Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

susuzadam    66

Herkese selam, bir süredir forumu takip ediyordum. Sağlık çalışanıyım, birkaç senedir bu işlere meraklıydım, araştırmaları sıklaştırarak işe giriştim.

İlk ürünlerimi alırken, haftaiçi her gün 50mg olacak şekilde anapolon ve haftalık 500 test e ile başladım. 2. enjeksiyon sonrası 3 gün alt takıma söz geçirmekte zorlandım, ergenliğe girmiş gibiydim. Sonra bu etkiler hafifledi ve kayboldu, ben de zamanla nasıl tekrar o gibi olunabilir babında araştırmalar yaptım, bu geceye kadar aklıma yatan şeyler nörosteroidlerin olabileceğiydi, bkz: pregnenolon ve dhea,yani dihidroepiandrosteron..

Ekim 2021'in ilk haftası bu işlere girişmeden, kanımı vs herşeyimi vermiştim. Hatta değerlerimi 3 yıldır takip ediyordum, doğal test 350 civarındaydı, spor yapmama rağmen artma azalma olmadı, serbest test de düşüktü , alt referans değerlerinin oradaydı..

Anapolonu 25-30 gün kadar, dil altı kullanılabileceğini ve karaciğeri daha az yoracağını öğrenene kadar her gün oral olarak aldım. KC değerlerim yükselmesi bir yana, iştah da kapanınca, liv52'ye başladım, iyi de geldi.

Bir süre sonra anapolonu dil altı kullanmaya başladım, 50mg dil altı atınca baya salladı beni, 12.5 veya 25 mg şeklinde kullandım preworkout olarak, ve şuan piyasadaki preworkoutlara baktığımızda şuan steroidlerle uğraşan biri için en ekonomik preworkoutlardan, hatta olması gerekenlerden biri olduğunu söyleyebilirim.

A

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Anapolonu preworkout olarak önermeniz çok yanlış burda 16/20 yas aralığında cok genç kardeşimiz var sağlık çalışanı olduğunuzu da belirtmişsiniz size inanmak isteyen cok kişi çıkar malesef cok yanlış bir söylem bu tür oral anabolik ilaçlar döngünüzü kapatırlar vücudunuzda kimse prework olarak bu ürünlere yönelmesin sakın :) 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Ama şunu da öğrendim ki, dil altı aldığım anapolon, istediğim metabolitlere istediğim oranda dönüşmüyordu. Dil altı ile deneyimlerimi sonlandırdığımda, antrenman 1.5 saat kadar öncesi oral almayı, ve haftada 2-3'ü geçmemeye çalıştım ve sporda daha iyi sonuç aldım.

Eczane malı anapolon ve aburaihan test e ile başladım, malum test e underground lab, hatta bazı ampullerin dışının yapış yapış olmasından anlaşılıyor bu, kimse kimseyi kandırmasın yani..

Sonra eskişehirden almakta olduğum kişiden, dek pharma anapolon aldım. Başta bayer'den farklı hissettirdi, ama fiyat farkı yarı yarıya olduğu için her türlü uygunuma geliyordu ve tahminimce %75 civarı dolu.

Bu zamana kadar AI olarak arimidex kullanıyordum ve haftanın 2 günü bok gibi, 3 günü sıradan, 2 günü normal hissediyordum, stiff joints yani kuru eklem şikayetim de yoktu, östrojen değerim de 35 civarındaydı bu sırada. Testoyu 750'ye çıkardım, arimidexi 2 günde bir yarım almaya başladım. Sanki böyle östrojen dengem daha iyi gibiydi. Sonra bir ara ereksiyonda sorun yaşadım, ben de aromasine geçmeye karar verdim, ve 750 test, 2 günde 1 yarım aromasin olarak devam ettim. 

Testoyu 500'e çektiğimde aromasin dozu değişmediğinden, özellikle diz ve ayak bileği eklemlerimde kuruluk ve acı hissettim, 5 gün aromasin kullanmadım ve artık 4 günde 1 yarım aromasin alıyorum, ve iyi ki aromasine geçmişim diyorum. 

