Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

Sağlık kontrolleri

Önerilen İletiler

Askabar    887

Merhabalar arkadaşlar; 

Uzun zamandır forumda üyeyim. Üye olmadığım zamanda bile takip ediyordum. Gözlemlerim sonucu şunu gördüm. Herkes bir şekilde ilaçları temin edip bilinçli bilinçsiz bir şekilde kullanıyor ama forumun bence %80 ine yakın kısmı kür içinde düzenli kan verip tahlilerine bakmıyor. Organlarını kontrol etmiyor.  Böyle yapan arkadaşlara tavsiyem devlet hastanelerine gitmeleri ve kan verip ilgili birimlerden sonuçlarını alıp bakmaları. Bence uzun bir kür İçin ilaçların orijinalliğinden eminseniz ve cinsel sorunlar yaşanmıyorsa testo e2 prolaktine baktırmaya çok gerek yok bu değerler daha çok cinsel sorunları olanlar veya pct yapacaklar için çok daha önemli. Daha çok karaciğer fonksiyon, böbrek fonksiyon, tansiyon, kalp, prostat ve tiroitler önemli. Kür bir şekilde yapılıp pct ile hormonlar toparlanır ama organların aldığı hasarı düzeltmek çok çok zor bu yüzden tüm arkadaşlara sık sık kan verip bu değerlileri bastırmalarını öneririm. 
sağlıklı günler iyi forumlar dilerim. 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

İşi bıraktığım için sigorta çıkışım yapıldı devlette hormon testleri ne kadar maliyet tutar ortalama suan sigorta olmadığı icin mecbur ücret çıkacak bu konu açılmışken sorayım bilgisi olan var mı bu konuda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Askabar, 07.05.2022 - 20:18 yazdı:

Merhabalar arkadaşlar; 

Uzun zamandır forumda üyeyim. Üye olmadığım zamanda bile takip ediyordum. Gözlemlerim sonucu şunu gördüm. Herkes bir şekilde ilaçları temin edip bilinçli bilinçsiz bir şekilde kullanıyor ama forumun bence %80 ine yakın kısmı kür içinde düzenli kan verip tahlilerine bakmıyor. Organlarını kontrol etmiyor.  Böyle yapan arkadaşlara tavsiyem devlet hastanelerine gitmeleri ve kan verip ilgili birimlerden sonuçlarını alıp bakmaları. Bence uzun bir kür İçin ilaçların orijinalliğinden eminseniz ve cinsel sorunlar yaşanmıyorsa testo e2 prolaktine baktırmaya çok gerek yok bu değerler daha çok cinsel sorunları olanlar veya pct yapacaklar için çok daha önemli. Daha çok karaciğer fonksiyon, böbrek fonksiyon, tansiyon, kalp, prostat ve tiroitler önemli. Kür bir şekilde yapılıp pct ile hormonlar toparlanır ama organların aldığı hasarı düzeltmek çok çok zor bu yüzden tüm arkadaşlara sık sık kan verip bu değerlileri bastırmalarını öneririm. 

Kisiden kisiye değişiyor hocam bu konuda ben biraz dhaa nasil desem korkarak hareket edenlerdenim her kur sonu mutlaka usg ile ic ogranlarq baktiririm kur icinde uzunluga gore degeisir bir. Veya iki kere hemogram ve kan sayimi testi verir bakarim yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Askabar, 07.05.2022 - 20:18 yazdı:

Merhabalar arkadaşlar; 

Ben yaptırdım.Kesinlikle katılıyorum görüşüne.Ve ne oldu tahmin et?

Yüksek tansiyon çıktı.

Kesinlikle ilaçları suçlamıyorum.Ananemde vardı,annemde de var.Kürü bıraktıktan 1 hafta sonra başladı(Kürü 7.buçuk ay yaptım.)

Monopril 10mg başladık.Bir aydır.Bir 6 kilo verdim şu anda.Tabi antrenmana devam.Yalnız..

Gönül bu durur mu! Vücut ve ruh hala anabolik istiyor.

Sayın  @metinav ve  @Loving hocam.

Bu camiada yüksek tansiyon hastası olup ta yine de kür (en azından hafif olanından) yapan var mı?Forumda bu başlıkta bir konu açılmamış,sabitleyici bir info makalesi olsa bizler için harika olurdu.

