Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samet9098

Bulk kürü için deca mı tren mi

Önerilen İletiler

samet9098    29

Merhabalar arkadaşlar bulk kürüne girmeyi düşünüyorum 3. Kürüm olucak bu yağ oranım biraz yüksek idman sonrası çektiğim için eller titriyor o yüzden net değil fotoğraflar yağ oranını düşürerek hacimlenmek için testo deca anapolon yapıp 1-2 ay testo propionat tren  ve Winstrol ile definasyon mu yapmam daha verimli olur yoksa direk testo tren boldenon ile mı kür yapmam daha iyi olur amacım olabildiğince yağ oranını aşağı çekerek hacimlenmek

IMG_20220506_213700.jpg IMG_20220506_213639.jpg IMG_20220506_213645.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
samet9098, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar bulk kürüne girmeyi düşünüyorum 3. Kürüm olucak bu yağ oranım biraz yüksek idman sonrası çektiğim için eller titriyor o yüzden net değil fotoğraflar yağ oranını düşürerek hacimlenmek için testo deca anapolon yapıp 1-2 ay testo propionat tren  ve Winstrol ile definasyon mu yapmam daha verimli olur yoksa direk testo tren boldenon ile mı kür yapmam daha iyi olur amacım olabildiğince yağ oranını aşağı çekerek hacimlenmek

Merhaba, definasyonluk bir Alt yapı göremedim. O yüzsen Bulk veya clean Bulk üzerine kür yapmalısın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
AS1L, 13 dakika önce yazdı:

Merhaba, definasyonluk bir Alt yapı göremedim. O yüzsen Bulk veya clean Bulk üzerine kür yapmalısın

Hocam bulk için soruyorum aslında deca mı yoksa tren mi kullansam clean bulk için daha etkili olur daha estetik ve sıkılaşarak büyümek istiyorum deca su tutumu daha fazla sanırım ama deca dan sonra tren acetat ve propionat ile kısa bir definasyon yapabilirim yada direk tren e ve testo e ile bulk kürü yapabilirim bu konuda kararsız kaldım

tarihinde samet9098 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Bence naturel olarak devam Etmelisiniz. Beslenme düzeninizi ve altyapınızı oturttuktan sonra küre girin. Yanlış anlamayın formunuzun 1 ay spor yapan birinden farkını göremedim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
PowerWave, 3 saat önce yazdı:

Üçüncü kürün ve vücudun bu seviyede .. Aramı verdin yoksa verim mi alamadın .. ?

Çok düşük testo aldım verim pek alamadım o yüzden deca veya tren eklemek istiyorum yeni küre fotoğraf kalitesi de biraz kötü  o yüzden göğüs kısmı falan pek gözükmüyor

Birde şöyle bir ekleme yapayım 110 kg dan düştüm

IMG_20220507_120915.jpg

Arkadaşlar konuya biraz daha derinlik kazandırmak amacıyla şöyle bir açıklama yapayım ilk kürüm zayıflamak için oral bir kür oldu clen t3 yohimbine tarzında 110 kg'dan 62 kilolara kadar düştüm yakın zamanda da only testo kürüne girmek istedim ama iş enjeksiyona girince bilgisizliğimden kaynaklı satıcı arkadaşında bilgi vermemesinden dolayı 500 mg yerine 500 ml testo haftalık kullandım oda 125 mg testo ediyor çokda bir etkisini görmedim açıkçası 63 kilo halinde şu şekilde

IMG_20210813_072002.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25

testo enantet primabolon en temızı guzel beslenme ıdmanla calısıyo mis gibi deca trende ıyıde deca lafım yokta tren benden cok sey caldı dostm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
samet9098, 50 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar konuya biraz daha derinlik kazandırmak amacıyla şöyle bir açıklama yapayım ilk kürüm zayıflamak için oral bir kür oldu clen t3 yohimbine tarzında 110 kg'dan 62 kilolara kadar düştüm yakın zamanda da only testo kürüne girmek istedim ama iş enjeksiyona girince bilgisizliğimden kaynaklı satıcı arkadaşında bilgi vermemesinden dolayı 500 mg yerine 500 ml testo haftalık kullandım oda 125 mg testo ediyor çokda bir etkisini görmedim açıkçası 63 kilo halinde şu şekilde

