Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetyldz

Gh yardım

Önerilen İletiler

Ahmetyldz    18

Arkadaşlar gh kullanmak istiyorum. Ancak eczane gh maddiyatımı aşıyor. Bazı yerlerde bi şekilde doktora yazdırıp kullananlara denk gelmiştim. Nasıl halledebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    884

@Mickey Abi gh yi  bulk küründe kullanmaya niyetim vardı ama elime para geçince şimdiden aldım ve salı günü elime ulaşacak. Direkt kullanmaya başlamayı düşüyorum. Definasyon yapıyorum Şuan 3-4 hafta sonra noktalayıp sonrasında 4-5 hafta TRT yapıp bulk kürüne geçeceğim. Elimde nordi var 45iu 5 tane. Günlük 2 İÜ kullanmayı düşünüyorum gece yatmadan vuracağım. Hayatımda ilk defa kullanacağım İçin tavsiyelerini bekliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Askabar, 23 saat önce yazdı:

@Mickey Abi gh yi  bulk küründe kullanmaya niyetim vardı ama elime para geçince şimdiden aldım ve salı günü elime ulaşacak. Direkt kullanmaya başlamayı düşüyorum. Definasyon yapıyorum Şuan 3-4 hafta sonra noktalayıp sonrasında 4-5 hafta TRT yapıp bulk kürüne geçeceğim. Elimde nordi var 45iu 5 tane. Günlük 2 İÜ kullanmayı düşünüyorum gece yatmadan vuracağım. Hayatımda ilk defa kullanacağım İçin tavsiyelerini bekliyorum. 

Bence acele etme, trt ni yap gh ı bulkta 4 veya 6 ünite olarak güçlü bir kür içinde kullanırsın daha etkili olur. Şu an kullanacağın 2 iu sadece cildine saçına yarayacaktır kas gelişimine etkisi olmayacaktır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Mickey, 1 saat önce yazdı:

Bence acele etme, trt ni yap gh ı bulkta 4 veya 6 ünite olarak güçlü bir kür içinde kullanırsın daha etkili olur. Şu an kullanacağın 2 iu sadece cildine saçına yarayacaktır kas gelişimine etkisi olmayacaktır. 

Abi bitmeden yine alabilirim Şuan 4 İÜ kullansam etki verir mi ? Geç etki gösterdiği için şimdiden almak istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Çalışacağın bölgeye idmandan hemen önce soyunma odasında 1+1 iu (adeleye) ve idmandan hemen sonra soyunma odasında 1+1 iu (adeleye) olarak yapabilirsin.

15dk sonra 10gr eaa (ya da bcaa) + 10gr glutamin shake yap, 30dk sonra normal öğününü yersin.

Salona buz aküsüyle gitmen lazım ya da tanıdık salonsa rica edersin kalemi salonun dolabında saklarsın.

Antrenman günleri 4 ünite kullanmış oldun. Off günler sabah 4 ile 8 arası bir saatte 2 iu (karından deri altına kasa değil) yaparsın. GH bir miktar insulin direncini bozacak ve normalden daha aç hissedeceksin sakın buna aldanıp karbonhidrata yüklenme normal diyetini devam ettir. Bu süreç sana yağsız temiz büyüme sağlayacak. Bulk döneminde tabi tersi durum olacak karbonhidrata yükleneceksin. Hatta bir miktar insulin de almak lazım peak dönemde.

TRT döneminde istersen sabah sadece 2 iu (deri altı) alabilirsin ya da sabah akşam 2şer ünite (deri altı) yapabilirsin bu biraz bütçene bağlı ancak anabolizan almadığın sürede çalıştığın bölgeye gh yapma sakın. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Mickey, Bir saat önce yazdı:

Çalışacağın bölgeye idmandan hemen önce soyunma odasında 1+1 iu (adeleye) ve idmandan hemen sonra soyunma odasında 1+1 iu (adeleye) olarak yapabilirsin.

15dk sonra 10gr eaa (ya da bcaa) + 10gr glutamin shake yap, 30dk sonra normal öğününü yersin.