Aromasinle HAFTANIN HER GÜNÜ AYNI hissediyorum. Ki insanın her sabah kalktığında bir başka hissetmesi kadar boktan bir durum yok.

Magnezinc ve benexol kullanıyorum ekstra olarak.

Dek pharma tren e'ye başladım bir süre sonra. Steroidplotter sitesinden tahmini bir farmakokinetik hesaplaması yaparak, ilk enjeksiyonu 200mg'lık yaptım, ardından haftada 2 100mg şeklinde devam ettim. 4 hafta sonra kan verdim, östrojen 120 ve prolaktin 19 çıktı bu da çalıştığı anlamına geliyordu benim için. Ve aktif olarak 5-6 haftadır kullanıyorum, son 2 enjeksiyondan beri 150mg vuruyorum, haftalık 300 ediyor.

Bugünse çeyrek cabaser ve yarım aromasin attım, gün boyu ağrılı spontan ereksiyonlar yaşadım. Baştaki hipotezim pek dayanaklı olmadığından ve nörosteroid üretiminin başlar başlamaz baltanacağını düşünmediğimden, şuanki fikrim, vücudumun prolaktine hassas olduğu konusunda.

Cabaserin kalpte fibroz yaptığını okumuştum, haftalık 1 çeyrekten bir halt olacağı yok ama bunu yine cüzdanı çok yormadan p5p tarzı bir şeyle yapmak daha mantıklı olabilir. Ama vücudum aktif form olmayan b6 vitamini yani benexol'e yanıt vermediğinden, bir süre daha cabaser ile devam edeceğim.

Bu işlere kafa yormak hobim oldu diyebilirim, zaten tıp eğitimimde de en ilgili olduğum alan endokrin, olursa da akademisyenliğini düşünürüm.

@metinav'ın yazılarını çokca okudum, işime yarayacak bilgilerini günlüğüme not ettim zaten. Tekrardan teşekkür ederim kendisine. Bu arada izmitte öğretim görüyorum, müsait olduğumuz bir vakitte buluşmak isterim

@Loving'e de birkaç konuda danışmıştım, işlere başlamadan önce içimi rahatlatmıştı, tekrardan teşekkürler.

Bu platformda bilgi edinebileceğim sayılı kişi olduğunun farkındayım. Mümkün olduğunca onlarla iletişimde bulunmak, bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak amacım. Kas kafaları salonda da yok sayıyorum, burası için de farklı olmayacak gibi.

tarihinde susuzadam tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
susuzadam, 12 saat önce yazdı:

Ama şunu da öğrendim ki, dil altı aldığım anapolon, istediğim metabolitlere istediğim oranda dönüşmüyordu. Dil altı ile deneyimlerimi sonlandırdığımda, antrenman 1.5 saat kadar öncesi oral almayı, ve haftada 2-3'ü geçmemeye çalıştım ve sporda daha iyi sonuç aldım.

Eczane malı anapolon ve aburaihan test e ile başladım, malum test e underground lab, hatta bazı ampullerin dışının yapış yapış olmasından anlaşılıyor bu, kimse kimseyi kandırmasın yani..

Sonra eskişehirden almakta olduğum kişiden, dek pharma anapolon aldım. Başta bayer'den farklı hissettirdi, ama fiyat farkı yarı yarıya olduğu için her türlü uygunuma geliyordu ve tahminimce %75 civarı dolu.

Bu zamana kadar AI olarak arimidex kullanıyordum ve haftanın 2 günü bok gibi, 3 günü sıradan, 2 günü normal hissediyordum, stiff joints yani kuru eklem şikayetim de yoktu, östrojen değerim de 35 civarındaydı bu sırada. Testoyu 750'ye çıkardım, arimidexi 2 günde bir yarım almaya başladım. Sanki böyle östrojen dengem daha iyi gibiydi. Sonra bir ara ereksiyonda sorun yaşadım, ben de aromasine geçmeye karar verdim, ve 750 test, 2 günde 1 yarım aromasin olarak devam ettim. 

