Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

kayhan035    36
berkaycnkyaa, 20.05.2022 - 10:01 yazdı:

Merhabalar 2 sene önce mahalle salonunda bi abi yüzünden hata yaptım testo trenbol Winstrol defa da olabilir tam isimlerini bilmiyorum unuttm  6 hafta vurdum sonra bıraktım cinko bide tomomifrxen kullandım  bana dediki hormonlar kendiliğinden yerine gelir bunlar yeterli testislerim çok küçüldü dedim 1.5 sene sonra kendine gelicek dedi ama 2 sene oldu çok küçükler  ne tahlili.yaptiricam ne yapicmlam bilmiyorum 21 yaşındayım birisi tavsiye yol gösterebilir mi

selamlar. geç kalmışsın lakin tekrardan buradaki hocalarımız sana PCT protokolu belırleyebılırler. kürden sonra pct olmadıgı takddirde geri dönüş zor oluyor. lakin sen fsh lh total testesteron e2 prolaktin testlerini yaptır aç karnına sana yardımcı olmaya çalışırız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.229
berkaycnkyaa, 13 dakika önce yazdı:

Sonuçlarıyla bakar mısın hocam bugün gidip aldim nasıl sizce 

20220704_114315.jpg

Gayet iyi. 

Hadi geçmiş olsun. PCT biteli kaç gün oluyor? 1 tane arimidex alsan iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Gayet iyi. 

Hadi geçmiş olsun. PCT biteli kaç gün oluyor? 1 tane arimidex alsan iyi olur.

6 gün oliyo hocam e2 44 cikmis ostrjon hormonu fazla olduğunu gostergesi degilmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
berkaycnkyaa, 1 dakika önce yazdı:

6 gün oliyo hocam e2 44 cikmis ostrjon hormonu fazla olduğunu gostergesi degilmi

6 gün erken olmuş.

12-14 gün sonra test yaptırıyoruz. Şu an hiç bir şey kullanma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

6 gün erken olmuş.

Lynx hocam hemen yaptırın demişti o yüzden yaptır mistim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
berkaycnkyaa, 2 dakika önce yazdı:

Lynx hocam hemen yaptırın demişti o yüzden yaptır mistim

Klomen ve tamoksifenin kandan çıkması 12-14 gün sürüyor. Sonrasında sağlıklı sonuçlar alıyoruz. Kanda hala ilaç olduğu için östrojenin yüksek olması normal. 1 ay sonraki duruma bakarız. Ona göre test yenilenir yada gerek kalmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Klomen ve tamoksifenin kandan çıkması 12-14 gün sürüyor. Sonrasında sağlıklı sonuçlar alıyoruz. Kanda hala ilaç olduğu için östrojenin yüksek olması normal. 1 ay sonraki duruma bakarız. Ona göre test yenilenir yada gerek kalmaz.

Çok sagolun hocam ozaman 1 ay sonra tekrar yaptırıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.475
berkaycnkyaa, 2 saat önce yazdı:

Bu test sonucunda herşey yüksek, ve uyarılmış durumda.Sanırım pct yaptın veya içindesin.Konuyu takip etmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim...Ama libido vb. sorunu yaşıyorsan östrojen yüksekliğinden olur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
metinav, 39 dakika önce yazdı:

Bu test sonucunda herşey yüksek, ve uyarılmış durumda.Sanırım pct yaptın veya içindesin.Konuyu takip etmediğim için bir şey söyleyemeyeceğim...Ama libido vb. sorunu yaşıyorsan östrojen yüksekliğinden olur...

Hocam PCT yaptı. Son ilacı aldığından 6 gün sonra da testi yaptırmış. Gidişata göre olmuş bu sefer gibi görünüyor ama 1 ay sonra yine test istedim tam emin olmak için.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

Hocam PCT yaptı. Son ilacı aldığından 6 gün sonra da testi yaptırmış. Gidişata göre olmuş bu sefer gibi görünüyor ama 1 ay sonra yine test istedim tam emin olmak için.

