Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arnoldswazz

Myoblast

Önerilen İletiler

Arnoldswazz    4

Herkese merhaba ilk kürüm birçok instagram daki yarışmaya katılan kişiler öneriyor myoblast pharma yardımcı olurmusunuz kullananlar varmı İngiltere menşei olduğu söyleniyor

8BB601CB-4A3F-4F4D-BAF3-FF87E34387DF.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
Arnoldswazz, Bir saat önce yazdı:

Herkese merhaba ilk kürüm birçok instagram daki yarışmaya katılan kişiler öneriyor myoblast pharma yardımcı olurmusunuz kullananlar varmı İngiltere menşei olduğu söyleniyor

Su dan ucuz .. Suyu flakonlayıp satsak daha maliyetli olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16

Valla hocam daha hakkında iyi diyeni duymadım ve çok ucuz bilemedim yani deneyip görmen gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Ruthless, 24 dakika önce yazdı:

Aylardır foruma girmiyorum, sırf şunu yazmak için girdim. Kur bu haldeyken bile 210 tlye aldığım tren cayır cayır çalışıyor. Başka birşey söylememe gerek yok sanırım? 

Bu ürünlerin maliyetinin ne kadar olduğunu sanıyorsunuz gerçekten? Yurtdışındaki fiyatlarla kıyaslamak anlamsız. Hammaddeler uzak doğudan geliyor amerikadan değil. Amerikada bi testonun 40 dolar olması bizde 600 lira olacağı anlamına gelmiyor. Asıl fırsatçılar bu ürünleri dolar kuru üzerinden satanlardır. (söylediklerim yurtdışı ürünlerini kapsamıyor. Türkiyede üretilen ürünler için konuşuyorum) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

testo dhb ve winstrol ünü kullanıyorum 1.5 hafta oldu prop u ve dhb si ödem yapıyor e vitamini ile çözdüm winstrol henüz 4-5 gün oldu daha bişey diyemem şuanlık böyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arnoldswazz    4
STALOB, 12.05.2022 - 21:34 yazdı:

testo dhb ve winstrol ünü kullanıyorum 1.5 hafta oldu prop u ve dhb si ödem yapıyor e vitamini ile çözdüm winstrol henüz 4-5 gün oldu daha bişey diyemem şuanlık böyle

Nasıl çalışıyormu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098, 12.05.2022 - 21:03 yazdı:

şu pahalıysa kalitelidir yada orjinaldir mantığı bir tek bizim milletde var sanırım

Equipoise, 12.05.2022 - 21:12 yazdı:

Aylardır foruma girmiyorum, sırf şunu yazmak için girdim. Kur bu haldeyken bile 210 tlye aldığım tren cayır cayır çalışıyor. Başka birşey söylememe gerek yok sanırım? 

Bu ürünlerin maliyetinin ne kadar olduğunu sanıyorsunuz gerçekten? Yurtdışındaki fiyatlarla kıyaslamak anlamsız. Hammaddeler uzak doğudan geliyor amerikadan değil. Amerikada bi testonun 40 dolar olması bizde 600 lira olacağı anlamına gelmiyor. Asıl fırsatçılar bu ürünleri dolar kuru üzerinden satanlardır. (söylediklerim yurtdışı ürünlerini kapsamıyor. Türkiyede üretilen ürünler için konuşuyorum) 

O kadar haklısın ki millet düşmüş bi yüksek fiyat peşine ilaca bi ton para verip ne idmanları idman ne beslenmeleri. Elinde ki bütün parayı ilaca verip aç gezen bi ton insan tanıyorum 

1000₺ lik tren ile yapamayacakları vücudu 300₺ lik tren ile yapıyoruz 😏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30

Fiyatlardan dolayı Merdiven altı olsun çalışsın yeter derdinde herkes

8 hafta tren kullandım bunun 4 haftası vortex, 2 haftası novalife, 2 haftası pharm tec oldu

vortex stok Yoktu ayrıca satıcı fiyatlara çok zam yapmaya başladı (dolar artıyor zam dolar düşüyor yine zam)

novalife ta tren öksürüğü hissettiğim zamanlar oldu ama kuşku vardı içime çünkü fiyatlar çok dipti

pharm tec forumda bi kaç konu var çalıştığına dair 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
dertsahnesi, Şimdi yazdı:

Fiyatlardan dolayı Merdiven altı olsun çalışsın yeter derdinde herkes

8 hafta tren kullandım bunun 4 haftası vortex, 2 haftası novalife, 2 haftası pharm tec oldu

vortex stok Yoktu ayrıca satıcı fiyatlara çok zam yapmaya başladı (dolar artıyor zam dolar düşüyor yine zam)

novalife ta tren öksürüğü hissettiğim zamanlar oldu ama kuşku vardı içime çünkü fiyatlar çok dipti

pharm tec forumda bi kaç konu var çalıştığına dair 

Vortex tren hakkında neredeyse hiç yorum duymadım, t.f den aldın zannedersem. Vortexten nasıl bir verim aldın? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Vortex tren hakkında neredeyse hiç yorum duymadım, t.f den aldın zannedersem. Vortexten nasıl bir verim aldın? 

