92AF8D052DC4.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Ahmet1212, 27.07.2022 - 22:12 yazdı:

Hocam , pctsiz ilaçsız hormonların doğal hali bu , e2 de refarns yanlış yazdıklarını söylediler 11-43 arası olması gerekmiş onda da sorun yok dediler, testlere bakınca her şey üst seviye iyi duruyor , ama testisler küçük kaldı nedersiniz hocam pct bu hormon değerleriyle mantıklı mı testisi büyütebilir mi ? Testo ref 2-8

Testisleri geliştirmek istiyorsan, genetiğin üstüne çıkaramazsan da, olması gereken ölçülere getirebilirsin hcg işe yarıyor.

Fakat total testosteronun iyi bence hiç kurcalama :) Libido ereksiyon iyiyse bozma düzenini.Testisler belki biraz duyarsız veya dokusal kayıp yaşamış olabilir, bunun en bariz göstergesi hipofizin sentezlediği lh fsh seviyesi.Bu değerlerin alt seviyelere yakın olması beklenir.Az uyarıyla yeterli testosteron üretilebiliyorsa testisler yeterince iyidir...Ama bu iş bu kadar basit değil, başka faktörler de var baskılayıcı olarak...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
metinav, 27.07.2022 - 23:55 yazdı:

Testisleri geliştirmek istiyorsan, genetiğin üstüne çıkaramazsan da, olması gereken ölçülere getirebilirsin hcg işe yarıyor.

Fakat total testosteronun iyi bence hiç kurcalama :) Libido ereksiyon iyiyse bozma düzenini.Testisler belki biraz duyarsız veya dokusal kayıp yaşamış olabilir, bunun en bariz göstergesi hipofizin sentezlediği lh fsh seviyesi.Bu değerlerin alt seviyelere yakın olması beklenir.Az uyarıyla yeterli testosteron üretilebiliyorsa testisler yeterince iyidir...Ama bu iş bu kadar basit değil, başka faktörler de var baskılayıcı olarak...

Hocam libido ortalama üzeri” ereksiyon da 25 yaşına göre birine ait değil yüzde 80 lerde sabah ereksiyonları senelerdir yok steroid döneminden sonra bir daha asla dönmediler testisler iyi bir cevap veriyor şüphem yok yani şuan en ölü hali bile iş yapıyor pozisyonda ama küçülme olarak yüzde 60 küçük diyebilirim hcg yüklemesi yapmayı planlıyordum bende bugüne kadar dozaj olarak 2000 tek seferde aldığım oldu oynama olmadı hiç hafta hafta 500 aldığım oldu , orada da oynama olmadı 2000 üzerine mi çıksam onu kestiremedim birde çok önemli bir durum diyorsunuz ya genetik haline döner benim beklentim o zaten ama doku kaybı varsa yine de döner mi soru bu yani ben 5000 yükleme yapsam da oluru bu mu yani burada benim kafam karışıyor

Yani bu seviye de testo varken ereksiyonun mermi olması gerekiyor libido mermi olması gerekiyor diye düşünüyorum zirveye yakın çünkü ama hiç bir şey öyle değil bu da ayri bir tuhaf

Ahmet1212, 28.07.2022 - 00:12 yazdı:

Hocam libido ortalama üzeri” ereksiyon da 25 yaşına göre birine ait değil yüzde 80 lerde sabah ereksiyonları senelerdir yok steroid döneminden sonra bir daha asla dönmediler testisler iyi bir cevap veriyor şüphem yok yani şuan en ölü hali bile iş yapıyor pozisyonda ama küçülme olarak yüzde 60 küçük diyebilirim hcg yüklemesi yapmayı planlıyordum bende bugüne kadar dozaj olarak 2000 tek seferde aldığım oldu oynama olmadı hiç hafta hafta 500 aldığım oldu , orada da oynama olmadı 2000 üzerine mi çıksam onu kestiremedim birde çok önemli bir durum diyorsunuz ya genetik haline döner benim beklentim o zaten ama doku kaybı varsa yine de döner mi soru bu yani ben 5000 yükleme yapsam da oluru bu mu yani burada benim kafam karışıyor