Testoyu 500'e çektiğimde aromasin dozu değişmediğinden, özellikle diz ve ayak bileği eklemlerimde kuruluk ve acı hissettim, 5 gün aromasin kullanmadım ve artık 4 günde 1 yarım aromasin alıyorum, ve iyi ki aromasine geçmişim diyorum. 

Aromasinle HAFTANIN HER GÜNÜ AYNI hissediyorum. Ki insanın her sabah kalktığında bir başka hissetmesi kadar boktan bir durum yok.

Magnezinc ve benexol kullanıyorum ekstra olarak.

Dek pharma tren e'ye başladım bir süre sonra. Steroidplotter sitesinden tahmini bir farmakokinetik hesaplaması yaparak, ilk enjeksiyonu 200mg'lık yaptım, ardından haftada 2 100mg şeklinde devam ettim. 4 hafta sonra kan verdim, östrojen 120 ve prolaktin 19 çıktı bu da çalıştığı anlamına geliyordu benim için. Ve aktif olarak 5-6 haftadır kullanıyorum, son 2 enjeksiyondan beri 150mg vuruyorum, haftalık 300 ediyor.

Bugünse çeyrek cabaser ve yarım aromasin attım, gün boyu ağrılı spontan ereksiyonlar yaşadım. Baştaki hipotezim pek dayanaklı olmadığından ve nörosteroid üretiminin başlar başlamaz baltanacağını düşünmediğimden, şuanki fikrim, vücudumun prolaktine hassas olduğu konusunda.

Cabaserin kalpte fibroz yaptığını okumuştum, haftalık 1 çeyrekten bir halt olacağı yok ama bunu yine cüzdanı çok yormadan p5p tarzı bir şeyle yapmak daha mantıklı olabilir. Ama vücudum aktif form olmayan b6 vitamini yani benexol'e yanıt vermediğinden, bir süre daha cabaser ile devam edeceğim.

Bu işlere kafa yormak hobim oldu diyebilirim, zaten tıp eğitimimde de en ilgili olduğum alan endokrin, olursa da akademisyenliğini düşünürüm.

@metinav'ın yazılarını çokca okudum, işime yarayacak bilgilerini günlüğüme not ettim zaten. Tekrardan teşekkür ederim kendisine. Bu arada izmitte öğretim görüyorum, müsait olduğumuz bir vakitte buluşmak isterim

@Loving'e de birkaç konuda danışmıştım, işlere başlamadan önce içimi rahatlatmıştı, tekrardan teşekkürler.

Bu platformda bilgi edinebileceğim sayılı kişi olduğunun farkındayım. Mümkün olduğunca onlarla iletişimde bulunmak, bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak amacım. Kas kafaları salonda da yok sayıyorum, burası için de farklı olmayacak gibi.

Araştırmacı ruha sahip olman çok güzel bir şey, ama tüm herşeyi de üzerinde deneme :) Özellikle bazı ağır ilaç ve steroidleri...Dokularda birikmesi ve süreklilikle zamanla kalıcı değişimler olabilir.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Lisede biyoloji derslerinde endokrin sistemine geçtiğimizde nedense benim içimde bir şeyler olmuştu, sonrasında endokrinolog diye bir tıp kavramı olduğunu öğrendim ve bu sporla beraber genel olarak hormonlar hakkında araştırma yaptım. Şuanda da steroid kullanıyorum ve üstümde farklı şeyler deniyorum. Yaşım 21. İleride yarışmacı olmayı hedeflemiyorsak böyle üstümüzde farklı ilaçları ve dozajları deneyip ne tür tepki alacağımızı bilmek eğlenceli ve merak uyandırıcı oluyor. Ancak bunu yaparken de ayarında yapmak lazım tabii ki :D  Bunları yaparkende böyle gözlemleyip not etmek gerçekten iyi oluyor tebrik ederim. Sadece forum üzerinde değil, kendin de böyle notlar alıp kaydetmen de çok faydalı olur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Bir ay  kadar 250 testo ve 200 tren devam ettim, bu sürecin başında veyron marka tren-e'ye geçtim ve terlemelerim arttı.

