Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tiranazor

Enjeksiyon sıkıntısı sağlık kabini

Önerilen İletiler

tiranazor    2

Merhaba bu gün ilk kez enjeksiyon yapacaktık iğneyi eşim vuracaktı omuzdan 13mm kahverengi uç ile 1ml testosteron enantat vuracaktık bir hayli video izleyip forum konularını okuduktan sonra başladık işleme ancak iğneyi soktuk eşim hava kontrolü yapmak için geri çekemedi elini titretip iğneyi hafif gir çık oynarken görünce tansiyonum düştü ve enjeksiyonu yapmadan iğneyi çıkartıp ilaç ile birlikte çöpe attım. İğneye karşı büyük fobim var evimin yakınında sağlık kabini var oraya ilacı ve 13mm iğneyi alıp gitsem vururlar ücretler ne kadar acaba. Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

@rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
tiranazor, 15 dakika önce yazdı:

Vururlar mı? Demek istemiştim en son mı silinmiş 

@hectordoyle @metinav

Hayır devlete bağlı bir kurum size anabolik ilaç enjeksiyonu yapmaz tavsiyem spor salonlarının yakınlarında eczanelere gidip ordan parasıyla rica etmeniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
tiranazor, 38 dakika önce yazdı:

Vururlar mı? Demek istemiştim en son mı silinmiş 

@hectordoyle @metinav

Ben burda yaptırıyodum sağlık kabini sağlık ocağının yanında uzun zaman yaptırdım artık kendim yapıyorum iğne götürmedim hiç o şekilde 8 10 tl ye yapıyordu bu da 2 sene önce ama tabi sağlık kabinindeki kişiye kas içine olucak dedim yaptı belki ilgilenmedi umursamadı belki de yapmaları yasaktır bilemem ama sormanızda yarar var tabi ben ilacı açıklamadım kas içine enjeksiyon yapılıcak ilaç benden dedim yaptılar sizin de öyle söylemenizi öneririm girip bende steroid var kasa yapar mısınız derseniz yapmayabilir ben sonradan sorunca söylemiştim ama artık yaptığı için yapmaya devam etti normalde yapmamam lazım diye de söylenirdi arada gülerek 

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Hadi yardımcı olayım da hayır duası alayım. Benim enjeksiyonlarımı 5 yıllık yoğun bakım hemşiresi yapıyor sağolsun.

Şöyle yapıyorsun armut.com a girip düzenli enjeksiyom yapacak hemşire arıyorum diye ilan veriyorsun. Aynı gün en az 10 hemşire başvuru yapıyor ilana bulunduğun muhite vağlı olarak tabi. Sonra onlarla konuşup anlaşıyorsun işte bu kadar. He bu arada sakın ilana reçetesiz yada anabolik diye bişey yazma ilana sakın ayrıntı yazma kanunen suç ona göre!

Hadi geçmiş olsun...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Sağlık kabinleri derdinizi anlattığınızda enjeksiyon yaparlar, fakat omuzdan değil de kalçadan enjeksiyonu tekrar denemelisiniz bence. Omuzdan başkası da yapsa sizin gözünüz gördüğü sürece zorlanırsınız. Siz yüz üstü yaparken kalçaya odaklanmadan eşiniz de heyecan yapmadan yaparsa bence bu işi başarabilirsiniz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tiranazor    2

Bu gün sağlık kabinine gidip doktor hanıma omuzdan kas içi enjeksiyon yapar mısınız dedim ne enjeksiyon yapacağız diye sordu. Testosteron dedim. Çok yağlı olur o ilaç kalcadan yapalım dedi. Bende iğne fobim var iğneleri yanımda getirdim yeşil uçlu ile çekip kahverengi uçlu ile vurabilirmisiniz dedim. Dediğim şekilde sorunsuz 15TL ye enjeksiyon yaptı benim gibi fobisi olan arkadaşlar alışmak adına gidip derdini anlatıp yaptırabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
tiranazor, 50 dakika önce yazdı:

Bu gün sağlık kabinine gidip doktor hanıma omuzdan kas içi enjeksiyon yapar mısınız dedim ne enjeksiyon yapacağız diye sordu. Testosteron dedim. Çok yağlı olur o ilaç kalcadan yapalım dedi. Bende iğne fobim var iğneleri yanımda getirdim yeşil uçlu ile çekip kahverengi uçlu ile vurabilirmisiniz dedim. Dediğim şekilde sorunsuz 15TL ye enjeksiyon yaptı benim gibi fobisi olan arkadaşlar alışmak adına gidip derdini anlatıp yaptırabilir.