Salona buz aküsüyle gitmen lazım ya da tanıdık salonsa rica edersin kalemi salonun dolabında saklarsın.

Antrenman günleri 4 ünite kullanmış oldun. Off günler sabah 4 ile 8 arası bir saatte 2 iu (karından deri altına kasa değil) yaparsın. GH bir miktar insulin direncini bozacak ve normalden daha aç hissedeceksin sakın buna aldanıp karbonhidrata yüklenme normal diyetini devam ettir. Bu süreç sana yağsız temiz büyüme sağlayacak. Bulk döneminde tabi tersi durum olacak karbonhidrata yükleneceksin. Hatta bir miktar insulin de almak lazım peak dönemde.

TRT döneminde istersen sabah sadece 2 iu (deri altı) alabilirsin ya da sabah akşam 2şer ünite (deri altı) yapabilirsin bu biraz bütçene bağlı ancak anabolizan almadığın sürede çalıştığın bölgeye gh yapma sakın. 

Off günlerde insulin kullanımı nasıl olmalı @Mickey örneğin sadece antrenman öncesi ve sonrası kullanan birisi günlük 10 İÜ kadar off günde nasıl bi dağılım yapmalı? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Günlük 6 iu den fazla GH kullanımını doğru bulmuyorum.

GH kullanımında periyod önemlidir, etkili sonuç için doğru planlanmış kürler içinde min. 6 ay gereklidir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Mickey, 1 saat önce yazdı:

Günlük 6 iu den fazla GH kullanımını doğru bulmuyorum.

GH kullanımında periyod önemlidir, etkili sonuç için doğru planlanmış kürler içinde min. 6 ay gereklidir.

Gh değil yav humalog insulin :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Gh değil yav humalog insulin :) 

Konu gh gittiği için dalmışım pardon insulin demişsin:)

Off günler beslenme açısından çok önemli. Kasların asıl büyüdüğü dönemler uyku ve off günlerdir. Bu nedenle en az 2 veya 3 öğünü insulinle almak gerekir. ilk iki öğünde zaten insulinin yeterli olacak 3 4 ve 5. öğünlerde insulin kullanabilirsin son 6. öğünü insulinsiz almak lazım. Tabi bu 6 öğüne göre. Eğer 5 öğün yapıyorsan sadece 3 ve 4. öğünde insulin kullanırsın. Yemeden 15.dk önce insulini vurman kafi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Mickey, 18 saat önce yazdı:

Konu gh gittiği için dalmışım pardon insulin demişsin:)

Off günler beslenme açısından çok önemli. Kasların asıl büyüdüğü dönemler uyku ve off günlerdir. Bu nedenle en az 2 veya 3 öğünü insulinle almak gerekir. ilk iki öğünde zaten insulinin yeterli olacak 3 4 ve 5. öğünlerde insulin kullanabilirsin son 6. öğünü insulinsiz almak lazım. Tabi bu 6 öğüne göre. Eğer 5 öğün yapıyorsan sadece 3 ve 4. öğünde insulin kullanırsın. Yemeden 15.dk önce insulini vurman kafi.

Uzun ester insülin alırken sadece sabah almak yeterli gelir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884

Dün ilk nordi enjeksiyonumu yaptım. İnsülin iğnesine 1 mg çektim 3 İÜ vurdum. Ağrı sızı bişey hissetmedim. Umarım bu yolda güzell verimler alacağım. @Mickey abi etki almaya ne zaman başlarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Askabar, 20 saat önce yazdı:

Dün ilk nordi enjeksiyonumu yaptım. İnsülin iğnesine 1 mg çektim 3 İÜ vurdum. Ağrı sızı bişey hissetmedim. Umarım bu yolda güzell verimler alacağım. @Mickey abi etki almaya ne zaman başlarım. 

2 iu yaklaşık 7 birim yapıyor insulin iğnesinde. 0.5ml iğne kullanırsan daha hassas çekebilirsin. 2iu'den fazla vurma tek seferde karaciğer %100 işleyemez.