26 haziranda ise sustanon 250 ve 100 tren-e vurdum, omuzdan. Omuz şuan beter durumda, sakinlemesini bekliyorum.

Hali hazırda lateral epikondilit olduğundan squatlar çıksa, press'ler zorlanıyor. Bunun için de deca düşündüm.

Şimdilik haftalık 500 sustanon, 200 tren-e, anapolon sadece haftanın 2 günü pre-workout dil altı 25mg. Sigarayı bırakalı 2 ay oluyor, kardiyo yeteneği açısından çok fark gördüm.

Güncel kilom 105 kg civarı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
susuzadam, 21 dakika önce yazdı:

Bir ay  kadar 250 testo ve 200 tren devam ettim, bu sürecin başında veyron marka tren-e'ye geçtim ve terlemelerim arttı.

26 haziranda ise sustanon 250 ve 100 tren-e vurdum, omuzdan. Omuz şuan beter durumda, sakinlemesini bekliyorum.

Hali hazırda lateral epikondilit olduğundan squatlar çıksa, press'ler zorlanıyor. Bunun için de deca düşündüm.

Şimdilik haftalık 500 sustanon, 200 tren-e, anapolon sadece haftanın 2 günü pre-workout dil altı 25mg. Sigarayı bırakalı 2 ay oluyor, kardiyo yeteneği açısından çok fark gördüm.

Güncel kilom 105 kg civarı.

Sustanon ve trenbolon enantatı kalçadan vur.Kalçanın bir tarafına 1ml sustanon+1ml trenbolon şeklinde...Omuzdan sadece trenbolon asetat kullanırsan uyabilir ,1ml geçmesin o da.

Omuz bölgesi çok dar ve sıkıntılı bir alana sahip.Yanlışlıkla liflere tendonlara zarar verebilirsin.Vurduğun şeyin ne kadar sağlıklı ve temiz olduğu belirsizken, iltihap riskini arttırmamak lazım.

Kilon baya fazla, boy kaç ?

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

İlk foto, son doğal çekimim eylül 29.

2 ve 3. Ocak ayı. 

Son foto geçtiğimiz ay.

96.5 kilo başladım, 105kg civarı 185cm daha damarlıyım.Tansiyon kontrolde ve günlük 5mg nebivolol devam ediyorum. 

20220627_145234.jpg 20220627_145148.jpg 20220627_144629.jpg IMG-20220610-WA0029.jpg

Bu da mart ayından bir foto. 

Genelde instagram spor hesabıma liftlerimi atıyorum.

Kür geçmişimin ilk yarısından sonra ayçiçek yağı ile kızarttığım patates ve tavuğu diyetimden çıkarttım. Damarlar kendiliğinden çıktı. 

20220627_145842.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
gokalaf, 27.06.2022 - 14:51 yazdı:

sustanon etkilerini yazar mısın rica etsem @susuzadam

Omuzdan vurdum, 0.5ml tren-e ile, omzum şişti kaldı. Şimdi üzerinden 2 gün geçti, ibuprofen aldım, antrenman yapabildim. Biraz da kırgınlık var şuan. Hastaydım öncesinde de. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
susuzadam, 28.06.2022 - 19:32 yazdı:

Omuzdan vurdum, 0.5ml tren-e ile, omzum şişti kaldı. Şimdi üzerinden 2 gün geçti, ibuprofen aldım, antrenman yapabildim. Biraz da kırgınlık var şuan. Hastaydım öncesinde de. 

hocam ekstra trapez çalışıyor musun maşallah trapezler patlamış. Bende testo enanthe bırakıp sustanon geçmeyi planlıyorum. su tutumu daha fazla oldugu için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
gokalaf, 16 dakika önce yazdı:

hocam ekstra trapez çalışıyor musun maşallah trapezler patlamış. Bende testo enanthe bırakıp sustanon geçmeyi planlıyorum. su tutumu daha fazla oldugu için.

