Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Berkay57

Üroloji-dahiliye

Önerilen İletiler

Berkay57    13

Herkese selam daha demin yaşadığım olayı anlatıcam %99 ihtimal sarms kürüne gireceğim için baktırmak istedim önceden merakta ediyordum ne olur ne olmaz diye 3 gün önce ürolojiden randevu aldım test vermek için bugün gittiğim zaman sporcu olduğumu ve değerlerime baktırmak istediğimi söyledim bana dediği cümle şu ben nerden biliyim senin PROTEİN TOZU ve anabolik  ilaç kullanmadığını öyle de böylede ilk defa geldiğin için yaptırabilirsin dedi sonda çıkarkende bu işlere dahiliye bakıyor dedi orda şaşırdım kan testi vermeye gittiğim zamanda kadın tatlı çıktı vücut geliştirmemi yapıyorsun dedi evet dedim bu aralar sizin buraya çok uğrayan oluyor dedi güldük :D

Şahsen arkadaşlar paranız varsa özelde yaptırın 500-2000 vermemek için ben devlete gittim bundan sonrada dahiliye uğrarım 

bunlara baktırdım çıkar bir kaç saate 

209B971F-0F96-4865-822C-6228700CEF98.jpeg

tarihinde Berkay57 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ruthless    73

Sürekli devlette yaptırıyorum bölüm olarak da dahiliye tercihim, tamamen oradaki doktorun keyfine kalmış bir durum oluyor testleri verip vermemesi. Ben hep düzgün bir dille rica ediyorum hiç ikiletmeden veriyorlar hatta bazen öyle doktorlar denk geliyor ki madem spor yapıyorsun şunları şunları da isteyelim ek olarak diye daha istemediğim bazı testleri de ekliyorlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Ruthless, 2 saat önce yazdı:

Sürekli devlette yaptırıyorum bölüm olarak da dahiliye tercihim, tamamen oradaki doktorun keyfine kalmış bir durum oluyor testleri verip vermemesi. Ben hep düzgün bir dille rica ediyorum hiç ikiletmeden veriyorlar hatta bazen öyle doktorlar denk geliyor ki madem spor yapıyorsun şunları şunları da isteyelim ek olarak diye daha istemediğim bazı testleri de ekliyorlar :D

Bende birdakine dahliliye gidicem bakalım aynı Tantanıyı yapıcakmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    73
Berkay57, 50 dakika önce yazdı:

Bende birdakine dahliliye gidicem bakalım aynı Tantanıyı yapıcakmı 

"hocam verebilirseniz ben birkaç test rica edicektim sizden, spor yapıyorum da düzenli kan değerlerim kontrol etmek için" tarzında yumuşak bir girişle gir muhtemelen sorun çıkarmadan verir hocam, özelde gereksiz pahalı fiyatlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Ruthless, 23 dakika önce yazdı:

"hocam verebilirseniz ben birkaç test rica edicektim sizden, spor yapıyorum da düzenli kan değerlerim kontrol etmek için" tarzında yumuşak bir girişle gir muhtemelen sorun çıkarmadan verir hocam, özelde gereksiz pahalı fiyatlar

Kbakmayin ağzımı bozcam bı kciini yapamadığımız kaliyo doktorun 3aydan önce sağlık Bakanlığı'nın emriyle kan testi verilemezmi ki kaldıki siz hormon testi istiyorsunuz 2ayda bir dedi en son. Gittiğim dahiliyeci ve akabinde sağlık bakanligini arayarak şikayette bulundum ertesi gün aradılar soruşturma başlatıldığna dair sonraki gün ise doktor haklı birşey yapamayız dediler isteseler yapiyolar ki kaldıki prensip meselesi 32yasindayim bı çok kez doktora gittim kur dışında asla elim boş gitmedim çikolata tatli vs şeyler goturrurum hep yeminle asla elim boş gitmedim bugüne kadr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    73
Lynx, 7 dakika önce yazdı:

Kbakmayin ağzımı bozcam bı kciini yapamadığımız kaliyo doktorun 3aydan önce sağlık Bakanlığı'nın emriyle kan testi verilemezmi ki kaldıki siz hormon testi istiyorsunuz 2ayda bir dedi en son. Gittiğim dahiliyeci ve akabinde sağlık bakanligini arayarak şikayette bulundum ertesi gün aradılar soruşturma başlatıldığna dair sonraki gün ise doktor haklı birşey yapamayız dediler isteseler yapiyolar ki kaldıki prensip meselesi 32yasindayim bı çok kez doktora gittim kur dışında asla elim boş gitmedim çikolata tatli vs şeyler goturrurum hep yeminle asla elim boş gitmedim bugüne kadr

Hocam insanlık mesele, her meslekte var böyle mesleğin verdiği yetkiyi egosunu okşamak için kullanan insan artıkları, maalesef ülkemizde de sayıları azımsanmayacak kadar fazla o yüzden sizi de anlıyorum özellikle bu tarz polislerle çok fazla sorun yaşadım :) mümkün şehrimize yakın başka devlet hastanelerini de deneyin illa ki düzgün bir insana denk gelirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Ruthless, 45 dakika önce yazdı:

Aynı üslupla yaklaştım doktorada zaten o yüzden kabul etti heralde dahiliyede aynı üslupla giderim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Ruthless, 19 dakika önce yazdı:

Hocam insanlık mesele, her meslekte var böyle mesleğin verdiği yetkiyi egosunu okşamak için kullanan insan artıkları, maalesef ülkemizde de sayıları azımsanmayacak kadar fazla o yüzden sizi de anlıyorum özellikle bu tarz polislerle çok fazla sorun yaşadım :) mümkün şehrimize yakın başka devlet hastanelerini de deneyin illa ki düzgün bir insana denk gelirsiniz 

Baskentteyim yeni açılan hastane ve hep yeni mezun 35 yaş üzerinde doktor yok hastanede 😃 yeni nesil doktorlar böyleyse herkez kendi kendini tedavi etsin gerçi fark var arada bi kaç gün önce yağ girdim jinodan suphelendigim için USG ci kaynak biriydi baktı USG le dedim noldu dedi gözün aydın 3 aylık hamilesin benle kaynatiyo şaka yaptım dedi jino yok geçmiş olsn şüpheniz veya şişlik kaşıntı olursa yine gelin dedi Dr Dr fark var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Berkay57, 4 dakika önce yazdı:

Birşey sorucam saat 12 gibi tahlillerimi verdim sonuç ne zaman çıkar acaba e nabızda 

Merhabalar kesin olmamakla beraber cuma günü verilen tahliller sisteme pazartesi düşer diye biliyorum.E nabızı kontrol ettiniz mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Surrender, 1 dakika önce yazdı:

Merhabalar kesin olmamakla beraber cuma günü verilen tahliller sisteme pazartesi düşer diye biliyorum.E nabızı kontrol ettiniz mi?

Baktım herhangi bir değişen yok pazartesi gelir muhtemelen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Berkay57, 3 dakika önce yazdı:

Baktım herhangi bir değişen yok pazartesi gelir muhtemelen 

Aynen pazartesi tekrar kontrol edersiniz 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: testotr
      Merhabalar iyi forumlar,
      Yaklaşık 2 aydır kısa ester bir kür yapmaktaydım. ZPHC marka 
      500mg testosteron propionate 30mg winstrol 20mg clenbuterol Hiçbir gelişim kaydetmeyişimin beraberinde rezeksiyon problemleri, karaciğer değerlerimin yükselmesi de cabası. Belki arkadaşlaralara örnek olur iyice araştırmadan hiçbir işe girmeyin. Başlangıçtan itibaren olan test sonuçlarımı paylaşacağım. Hocalarım ve kardeşlerimden PCT konusunda yardım istiyorum sizce nasıl bir ilerleme sağlamalıyım? 
      Aktif yakın tarih sonuçlarım :

• Yazan: batıkan
      Arkadaşlar merhaba. küre girme kararı aldıktan sonra yaptırmam gereken testleri yaptırdım. 3 senedir doğal olarak bu sporu yapıyorum beslenme antrenman ve uyku düzenim gayet makul seviyede. yaptırdığım test sonuçlarında total teststeronum sınırın baya üzerinde çıkmış, bu herhangi bir sağlık sorununa mı işaret ediyor yoksa normal bir durum mu ? 
      Zannedersem araştırdığım kadarıyla bana bir diğer gerekli olan serbest testesteron seviyemi ve shbg düzeyini bilmek onu doktor söylememe rağmen yapmadı. nedenini de anlamış değilim . bilgili hcoalarım tecrübeli arkadaşlarım yorumlar ve yol gösterirse çok sevinirim. @metinav @Askabar @otopsicikedi

• Yazan: Mertt
      Herkese selam 2 sene önce testo+bolde kürüne girmiştim ve 2 kere pct yaptım, testesteron seviyem naturel halimi asla yakalayamadı sanırım artık benim için geri dönüşü yok.
      Prolaktin seviyem artmış büyük ihtimalle çok fazla stres ve yoğun ritalin/concerta etkisinden dolayı direk ilacı kestim göğüslerim jinekomasti olmaya çok yatkın ve sanırım oluşmaya başladı tamoxisifen mi kullanmayayım yoksa dostinex/cabaser mi ?
      @Rdm @metinav @Bay-T

• Yazan: Aksiyonist
      Değerlerimi inceleyebilir misiniz, bazı değerler de sorun olabilir mi, düşük gibi... @rastlantisal @metinav

• Yazan: MrJoker
      Merhaba iyi akşamlar. 
      Kan testi için devlet hastanelerinde doktorlar sorun çıkarıyor test yapmıyorlar. Özel hastanelerde böyle sorunlar oluyor mu? Kan tahlillerinizi nerede yaptırıyorsunuz? Özel hastanede yaptırıyorsanız ortalama kan tahlili fiyatları nedir?
      Yaptıran arkadaşlar bilgilendirebilir mi? 
      Şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.