Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

melih146

Testo e-boldenon-trenbolon e-rimabalon kürü

Önerilen İletiler

melih146    0

Merhaba arkadaşlar 20 yaşındayım 3 üncü kürüm bu 2.5 senedir vücut geliştirme yapıyorum bu kür öncesi 82kg başladım

Testo 750mg 1-16 hafta

Boldenon 600mg 1-16 hafta 

Tren 400mg 1-8 hafta

Rimabolon son 6 hafta 300mg

Testo-tren-boldenon kickstart olarak anapolon kullandım 88 kgda kaldım ve daha fazla hacim katmak için treni 8 haftada kestim 10 haftada rimabolon ekledim şuan kürün 13 haftasındayım 90kg aç karnına kilo sabit kaldı hiç bir şekilde artmıyor yeterli hacim aldığımı düşünmüyorum

beslenme

700gr tavuk göğüs 400gr pirinç 300gr yulaf 70gr yer fıstığı 5 tam yumurta 50gr tereyağı 2 ölçek protein tozu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    637
melih146, 19 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar 20 yaşındayım 3 üncü kürüm bu 2.5 senedir vücut geliştirme yapıyorum bu kür öncesi 82kg başladım

Testo 750mg 1-16 hafta

Boldenon 600mg 1-16 hafta 

Tren 400mg 1-8 hafta

Rimabolon son 6 hafta 300mg

Testo-tren-boldenon kickstart olarak anapolon kullandım 88 kgda kaldım ve daha fazla hacim katmak için treni 8 haftada kestim 10 haftada rimabolon ekledim şuan kürün 13 haftasındayım 90kg aç karnına kilo sabit kaldı hiç bir şekilde artmıyor yeterli hacim aldığımı düşünmüyorum

beslenme

700gr tavuk göğüs 400gr pirinç 300gr yulaf 70gr yer fıstığı 5 tam yumurta 50gr tereyağı 2 ölçek protein tozu

70 gr yer fıstığı çok fazla, aynı şekilde 50 gr tereyağı da. aldığın yağ kaynağını azalt, karbı arttır. Aldığın yağ miktarını ortalama 50-60 gr civarına çek. Yulaf seni fazla tok tutuyorsa yulafı yarıya düşür, geriye kalanı da pirinçten ekle. Rimobolana pek gerek kalmamış gibi ancak treni 3-4 hafta daha uzatabilirdin bence. Kür öncesi ve güncel formun varsa ve buraya atarsan daha iyi olur bizim için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih146    0
hectordoyle, 16 dakika önce yazdı:

70 gr yer fıstığı çok fazla, aynı şekilde 50 gr tereyağı da. aldığın yağ kaynağını azalt, karbı arttır. Aldığın yağ miktarını ortalama 50-60 gr civarına çek. Yulaf seni fazla tok tutuyorsa yulafı yarıya düşür, geriye kalanı da pirinçten ekle. Rimobolana pek gerek kalmamış gibi ancak treni 3-4 hafta daha uzatabilirdin bence. Kür öncesi ve güncel formun varsa ve buraya atarsan daha iyi olur bizim için

Kür öncesi ve sonrası

IMG_20220214_173144.jpg

IMG_20220214_173154.jpg

IMG_20220214_173203.jpg

IMG_20220214_173208.jpg

IMG_20220515_222749.jpg

trim.16461049-6E23-4039-891B-D4097C5C5ED0.MOV

IMG-20220514-WA0010.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Güzel hacim almışsın bence, şimdi cut yapmaya başlasan kazandığın kas kütlesi ortaya çıkar. Kısa ester test tren masteron kürü yapabilirsin definasyon için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih146    0
hectordoyle, 3 dakika önce yazdı:

Güzel hacim almışsın bence, şimdi cut yapmaya başlasan kazandığın kas kütlesi ortaya çıkar. Kısa ester test tren masteron kürü yapabilirsin definasyon için

Daha fazla hacimlenmek istiyorum rimabalonun etkisini görmedim çok mu acele ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Şu durumda rimobolandan gözle görülür bir etki alacağını sanmıyorum. Gözle görülür bir etki almak istiyorsan şuan, aldığın kaloriyi kıs ve treni 3-4 hafta daha uzat. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

gong-orijinal-lezzet_245_k.png.60f0a9d27c9448f0053973af8e92899c.png

yediğin yemekleri arttirmadan üstüne 2 3 pakat yesen günlük öğün aralarinda iyi kilo aldirir

içinde biraz yağ var ama tereyağından düşebilirsin çok gelirse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 49 dakika önce yazdı:

yediğin yemekleri arttirmadan üstüne 2 3 pakat yesen günlük öğün aralarinda iyi kilo aldirir

içinde biraz yağ var ama tereyağından düşebilirsin çok gelirse

Bunu tüketmeyin bunun yağsız hali var Burch marka onu tüketin temiz karb :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

saman gibi yav xD zaten ben dietteyim 2 günde 1 pakat yiyom cheat meal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 40 dakika önce yazdı:

saman gibi yav xD zaten ben dietteyim 2 günde 1 pakat yiyom cheat meal 

Senin kafayı zaten anlamadım daha böyle bişey görmedim ben hayatımda 😂 karb makrona benim dediğim ürüne göre ayar çekip Her gün yiyebilirsin bu arada temiz karb benim dediğim yağ yok direk Mısır pirinc sadece cheat olmaz yani korkma :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.