Trapez tamamen genetik, squat 210'da bıraktım, deadlift 230. Deadlift berbat anlayacağın, ama yerden söküp kitlediğim 230 kilo ile 8-10 tekrar shrug çok rahat yapabiliyorum. Genelde de haftada 1 olan deadlift sonrası 1 set shrug ile direkt olarak çalışıyorlar. Bir de omuz çalışırken lateral raise ve upright row yaparken yandıklarını hissettiğim anlar oluyor.

Sustanon'da propiyonat büyük bir dalga oluşturup, decanoat esteri ise 100mg olarak kalacağından, kan değerleri 80-30 arası değişip duracak gibi. Enantatta ise 250mg 18-36 saat arası daha yumuşak bir pik yapıp, yavaşça azalacak. Aslında bu mantığa göre ikisini haftada 2 vurduğunda sustanon daha çok su tutturur, daha çok aromatize olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Güncelleme yapalım, 108 kg oldum. Sex drive sorununu çözdüm, tamamen kontrolümde olan bir arkadaşla birlikteyim artık. Öfke ise yok.

Şuan kullandıklarım:

200mg test-e

350mg tren-a

gece yatmadan nebivolol 5mg

çinko magnezyum, b vitamin kompleks, selenyum..

Low test-High tren mevzusunu araştırmakla iyi yapmışım ki, trende başıma gelen öfke sorunları gitti, sex-drive da yerine geldi. 7/24 aklımdan çıkmayan seks artık yok ama, her istediğimde hazır olabilecek asker var :D 

20221113_195638.thumb.jpg.243779edbbea519777f87fa60eade94c.jpg

Birkaç ay içinde denemek istediğim, düşük dozda anavar, veya tekrardan bulabilirsem anapolon bulup stok yapmak.

Masteron veya benzeri DHT türevleri ucuz olsa kürüme eklemek isterdim ama, fiyat olarak pahalı durumdalar.

Yabancı forumları takip ettiğini bildiğim @metinav abiye soracağım şey low test-high tren ikilisi. Özellikle canadianjuicemonsters.net sitesinde kült gibi uygulanmış bir yöntem. Onun dışında 500mg test doktorların usulsüzce verdiği antibiyotikler gibi önerilmekte. Sizin anabolizma amaçlı, testo dışı ürünlere yöneldiğiniz oldu mu, nelerle karşılaştınız?

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
susuzadam, 2 saat önce yazdı:

Yabancı forumları takip ettiğini bildiğim @metinav abiye soracağım şey low test-high tren ikilisi. Özellikle canadianjuicemonsters.net sitesinde kült gibi uygulanmış bir yöntem.

Bunu yıllar önce ben de deneyimlemiş ve forumda yazmıştım.Trenbolonun yan etkilerinin şiddeti bu dozlama da azalıyor ve anabolik etkide kayıp yaşanmadan verimli şekilde daha sakin kür tamamlanabiliyor diye yorum yazmıştım.Aklın yolu bir sonuçta insanlar deneyerek farkı görebiliyorlar...

Sizin anabolizma amaçlı, testo dışı ürünlere yöneldiğiniz oldu mu, nelerle karşılaştınız?

