Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ugns06    0

Merhabalar arkadaşlar 

16 haftalık bir Testo enantat + Boldenon 

haftada 1 enjeksiyon: 250 testo 250 bolde

son enjeksiyonum 3 nisan. 5 haftadan fazla oldu kür biteli. Kan sonuçlarımda progesteron ve estradiol düşük çıktı. 

pct yapmadım.

sonuçlar normal mi ? 

@hectordoyle

@rastlantisal

44CDE3F9-E64D-4769-A30F-BFA06CCCF837.jpeg E90C5DFB-1E25-4535-9BAC-210DC6ECD717.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    632

Vücudun anlaşılan tam olarak toparlanmamış. Çünkü erkeklerde üretilen progesteronun %90 ına yakını testislerde üretilir. Estradiol konusunda ise herkesin aromatizasyon ve testosteron-DHT-Östrojen oranı farklı. Ayrıca vücudun LH seviyesini arttırmış ki ideal testosteron seviyesine gelsin. Tavsiyem doğal takviyelerle 2-3 ay boyunca devam etmen. Onun dışında herhangi bir sorunun var mı? Cinsel veya psikolojik anlamda vs. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ugns06    0
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Vücudun anlaşılan tam olarak toparlanmamış. Çünkü erkeklerde üretilen progesteronun %90 ına yakını testislerde üretilir. Estradiol konusunda ise herkesin aromatizasyon ve testosteron-DHT-Östrojen oranı farklı. Ayrıca vücudun LH seviyesini arttırmış ki ideal testosteron seviyesine gelsin. Tavsiyem doğal takviyelerle 2-3 ay boyunca devam etmen. Onun dışında herhangi bir sorunun var mı? Cinsel veya psikolojik anlamda vs. 

Cinsel olarak libidom düşük ve sağ testisimde ağrı oluyor sağ bacağıma kadar vuruyor. Özellikle cinsel ilişki sonrasında ve fazla ayakta durduğumda. Kasık fıtığından şüphelenmiştim bundan dolayı olabilir mi? 

tarihinde ugns06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
ugns06, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar 

son enjeksiyonum 3 nisan. 5 haftadan fazla oldu kür biteli. Kan sonuçlarımda progesteron ve estradiol düşük çıktı. 

pct yapmadım.

sonuçlar normal mi ? 

@hectordoyle

@rastlantisal

44CDE3F9-E64D-4769-A30F-BFA06CCCF837.jpeg E90C5DFB-1E25-4535-9BAC-210DC6ECD717.jpeg

Abi cok kiziyorum biliyormusun kur bitti pct yapmadım 16 hafta boyunca kan goz yasi ter izdirap vatan millet sakarya denizleri asip okyanulari geçmissin sonra derede bogulmaya gidiyosun pct neden bu kadar zor geliyorki 5.enjeksiyondan sonra hormonal dongu sekteye ugrar pct gerekebilir pct nin amaci budur hormonal donguyu acmak ve olabildiğince kas kaybini onlemktir amac buysa neden kur yaptinki pct yapmadan zaten gidiyor simdi diceksinki hic kaybim olmadi veya minimal oldu boldenondan dolayi kas kaybin az ama vucuttun atildikca boldenon yine gunesteki buz gibi erime baslicak neyse toparliyorum hipofizde oynama var lh degerin iyi guzel gayet tavsiye olarak d vitamini cinko ve temiz beslenmeyle 1ay icerisinde toparlayabilirsin imkan varsa omega3 takviyeside alinabilir ama omega 3un dha mg si yuksek olanından tercih edin 250,mg ler dusuk 360mg ler idaaldir gecmis olsun ve lütfen bir sonraki kurunuzde pct yapin lutfen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
ugns06, 1 saat önce yazdı:

Cinsel olarak libidom düşük ve sağ testisimde ağrı oluyor sağ bacağıma kadar vuruyor. Özellikle cinsel ilişki sonrasında ve fazla ayakta durduğumda. Kasık fıtığından şüphelenmiştim bundan dolayı olabilir mi? 

Fıtık kendini belli eder . Ya yırtık olur taşar ya da kanal içerisinden aşağı doğru fırlar .. Dışardan bakılınca belli olur . Sanmıyorum fıtığın olsun doğuştan gevşeklik ve sonradan darbe alınmadığı sürece birşey olmaz . Dikkat etmen gereken hızlı kilo alıp vermemen .. Muayene olmakta fayda var ona göre vaziyet alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
ugns06, 11 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar 

pct yapmadım.

sonuçlar normal mi ? 

@hectordoyle

@rastlantisal

Döngü çalışmaya başlamış. Tabi bu 1. ihtimal.

Yada ilaçların boşmuş / düşük dozmuş. bu da 2. ihtimal.

Kür öncesi test sonuçlarını da atar mısın? Doğal halini görelim ve ona göre konuşalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: berserkzirhimvar
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık olarak:
      500 bolde 500 testo  Küründeyim fakat bolde henüz açılmadı. Her çarşamba 1 tablet arimidex kullanıyorum. 80 kiloyu görüyorum arimidexten sonra 77 düşüyor iyileşme hızı düşüyor gücüm azalıyor. Östrojeni bu sıklıkla baskılamam gerekiyor mu?
      Arimidex kullanımı bu kürde sizce nasıl olmalı?
    • Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Kürümde 5. haftaya girdim, testo enante, boldenon ve deca olarak kür planı yaptım ve devam ediyorum, tablet olarak günlük 100 mg anapolon alıyorum. tam sayı bilmiyorum fakat öncesinde farklı planlamalarla ortalama 8-10 kür yapmışımdır, şu an ki kürümden öncede yaklaşık 3-4 yıl bir ara verme dönemim oldu.
      jinekomastiye yatkın bir vücut tipim yok ve bu zamana kadar kür içinde hiçbir zaman dostinex gibi ilaçlar kullanmadım, çünkü hiç ihtiyacım olmadı. şu an ki kürümde herhangi bir göğüs hassasiyeti, kaşıntı vs gibi yan etkilerde görmedim. bu kürde farklı olarak tek göğsümün altında nohut büyüklüğünde bir kitle oluştuğunu fark ettim. tam meme ucunun altında değil, 2 cm falan solunda. daha önce hiç karşılaşmadığım bir durum, bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.