Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onuracikgoz45

Enjeksiyon ağrısı ve grip-halsizlik

Önerilen İletiler

Testo e - Bolde - Turinabol - proviron küründe daha ilk haftamdayım (sağlık kabininde) ilk enjeksiyon pazartesi ikinci enjeksiyon perşembe günü yapıldı.

Birisi sağ diğeri sol kalçadan şuan iki kalçamda da ağrı var ilk yapılan enjeksiyonun ağrısı 3 gün topal yürümeme neden oldu o şimdi biraz geçti ikinci enjeksiyonun ağrısı başladı şuan . 

Halsizlik - grip -ishal var gece üşüyerek uyanıyorum takviye olarak 4000 mg c vitamini- çinko - ona keza bir sürü vitamin kullanıyorum su tüketimi beslenme gayet yerinde.

Asıl soruma gelicek olursam enjeksiyon sonrası ağrıyı geçirmek için ne yapmamı tavsiye edersiniz herhangi bir morarma kızarma hiçbir şey yok. Birde bu yaşadığım hastalık testo gribi mi yoksa ödeme bağlı mı yaşıyorum ? Var mı tavsiyeniz teşekkürler şimdiden iyi günler.

Şırıngaya Evigen çekiyoruz ve vururken Z tekniği ile yavaş vuruyoruz .

tarihinde onuracikgoz45 tarafından düzenlendi
yazım yanlışı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Witcher    94

Aynı bölgeye enjeksiyon yaptırın bence 

4. Enjeksiyondan sonra bir sıkıntı kalmayacaktır büyük ihtimalle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
onuracikgoz45, 6 saat önce yazdı:

Testo e - Bolde - Turinabol - proviron küründe daha ilk haftamdayım (sağlık kabininde) ilk enjeksiyon pazartesi ikinci enjeksiyon perşembe günü yapıldı.

Birisi sağ diğeri sol kalçadan şuan iki kalçamda da ağrı var ilk yapılan enjeksiyonun ağrısı 3 gün topal yürümeme neden oldu o şimdi biraz geçti ikinci enjeksiyonun ağrısı başladı şuan . 

Halsizlik - grip -ishal var gece üşüyerek uyanıyorum takviye olarak 4000 mg c vitamini- çinko - ona keza bir sürü vitamin kullanıyorum su tüketimi beslenme gayet yerinde.

Asıl soruma gelicek olursam enjeksiyon sonrası ağrıyı geçirmek için ne yapmamı tavsiye edersiniz herhangi bir morarma kızarma hiçbir şey yok. Birde bu yaşadığım hastalık testo gribi mi yoksa ödeme bağlı mı yaşıyorum ? Var mı tavsiyeniz teşekkürler şimdiden iyi günler.

Şırıngaya Evigen çekiyoruz ve vururken Z tekniği ile yavaş vuruyoruz .

Aynı şeyleri yaşıyorum bende bolde de 2 haftadır . Sadece ishal yok şimdilik. Marka neydi hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 21 dakika önce yazdı:

Aynı şeyleri yaşıyorum bende bolde de 2 haftadır . Sadece ishal yok şimdilik. Marka neydi hocam. 

novalife hocam sizin ilacın markası nedir

Witcher, 49 dakika önce yazdı:

Aynı bölgeye enjeksiyon yaptırın bence 

4. Enjeksiyondan sonra bir sıkıntı kalmayacaktır büyük ihtimalle 

bundan sonraki enjeksiyonlarda dikkat edicem teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31

50 gündür TRT'den sonra ilk defa sustanon ve boldenon ile küre başlayınca bende de oldu bunlar. İlk boldenon enjeksiyon haftasında bir gün tir tir tiredim, üşüdüm, hasta oluyorum sandım ama 2-3 gün civarı sürdü sonra yavaş yavaş geçti hepsi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
onuracikgoz45, Bir saat önce yazdı:

novalife hocam sizin ilacın markası nedir

bundan sonraki enjeksiyonlarda dikkat edicem teşekkürler

Benimki de Watson ben markadan şüpheleniyorum SP alıp devam edersem durumu paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.