Testo dışı ürün ne olabilir bu konuda ? İnsülin, igf-1, hgh ve benzeri işlevde maddeler var.Bunlarla da az çok deneyim yaşadım ama açıkçası benim büyümeyle ilgili hiç sorunum olmadı.Profesyonel sporculuk ve podyum düşüncem de olmadı.Belimde boynumda fıtık var, sol dizim de menüsküs var.Bu halde sırf kendimi sağlıklı ve dinç tutmak için zaman harcıyorum.Yıllar önce yeterince bu kürleri yaptım deneyimledim bilgi aradım bulamadığım yerde gözlemledim vesaire...Şuan eskiye göre insanlar çok bilinçlendi ve bilgi paylaşımı rahatça yapılıyor, erişim de kolay...Üzerime düşeni yaptığımı düşünüyorum, en azından bilimsel niteliği olan ve sonuçları doğrulanmış metotlara göre, tabiki deneyimleri de işin içine katarak yürümeye devam ediyoruz forumdaki arkadaşlarla birlikte...

Zamanımızda herşey maddiyata endeksli bildiğiniz gibi.Bizim gibi ilerleyen yaşlardaki insanların bazı şeyleri yaparken iki defa düşünüp sorgulaması gerekiyor.Vucudumuz yıprandı ve yaşlanıyoruz :) Tolere edemeyeceğimiz veya yeni heveslere yelken açarak yapacağımız işler, başımızı ağrıtır bu yaştan sonra.Bazen ben de trenbolon kürü yapsam mı diye aklımdan geçiriyorum, fakat o stresi taşıyacak durumda olmadığımı düşününce, vaz geçiyorum.Kısacası bazı şeyleri tekrarlayacak gücü bulamıyoruz, herşey zamanında olmalı...Sağlığı korumak daha önemli geliyor bana göre.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
metinav, Şimdi yazdı:

Testo dışı ürün ne olabilir bu konuda ?

Testo terapötik düzeyde tutulup, tren üzerinden hipertrofi :D

Progestojenik yolaktan gelen artıları alıp, üstüne serbest testoyu eklemek de mümkün. Bunun için winstrolü, masterondan daha etkili bulanlar olmuş-hipertrofi açısından-.

Sertlik konusunda, çok umursamadığım diyetime rağmen, trenin işini yaptığını düşünüyorum. Ama clean bulk yapıyorken, bunu maks verime taşımanın bir sonraki aşaması DHT türevleri mi onu merak ettim.

Testosteronun yol açtığı östrojen artışıyla mücadele etmeyi pek başaramadım, hafta içinde bazı günler iyiyken, bazı günler kötü oldu vesaire. Bu yüzden gerekmedikçe testosteron dozumu 150-200 üstüne çekmeyi düşünmüyorum.

Hatta bu düşük testosteron dozu, cabaser kullanımımı da bir hayli azalttı. Benim için çoğu açıdan win-win senaryosu oldu.

Önceden de kullanmış olduğum anapolon, antrenman şiddetimi artırmama gayet iyi bir şekilde yardımcı olmuştu, ama bunu şuan haftada birkaç kez yaparak benimle olabilir-bacak günleri gibi-.

Anapolonu tedarik etmesi ayrı bir dertken, trenin yanına ekleyebileceğim bir arkadaş aramaktayım. Forumda da 500 testo'yu aşmış pek az insan gördüğümden tekrardan sizin bilgilerinizden faydalanmak akıllıca olur diye düşündüm.

Tekrardan teşekkür ederim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Low test-High tren mevzusunu araştırmakla iyi yapmışım ki, trende başıma gelen öfke sorunları gitti, sex-drive da yerine geldi. 7/24 aklımdan çıkmayan seks artık yok ama, her istediğimde hazır olabilecek asker var

Testoyu 250 ye sabitleyip treni de 300-400 mg arası kullandığım bir zaman aralığı oldu, bir dahaki kürümde de aynısını yapmayı düşünüyorum yanına anapolon ekleyerek. Testosteron enjeksiyonlarını haftada minimum 2 defa yap. Trenbolon bazı bünyelerde aromatizasyonu feci bir şekilde artırabiliyor 19-nor türevi bir ilaç olduğu için.