Kahverengi uçla kalçadan mı vurdu ? Ama kas İçine nasıl girdiki o ilaç çok kısa diye biliyorum ödem olma şansı var kalçadan kahverengi olmaz diye biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
tiranazor, Bir saat önce yazdı:

Çok çok zayıf değilseniz kahverengi uçla kasa erişmemiştir o ilaç siyah uçlu ile yaptırın kalçadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Merhabalar Kahverengi uçlu iğne insülin iğnesi olarak geçer daha çok bacaktan ve omuzdan enjeksiyonlarda kullanılır. Kalça kısmı kaba et olduğu için en sağlıklı enjeksiyon yeşil uçlu iğne ile yapılandır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tiranazor    2
Darknessot, Bir saat önce yazdı:

Kahverengi uçla kalçadan mı vurdu ? Ama kas İçine nasıl girdiki o ilaç çok kısa diye biliyorum ödem olma şansı var kalçadan kahverengi olmaz diye biliyorum 

hayır doktor kalçadan vuralım yeşil uç ile dedi bende kahverengi uç ile omuzdan vuralım dedim omuzdan kahverengi uç ile vurdu yağ oranım fazla değil aktif olarak 5 yıldır idman yapıyorum kasa girdi ilaç ödem şişlik geri kusma yapmadı ağrı vs yok şuanlık @Surrender @desperado

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
agfitness, 2 dakika önce yazdı:

Bu arada bi editleme olsun. Ben yorum yaparken Sağlık Ocakları ve Hastaneleri baz alarak yorumlamıştım. Türkiye’de yaşamayalı yine yeni bir şeyler çıkmış. Sağlık kabini de yeni bir şey belli eczane gibi açmışlar.

Enjeksiyon yapılır, serum takılır vs. belli para amaçlı eczane gibi ufak çaplı iş yapan yerler oluşturmuşlar. Enteresan. Evet böyle yerlerde parayla enjeksiyon yaptırılabilir. Birisi kabul etmezse diğeri eder zaten eczane gibi.

Sağlıklı sporlar…

Yok Arda hocam size denk gelmemiş belli ki,  aksine sağlık kabinleri ben kendimi bildim bileli var Türkiye'de. Pansuman, enjeksiyon, kulak delme, kulak temizliği hatta bazıları sünnet bile yapıyorlar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
agfitness, 14 dakika önce yazdı:

Şimdi Rdm şöyle düzeltelim. Benim ailem de emniyetçi ve sağlıkçı çocukluğumdan beri bu tip yerlerde büyüdüm ettim, eskiden bu yana Sağlık Ocakları küçük çaplı sağlık hizmeti veren yerlerdi ve reçetesiz iğne, serum takma ve pansuman işlerine de eczacılar bakardı. Söylediğinin aksine 80’lerden bu yana çoğumuz ne duyduk ne gördük açıkçası. Adı da yeni olunca iyice araştırdım ama bi yönden haklısın 1995 yılında yardımcı küçük sağlık merkezi olarak düşünülmüş fakat hiç yaygın şekilde Türkiye’de yer almamış sonradan özellikle 2020 yılında Avrupa’daki Mobil hastanelerden esinlenerek acil tıp bilgisi olan Paramediklerin ve Hemşirelerin çalışabileceği şekilde düzenlenen ufak sağlık hizmeti projesi olarak yeniden hayata geçmiş. Eskiden de böyle yaygın olsa inan hepimiz bilirdik bem de şaşırmazdım bu kadar. Sen eskiden denk gelmişsin ben hiç denk gelmedim Akdeniz bölgesinde özellikle. Bir de google araştırmasında da hep son 2-3yılda iyice yaygınlaşmaya başlamış olması da önceden yaygın olmadığını gösteriyor zaten. Ilginç bakalım daha neler çıkacak, yol üstü geçerlem serum takıp, ağızda sigara iğne saplayanlar falan xD

Sağlıklı sporlar…

Eczacılara enjeksiyonu yasakladılar hocam. Sonra bunların açılmasına izin verdiler. Oturduğum mahallede sanırım 5 yıldır var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
agfitness, 31 dakika önce yazdı:

Şimdi Rdm şöyle düzeltelim. Benim ailem de emniyetçi ve sağlıkçı çocukluğumdan beri bu tip yerlerde büyüdüm ettim, eskiden bu yana Sağlık Ocakları küçük çaplı sağlık hizmeti veren yerlerdi ve reçetesiz iğne, serum takma ve pansuman işlerine de eczacılar bakardı. Söylediğinin aksine 80’lerden bu yana çoğumuz ne duyduk ne gördük açıkçası. Adı da yeni olunca iyice araştırdım ama bi yönden haklısın 1995 yılında yardımcı küçük sağlık merkezi olarak düşünülmüş fakat hiç yaygın şekilde Türkiye’de yer almamış sonradan özellikle 2020 yılında Avrupa’daki Mobil hastanelerden esinlenerek acil tıp bilgisi olan Paramediklerin ve Hemşirelerin çalışabileceği şekilde düzenlenen ufak sağlık hizmeti projesi olarak yeniden hayata geçmiş. Eskiden de böyle yaygın olsa inan hepimiz bilirdik bem de şaşırmazdım bu kadar. Sen eskiden denk gelmişsin ben hiç denk gelmedim Akdeniz bölgesinde özellikle. Bir de google araştırmasında da hep son 2-3yılda iyice yaygınlaşmaya başlamış olması da önceden yaygın olmadığını gösteriyor zaten. Ilginç bakalım daha neler çıkacak, yol üstü geçerlem serum takıp, ağızda sigara iğne saplayanlar falan xD

Sağlıklı sporlar…

Algıda seçicilik :) Eski oturduğum mahallede ve şehir merkezinin ara sokaklarında sık geçtiğim bir sokakta bir tane olmak üzere belki de 30 senedir aynı sağlık kabini hizmet veriyor. Öyle olunca da ben her yerde vardır diye düşündüm. Hatta bende ilk enjeksiyonu birine gidip yaptırırım diyordum ama ilk denemede kendim yapabilince gerek kalmadı.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

İğne fobini ancak kendine iğne yaparak yenebilirsin hocam. Kendimden biliyorum😂. Bir tablet dideral panik için yardımcı olur. Korkuyu yendikten sonra problem yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ilaç vurmak için ilaç kullanmak xD

sanırım bu sporu sağlık için yapan yok forum da xD xD

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Mhmt38, 13 saat önce yazdı:

İğne fobini ancak kendine iğne yaparak yenebilirsin hocam. Kendimden biliyorum😂. Bir tablet dideral panik için yardımcı olur. Korkuyu yendikten sonra problem yok.

Kendime enjeksiyon yaparken korkumu yendim. Ama başkası iğne batıracaksa hala korkuyorum :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
tiranazor, 19.05.2022 - 23:58 yazdı:

Merhaba bu gün ilk kez enjeksiyon yapacaktık iğneyi eşim vuracaktı omuzdan 13mm kahverengi uç ile 1ml testosteron enantat vuracaktık bir hayli video izleyip forum konularını okuduktan sonra başladık işleme ancak iğneyi soktuk eşim hava kontrolü yapmak için geri çekemedi elini titretip iğneyi hafif gir çık oynarken görünce tansiyonum düştü ve enjeksiyonu yapmadan iğneyi çıkartıp ilaç ile birlikte çöpe attım. İğneye karşı büyük fobim var evimin yakınında sağlık kabini var oraya ilacı ve 13mm iğneyi alıp gitsem vururlar ücretler ne kadar acaba. Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

@rastlantisal @Rdm

Ayni sey bendede vardi saglik kabininde yaptiriyorum 10tl idi suan 15e yapiyorlar snaa tavsiyem kalcadan yaptir ugrasma omuza gore emilim daha iyi omuz kucuk kas grubu oldugu icjn en fazla 2ml kadsr yapabilirsin enjeksiykn fakat onun bile 4 5gun agrisini cekersjn gerek yok kafan rahat olur en azindan gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tiranazor    2
Lynx, 20 saat önce yazdı:

Ayni sey bendede vardi saglik kabininde yaptiriyorum 10tl idi suan 15e yapiyorlar snaa tavsiyem kalcadan yaptir ugrasma omuza gore emilim daha iyi omuz kucuk kas grubu oldugu icjn en fazla 2ml kadsr yapabilirsin enjeksiykn fakat onun bile 4 5gun agrisini cekersjn gerek yok kafan rahat olur en azindan gecmis olsun

geçen sadece testosteron vurdurdum 1ml 1 ampul ben yarın tekrar gidip bana bu 2 ampul testosteronu ve şu flakondan 2ml boldenonu vurun desem vurur mu yoksa yok yapmam der mi diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
tiranazor, 5 saat önce yazdı:

geçen sadece testosteron vurdurdum 1ml 1 ampul ben yarın tekrar gidip bana bu 2 ampul testosteronu ve şu flakondan 2ml boldenonu vurun desem vurur mu yoksa yok yapmam der mi diye düşünüyorum. 

Bizim burda ne getirirsen yapiyolar sorun olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tiranazor    2

Evet bende bu gün konuştum doktor ile spor için yapıyorum dedim tamam sen getir ilacı tarif et ben ona göre vururum dedi yardımcı oldu Allah razı olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.