Hocam 1 ay beklicem  ostrjon filen düşer mi bide zararı olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
berkaycnkyaa, Şimdi yazdı:

Hocam 1 ay beklicem  ostrjon filen düşer mi bide zararı olur mu

PCT de östrojen yükselir. Sonrasında da yavaş yavaş düşer. Bunlar normal şeyler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

PCT de östrojen yükselir. Sonrasında da yavaş yavaş düşer. Bunlar normal şeyler.

Tamam hocam teşekkür ederim 1 ay sonra yine aticam bu süreçte çinko takviyesi almaya devam edeyimmi elimde var da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
berkaycnkyaa, 5 saat önce yazdı:

Sonuçlarıyla bakar mısın hocam bugün gidip aldim nasıl sizce 

20220704_114315.jpg

Suan bu test lh fsh normal duzeyde estrodroil bi tik onde o kdr ama hormonal dongun suan acik sorun yok gibi duruyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Yani fsh bir veya birbucuk birim 1hafta icinde asagi duser suanda acik durumda hormonal dongu tetikledik bundan sonrasi dengeli duzenli.beslenme takviyeler duzenli spor ve kardio en az 3 ay temiz devam edelim daha sonrasinda kur e girmek istiyosak kan testi verelim sonuclara gore 1 veya 2ay dhaa beklenip girilebilir.. gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

6 gün erken olmuş.

Hocam 6 gun 3 gun 12 gun isterse klomeni kesti erteso gun dongunun acilip açılmadığıni lh anlasilir sebebi ise once hgc yukledik vucuda 7gun sonra yarilanir 15gundennsorna atilmaya baslar arkdasimiz 25gunde kesti pct 31.gunde test verdi baktigimizda lh aralikta gorunuyor egerki fsh 3vyea daha altta olsaydi devam edebilirdi ama suan dongu acik sorun yok pct basarili pct kesip 10gun sonra test vermeyi anlamiyorum bende saglikli bir sonuc icin evet ama dongu acilip acilmadigi ogrenmek icin mantikli erken test 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.229
Lynx, 3 saat önce yazdı:

Hocam 6 gun 3 gun 12 gun isterse klomeni kesti erteso gun dongunun acilip açılmadığıni lh anlasilir sebebi ise once hgc yukledik vucuda 7gun sonra yarilanir 15gundennsorna atilmaya baslar arkdasimiz 25gunde kesti pct 31.gunde test verdi baktigimizda lh aralikta gorunuyor egerki fsh 3vyea daha altta olsaydi devam edebilirdi ama suan dongu acik sorun yok pct basarili pct kesip 10gun sonra test vermeyi anlamiyorum bende saglikli bir sonuc icin evet ama dongu acilip acilmadigi ogrenmek icin mantikli erken test 

Bunda çok haklısın. Yani evet döngü açıldı. Ama bazen ilacı kesince döngü diplere iniyor. Testosteron üretimi dibe vuruyor. Aslında böyle bir durum var mı yok mu diye ilacın vücuttan çıkmasını bekliyoruz. Yani döngü açıldı diye illa açık kalmıyor. PCT'den 1-2 ay sonra da sorun yaşayanlar olabiliyor vs. Sağlama almak için bu yöntemi seçiyoruz.

1 ay sonra tekrar test isteme nedenim de o. Hipofiz baskı altında iken zaten ürettiriyor. Hipofizden ilaç baskısı kalkınca da hala ürettiyorsa şahane.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 46 dakika önce yazdı:

Bunda çok haklısın. Yani evet döngü açıldı. Ama bazen ilacı kesince döngü diplere iniyor. Testosteron üretimi dibe vuruyor. Aslında böyle bir durum var mı yok mu diye ilacın vücuttan çıkmasını bekliyoruz. Yani döngü açıldı diye illa açık kalmıyor. PCT'den 1-2 ay sonra da sorun yaşayanlar olabiliyor vs. Sağlama almak için bu yöntemi seçiyoruz.