Alttakine gelince her sabah 5te benden önce alttaki uyanıyordu ve beni de uyandırıyordu :D  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Hocam bazı forumlarda bulk kürlerinde t3 t4  kullanıyorlar , gerçekten daha yağsız büyümeye yardımcı olur mu , ciddi bir etkisi yoksa boşa doğal sistemlerini bozmazlar diye düşünüyorum.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Testoyu 250 ye sabitleyip treni de 300-400 mg arası kullandığım bir zaman aralığı oldu, bir dahaki kürümde de aynısını yapmayı düşünüyorum yanına anapolon ekleyerek. Testosteron enjeksiyonlarını haftada minimum 2 defa yap. Trenbolon bazı bünyelerde aromatizasyonu feci bir şekilde artırabiliyor 19-nor türevi bir ilaç olduğu için.

Alttakine gelince her sabah 5te benden önce alttaki uyanıyordu ve beni de uyandırıyordu :D  

Testo 500-600, tren 200'ken, hayvan gibi hissediyordum sadece. Alt taraf kararlı olmasa da, aklım fikrim oradaydı sürekli. Beni de sabah 5'te uyandırıp, işe mecbur bırakıyordu. Her sabah okula geç kalmak, özellikle bu sebepten, çekilir çile değil. Bunlar yetmiyormuş gibi, her şeye parlıyor olmak, sürekli öfkeli gergin olmak baya boktandı özetle.

Testo 500 civarıyken, aromasin aldığımda, östrojen çok fazla düşüyordu, eklemlerim kuruyordu sürekli. Dizlerim yüzünden birkaç kere spor yapmadan dönmüştüm.

Şimdi böyle bir dert yok, östrojen kontrol altında. 

Ama eski sorun için 3 sebep düşünmüştüm:

1. Haftalık 1mg cabaser kullanımı, çeyrek çeyrek veya yarım yarım tamamlıyordum.

2. Östrojen değerlerindeki saçmalık, kontrolüm dışında oluşu. Ayrıca östradiol sonuçlarında tren molekülleri çıktığından bir anlam da veremiyordum.

3. Tren enantat kullanıyordum, acaba enantat esteri mi alt takımı kararsız hale getirmişti diye düşünüyorum.

Şuanki güncel kürüm:

2 günde 1 0.15ml test-e (1ml=300mg) white tiger pharma

2 günde 1 0.65ml tren-a (1ml=150mg) white tiger pharma

Günlüğümü okuyanlara önerim de, östrojen kontrolü için, sık ve ufak dozlarda testosteron enjeksiyon yapmaları. Bu östrojeni yükseltmemizi önlediğimiz gibi, trenin progestojenik etkisinin yanına gereken östrojeni de ortamdan çekmemiz anlamına da geliyor. Böylece prolaktini de kontrol altında tutmuş oluyoruz :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
susuzadam, 1 dakika önce yazdı:

Testo 500-600, tren 200'ken, hayvan gibi hissediyordum sadece. Alt taraf kararlı olmasa da, aklım fikrim oradaydı sürekli. Beni de sabah 5'te uyandırıp, işe mecbur bırakıyordu. Her sabah okula geç kalmak, özellikle bu sebepten, çekilir çile değil. Bunlar yetmiyormuş gibi, her şeye parlıyor olmak, sürekli öfkeli gergin olmak baya boktandı özetle.

Testo 500 civarıyken, aromasin aldığımda, östrojen çok fazla düşüyordu, eklemlerim kuruyordu sürekli. Dizlerim yüzünden birkaç kere spor yapmadan dönmüştüm.

Şimdi böyle bir dert yok, östrojen kontrol altında. 

Ama eski sorun için 3 sebep düşünmüştüm:

1. Haftalık 1mg cabaser kullanımı, çeyrek çeyrek veya yarım yarım tamamlıyordum.

2. Östrojen değerlerindeki saçmalık, kontrolüm dışında oluşu. Ayrıca östradiol sonuçlarında tren molekülleri çıktığından bir anlam da veremiyordum.