Ben abartıldığı kadar etkisi olduğunu düşünmüyorum artık olaylara F/P olarak bakmaya başladığım için o fiyatlara değer mi bence değmez

1 kür tren yaptım 3 marka kullandığım için hangisinin tam etkisi oldu kestiremiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
dertsahnesi, 1 dakika önce yazdı:

Ben abartıldığı kadar etkisi olduğunu düşünmüyorum artık olaylara F/P olarak bakmaya başladığım için o fiyatlara değer mi bence değmez

1 kür tren yaptım 3 marka kullandığım için hangisinin tam etkisi oldu kestiremiyorum 

Bulabilirsen SP labs veya balkan parabolan ampul formu denemeni tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Bulabilirsen SP labs veya balkan parabolan ampul formu denemeni tavsiye ederim

SP fiyatları 1000₺ diye duydum hocam keyfi yapıyorum sporu yarışma düşünmüyorum o fiyatlar bana gelmiyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
dertsahnesi, 4 saat önce yazdı:

SP fiyatları 1000₺ diye duydum hocam keyfi yapıyorum sporu yarışma düşünmüyorum o fiyatlar bana gelmiyor :)

Vücuduma bu ilaçları kullanarak zarar vereceksem alacağım zararı olabildiğince düşürmeyi tercih ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    25

Aga iletişim numarası ingiliz WhatsApp numarası, ürünler laboratuvar olarak Bulgaristan gösteriyor sitesi falan ne kadar dogru bilemem.ben clen aldim Kocaeli'nden yollandı daha öncede 2 kere clen kullandım başka marka bu markanın cleni gayet iyi, diğer ürünler için bir sey diyemem satıcı yarışmacı referanslarımız var diyor. Instagram m.y da uzun süredir  çoğu yarışmacısinin kullandığını belirtmişti tabii kullanan bilir denemek lazım kişiden kişiye değişiyor ürünler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Vücuduma bu ilaçları kullanarak zarar vereceksem alacağım zararı olabildiğince düşürmeyi tercih ederim. 

Haklısın ama dediğim gibi artık merdiven altı çalışan ürünleri tercih ediyoruz, ülke ekonomisi sağ olsun…

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
sietre, 51 dakika önce yazdı:

Aga iletişim numarası ingiliz WhatsApp numarası, ürünler laboratuvar olarak Bulgaristan gösteriyor sitesi falan ne kadar dogru bilemem.ben clen aldim Kocaeli'nden yollandı daha öncede 2 kere clen kullandım başka marka bu markanın cleni gayet iyi, diğer ürünler için bir sey diyemem satıcı yarışmacı referanslarımız var diyor. Instagram m.y da uzun süredir  çoğu yarışmacısinin kullandığını belirtmişti tabii kullanan bilir denemek lazım kişiden kişiye değişiyor ürünler 

Bu bahsettiğiniz M.Y. h. lakabı olan kişi mi yoksa sarı saçlı M.C.Y. mi tam anlamadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    25
Halfmoon37, 56 dakika önce yazdı:

Bu bahsettiğiniz M.Y. h. lakabı olan kişi mi yoksa sarı saçlı M.C.Y. mi tam anlamadım. 

M. h. Lakaplı olan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
sietre, 9 dakika önce yazdı:

My h. Lakaplı olan 

Kendisine ig'den dm atsak sipariş verebiliyor muyuz? Satışını da yapıyor mu yoksa sadece reklamını mı yapıyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Halfmoon37, Şimdi yazdı:

Kendisine ig'den dm atsak sipariş verebiliyor muyuz? Satışını da yapıyor mu yoksa sadece reklamını mı yapıyor?

firmanın kendi wp hattı var ordan veriyosun m.y dan vermiyosun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
STALOB, 5 dakika önce yazdı:

firmanın kendi wp hattı var ordan veriyosun m.y dan vermiyosun

Hocam siz de kullanıyordunuz galiba bu markayı nasıl memnun musunuz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Halfmoon37, 1 dakika önce yazdı:

Hocam siz de kullanıyordunuz galiba bu markayı nasıl memnun musunuz? 

kanka 2 hafta falan oldu galiba winstrol prop dhb kullanıyorum güzel bi doluluk bide damarlarım arttı testosu dolu diğerleri içinde pek anlayamam herhalde ilk defa kullanıyorum winstrolü falan bi 2 hafta sonra falan tam söylerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
STALOB, 1 dakika önce yazdı:

kanka 2 hafta falan oldu galiba winstrol prop dhb kullanıyorum güzel bi doluluk bide damarlarım arttı testosu dolu diğerleri içinde pek anlayamam herhalde ilk defa kullanıyorum winstrolü falan bi 2 hafta sonra falan tam söylerim 

Anladım hocam, şu pharmtech ve bu myoblastı merak ediyorum. Son günlerde bu iki markayı forumda çok görür olduk özellikle pharmtechten genel anlamda memnun kalınmış gibi görünüyor ama bir türlü satıcısını bulamadım. Kodlanılan isimleri bir türlü çıkartamadım. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Halfmoon37, Şimdi yazdı:

Anladım hocam, şu pharmtech ve bu myoblastı merak ediyorum. Son günlerde bu iki markayı forumda çok görür olduk özellikle pharmtechten genel anlamda memnun kalınmış gibi görünüyor ama bir türlü satıcısını bulamadım. Kodlanılan isimleri bir türlü çıkartamadım. :)

piyasada ki çoğu kişiye verilmiş pharm tech bide pharma group ufak bi araştırma ile bulursun satan çok şahıs var 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      16 haftalık:
      testo bolde danabol Kürüne gireceğim elimde takviye eve koruyucu olarak:
      nac600 arimidex proviron omega 3 vitamin d3 multivitamin zma Var sizce yeterli mi ekstra bir şey almam gerekli mi yorumlarınızı bekliyorum ? 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.