Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nakooo

Ilk kür önerisi

Önerilen İletiler

nakooo    0

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım,

30 yaşındayım 180 boy 85 kiloyum, kol 42 cm, 14 yıldır spor yapıyorum fakat 14 yıl boyunca birkaç yıl yapıp birkaç yıl ara verecek şekilde yaptım, yani hep kesintili yaptım. Şuan 6 aydır yapıyorum. Artık küre başlamayı düşünüyorum. Steroidler konusunda çok bilgi sahibi değilim.

Sustanon ve rimobolan kullanmayı düşündüm fakat rimobolan çok pahalıya geliyor. Şuan aklıma yatan 16 veya 20 haftalık testo e ve boldenon kürü. Fakat uzun süreli olması beni korkutmuyor değil.

Şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
nakooo, 25 dakika önce yazdı:

30 yaşındayım 180 boy 85 kiloyum, kol 42 cm, 14 yıldır spor yapıyorum fakat 14 yıl boyunca birkaç yıl yapıp birkaç yıl ara verecek şekilde yaptım, yani hep kesintili yaptım. Şuan 6 aydır yapıyorum. Artık küre başlamayı düşünüyorum. Steroidler konusunda çok bilgi sahibi değilim.

Sustanon ve rimobolan kullanmayı düşündüm fakat rimobolan çok pahalıya geliyor. Şuan aklıma yatan 16 veya 20 haftalık testo e ve boldenon kürü. Fakat uzun süreli olması beni korkutmuyor değil.

Sustanondan uzak durmalısın ester geçişlerinde sıkıntı oluyor dalgalanma vs . Çok fena ödem yapıyor .. boldenon testo ean ilk kür içinde ideal . Haftalık 1 1 vurabilirsin..

burak hocadan temin edebilirsin .. Piyasa ürünlerinin % 90 ı sahte bunu bil .. rimobolan en son 35 liraydı şuan 50 tl sanırım . 10 ampül 500 ideal fiyat . Eğer pahalı geliyor ise küre hiç girmemelisin .. 200 300 liralık ürünlerle kısır döngü olur .. Bıraktığı hasarlar da yanına kâr kalır ..  en az 3000 gözden çıkarmalısın sadece ilaçlar için 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakooo, 31 dakika önce yazdı:

Merhaba foruma hoş geldiniz. Ara verip verip dönmenize rağmen 14 yıllık bir geçmişinizin olması çok güzel ve avantajlı şüphesiz bunun ekmeğini yiyeceksiniz. Size nacizane tavsiyem kendinize 1 hafta 10 gün gibi bir süre verip forumu şöyle bir karıştırmanız. Eğer kürünüzde nokta atışı yaparsanız basamakları hızlıca tırmanırsınız. Form paylaşırsanız forum sakinleri yardımcı olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave, 39 dakika önce yazdı:

Sustanondan uzak durmalısın ester geçişlerinde sıkıntı oluyor dalgalanma vs . Çok fena ödem yapıyor .. boldenon testo ean ilk kür içinde ideal . Haftalık 1 1 vurabilirsin..

burak hocadan destek edebilirsin .. Piyasa ürünlerinin % 90 ı sahte bunu bil .. rimobolan en son 35 liraydı şuan 50 tl sanırım . 10 ampül 500 ideal fiyat . Eğer pahalı geliyor ise küre hiç girmemelisin .. 200 300 liralık ürünlerle kısır döngü olur .. Bıraktığı hasarlar da yanına kâr kalır ..  en az 3000 gözden çıkarmalısın sadece ilaçlar için 👍

Burak hocadan destek edebilirsin harici hiçbir fikrine katılmıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakooo    0
PowerWave, 39 dakika önce yazdı:

burak hocadan destek edebilirsin .. Piyasa ürünlerinin % 90 ı sahte bunu bil .. rimobolan en son 35 liraydı şuan 50 tl sanırım . 10 ampül 500 ideal fiyat . Eğer pahalı geliyor ise küre hiç girmemelisin .. 200 300 liralık ürünlerle kısır döngü olur .. Bıraktığı hasarlar da yanına kâr kalır ..  en az 3000 gözden çıkarmalısın sadece ilaçlar için 👍

Teşekkür ederim, 3000 gözden çıkarırım problem yok, rimobolan haftalık 400 mg diyorlar bu da 40 ampul yapmaz mı? yoksa 100 mg yeter mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
NamasteGodDamnİt, 3 dakika önce yazdı:

Burak hocadan temin edebilirsin harici hiçbir fikrine katılmıyorum.

Herkes fikrini belirtmekte özgürdür . Katılmamanın bir çok sebebi olabilir .. 

bunları açıklayabilirsen belki bizde yanlışlardan dönüp bilgi sahibi olabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakooo, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim, 3000 gözden çıkarırım problem yok, rimobolan haftalık 400 mg diyorlar bu da 40 ampul yapmaz mı? yoksa 100 mg yeter mi?

İlk kür için 3000 tl harcanmaz hocam. Lütfen kür için aceleci olmayın. 100 mg primobolan yeter mi sorusunu soran birisinin önce forumu kurcalaması lazım yoksa maddi ve manevi kayıp yaşarsınız 14 yıllık geçmişinize yazık edersiniz. Form paylaşın yağ oranınıza, genetiğize, hangi kas gruplarınızın ne durumda olduğuna bakalım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakooo    0

İlk kür için 3000 tl harcanmaz hocam. Lütfen kür için aceleci olmayın. 100 mg primobolan yeter mi sorusunu soran birisinin önce forumu kurcalaması lazım yoksa maddi ve manevi kayıp yaşarsınız 14 yıllık geçmişinize yazık edersiniz. Form paylaşın yağ oranınıza, genetiğize, hangi kas gruplarınızın ne durumda olduğuna bakalım.

