Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Sibutramin içerikli ürün - iştah kesme

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar kısaca gireyim olaya iştah kapatacak/kesecek yahut sibutramin içerikli bir ürün nerden bulabilir temin edebiliriz yada iştahı şöyle sağlam bir kesen diyet bozdurmayacak bir ilaç mevcutmudur @metinav hocam yardımlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

samet9098    29
ucantekme1, Şimdi yazdı:

@Asaletim hocam sizde bir el atarsanız.

forumdan bir arkadaş Ocean Krom Pikolinat önermişti yorumlarına baktım geri dönüşler iyi doktorlarda genelde diyabet hastalarına öneriyorlarmış kan şekerini düzenlemesi için iştaha da etkisi var yani bir bak derim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
samet9098, Şimdi yazdı:

forumdan bir arkadaş Ocean Krom Pikolinat önermişti yorumlarına baktım geri dönüşler iyi doktorlarda genelde diyabet hastalarına öneriyorlarmış kan şekerini düzenlemesi için iştaha da etkisi var yani bir bak derim 

hocam ben pek işe yarayacağını düşünmüyorum yanılmıyorsam krom içeriyordu o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
ucantekme1, 43 dakika önce yazdı:

hocam ben pek işe yarayacağını düşünmüyorum yanılmıyorsam krom içeriyordu o

doğrudur ben denemek için aldım yakında başlıycam kullanmaya tavsiyeden diyetisyen ve doktorlar var etkisini görenler var bakalım nasıl olacak takviye dışında beslenme planını da gözden geçir lifli besinler tüket aralıklı orucu da deneyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Eğer forma girebilmek için iştah kesici bir ilaca ihtiyaç duyuyorsanız , %95 diyet bittikten sonra aynı kiloları tekrar alırsınız eğer o iştah kesici ilacı bırakırsanız. Çünkü o diyeti kendiniz yapmamış olacaksınız ve böylece ömür boyu ilaca mahkum olabilmeniz muhtemel.

Benim tavsiyem düşük glisemik indeksli beslenmeniz olacaktır . Carb kaynaklarınız tamamen yulaf,kepekli pirinç vs. çok düşük glisemik indeksli olmalı , insülin direncinizin iyi hale gelmesi içinde en az 2 ay Cheat meal yapmayın . Yani iradenizle yenerseniz bu savaşı kalıcı olacaktır.

He illa ben yapamam diyorsanız , ilaç değil de ameliyat kesin çözüm olabilir olan tanıdıklar gördüm . Mide tüp ameliyatı .. Bu ameliyatı olduktan sonra eskiden 1 tepsi baklavayı deviren adam 2-3 baklava anca yiyebiliyordu . Tabi riskleri vs. var orasını bilemem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LezonTR    0
Asaletim, 42 dakika önce yazdı:

Eğer forma girebilmek için iştah kesici bir ilaca ihtiyaç duyuyorsanız , %95 diyet bittikten sonra aynı kiloları tekrar alırsınız eğer o iştah kesici ilacı bırakırsanız. Çünkü o diyeti kendiniz yapmamış olacaksınız ve böylece ömür boyu ilaca mahkum olabilmeniz muhtemel.

Benim tavsiyem düşük glisemik indeksli beslenmeniz olacaktır . Carb kaynaklarınız tamamen yulaf,kepekli pirinç vs. çok düşük glisemik indeksli olmalı , insülin direncinizin iyi hale gelmesi içinde en az 2 ay Cheat meal yapmayın . Yani iradenizle yenerseniz bu savaşı kalıcı olacaktır.

He illa ben yapamam diyorsanız , ilaç değil de ameliyat kesin çözüm olabilir olan tanıdıklar gördüm . Mide tüp ameliyatı .. Bu ameliyatı olduktan sonra eskiden 1 tepsi baklavayı deviren adam 2-3 baklava anca yiyebiliyordu . Tabi riskleri vs. var orasını bilemem.

Hocam onerebileceginiz takviye varmidir start verecek kick atacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
LezonTR, 5/15/2022 - 09:32 yazdı:

Hocam onerebileceginiz takviye varmidir start verecek kick atacak

Definasyon içinse bence gerek yok , hatta definasyonda son zamanlarda gerek oluyor , carb git gide düştüğü-halsizlik baş gösterdiği için. Bu durumlarda stimülanlar devreye girebilir ; clen,efedrin vs. , Sarmslarla da desteklenebilir cardarine - sr9009 vs.