Only testo git haftalık 500 o bile fark yaratır tabi ki beslenmen ve antremanın da kusursuz olmalı ilaçlar sadece ek bir yakıt vurdun hulk oldun diye bisey yok malesef düzgün bir satıcıdan testo temin et biraz araştırırsan o düzgün satıcı çok uzakta değil :)  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

Only testo git haftalık 500 o bile fark yaratır tabi ki beslenmen ve antremanın da kusursuz olmalı ilaçlar sadece ek bir yakıt vurdun hulk oldun diye bisey yok malesef düzgün bir satıcıdan testo temin et biraz araştırırsan o düzgün satıcı çok uzakta değil :)  

Burak hocayla konuştuk zaten fiyat da aldım ama deca ile tren arasında kararsız kaldım only testo da vurmak istemiyorum 125 mg testo güç artışı yaptı yapmadı değil ama işte biraz yağlandım bir sürede ara vermek zorunda kaldım ayağım alçıya alındı şimdi push pull leg programı yapıyorum beslenmeyi de oturttum sadece tatlı krizleri biraz sıkıntı çıkartıyor ama onu da hallettim sayılır bu seferki kürden iyi verim alacağımı düşünüyorum açıkçası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ben deca kullanmazdım

trende de kullanmam bu form da 

bence sen 24 hafta bolde test e yap

push pull leg daha kolay kilo aldiriyor diye biliyorum 🤔

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
holyland, 4 dakika önce yazdı:

ben deca kullanmazdım

trende de kullanmam bu form da 

bence sen 24 hafta bolde test e yap

push pull leg daha kolay kilo aldiriyor diye biliyorum 🤔

2800 -3000 kalori civarında besleniyorum zaten çok yüksek kalorilerde besleniyorum kaloriyi arttırdıkça programda değişiklik yapıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Trenbolon bulka uygun bir ilaç değil. Bazı bünyeler tren ile bulk yapabiliyor ancak tren ile bulk yapılacaksa beslenme kısmında ekstra dikkatli olmak gerekiyor. Deca bulk için çok daha uygun bir anabolik. Önerim bulk küründe deca kullanman. Yanına boldenon da eklersin, kickstart olarak anapolon ya da dianabol eklenebilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
hectordoyle, 30 dakika önce yazdı:

Trenbolon bulka uygun bir ilaç değil. Bazı bünyeler tren ile bulk yapabiliyor ancak tren ile bulk yapılacaksa beslenme kısmında ekstra dikkatli olmak gerekiyor. Deca bulk için çok daha uygun bir anabolik. Önerim bulk küründe deca kullanman. Yanına boldenon da eklersin, kickstart olarak anapolon ya da dianabol eklenebilir.

O zaman testo enanthate boldenon deca ve anapolon ile bulk yapıp kür sonunda aldığım verime göre testo pro tren acetat ile definasyon kürü planlaması yaparım test sonuçlarına göre en mantıklısı bu şekilde olur sanırım yorumunuz için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Size tavsiyem bence tren veya deca dan suan icin uzak durmaniz testo enantt ve rimobolan kuru önermk isterim antramanlarin sonlarina guzel kardio tarsi ufak dokunuslarla ilerlemenizi tavsiye ederim cunku resimlerden anladiigm kadarıyla 1.basamaktan 5.basamaga cikmaya calisiyorsunuz gibi bu is basamak basamak kendi sahsi kisisel görusum bu sekilde secim sizin yinede ama deca ve trende daha cok verim alirsiniz ama bi o kdrda organlara zarari dokunucaktir gecmis olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
samet9098, 17 dakika önce yazdı:

O zaman testo enanthate boldenon deca ve anapolon ile bulk yapıp kür sonunda aldığım verime göre testo pro tren acetat ile definasyon kürü planlaması yaparım test sonuçlarına göre en mantıklısı bu şekilde olur sanırım yorumunuz için teşekkür ederim

Benim de diğer kürüm tam olarak böyle olacak inşallah :D  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
hectordoyle, 11 dakika önce yazdı:

İnşallah iyi verim alırız 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
hectordoyle, 19 dakika önce yazdı:

Boylr bir kurden sonra mutlaka usg ile ic organlra bakilmali sart 😀

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.