Formdan kastınız fotoğraf mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave, Şimdi yazdı:

Herkes fikrini belirtmekte özgürdür . Katılmamanın bir çok sebebi olabilir .. 

bunları açıklayabilirsen belki bizde yanlışlardan dönüp bilgi sahibi olabiliriz.

Ben 2022'de hala daha sustanon fena ödem yapıyor klişesini görmek zorunda değilim ayıptır bu forumun 6 aylık geçmişi yok. Fikrini belirtmekte özgürsün ama söylediklerini kanıtlama sorumluluğundasın aynı zamanda. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Ben 2022'de hala daha sustanon fena ödem yapıyor klişesini görmek zorunda değilim ayıptır bu forumun 6 aylık geçmişi yok. Fikrini belirtmekte özgürsün ama söylediklerini kanıtlama sorumluluğundasın aynı zamanda. 

Ben tecrübemi aktarıyorum . Arkadaş eczane ürünlerinden yola çıkmış rimobolan vs diyor ? Kullandım ve önermiyorum nokta 

Overdose sustanon var ödem yapmıyor ama yine de almıyorum beni mahvetti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Oncelikle forma hosgeldiniz yorumlari okudum sahsi fikrim rimo bence bana kalirsa deca yaninda girilmeli size tavsiyem klasik testo ennatt ve boldenn veya testo enantt rimo seklinde olabilir ilk kurunuz oldugu icjn ilk iki hafta tek enjeksiyon 250mg testo 100 mg rimo sonraki 12 veya 14 hafta cift enjeksiyonla 500mg testo 200 mg rimo seklinde olmali ama bunlsrdan once kan testi natural hormon hemogram ve kan sayimi testleri gerekli bu testleri verdikten sonra ilk enjeksiyon yapabilirsiniz ki bu testler pct doneminde lazom olcak hormonal dongunuzun acilip acilmadigini kontr etmek icin gecmis olsun sormak istedigjniz bise varsa alinti yaparak sorabilirsijiz gecmis olsn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakooo    0
Lynx, 8 dakika önce yazdı:

Oncelikle forma hosgeldiniz yorumlari okudum sahsi fikrim rimo bence bana kalirsa deca yaninda girilmeli size tavsiyem klasik testo ennatt ve boldenn veya testo enantt rimo seklinde olabilir ilk kurunuz oldugu icjn ilk iki hafta tek enjeksiyon 250mg testo 100 mg rimo sonraki 12 veya 14 hafta cift enjeksiyonla 500mg testo 200 mg rimo seklinde olmali ama bunlsrdan once kan testi natural hormon hemogram ve kan sayimi testleri gerekli bu testleri verdikten sonra ilk enjeksiyon yapabilirsiniz ki bu testler pct doneminde lazom olcak hormonal dongunuzun acilip acilmadigini kontr etmek icin gecmis olsun sormak istedigjniz bise varsa alinti yaparak sorabilirsijiz gecmis olsn

Teşekkür ederim, en kısa sürede kan testlerini yaptırıp burada paylaşmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
nakooo, 4 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim, en kısa sürede kan testlerini yaptırıp burada paylaşmayı düşünüyorum.

Hangi testler oldugunu bilyomushb yazmami istermisjn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakooo    0
Lynx, 48 dakika önce yazdı:

Hangi testler oldugunu bilyomushb yazmami istermisjn

Hemogram testosteron lh fsh, diye biliyorum daha yaptırmam geren varsa yazarsan sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
nakooo, 7 dakika önce yazdı:

Hemogram testosteron lh fsh, diye biliyorum daha yaptırmam geren varsa yazarsan sevinirim.

Hemogram

Karaciğer tahlilleri (alt, ast, ggt) 

böbrek tahlilleri (kreatinin, üre, urik asit, gfr) 

Idrar tahlili 

Ige iga 

Progesteron 

Dht

Testosteron total ve serbest 

Estrodial 

Progesteron

Prolaktin 

Fsh 

Lh 

T3 t4 tsh

Hb1ac

Kortizol 

Kolesteroller

Troponin I

25 Oh d vitamini

Crp (tirbudimetrik)

Amilaz 

PSA

Kalsiyum

Magnezyum

Fosfor 

Sodyum 

Potasyum

B12 vitamini 

Ferritin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
nakooo, 32 dakika önce yazdı:

Hemogram kan sayimi ve hormon

Total testo lh fsh kortizol prolaktin estrdroil tsh olursa zaten sorun kalmaz hemogram zaten ic organ enzimleri icin kan sayimi kan degerleri hormon zaten adi uzerinde hormon testi bunlar naturalken lazim bize daha sonrasinda pct icin gerekli ilaclar lazim prgnil chromion veya ovitrlle bunlar lh icin fsh icin klomen tablet ve ostrjen baskilamak icinde tamoksifen lazim yaninda ek olarak vitmin alinabilir d vitmini e vitamini c vitamini ve cinko  ve son olarak anabolizanlarin temininfen sonra uygun beslenme pgrami ilaclara gore uygun antrmn pgrami sonrasinda ilk enjeksiyon iicn hazirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.