Kendimi yüksek sikletlere çıkarmak için kasmaktan(beslenme anlamında) vazgeçtim.85-90 kilolarda devam edeceğim.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

@nano3570 hiç bilmiyorum val

Tansiyonlahi :) hastası olsam kanı arttıran ve tansıyonu kontrol etmeyi zorlaştıran kürlerden uzak dururdum kesinlikle.Belki only testosteron yapılabilirdi ama...Çoğu steroid ya su tutuyor ya su atıyor bunlar hep tansiyonla yakında ilintili...Fakat belki yurtdışında bu durumda bile kür yapan birileri olabilir.Araştırmak lazım, boş bir zamanda...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Doktorumun söylediğine göre şundan emin oldum hocam.

Sakın antrenmanları bırakma aynen devam et,rutin beslenmene dikkat etmemi,temiz büyümemin bir sıkıntı yaratmayacağını söyledi.

Ve tabiki anabolik kullanmamın çok ta gerekli olmadığını,tavsiye etmediğini vurguladı.(Bunu bekliyordum. :))Kendisine gelen kürlü sporcular da varmış.

Kafamda ileride duruma göre primo 200 ve testo prop 250 var hocam ama hadi hayırlısı mı desem bilmiyorum.:)

Teşekkür ederim Hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Tansiyon konusu malesef anabolikler ciddi şekilde kan basıncını arttırıyor.Bende ilerde bi sorun yaşamamak adına telmisartan kullanıyorum günde bir tablet kadar.Yabancı koçlar muhakkak sporcularına günde 1 tablet kadar kullandırıyormuş.Kürün verimini de arttırdığını söylüyorlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Bilgilendirmen için teşekkür ederim,Emrah.Bu bilgi benim için önemliydi.

Doktorun bana verdiği antihipertansif te damarları genişletip çeperdeki basıncı azaltmak vesilesiyle vücuttan tuz atımını kolaylaştırıyormuş.Başladığımdan beri idrara çıkma da arttı.Çok ta faydasını gördüm.Önlem olarak kullanman çok isabetli.

Senin de etrafında var mı yüksek tansiyonu olup düşük doz kür yapan?(Kimse de itiraf etmez gerçi ,bendekide nasıl soruysa😀)

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
nano3570, 12 dakika önce yazdı:

Bilgilendirmen için teşekkür ederim,Emrah.Bu bilgi benim için önemliydi.

Doktorun bana verdiği antihipertansif te damarları genişletip çeperdeki basıncı azaltmak vesilesiyle vücuttan tuz atımını kolaylaştırıyormuş.Başladığımdan beri idrara çıkma da arttı.Çok ta faydasını gördüm.Önlem olarak kullanman çok isabetli.

Senin de etrafında var mı yüksek tansiyonu olup düşük doz kür yapan?(Kimse de itiraf etmez gerçi ,bendekide nasıl soruysa😀)

Abi ben hiç denk gelmedim ama minimal dozlarda koruyucularını kullanarak bence kür yapabilirsin yine de senin insiyatifine kalmış bir durum tabi ki

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Tabi,zaten kimseyi töhmet altında bırakmam.Sonuçta iş bir yerden sonra bizim irademizde bitiyor.

Bir 3 haftadır kürsüzüm bir ay daha böyle devam edip duruma bakacağım.

Hem forumda  böyle bir boşluğu da belki kapatmış olurum.

Çok teşekkür ederim,saygılarımla.

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

Çoğu doktor bu testleri yapmak istemiyor. Devlet hastanesinde bu tahlilleri yaptırmak için nasıl bir yol izliyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
lucozade, 49 dakika önce yazdı:

Çoğu doktor bu testleri yapmak istemiyor. Devlet hastanesinde bu tahlilleri yaptırmak için nasıl bir yol izliyorsunuz ?

Taktik 1 dahiliye : Sporcuyum şu şu anabolik steroidleri kullanıyorum hormonlarıma baktırmak istiyorum

Taktik 2 üroloji : Erekte olamıyorum , kendimi kız gibi hissediyorum , cesaretimi vs. kaybetmeye başladım halsizim vs. sallıyorum kafadan (total testo e2 vs. bakması için) 

Karaciğer , böbrek değerlerine  için doktorlar pek sıkıntı yapmıyor gelen geçene bakıyorlar zaten , hormon testleri için debelenmek gerekiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.