Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lynx

Hizli kapanan hormon dongusu

Önerilen İletiler

Lynx    160

Sevgili arkadaşlarkm degerli hocalarim yeni kure ramzanin son haftasinda basladim ilk enjeksiyon 250mg testo 100mg rimo seklindeydi ilk iki haftam tek enjeksiyon seklinde olcakti sonraki haftalarda iki katina çıkaracaktim yani bu persembeden sonra her hafta iki enjeksiyon seklinde olcak kure baslayali 12 gun oldu fakat birsey fark ettim testislerim cok erken kuculmeye basladi sizce bu normalmi degerli yorumlarıniz bekliyorum simdiden teskkurler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    637

Herkesin HPTA döngü kapanma hızı ve testis hacminin küçülme süresi farklı olabiliyor. Zamanında yapılan kürlerin de buna etkisi var. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Herkesin HPTA döngü kapanma hızı ve testis hacminin küçülme süresi farklı olabiliyor. Zamanında yapılan kürlerin de buna etkisi var. 

Bu 3.kurum ilk iki kurde testo boldnn girmistim ilk kur 12 hafta surmustu ikinci kur saglik sorunlsri nedeniyle 8.haftads kesmistim yani normalse sorun yok eger bir sorun varsa baktirmam lazim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Lynx, Şimdi yazdı:

Bu 3.kurum ilk iki kurde testo boldnn girmistim ilk kur 12 hafta surmustu ikinci kur saglik sorunlsri nedeniyle 8.haftads kesmistim yani normalse sorun yok eger bir sorun varsa baktirmam lazim 

Şahsen bir sorun olduğunu sanmıyorum. Bu durumun olması çoğu zaman normal kabul ediliyor zaten. Eğer testis boyutuna önem veren biriysen 3-4 haftada 1 500 iu pregnyl ya da eş değerde ovitrelle kullanabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Şahsen bir sorun olduğunu sanmıyorum. Bu durumun olması çoğu zaman normal kabul ediliyor zaten. Eğer testis boyutuna önem veren biriysen 3-4 haftada 1 500 iu pregnyl ya da eş değerde ovitrelle kullanabilirsin

Teskurler hocam normalse 12 gunde kuculmesi sorun degil  chromion var elimde ovitrelle bende ise yaramiyor kur ici buyutmek icin alimina karsiyim cunku kur icinde alinca pct zmani dhaa fazla dozla uyariliyor bu sefer ornek kur sonu 5000iu yetmiyo mesela bu fikirde olanlardan oldugum iicn. Normalse sorun yok teskkrler yroum icin saol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Lynx, 5 dakika önce yazdı:

Teskurler hocam normalse 12 gunde kuculmesi sorun degil  chromion var elimde ovitrelle bende ise yaramiyor kur ici buyutmek icin alimina karsiyim cunku kur icinde alinca pct zmani dhaa fazla dozla uyariliyor bu sefer ornek kur sonu 5000iu yetmiyo mesela bu fikirde olanlardan oldugum iicn. Normalse sorun yok teskkrler yroum icin saol

Bu konuyla ilgili de farklı yorumlar var. Kimisi uzun kürlerde kür içi düşük doz pregnyl kullanımının PCT sürecinde toparlanmayı hızlandırdığını söylerken kimisi de bir işe yaramadığını söylüyor. Herkes farklı sonuçta, kimi bünyelerde farklı sonuçlar çıkabiliyor. Bu konuyla ilgili aslında araştırma yapmak lazım :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Benimde only sustanona başlayalı 6 hafta oldu hissedilir bir küçülme yok. Bünyeden bünyeye değişiyor galiba

tarihinde hikmetb tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
hectordoyle, 15 dakika önce yazdı:

Bu konuyla ilgili de farklı yorumlar var. Kimisi uzun kürlerde kür içi düşük doz pregnyl kullanımının PCT sürecinde toparlanmayı hızlandırdığını söylerken kimisi de bir işe yaramadığını söylüyor. Herkes farklı sonuçta, kimi bünyelerde farklı sonuçlar çıkabiliyor. Bu konuyla ilgili aslında araştırma yapmak lazım :D 

Bak simdi kafamı karistirdin 😀 vursammi vurmasammi kararsiz kaldim galiba deneme yanilma yontemini uygulucaz gibi duruyor😀😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
hikmetb, 14 dakika önce yazdı:

Benimde only sustanona başlayalı 6 hafta oldu hissedilir bir küçülme yok. Bünyeden bünyeye değişiyor galiba

Aynn fark var ilk kurmu sizin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bu kadar kafaya takacak bir durum değil dostum kiminin ki fındık kadar kalır kiminin %10 küçülür yani ilahi genetik bi olay :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
Lynx, Bir saat önce yazdı:

Aynn fark var ilk kurmu sizin ?

Evet ilk kürüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
hikmetb, 5 dakika önce yazdı:

Evet ilk kürüm

İlk kurde benimde 6.haftadan sonra baslamisti kuculme ufak ufak 10haftada baya bi kuculme olmustu yuzde 70filan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.