Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Umutkkgz    10

Dostlar ocak ayinda 63 kg olan basliyan serüvenimde 76 77 kilolara ulaştım ciddi bir kütle artışı oldu 2.kürüm olduğu için ilk başta çok hızlı bir şekilde 10 kg kadar aldım ocak başı gibi hafta 500 iran testo 300 bayer rimobolan ve ilk 4 hafta 50 mg dianabol başladım ilk ayı bitirdiğimde yanına haftada 500 bolde ekledim ve Dianabol kestim bolde anca 3 ayda açılacağı için 3 ay kadar rimobolan devam ettim ve rimo kestigim gibi 750 iran 750 bolde yoluma devam ettim 5.ayın sonunda 77 kg olarak zirveye ulaştım ve suan libidoda hicbir düşüş vs bisey yaşamadım parabolan girmeyi düşünüyorum hedefim 2 aylık bir süreçte 80 kg olmak 

Boyum 171 kolum 37 sağ 38 sol 86 bel 96 kalça

Yorumlarınızı ve nacizane tavsiyelerinizi bekliyorum

Snapchat-2089455544.jpg

Snapchat-1308346303.jpg

20220420_100322.jpg

Snapchat-1648964180.jpg

Screenshot_20210323-220215_Gallery.jpg

20220510_104828.jpg

20220507_181739.jpg

tarihinde Umutkkgz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umutkkgz    10

Kullandığım markalar

Iran testo enantath 750mg x20

Bayer rimobolan 300mg x 12

Oxidine boldenon 750mg x16

Balkan dianabol 50mg x4

Arada sakatlık yaşamamak için haftada 100 mg iran hormon deca ekledim 4 hafta kadar 

tarihinde Umutkkgz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeus88    139

Alt yapı olusturmadan bu kadar küre girmek kişisel bir tercih,bu  bi kenara.Ben fotoğraflarda 10kgluk bir kutle artışı gormedim.Acikcasi ben böyle bir gelisimden tatmin olmazdım..Heves kırmak olarak algilanmasin lütfen ama ben vucudunuz için  beslenme ve antrenmanin,girdiginiz ilaçlardan cok daha ön planda olmasi gerektigini dusunuyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T0 02    4

Paylasmis oldugun gelisimi dogal olarak da yakalayabilirdin diye dusunuyorum saglam karbo ve protein ile, disarida gorsem bu kure girmis demem yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

bu mgler ne allah aşkına ? kür içi kan tahlili yaptınız mı ? değerlerinizi merak ettim açıkçası.

dozajlar pro yarışmacıların kullandığı seviyede. 

libidoda sorun yaşamadım demişsiniz. ilaçları bıraktınız mı ? bırakmadan bunu söylüyorsanız bu çok anlamlı değil. çünkü kanda yüksek testo varken libidonuzun düşmesi zaten beklenemez. 

bence detaylı bir kan tahlili verin. organlarınızın durumuna bakın. vücudunuzu daha fazla zorlamayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10

Bu arada doğal olarak 5 ay içinde 10 13 kilo alınmaz kol 33 den 38 lere yükselmez de

20220513_105305.jpg

Screenshot_20220513-200036_Drive.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.