1 ay sonra tekrar test isteme nedenim de o. Hipofiz baskı altında iken zaten ürettiriyor. Hipofizden ilaç baskısı kalkınca da hala ürettiyorsa şahane.

Hocam mantikli tabiki burda ayni kur ici hcg kullanilmalimi yokss kullanilmamalo gibi bir fikir ayriligi soz konusu oluyor ama bu gibi durumlar icin ornek olarka bir ay sonra bir sorun yasarsa veya yasamamasi icin pct bitiminden sonra bir test verilen testten sonraki 25gun takip sonrasinda yine bir test verilmeli diorum ben  yardimci oldugum kisilere fakat totalde bakildiginda her iki yontemde dogrudur sorun yok hocam teskkler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.475
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Öyleyse, aynen beklenen olmuş :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
berkaycnkyaa, 07.06.2022 - 08:10 yazdı:

Teşekkür ederim öyle yapicam artik

Bide hocam testislerim hala aynı bir değişim olmadı ama iğne mi yetersiz geldi

@metinav hocam bu sorun gerçekten nasıl halledebilir çok karışık bi konu arkadaş pct yapıyor lh fsh tepki veriyor testo da tepki veriyor ama atrofinin etkisi geçmiyor testisler boyut olarak hala aynı bende 5 sene önce bu durumu yaşadım 5 sene içersinde farklı pctler yaptım testler de her zaman gözle görülür bir yükselme oluştu ama testisler hep aynı kaldı ve akabinde evet ilişki oluyor mu oluyor evet libido var mı var ama sistem böyle yüzde 60 lara inmiş gibi bir durum söz konusu ben eminim bu arkadaşın sabah ereksiyonları yoktur benim 5 sene boyunca sabah ereksiyonları da dönmedi acaba atrofi oluştuğu dönemde hasar kalıcı mı oluyor mesela demans gibi beyinde hücreler ölüyor unutkanlık başlıyor ve tedavisi yok Çünkü hücreler yenilenmiyor acaba testis de ölmüş bir yapı dönemiyor mu , üroloji doktorları sonuçta ister istemez haklı olarak testleri ref alıyorlar ve uygun değerler içindeyse müdahale de bulunacak bir durum görmüyorlar , ve konu o zaman çıkmaza giriyor klomen tamox hcg ile dönüş alamıyorsun tibbi olarak da bir destek alamıyorsun insan yalnız kalıyor sizin bir yorumunuz vardı hcg bazen yüksek vurmak gerekiyor diye insan cesaret edip 5000 pregnyli tek de almak istiyor ama o zaman da sağlam kalanı da bozmaktan korkuyor leyding hücrelerinden çekiniyoruz , çok sakat bir konu. Gerçekten net bir çözümü yok ben bu durumu yaşadım 2 sene sonra testislerim büyüdü diyen kimse yok genelde herkes kür çıkışı bu durumu yaşıyor pct yapıyor ve bir çoğu dönüyor ama aradan zaman geçip döndüreni hiç duymadım 

berkaycnkyaa, 20.05.2022 - 10:01 yazdı:

Merhabalar 2 sene önce mahalle salonunda bi abi yüzünden hata yaptım testo trenbol Winstrol defa da olabilir tam isimlerini bilmiyorum unuttm  6 hafta vurdum sonra bıraktım cinko bide tomomifrxen kullandım  bana dediki hormonlar kendiliğinden yerine gelir bunlar yeterli testislerim çok küçüldü dedim 1.5 sene sonra kendine gelicek dedi ama 2 sene oldu çok küçükler  ne tahlili.yaptiricam ne yapicmlam bilmiyorum 21 yaşındayım birisi tavsiye yol gösterebilir mi

