Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dynasty

Deca & trenbolon & testo

Önerilen İletiler

dynasty    0

Merhaba aranızda yeniyim 3 cü kürümdeyim 7-8 ay ara verdim fakat bunlarla başladım 3 aylık hacim için sizce yeterli mi  ?

"yanına growth ve dıanabol kullanıyorum"

280562857_405467217881374_8598133050123668634_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umutkkgz    10

3 aylık kürden verim alabilirmisin bilemem ama kendi görüşümce kalıcı olmaz ben 6 aydan az bir kür olmamalı taraftarıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty    0
Umutkkgz, 1 dakika önce yazdı:

3 aylık kürden verim alabilirmisin bilemem ama kendi görüşümce kalıcı olmaz ben 6 aydan az bir kür olmamalı taraftarıyım 

8 aylık kür den sonra 5-6 ay ara verdim 3 ay daha girmeyi düşünüyorum açıkcası yeterli gelir mi veya yanına eklemem gereken varmı sizce ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10

Grovth bu arada cidden çok pahalı üstesinden gelebilecekmisin aylık tahminimce 5 bini buluyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty    0

sorun yok hocam growth  konusunda problem yaşamam tek sorunum kür seçimlerim doğru mu yeterli mi aklıma takılanlar bunlar ve 2 haftadan sonra etkisini göstermeli diye tahmin ediyorum çalışıp çalışmaması benim kafamı karıştırıyor 

Umutkkgz, 12.05.2022 - 18:23 yazdı:

Grovth bu arada cidden çok pahalı üstesinden gelebilecekmisin aylık tahminimce 5 bini buluyor 

boldenon eklemeli miydim kararsız kaldım bunların yanına 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty    0
Umutkkgz, 4 dakika önce yazdı:

Kendi fikrimce ben eklerim growth olan bir kürde olmazsa olmaz

3 tüp ilaç var diye eklemedim 4 tüp bir sakıncası olur mu acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10
dynasty, Şimdi yazdı:

3 tüp ilaç var diye eklemedim 4 tüp bir sakıncası olur mu acaba

Growth ilaç değil bence hepsini aynı bölgeye vurma testo bolde vurup deca tek vursan güzel olur bence bu arada deca ve iran fiyatları nedir ben toplu almıştım suan piyasa nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty    0
Umutkkgz, Bir saat önce yazdı:

Growth ilaç değil bence hepsini aynı bölgeye vurma testo bolde vurup deca tek vursan güzel olur bence bu arada deca ve iran fiyatları nedir ben toplu almıştım suan piyasa nedir

ben bi arkadaş aracılığı ile aldım değişiyor fazla artış yok açıkcası

3 tüp derken deca test bide trenbolon mix var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty    0

her kutuda 10 tüp var 350-55

Umutkkgz, Şimdi yazdı:

Suan iran kaça gidiyor ve iranin kutusu biraz daha uzun değilmi 

0 arası değişiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10

Bence tren can yakar vuruken decanin hissiyatı iyidir ikisi güzel olabilir haftada kaç mg kullanicaksin ona göre söyleyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty    0
Umutkkgz, 1 dakika önce yazdı:

Bence tren can yakar vuruken decanin hissiyatı iyidir ikisi güzel olabilir haftada kaç mg kullanicaksin ona göre söyleyim 

haftada 3 gün vuruyorum 250 +250 + 150 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty    0

Nasıl yani haftada 250 testo mu 

250 deca mi

150 testo mix mi

Toplam rakam nedir

p.tesi 250  decanoate 250 trenbolon mix 150 testo  perşembe c.tesi  diye gidiyor 

toplam 750 deca 750 tren  450 testo  haftanın 3 günü vuruyorum

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633

Birincisi, elindeki ilaç miktarı bu kadar mı yoksa daha elinde var mı? 

İkincisi, spora ara verdiysen neden en ağır ilaçlarla başladın? Belli bir süre sadece testosteron kullandıktan sonra deca veya tren eklemen daha mantıklı olurdu.

dynasty, 49 dakika önce yazdı:

Yani bilgin yoksa az buçuk araştırmayla devam edebilirdin. Güvendiğin bir 'hocan' varsa da her zaman kişisel bir bilgi birikimin olsun. Bundan sonra başlamışsın artık küre, hemde sağlam ve sorun çıkarabileek dozajlarla :D  Yolun açık olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty    0
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Yani bilgin yoksa az buçuk araştırmayla devam edebilirdin. Güvendiğin bir 'hocan' varsa da her zaman kişisel bir bilgi birikimin olsun. Bundan sonra başlamışsın artık küre, hemde sağlam ve sorun çıkarabileek dozajlarla :D  Yolun açık olsun

battı balık yan gider :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty, 12.05.2022 - 22:52 yazdı:

p.tesi 250  decanoate 250 trenbolon mix 150 testo  perşembe c.tesi  diye gidiyor 

Konuyu hortlatmak istemem ama merakımdan soruyorum. yaşıyor musun hocam ?

• ahahaha 5
  • Üzgün 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokham_G.    4

Helvası fıstıklı mıydı acaba :) şaka bir yana inşallah sağlığı sıhhati yerindedir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
dynasty, 12.05.2022 - 22:52 yazdı:

Reisim bence en güzel girebileceğin dozajlara ilaç 500 testo 300 tren mix dekanın kısa ester npp bulursan 200 mg ve jinekomaati olma diye 200 Masteron ekle arimidex dazla kıllanma ki östrojen orta yüksek seyretsin hacim konusunda gh kullanıyorsan rimabolon olsa temiz ve kalıcı kaş kazandırsın izlediğim pod castlarda bizlerle dalga geçiyorlar rimabolon varken ve eczanede varken boldenon tren kullanıyor Türkler diye :) dikkatli gir benim görüşüm bu şekilde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
111111111, 1 saat önce yazdı:

Hocam primabolon eczane fiyatı 55 TL 400 primo vursak  ayda maliyeti 880 TL bana göre pahalı.

Öyle zaten, haftalık 1250 testo vursan + aromasin 12.5mg her gün alsan, yine 800 civarı ediyor. En az yan etki yaratacak şey yine testosteron.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynasty    0
mehmetaral12, 30.06.2022 - 08:29 yazdı:

her türlü ilacı vurdum, kullandım. Daha treni 500 bile yapmadım hep 250 takıldım, 750 görünce üstte ki arkadaş gibi merak ettim. Hayatta mısın? 

Yaşıyorum merak etmeyin sorun yok gemideyim geri dönüş yapamadım en yakın zamanda dönecem size 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokham_G.    4
dynasty, 1 dakika önce yazdı:

Yaşıyorum merak etmeyin sorun yok gemideyim geri dönüş yapamadım en yakın zamanda dönecem size 😂

Eyvallah 🙏🏻 Bu vesile ile hayırlı bayramlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selocan01    0
Umutkkgz, 12.05.2022 - 18:04 yazdı:

Kardesim ben form ile ilgili kendimle ilgili konu acmak istiyorum nasil acicam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.