3. Tren enantat kullanıyordum, acaba enantat esteri mi alt takımı kararsız hale getirmişti diye düşünüyorum.

Şuanki güncel kürüm:

2 günde 1 0.15ml test-e (1ml=300mg) white tiger pharma

2 günde 1 0.65ml tren-a (1ml=150mg) white tiger pharma

Günlüğümü okuyanlara önerim de, östrojen kontrolü için, sık ve ufak dozlarda testosteron enjeksiyon yapmaları. Bu östrojeni yükseltmemizi önlediğimiz gibi, trenin progestojenik etkisinin yanına gereken östrojeni de ortamdan çekmemiz anlamına da geliyor. Böylece prolaktini de kontrol altında tutmuş oluyoruz :) 

Ben bir dahaki kürümde arimidex yerine aromasin kullanmayı düşünüyorum, bizim ülkemizde gördüğüm kadarıyla pek yaygın değil aromasin kullanımı ancak diğer ülkelerde arimidex yerine çoğunlukla aromasin kullanıyorlar. Suicidal inhibitor olarakta geçiyor ve vücutta serbest testoyu ve IGF-1 seviyelerini de az da olsa olumlu etkiliyor diye biliyorum. Vücudum ekto-endo karışımı lanet bir yapıya sahip :D Estradiolu kontrol altına almada hangisi sende daha iyi etki vermişti ve kullanım sıklığın nasıldı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 19 dakika önce yazdı:

Tren harbiden inanılmaz garip bir libido artışı sağlıyor ha bende çözemedim 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

bende ikinci enjeksiyondan sonra elektrikleri kesmişti varlığını unutturmuştu resmen :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
hectordoyle, 6 dakika önce yazdı:

Estradiolu kontrol altına almada hangisi sende daha iyi etki vermişti ve kullanım sıklığın nasıldı?

Aromasin ile östrojen dipte gezdim 3 gün, tamamen benim hatamdı. Ama aromasinde daha az doz gerekiyor bana onu farkettim. En sonunda ise östrojenle uğraşmayı bıraktım.

Arimidex ise tam belaydı. Haftanın 2 gün bok gibi hissedip, 2 günü güzel, geri kalanında nötr dolaşıyordum. İlaç metabolizması ve dozaj ile alakalıydı herhalde. Ama çok daha kısa etkili olduğunu deneyimlemiş oldum.

Aromasin 5 güne kadar götürüyor, arimidex ise micro-dosing yapsam EoD alınabilecek bir ilaç gibi.

Testoyu artırmayı kafaya koyduğumda uğraşırım muhtemelen, şimdilik derdim değiller :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

benimde şuan yaptığım kür en güzel geçen kürüm pump,libido,ereksiyon herşey max geziyorum

formum da çok güzel oldu 10 kişiden 7 si bana bakıyor salonda ufaktan da olsa xD

pazartesi perşembe 0.8ml test e(250)

çarşamba boş 

salı cuma cumartesi pazar 0.5ml tren a(100)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, 10 saat önce yazdı:

Yükselen progesterol etkisi o :)

Bende de aynısını yaptı. Beraberinde yükselen prolaktini kontrol altında tuttuğun sürece de öyle gider. 

deneyimlerime göre 80kg biri için 150mg tren / 300 prop çok tatlı sonuç veriyor. Üstelik sorunsuz gidiyorsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: FatChicken
      Trenbolone kürü sonrası pct yapmadan only testo devam edilir mi?
    • Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili abilerim ilk kür planları yapıyorum 2 aydır bilgi birikimim olmadan acele hareket etmek istemiyorum her şeyin başı sağlık bildiğiniz gibi. Serbest TESTO sonuçlarını alamadım gittiğim hastanede yoktu. Doğal kan sonuçlarım nasıl bir düşüklük var mı? fikirleriniz için teşekkür ederim.
      Kür plânlamam:
      Testo bolde dianabol Vücut ölçülerim:
      boy 183 kilo 79 Diğer test sonuçlarım henüz sisteme düşmedi düştüğünde buraya ekleyeceğim.
      @Diver @rastlantisal @otopsicikedi @SPECTRE

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.