@metinavve konu ana meselesi testo ben bu arkadaş ile ortak tek ilacım testo kendi kürüm deca-testo-dianabol du testo küründe özellikle ergenlik çağında sistemi felç ediyor gibi, lynx yaptığı yorumda hipofiz tam açılmamış demiş mesela, bu arkadaş test tekrar verdiğinde ilaçlardan sonra hormonların pct den önceki haline döndüğünü görecektir bu açılmayan yada yarım açılmış sistemi nasıl tamamen açacağız? Çünkü bu değerler ne olursa olsun pct ile pick yapmasına rağmen pct den belirli zaman aralıgından sonra eskiye dönüyor zaten bu pct pozitif bir pozisyona çekse küçülmüş testisler eski boyutlarına dönüş yapmaz mı yada yapmaya meyil göstermez mi testis de bir meyil yok ise değişim yok ise bir anlamı da yok ki yani sonuç olarak demem o ki bu sorunu hiç yaşayıp çözen bir insan olmamış mı bu camiada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212, 10 dakika önce yazdı:

@metinav hocam bu sorun gerçekten nasıl halledebilir çok karışık bi konu arkadaş pct yapıyor lh fsh tepki veriyor testo da tepki veriyor ama atrofinin etkisi geçmiyor testisler boyut olarak hala aynı bende 5 sene önce bu durumu yaşadım 5 sene içersinde farklı pctler yaptım testler de her zaman gözle görülür bir yükselme oluştu ama testisler hep aynı kaldı ve akabinde evet ilişki oluyor mu oluyor evet libido var mı var ama sistem böyle yüzde 60 lara inmiş gibi bir durum söz konusu ben eminim bu arkadaşın sabah ereksiyonları yoktur benim 5 sene boyunca sabah ereksiyonları da dönmedi acaba atrofi oluştuğu dönemde hasar kalıcı mı oluyor mesela demans gibi beyinde hücreler ölüyor unutkanlık başlıyor ve tedavisi yok Çünkü hücreler yenilenmiyor acaba testis de ölmüş bir yapı dönemiyor mu , üroloji doktorları sonuçta ister istemez haklı olarak testleri ref alıyorlar ve uygun değerler içindeyse müdahale de bulunacak bir durum görmüyorlar , ve konu o zaman çıkmaza giriyor klomen tamox hcg ile dönüş alamıyorsun tibbi olarak da bir destek alamıyorsun insan yalnız kalıyor sizin bir yorumunuz vardı hcg bazen yüksek vurmak gerekiyor diye insan cesaret edip 5000 pregnyli tek de almak istiyor ama o zaman da sağlam kalanı da bozmaktan korkuyor leyding hücrelerinden çekiniyoruz , çok sakat bir konu. Gerçekten net bir çözümü yok ben bu durumu yaşadım 2 sene sonra testislerim büyüdü diyen kimse yok genelde herkes kür çıkışı bu durumu yaşıyor pct yapıyor ve bir çoğu dönüyor ama aradan zaman geçip döndüreni hiç duymadım 

Hocam testislerim ciddi manada cok küçük bazen penisim tam kalkmış halinde testislerim yok olmuş gibi oluyo bu nasıl duzelicek bilmiyorum çok üzülüyorum 1 ay sonra tekrar test vericem abilerim yardımcı olur inşallah cok pişmanım bilincsiz girdiğim icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
berkaycnkyaa, 13 dakika önce yazdı:

Hocam testislerim ciddi manada cok küçük bazen penisim tam kalkmış halinde testislerim yok olmuş gibi oluyo bu nasıl duzelicek bilmiyorum çok üzülüyorum 1 ay sonra tekrar test vericem abilerim yardımcı olur inşallah cok pişmanım bilincsiz girdiğim icin