Definasyonda start için bunları kullanmak nitroyu yarışın başında kullanmak gibi oluyor.

Bulk içinse danabol , anapolon başlarda kullanılıyor start olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LezonTR    0
Asaletim, 16.05.2022 - 12:49 yazdı:

Definasyon içinse bence gerek yok , hatta definasyonda son zamanlarda gerek oluyor , carb git gide düştüğü-halsizlik baş gösterdiği için. Bu durumlarda stimülanlar devreye girebilir ; clen,efedrin vs. , Sarmslarla da desteklenebilir cardarine - sr9009 vs.

Definasyonda start için bunları kullanmak nitroyu yarışın başında kullanmak gibi oluyor.

Bulk içinse danabol , anapolon başlarda kullanılıyor start olarak.

Hocam yaptigim isten dolayi diyet patlatiyorum istahi kesmeden zayiflamam imkansiz lütfen bir el atin @Asaletim 2 gunduz 2 gece calisiyorum güvenliğim busefer diyet yapamiyorum dayanamıyor patliyorum sonra fast food istah kesmem gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: darkestvictory
      Merhaba sevgili kardeşlerim ve hocalarım güncel formum fotoğraftaki gibidir. Kilom 93 Boy Uzunluğum 1.77 Ölçülerim Kol 42, Göğüs,123, Omuz 133, Bel 100 Cm
      Definisyon Planım bugun 1. dozajı vurdum
      Ürülerin içerikleri : Tren Acentate 75 , Testesteron Propionat 100, Masteron Prop 100
      1-3 Hafta Mix (Tren acentate, testesteron propionat,boldenon  (Mix 150lik 3 ürün var içerisinde bugun oldum ve fena bir öksürük bastı boğazıma kadar hissettim)
      1-3 Hafta Mixle birlikte 1 Ml Testesteron Propionate

3-6    0.5 Tren acentate, 1 Ml Testesteron Propionat, 1 Ml Masteron Propionate 
      3-7 Winsterol 50 Mg ve yanında sizce cleanbuterol mu oxandralon mu? kararsızım
      6-9    0.75 Tren Acentate, 1 Testesteron Prop, 1 Masteron Prop
      9-12    1 Tren Acentate, 1 Testesteron Prop, 1 Masteron Prop
      12-15 arası formuma bağlı devam edebilirim ama treni bırakmayı düşünüyorum.
      60 Günde Petpide Sciense marka 10mg hgh fragmentim var 3 şişe onu sizce nasıl ve ne zaman kullanmaya başlamalıyım?

Koruyucu olarak da haftada 3 gün 1mg arimidex ve 2 haftada bir veya haftada 0.5 cabaser düşünüyorum. ama sizin de desteğinizi ve bilgilerinizi isterim.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim 

• Yazan: ucantekme1
      arkadaşlar sibuterol forte isimli ilaç iştah kesme konusunda etkilimidir kullanan varmıdır içinde sibutarmin içerdiği söyleniyor iştah kesmede etkiliyse alma niyetindeyim sağdan soldan çıkıp ox yada clen keser demeyin bizde iş yapmıyor. hocam düşünceleriniz nedir  @Asaletim @metinav @Leepriest35

• Yazan: SawaDa
      Herkese merhaba,
      VG sporunu 7 yıldır natural olarak yapıyorum. Sürekli okudum, araştırdım, izledim, dinledim kendimi geliştirmeye çalıştım. Bir çok tecrübem oldu antrenman konusunda beslenme konusunda ... Bu süreçte bulk dönemim oldu definasyon dönemim oldu kendimi denemek için test etmek için vücudumu istediğim gibi değiştirebildim beslenmemi planladım antrenmanımı planladım...
      Ama hiç bir zaman yarışma seviyesinde kuruyamadım... Natural olarak bu mümkün mü ? Yarışmaya gidebilecek seviyede natural olarak kuruyabilir miyim ?
      Tecrübesi olan abilerimden ve kardeşlerimden yardım istiyorum bütün süreci anlatabilirlerse çok sevinirim. Teşekkürler
    • Yazan: ucantekme1
      arkadaşlar iştahı nasıl kesebiliriz öyle bir iştahım varki 1 ayda bana 20 kilo aldırdı ne yapabiliriz hangi ilaçlar açlık hissiyatını kaldırır önerebileceğiniz ne vardır tavsiyeleriniz neler iştahı kesmek için kullandığınız bir ürün varmı  (dipnot gereksiz ve alakasız yorumlar yapmayın).

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.