Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bysabri1

Yeni sağlam cutting kürüm

Önerilen İletiler

bysabri1    37

Merhabalar 6 haftalık TRT dozajında biraz takıldıktan sonra son cut kürüme geçeceğim aklımda bu TRT de iken haftalık 500ui Pregnyl aldım şuan da totalde 1500 bu hafta ile 2000ui olacak  her hangi bir sıkıntı yaşamadım. Testis doluluğu arttı büyüme gerçekleşti aotrafinin haylice önüne geçtim diye bilirim. 

Haftalık;

300mg testo prop

150-200 mg Masteron (düşük doz olması shgb için sadece)

150-200 duruma göre parabolan kullanmak

ilk hafta 25mcg ikinci haftadan itibaren 50mcg T3

Bundan önce hep Tren A kullanmış biri olarak kısa ester Testo ile parabolan kullanımı doğrumu sizce?

Deneyen yada yapan arkadaşlar oldumu?

1 günde 1 enjeksiyon sıklığım olacak Dalgalanmayı min. Seviyede tutmak için

Ve bu TRT öncesi yapmış olduğum kür Testesteron E. Ve Tren A. (10 hafta Max200mg haftalık) İdi şuan son yaptıracağım değerlere göre parabolan kullanımı gerçekleştireceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bysabri1    37
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Orjinal Pregnyl nerden buldun?

Eczacım sağ olsun dolu dolu getirdi.Daha önce de söyledim ama kimse pek tenezzül etmedi açıkçası baya stok yaptım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
bysabri1, 23 dakika önce yazdı:

Eczacım sağ olsun dolu dolu getirdi.Daha önce de söyledim ama kimse pek tenezzül etmedi açıkçası baya stok yaptım. 

Orjinal mi yoksa Yunan mı Türkiye’ye getirten firma ithalatını yapmıyoruz artık dedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Berkzengn, 3 dakika önce yazdı:

Yurt dışından geliyor bizim eczacı da sipariş vermişti bu hafta geliyor

Yunan’sa çalışmıyor bilginiz olsun Burda birisi denemişti boş çıkmıştı @rastlantisal Ümit abi tanıdıklardan doğruluğunu araştırma şansın var mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Emrahtkty, 59 dakika önce yazdı:

Orjinal mi yoksa Yunan mı Türkiye’ye getirten firma ithalatını yapmıyoruz artık dedi 

Ben bu pregnylleri 2021 haziran ayında toplu aldım ve Orjinal şuan etkiyi aldım zaten sahte olsa eczacı bu işe bulaşmaz + basit yöntem ver al bi HCG testi 1000ui de çift çizgiyi görürsün :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Yunan’sa çalışmıyor bilginiz olsun Burda birisi denemişti boş çıkmıştı @rastlantisal Ümit abi tanıdıklardan doğruluğunu araştırma şansın var mı acaba?

Hamilelik testi ile direk ortaya çıkıyor zaten. Ürünün fotosu varsa seve seve sordururum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
bysabri1, 1 dakika önce yazdı:

Ben bu pregnylleri 2021 haziran ayında toplu aldım ve Orjinal şuan etkiyi aldım zaten sahte olsa eczacı bu işe bulaşmaz + basit yöntem ver al bi HCG testi 1000ui de çift çizgiyi görürsün :) 

Kutuyu bi fotoğraflar mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
bysabri1, 2 dakika önce yazdı:

Eve geçtiğimde yapabilirim.

Kür planımda yardımcı olacak arkadaş yok mu 🤣

Güzel bi cyle oluşturmuşsun prop ve parabolan kullanabilirsin tabi ki ben olsam masteronu son 4 hafta devreye sokardım ama.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Emrahtkty, 7 dakika önce yazdı:

Bu arada bana da sahte bir ürün geldi Eczane değil bir arkadaş bağlantısıyla aldım Daha önce burada da konu açtım HCG testini de fotoğrafladım hatta ben o topa bir daha girmem zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Propionat ile parabolanı beraber kullanabilirsin ancak definasyonun sonlarına doğru mesela son 2-4 hafta parabolanı acetata çevirmen daha iyi olur. 

Genelde parabolanı bulkta 200mg, definasyonda 300mg kullanıyorum. Testo duruma göre 500 ile 750mg arası.