İnan kardeşim sana yardımcı olmak isterdim ama kendim de aynı durumun içinde kaldım ve sorunumu çözemedim bu yüzden bende Metin hocaya soruyorum umarım en kısa sürede bir çözüm olur ve düzeliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.475
Ahmet1212, 28 dakika önce yazdı:

hocam bu sorun gerçekten nasıl halledebilir çok karışık bi konu arkadaş pct yapıyor lh fsh tepki veriyor testo da tepki veriyor ama atrofinin etkisi geçmiyor testisler boyut olarak hala aynı bende 5 sene önce bu durumu yaşadım 5 sene içersinde farklı pctler yaptım testler de her zaman gözle görülür bir yükselme oluştu ama testisler hep aynı kaldı ve akabinde evet ilişki oluyor mu oluyor evet libido var mı var ama sistem böyle yüzde 60 lara inmiş gibi bir durum söz konusu ben eminim bu arkadaşın sabah ereksiyonları yoktur benim 5 sene boyunca sabah ereksiyonları da dönmedi acaba atrofi oluştuğu dönemde hasar kalıcı mı oluyor mesela demans gibi beyinde hücreler ölüyor unutkanlık başlıyor ve tedavisi yok Çünkü hücreler yenilenmiyor acaba testis de ölmüş bir yapı dönemiyor mu , üroloji doktorları sonuçta ister istemez haklı olarak testleri ref alıyorlar ve uygun değerler içindeyse müdahale de bulunacak bir durum görmüyorlar , ve konu o zaman çıkmaza giriyor klomen tamox hcg ile dönüş alamıyorsun tibbi olarak da bir destek alamıyorsun insan yalnız kalıyor sizin bir yorumunuz vardı hcg bazen yüksek vurmak gerekiyor diye insan cesaret edip 5000 pregnyli tek de almak istiyor ama o zaman da sağlam kalanı da bozmaktan korkuyor leyding hücrelerinden çekiniyoruz , çok sakat bir konu. Gerçekten net bir çözümü yok ben bu durumu yaşadım 2 sene sonra testislerim büyüdü diyen kimse yok genelde herkes kür çıkışı bu durumu yaşıyor pct yapıyor ve bir çoğu dönüyor ama aradan zaman geçip döndüreni hiç duymadım 

Bu kişiden kişiye genetikten genetiğe değişen bir şey.Bazı insanın ağır kürlerde bile testisleri küçülmüyor, bazı insanda basit only testosteron küründe bile jinekomasti belirtileri görülüyor vb. Açıkçası genelleme yapılması çok kolay değil yan etkiler konusunda...

Hipofiz beyin ve yönetim farklı bir yapı, testis ve onun kendi içindeki sistemi daha farklı.İletişim koptuğunda organ uyarı alamayacağı için gelişmeyi çalışmayı durduruyor, ki bu beklenen bir durum.Nasıl kullanılmayan odanın ışığı kapatılır, kombinin petek bağlantısı kesilir.Boşuna enerji tüketmesin amacıyla uygulanan, kendini koruma güdüsünün bir işlevidir bu da...Testisler bir dokudur, belki bir organ olarak da değerlendirilebilir.Kür ne kadar uzarsa bu organ ve dokular o kadar atıl ve devredışı kalacağından küçülmeye başlar.Çok uzun zaman sonra belki de genetik özelliklere göre kısa bir sürede bile kalıcı geri dönüşe engel deformasyon yaşanabilir.Bu riski pct öncesi elimine etmek içi hcg, hmg gibi bir çok o dokuyu canlandıracak eski haline kadar geliştirecek ajanlar, ilaçlar kullanıyoruz.Bu testis %100 kapasiteye çıkmadan da testlerde standart aralıkda üretime ulaşabilir.Doktorlar standart aralığın alt ucunda bile olsa normalsin biraz dinlen geçer toparlanır diyebiliyorlar.Yaşanılanı ve sebeini bilseler böyle söylemezler.Ama aldıkları eğitim onlara bu bakışı vermiyor.

