Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samet9098

Aşırı tatlı isteği

Önerilen İletiler

samet9098    29

Arkadaşlar elimden geldiğince temiz büyümeye çalışıyorum yağlı şeyleri fast foodları zerre canım çekmiyor ama sürekli bir tatlı yeme isteği var bunu durduramıyorum bana yardımcı olacak bitkisel, supplement vb bir ürün falan var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Krom pikolinat kullanabilirsin. Eşim aynı şikayetlerle kullanmaya başladı bir hayli faydasını gördü. Ben de bir ara deli gibi tatlı krizine girdiğim dönem 3-4 gün kullandım ve gerçekten tatlı isteğini azalttığını söyleyebilirim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
samet9098, 17 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar elimden geldiğince temiz büyümeye çalışıyorum yağlı şeyleri fast foodları zerre canım çekmiyor ama sürekli bir tatlı yeme isteği var bunu durduramıyorum bana yardımcı olacak bitkisel, supplement vb bir ürün falan var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim

aldığın karbonhidrat kaynaklarına dikkat et baldo pirinç yiyorsan yapar kan şekerini hızlı yükseltir ve düşürür daha yavaş yükselten karbonhidratlara geçiş yap. öğünlere protein , yağ ve salata ekle daha yavaş kan şekerin çıkar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
burakyldz, 59 dakika önce yazdı:

aldığın karbonhidrat kaynaklarına dikkat et baldo pirinç yiyorsan yapar kan şekerini hızlı yükseltir ve düşürür daha yavaş yükselten karbonhidratlara geçiş yap. öğünlere protein , yağ ve salata ekle daha yavaş kan şekerin çıkar

Makarna ve Yulaf tüketmeyi düşünüyorum zaten pirinç gerçekten mahvediyor kan şekerimi onun farkındayım bulgurda şişkinlik yapıyor şuan en ideali makarna gibi duruyor basmati fazla pahalı yorumunuz için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
agfitness, 26 dakika önce yazdı:

Insülin durumunu kontrol ettir.
Canın her tatlı çektiğinde tatlı niyetine mevye salatası hazırla ye ya da smootie yap iç.
Bazen az su tüketimi de iç kuruluk denilen vücudun susuz kalarak çölleşmesi sonucunda şeker ihtiyacı olarak sinyal verir bünyeye.
O yüzden su ve şekersiz bitki çayı gibi sıvı takviyeleri de yaparsan. Önce zor gibi olsa da çok değil 1 haftaya değişimin başladığını göreceksindir.

Şeker ihtiyacı ne yazıkki Dünya sorunu, doğum öncesi embriyo iken anneden alınan şekerle ilk bağımlılık başlıyor sonrasında da çocukluk ve ergenlik dönemindeki tüketimler derken şekersiz takılınca memeden kesilmiş bebek gibi zır zır ağlıyor insanoğlu.

Ama imkansız değil, meyveler ve ara ara çok az miktar bal ile gayet alıştırılabilir vücut. Insan vücudu doğadaki en adaptif canlı bünyesidir.

Sağlıklı sporlar...

Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim dediklerinizi denedim aslında ama pek fayda etmiyor muscle chefin fıstık ezmelerinden tutun whey proteinli şekersiz dondurmaya kadar hepsini yiyorum ama normal bir tatlı isteği değil bu baya aşırı uzun süreli diyetten kaynaklı sanırım kan şekerimden biraz dengesiz olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Krom pikolinat kullanabilirsin. Eşim aynı şikayetlerle kullanmaya başladı bir hayli faydasını gördü. Ben de bir ara deli gibi tatlı krizine girdiğim dönem 3-4 gün kullandım ve gerçekten tatlı isteğini azalttığını söyleyebilirim.

Çok teşekkür ederim iyi bir takviye gibi duruyor yorumları da olumlu yönde kesinlikle deniyecem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Şeker ihtiyacı ne yazıkki Dünya sorunu, doğum öncesi embriyo iken anneden alınan şekerle ilk bağımlılık başlıyor sonrasında da çocukluk ve ergenlik dönemindeki tüketimler derken şekersiz takılınca memeden kesilmiş bebek gibi zır zır ağlıyor insanoğlu.

Tespitiniz efsane,Hocam.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

tatlandirici ve sekeriz kola

yani tatlandırıcı ve tatlandırıcı içeren herşey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
holyland, 20 dakika önce yazdı:

tatlandirici ve sekeriz kola

yani tatlandırıcı ve tatlandırıcı içeren herşey

Onlarında fazlası sağlık açısından sıkıntı yaratıyor sukraloz kullanıyorum aslında ama fazlası ciddi bulantı yapıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
samet9098, 05.05.2022 - 15:40 yazdı:

Hocam size ya krom takviyesi önerebilirim ya da diyetinize haftada 2-3 gün olarak doğal krom içeren balıklardan ekleyebilirsiniz. Onun haricinde benim canım çok tatlı çektiğinde yağsız yoğurt üzerine çilek, frambuaz, yaban mersini gibi berry gruplarından ekleyip yiyorum. Eğer yoğurt yemiyorsanız üzerine 5 gram %85-90 bitter çikolata rendeleyebilirsiniz. Bu sayede sadece 70-80 kalorilik güzel bir tatlı yapmış olabiliyorsunuz :) 

Eğer ki ara öğün yapıyorsanız bir sandviç önerisi: tam buğday ekmeği üzerine bal, 25 gram avokado, 50 gram muz, 1 tatlı kaşığı da arı poleni ekleyip deneyebilrsiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
just, 3 saat önce yazdı:

Coca cola şekersiz de iş görüyor :D

aynen ama fanta blue şerbet gibi xD yarım bardak da künefe yemiş gibi oluyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Merhabalar aşırı şekerli yeme ihtiyacı genelde insülin direnci ile ilgili bir durumdur.Fakat kullandığınız yada tükettiğiniz birşey kan şekerinizin düşmesine sebep oluyor olabilir en sağlıklısı kan şekerinizi ölçtürmeniz 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.