Tabi parabolan günlük enjeksiyonda sıkıntı yaratabilir haftada en fazla üçe bölebilirsin. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
bysabri1, 14 dakika önce yazdı:

Bu arada bana da sahte bir ürün geldi Eczane değil bir arkadaş bağlantısıyla aldım Daha önce burada da konu açtım HCG testini de fotoğrafladım hatta ben o topa bir daha girmem zaten.

O sen miydin bende senden bahsettim yukarda 😂  

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Emrahtkty, 38 dakika önce yazdı:

Güzel bi cyle oluşturmuşsun prop ve parabolan kullanabilirsin tabi ki ben olsam masteronu son 4 hafta devreye sokardım ama.

Bende öyle yapıcam son 5 hafta 200 mg Masteron

Mickey, 37 dakika önce yazdı:

Propionat ile parabolanı beraber kullanabilirsin ancak definasyonun sonlarına doğru mesela son 2-4 hafta parabolanı acetata çevirmen daha iyi olur. 

Genelde parabolanı bulkta 200mg, definasyonda 300mg kullanıyorum. Testo duruma göre 500 ile 750mg arası.

Tabi parabolan günlük enjeksiyonda sıkıntı yaratabilir haftada en fazla üçe bölebilirsin. 

Bu da olur aslında ama tam sıcakların tepede olduğu zamana denk gelecek 🤣 peki bu Triomel kullanımı bu kürde fazla olur mu bünyeyi zorlar mı ? Hiç Triomel kullanmadım denemekte istiyorum açıkçası biraz yağ var son cut yapıp bundan sonra full Bulk yapacağım çünkü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
bysabri1, 36 dakika önce yazdı:

Bende öyle yapıcam son 5 hafta 200 mg Masteron

Bu da olur aslında ama tam sıcakların tepede olduğu zamana denk gelecek 🤣 peki bu Triomel kullanımı bu kürde fazla olur mu bünyeyi zorlar mı ? Hiç Triomel kullanmadım denemekte istiyorum açıkçası biraz yağ var son cut yapıp bundan sonra full Bulk yapacağım çünkü 

Tiromelin etkisini hissetmek istiyorsan, hemen yarın sabah 2 tablet iç anlarsın ne etki yaptığını :) Kürü beklemene gerek yok...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
bysabri1, 7 saat önce yazdı:

Geçen yıl Ağustos ayında 45C Mersin sıcağında Silifke'de klimasız salonda bir hafta antrenman yaptım. Parabolan kullanıyordum ve annemden emdiğim süt burnumdan geldi.

Uzun süredir GH kullandığım için arada tiromel alıyorum ancak bana kalırsa önce karbonhidrat kısıtlaması ve kardiyo denemelisin. Yine antrenman şeklini biraz aerobik hale getirebilirsin. Tiromel güçlü bir silah ve duruma göre ilerleyen zamanlarda devreye sokabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Emrahtkty, 9 saat önce yazdı:

Orjinal Pregnyl nerden buldun?

amcam eczacı oda ithal getiriyor yurt dışından bulunuyor yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
STALOB, 2 saat önce yazdı:

amcam eczacı oda ithal getiriyor yurt dışından bulunuyor yani

Bi bize yok cekiyolar herhalde nerdesin İstanbul mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Bi bize yok cekiyolar herhalde nerdesin İstanbul mu 

aynen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

Hangi ilçe olmadı ordan alalım

sabit eczanesi yok istanbul avrupa yakası güngören haznedar camlıkahve geziyor hep

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Mickey, 11 saat önce yazdı:

Geçen yıl Ağustos ayında 45C Mersin sıcağında Silifke'de klimasız salonda bir hafta antrenman yaptım. Parabolan kullanıyordum ve annemden emdiğim süt burnumdan geldi.

Uzun süredir GH kullandığım için arada tiromel alıyorum ancak bana kalırsa önce karbonhidrat kısıtlaması ve kardiyo denemelisin. Yine antrenman şeklini biraz aerobik hale getirebilirsin. Tiromel güçlü bir silah ve duruma göre ilerleyen zamanlarda devreye sokabilirsin. 

Son ayda kürüme ekleyeceğim max 50mcg teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 20 saat önce yazdı:

Hamilelik testi ile direk ortaya çıkıyor zaten. Ürünün fotosu varsa seve seve sordururum.

Konu cok baska yerlere gitmis ama fabrikalar bazi belirli eczanelere veriyor prgnil yada chromion bende 2024 bandrollu var elimde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.