Testis tam anlamıyla eski haline gelmeden hipofiz açılsa bile uyarı sinyali hiç bir zaman eski seviyelerini görmeye yetmeyecektir.Dikkat ediliyorsa pct kısmı yüzeysel ve hızlıca geçiliyor.Tamam belki pct yapılmasa bile vucudun kendini yenileme mekanizmasından dolayı zaman içinde üretim başlar ve belli bir seviyeye çıkar ama yaşanılan eksiklik sorun ortadan kalkmaz...Ben kendi üzerimde gördüm bizzat <1 testosteron ile cinsel ilişkiye girdim zar zor da olsa.Testisler alınmış bir erkekte bile böbrek üstü bezlerinden üretilen düşük dozlu testosteron erkeksi özellikleri sürdürmesine yetebilir.Ama normal bir cinsel yaşantı asla ortaya çıkamaz...Sadece vucudun fonksiyonları için yeterli gelebilir.Eğer böyle olmasaydı yaşlanan erkeklerin çoğu hem görüntü hem özellikler olarak kadına dönüşürdü :)

Hcg 5000 ünite dozu eskiden tek seferde kullanılıyordu, ki doktorlar da bu dozları tedavilerde veriyorlar hastalarına.Ama nedense sonradan bu fazla furyası ortaya çıktı.Tamam bende fazla olduğunu düşünüyorum, fakat herkes için fazla değil, bazı insanlara göre yetersiz bile gelebilir.Direnç gösteren tepki vermeyen insanlar var.Bunu uygulamadan bilmek imkansız.İlaç dozlarında bile kişiye göre belirlemek gerekiyor aslında.Uygulamalarda kendinizi vucudunuzu dinleyip ne tepki verdiğini gözlemlemeniz lazım.Ona göre "bana bu doz yetiyor, veya az geldi beklediğim etki oluşmadı" gibi çıkarımlar yapmalısınız.Para olsa zengin olsak her uygulamanın ardından test yaptırıp sonucu anında görüp ona göre hareket ederdik, bunu ancak çok profesyonel durumu iyi sporcular yapabilir.

Hep söylüyorum evlilik ve çocuk hayali olanların riske girip kür yapmaları çok mantıklı değil.Sonra çıkış yolu bulunamıyor veya çok uğraşmak icap ediyor.Bu yazı tura atmak gibi bir durum.

Umarım sıkıntısı olan herkes sağlığına kavuşur bir an önce

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Bu kişiden kişiye genetikten genetiğe değişen bir şey.Bazı insanın ağır kürlerde bile testisleri küçülmüyor, bazı insanda basit only testosteron küründe bile jinekomasti belirtileri görülüyor vb. Açıkçası genelleme yapılması çok kolay değil yan etkiler konusunda...

Hipofiz beyin ve yönetim farklı bir yapı, testis ve onun kendi içindeki sistemi daha farklı.İletişim koptuğunda organ uyarı alamayacağı için gelişmeyi çalışmayı durduruyor, ki bu beklenen bir durum.Nasıl kullanılmayan odanın ışığı kapatılır, kombinin petek bağlantısı kesilir.Boşuna enerji tüketmesin amacıyla uygulanan, kendini koruma güdüsünün bir işlevidir bu da...Testisler bir dokudur, belki bir organ olarak da değerlendirilebilir.Kür ne kadar uzarsa bu organ ve dokular o kadar atıl ve devredışı kalacağından küçülmeye başlar.Çok uzun zaman sonra belki de genetik özelliklere göre kısa bir sürede bile kalıcı geri dönüşe engel deformasyon yaşanabilir.Bu riski pct öncesi elimine etmek içi hcg, hmg gibi bir çok o dokuyu canlandıracak eski haline kadar geliştirecek ajanlar, ilaçlar kullanıyoruz.Bu testis %100 kapasiteye çıkmadan da testlerde standart aralıkda üretime ulaşabilir.Doktorlar standart aralığın alt ucunda bile olsa normalsin biraz dinlen geçer toparlanır diyebiliyorlar.Yaşanılanı ve sebeini bilseler böyle söylemezler.Ama aldıkları eğitim onlara bu bakışı vermiyor.