Enzından 2 iu gece, 2 iu'de antrenmandan hemen önce veya sonra çalışılan bölgeye (1+1 iu) yapsan daha iyi olur.

Etkisini bir kaç ay sonra görebilirsin tabi bu kullandığın anabolizanlardan yaptığın antrenmana beslenme şekline kadar bir çok etmene bağlı. En belirgin olarak 4 hafta sonra cildinde parlama, saç ve tırnaklarında canlılık olarak yansır. GH'un asıl amacı kalıcı kas dokusu oluşturabilmek ve bunu yaparken de yağsız büyüyebilmek. Uzun bir süreç ve asıl fark 5-6 ay sonra ortaya çıkar. Sarkoplazmayı kaybetsen dahi vücudunda kalıcı bir kütlenin oluştuğunu hissedersin. Bu sayede pct sonrası dönüşler de çok hızlı olabilmekte adele çok çabuk hacimli sarkoplazmik görüntüsüne ulaşabilmekte. 

0.5-ml-super-insulin-enjektoru-100-luk-750x750.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884

Abi selamlar. Akşam yatmadan veya açlık durumuma göre gece uykudan kalkıp gh yapıyorum 2 İÜ vuruyorum. İnsülin enjektörüne 0.07 ml çekiyorum. Enjektörde hava Kilidi yapıyorum. Her şeye dikkat ediyorum ama enjektörde her seferinde 0.01 ml gibi bir miktar kalıyor ve enjektörden alamıyorum onu. Konu ile alakalı tecrüben var mı böyle birşey yaşadınız mı ? Yada ne yapabilirim. @Mickey @rastlantisal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Abi selamlar. Akşam yatmadan veya açlık durumuma göre gece uykudan kalkıp gh yapıyorum 2 İÜ vuruyorum. İnsülin enjektörüne 0.07 ml çekiyorum. Enjektörde hava Kilidi yapıyorum. Her şeye dikkat ediyorum ama enjektörde her seferinde 0.01 ml gibi bir miktar kalıyor ve enjektörden alamıyorum onu. Konu ile alakalı tecrüben var mı böyle birşey yaşadınız mı ? Yada ne yapabilirim. @Mickey @rastlantisal 

İlacın kimyasal yapısıyla ilgili bir bilgim yok ama eğer kimyasal yapısına zarar vermiyorsa ilacın üzerine fazladan serum fizyolojik çekip ilaç yoğunluğunu düşürüp vurursan yine 0.01 ml kalsa bile içerisinde daha az ilaç kalacaktır. Tabi uzun süre serum fizyolojik kullanımı yan etkilere sebep olabilir mi bunu da ayrı olarak araştırmakta fayda var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Malesef henüz gh kullanmadım. O yüzden herhangi bir fikrim yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Bu nedenle genotropin gibi kendinden kalemli gh'ları kullanmak daha rahat oluyor kullanım açısından. Ne yapsan kurtaramıyorsun bir miktar ziyan oluyor diğer türlü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Mickey, 4 saat önce yazdı:

Bu nedenle genotropin gibi kendinden kalemli gh'ları kullanmak daha rahat oluyor kullanım açısından. Ne yapsan kurtaramıyorsun bir miktar ziyan oluyor diğer türlü.

Abi 3 kutu nordi aldım kalemsiz 8 kutu kalemli geno var nordi bitsin sonra geno ya geçecem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydın    3
Askabar, 19 saat önce yazdı:

Abi 3 kutu nordi aldım kalemsiz 8 kutu kalemli geno var nordi bitsin sonra geno ya geçecem 

Nordiden verim aldınız mı? Öncesi sonrası varsa foto ekler misiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Aydın, 51 dakika önce yazdı:

Nordiden verim aldınız mı? Öncesi sonrası varsa foto ekler misiniz? 

Daha çok yeni kullanıyorum 18 gün oldu kullanmaya başlayalı. 1-2 ay geçsin kendi konum da yeni güncelleme yaparım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.