Yani bu seviye de testo varken ereksiyonun mermi olması gerekiyor libido mermi olması gerekiyor diye düşünüyorum zirveye yakın çünkü ama hiç bir şey öyle değil bu da ayri bir tuhaf

@metinavhocam 

berkaycnkyaa, 16.07.2022 - 15:51 yazdı:

Kardeşim durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 04.07.2022 - 12:11 yazdı:

6 gün erken olmuş.

12-14 gün sonra test yaptırıyoruz. Şu an hiç bir şey kullanma.

Hocam pct yi en son 24 haziranda yaptırmışm 6 gün sonra test yaptırmıştım yüksekti simdi nasıl  acaba hocam proLaktin 13.60 ng/ml @rastlantisal @metinav @Lynx

Screenshot_20220825-125654_e-Nabz.thumb.jpg.b8d0658d9ff752735b31d49f88801e83.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
berkaycnkyaa, 7 saat önce yazdı:

Hocam pct yi en son 24 haziranda yaptırmışm 6 gün sonra test yaptırmıştım yüksekti simdi nasıl  acaba hocam proLaktin 13.60 ng/ml @rastlantisal @metinav @Lynx

Testis boyutu ve libido problemi düzeldi mi ? Sertleşmede problem yaşıyor musun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kupabeyi, 29 dakika önce yazdı:

Testis boyutu ve libido problemi düzeldi mi ? Sertleşmede problem yaşıyor musun ?

Testis boyutu birazda olsa kendine geldi sertlesmede sorun yaşıyorum tam sertlesemiyorum yumuşaklık oluyo libodom normalin altında sabah kalktığımda filen hiç hareket yok  bu durum beni çok yipratiyo sonuçlarım kotumu gelmiş yine hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
berkaycnkyaa, 7 saat önce yazdı:

Genetik olarak kodlanan normal aralik bu demekki onun disinda sizin sorununuz testis büyüklüğüyle ilgiliydi alttaki yorumda normale döndüğünü yazmissiniz azda olsa libido sorunsali bir cok. Etken olabilir bunlarin baslica sebebi pskolojik olmasi gibi sunu sorcam pct bitirdikten sonrami basladi libido sertlesme yokss bi kac ay sonrami basladi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx, 33 dakika önce yazdı:

Genetik olarak kodlanan normal aralik bu demekki onun disinda sizin sorununuz testis büyüklüğüyle ilgiliydi alttaki yorumda normale döndüğünü yazmissiniz azda olsa libido sorunsali bir cok. Etken olabilir bunlarin baslica sebebi pskolojik olmasi gibi sunu sorcam pct bitirdikten sonrami basladi libido sertlesme yokss bi kac ay sonrami basladi?

Hocam pct bitirdikten sonra ve öncesine kıyaslı sertleşme hala aynı tam olmuyo liboda pct yaptıktan sonra eskisine göre bi tik kendine geldi pct bittikten sonra kötü bi durum  benim sorunum testis ve sertleşme testis ceviz büyüklüğünde suan 

tarihinde berkaycnkyaa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
berkaycnkyaa, 3 dakika önce yazdı:

Hocam pct bitirdikten sonra ve öncesine kıyaslı sertleşme hala aynı tam olmuyo liboda pct yaptıktan sonra eskisine göre bi tik kendine geldi pct bittikten sonra kötü bi durum  benim sorunum testis ve sertleşme testis ceviz büyüklüğünde suan 

şimdi kimseninkini görmedim daha bişey kullanmadım ceviz normaldir bence, nohut büyüklüğü falan ise problem hatta ceviz büyük bile, sertleşme problemi ilişkiye girmeni engelleyecek cinste değil ise problem değil sonuçta bu bi süreç ve hatırladığım kadarıyla pct süresinde yaptığın hatalardan vardı ve onların etkileri de düzelir ama zamana bırak eğer metin hocanın dediği herşeyi yaptıysan, burda önemli olan ilişkiye giremicek şekilde sertleşme problemi yaşıyorsan üzücü bi durum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi, 2 saat önce yazdı:

şimdi kimseninkini görmedim daha bişey kullanmadım ceviz normaldir bence, nohut büyüklüğü falan ise problem hatta ceviz büyük bile, sertleşme problemi ilişkiye girmeni engelleyecek cinste değil ise problem değil sonuçta bu bi süreç ve hatırladığım kadarıyla pct süresinde yaptığın hatalardan vardı ve onların etkileri de düzelir ama zamana bırak eğer metin hocanın dediği herşeyi yaptıysan, burda önemli olan ilişkiye giremicek şekilde sertleşme problemi yaşıyorsan üzücü bi durum

Hocam lyxn hocamın dediklerini uyguladım ben  sertlesme söyle bi durum yumuşak  tam sertlesmiyo  nasıl soylicegimi bilemedim 1. Tam sert değil 2. Cinsel iliskide kalkmiyo kalksa bile aşırı yumuşak  anlatamadım  pek ama sertlik sorunum var  testis konusuna gelirsek öncekine göre daha iyi gorunuyo yinede penisintutup yukarı kaldırınca  yandan bakıldımi düzlük olusuyo

berkaycnkyaa, 2 saat önce yazdı:

Hocam lyxn hocamın dediklerini uyguladım ben  sertlesme söyle bi durum yumuşak  tam sertlesmiyo  nasıl soylicegimi bilemedim 1. Tam sert değil 2. Cinsel iliskide kalkmiyo kalksa bile aşırı yumuşak  anlatamadım  pek ama sertlik sorunum var  testis konusuna gelirsek öncekine göre daha iyi gorunuyo yinede penisintutup yukarı kaldırınca  yandan bakıldımi düzlük olusuyo

Yapılması gerekn bisey varmi @Lynx @rastlantisal @Kupabeyi @metinav

tarihinde berkaycnkyaa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berkaycnkyaa, 4 saat önce yazdı:

Yapılması gerekn bisey varmi @Lynx @rastlantisal @Kupabeyi @metinav

Salondaki biri var kur kullanan ona sordugumda  proviron sabah aksam 1 tablet önerdi 2 hafta  bide sabah keçi boynuzu pekmezi bide sarms dedi anlamadim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
berkaycnkyaa, 20.05.2022 - 10:01 yazdı:

Merhabalar 2 sene önce mahalle salonunda bi abi yüzünden hata yaptım testo trenbol Winstrol defa da olabilir tam isimlerini bilmiyorum unuttm  6 hafta vurdum sonra bıraktım cinko bide tomomifrxen kullandım  bana dediki hormonlar kendiliğinden yerine gelir bunlar yeterli testislerim çok küçüldü dedim 1.5 sene sonra kendine gelicek dedi ama 2 sene oldu çok küçükler  ne tahlili.yaptiricam ne yapicmlam bilmiyorum 21 yaşındayım birisi tavsiye yol gösterebilir mi

Trenbol dediğin inşallah turinaboldur kardeşim. Yaptığı kürde senin sağlığını hiç düşünmemiş. 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 13 saat önce yazdı:

Trenbol dediğin inşallah turinaboldur kardeşim. Yaptığı kürde senin sağlığını hiç düşünmemiş. 🙂

Onun şerefsizliği kadar benimde hatm var  araştırıp sorabilirdim başka insanlara olumsuz sonuçları olmuşmudur peki hocam 

Larues, 13 saat önce yazdı:

Onun şerefsizliği kadar benimde hatm var  araştırıp sorabilirdim başka insanlara olumsuz sonuçları olmuşmudur peki hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
berkaycnkyaa, 31 dakika önce yazdı:

Fazlasıyla Olmuştur tabii ki. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.