Testis tam anlamıyla eski haline gelmeden hipofiz açılsa bile uyarı sinyali hiç bir zaman eski seviyelerini görmeye yetmeyecektir.Dikkat ediliyorsa pct kısmı yüzeysel ve hızlıca geçiliyor.Tamam belki pct yapılmasa bile vucudun kendini yenileme mekanizmasından dolayı zaman içinde üretim başlar ve belli bir seviyeye çıkar ama yaşanılan eksiklik sorun ortadan kalkmaz...Ben kendi üzerimde gördüm bizzat <1 testosteron ile cinsel ilişkiye girdim zar zor da olsa.Testisler alınmış bir erkekte bile böbrek üstü bezlerinden üretilen düşük dozlu testosteron erkeksi özellikleri sürdürmesine yetebilir.Ama normal bir cinsel yaşantı asla ortaya çıkamaz...Sadece vucudun fonksiyonları için yeterli gelebilir.Eğer böyle olmasaydı yaşlanan erkeklerin çoğu hem görüntü hem özellikler olarak kadına dönüşürdü :)

Hcg 5000 ünite dozu eskiden tek seferde kullanılıyordu, ki doktorlar da bu dozları tedavilerde veriyorlar hastalarına.Ama nedense sonradan bu fazla furyası ortaya çıktı.Tamam bende fazla olduğunu düşünüyorum, fakat herkes için fazla değil, bazı insanlara göre yetersiz bile gelebilir.Direnç gösteren tepki vermeyen insanlar var.Bunu uygulamadan bilmek imkansız.İlaç dozlarında bile kişiye göre belirlemek gerekiyor aslında.Uygulamalarda kendinizi vucudunuzu dinleyip ne tepki verdiğini gözlemlemeniz lazım.Ona göre "bana bu doz yetiyor, veya az geldi beklediğim etki oluşmadı" gibi çıkarımlar yapmalısınız.Para olsa zengin olsak her uygulamanın ardından test yaptırıp sonucu anında görüp ona göre hareket ederdik, bunu ancak çok profesyonel durumu iyi sporcular yapabilir.

Hep söylüyorum evlilik ve çocuk hayali olanların riske girip kür yapmaları çok mantıklı değil.Sonra çıkış yolu bulunamıyor veya çok uğraşmak icap ediyor.Bu yazı tura atmak gibi bir durum.

Umarım sıkıntısı olan herkes sağlığına kavuşur bir an önce

Ağzınıza sağlık hocam, peki bir öneriniz var mı sizce yüksek doz bir pregnyl arkası klomen tamoxifen çalışalabilir mi yani testisi eski boyutlarına çevirebilecek bir düşünceniz var mı yani nasıl bir yol izlenebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.475
Ahmet1212, 9 saat önce yazdı:

ve konu ana meselesi testo ben bu arkadaş ile ortak tek ilacım testo kendi kürüm deca-testo-dianabol du testo küründe özellikle ergenlik çağında sistemi felç ediyor gibi, lynx yaptığı yorumda hipofiz tam açılmamış demiş mesela, bu arkadaş test tekrar verdiğinde ilaçlardan sonra hormonların pct den önceki haline döndüğünü görecektir bu açılmayan yada yarım açılmış sistemi nasıl tamamen açacağız? Çünkü bu değerler ne olursa olsun pct ile pick yapmasına rağmen pct den belirli zaman aralıgından sonra eskiye dönüyor zaten bu pct pozitif bir pozisyona çekse küçülmüş testisler eski boyutlarına dönüş yapmaz mı yada yapmaya meyil göstermez mi testis de bir meyil yok ise değişim yok ise bir anlamı da yok ki yani sonuç olarak demem o ki bu sorunu hiç yaşayıp çözen bir insan olmamış mı bu camiada

Üstteki soruna cevaben yazdım, bence pct süreci çok kısa geçiliyor ve dokular yenilenemeden işlem tamamlanmadan kesilip tamam oldu diye bırakılıyor.Şimdi bende 30 gün pct yeterli gelirken, sende 60 gün gerekebilir.Bunu deneyip görmeden bilmek imkansız.Bazımızın vucudu çok dirençli ve uyarılara sağır.Bu gibi insanlarda süreç yarım kalıyor ve ilaçlar kesilince motor teklemeye başlıyor.

Sana şöyle söylim, eskiden vucutta tamir olmayan tek beyin hücreleridir bilgisi vardı kitaplarda.Son on yıl içinde bunun yanlış olduğu beyin hücrelerinin de yavaş da olsa yenilendiği keşfeildi.Böyle bir yapıda testisler düzelmez geri gelmez demek ahmakça olur.Fakat o yenilemeyi başlatacak uyarılar ve destekler ne ise onları sağlamak şart.Yoksa durdupu yerde değişmesi zor.Öyle ya dururp dururken bozulmadı ki kendi kendine tamir olsun :) Umutsuz olmaya gerek yok sadece bir çok yol var deneyerek çözümü bulma zorluğu var...

Çözümü bulanlar illa ki var ama kim ve neyle nasıl, hangi ilaçları hangi tedavi protekollerini uyguladı kim biliyor ? Yabancı sporcuların özel doktorları koçları partnerleri var, kullanmadıkları kimyasal yok.Biz erişmeyi bırak bilmiyoruz bile.Dünyada o kadar çok çeşit doğal ve yeni keşfedilmiş yararlı ilaç içerik var ki, ulaşmak deneyip görmek bu şartlarda imkansız.Daha steroidin bile dolusunu kalitelisini temizini göremiyoruz çoğunlukla, nerde kaldı diğer özel şeyler :)

Ahmet1212, 8 saat önce yazdı:

Ağzınıza sağlık hocam, peki bir öneriniz var mı sizce yüksek doz bir pregnyl arkası klomen tamoxifen çalışalabilir mi yani testisi eski boyutlarına çevirebilecek bir düşünceniz var mı yani nasıl bir yol izlenebilir

Denenebilir, bu işe girerken riski göze aldı herkes en azından biz uyarımızı buradan yaptık.İlla olur demiyorum ama bu ihtimaller hep var.

Ben hcg kullandığımda yeterli dozu vurduğumda ertesi gün testsiler hep büyüyerek ve sertleşerek cevap verdi.Vermiyorsa doz etkisizdir yetersizdir diyerek arttırmak gerekiyor.Bu işlemi 4-5 günde bir paranız yettiği kadar sürdürebilirsiniz.Ben 2 doz kullanırken sen 5 doz kullanabilirsin.Zaten hipofiz kapalı sistemin baskılanmış durumda.Testislerini geliştir bir süre ondan sonra klomen+tamoksifenle hipofizini başlat.

Standart uygulama ve en basit tedavi bunlar.Daha başka ekler destekler de eklenebilir ama hep maliyet ve külfet...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
metinav, 20 dakika önce yazdı:

Denenebilir, bu işe girerken riski göze aldı herkes en azından biz uyarımızı buradan yaptık.İlla olur demiyorum ama bu ihtimaller hep var.

Ben hcg kullandığımda yeterli dozu vurduğumda ertesi gün testsiler hep büyüyerek ve sertleşerek cevap verdi.Vermiyorsa doz etkisizdir yetersizdir diyerek arttırmak gerekiyor.Bu işlemi 4-5 günde bir paranız yettiği kadar sürdürebilirsiniz.Ben 2 doz kullanırken sen 5 doz kullanabilirsin.Zaten hipofiz kapalı sistemin baskılanmış durumda.Testislerini geliştir bir süre ondan sonra klomen+tamoksifenle hipofizini başlat.

Standart uygulama ve en basit tedavi bunlar.Daha başka ekler destekler de eklenebilir ama hep maliyet ve külfet...

Hocam deneyimlerinden faydalanmak için soruyorum en yüksek hcg tek seferde ne kadar aldınız yani sizin için uyarıcı doz nedir, ve ekstra dışında vermiş oldugunuz bilgiler için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.