Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

symbol

Iştahsızlık miğde bulantısı

Önerilen İletiler

symbol    16

Doğru konuda mı açtım bilmiyorum ama bire sorunum var ve yaşayanlar var mı varsa ne gibi çözüm buldular merak ettim şimdiden teşekkürler

Şu an bir hastalık dönemindeyim ve müthiş derecede bir iştahsızlık ve yemekleri görünce miğde bulantısı tarzı durum yaşıyorum bunu nasıl atlata bilirim yani o kadar az yiyorum ki 4 günde 2.5 kg ye yakın kilo verdim tecrübelerinizi paylaşır mısınız hocalarım kardeşlerim

@metinav@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.478

Hastalıkların çoğunda benzer iştahsızlık olur.Hızlı kilo vermek çok basit bir durum değil.Bunu ciddiye almalısın bence.Su kaybediyorsun, fakat yerine koyamadığın sürece daha da gider.Eczaneler de iştah için şuruplar var (prakten vb.) veya b komplex vitaminleri de iştah açar.Onun haricinde miğde bulantısını giderecek motilium adlı ilaç etkilidir.Fakat fazla kullanmamak lazım dokunabilir.

Peptid ve sarmslar var uzun vadede iştahı kamçılayabilen.

İlaçlardan önce yiyebildiğin ne varsa onu yemeye çalış.Yoğurt olur, muz olur, haşlanmış patates olur, çorba olur yeter ki mide boş kalmasın.Tiksinmediğin ne varsa azar azar da olsa yemelisin.Tuz kesinlikle almalısın...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
metinav, 14 dakika önce yazdı:

Hastalıkların çoğunda benzer iştahsızlık olur.Hızlı kilo vermek çok basit bir durum değil.Bunu ciddiye almalısın bence.Su kaybediyorsun, fakat yerine koyamadığın sürece daha da gider.Eczaneler de iştah için şuruplar var (prakten vb.) veya b komplex vitaminleri de iştah açar.Onun haricinde miğde bulantısını giderecek motilium adlı ilaç etkilidir.Fakat fazla kullanmamak lazım dokunabilir.

Peptid ve sarmslar var uzun vadede iştahı kamçılayabilen.

İlaçlardan önce yiyebildiğin ne varsa onu yemeye çalış.Yoğurt olur, muz olur, haşlanmış patates olur, çorba olur yeter ki mide boş kalmasın.Tiksinmediğin ne varsa azar azar da olsa yemelisin.Tuz kesinlikle almalısın...

Çok teşekkür ederim hocam ben de o yüzden kafama taktım çok hızlı bi şekilde gelişti çünkü verdiğim emekler de boşa gidicek diye korkuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Merttt23
      Testo enantat bolde deca dianabol masteron 2 hafta oldu iştah aşırı kapalı shake harcici yediğimde öğürme geliyor yemekleride değiştirdim denedim yine aynı şekilde ve piskoloji olarak aşırı etkiledi yardımcı olur musunuz?
    • Yazan: gerokx
      Merhaba küçüklüğümden beri kilolu bir çocukluk geçirmiştim kilolarımdan kurtuldum ve 4 - 5 senedir spor yapıyorum iyi denilebilecek bir forumdayım ve az yesem de, yok yesem de, hic yermesem de gariptir ki kilo az veriyorum ve formumu hiç kaybetmiyorum ama canim inanılmaz Junk-Food veya şekerli ürünler çekiyor.. 
      Şuan' da testo ve maste küründeyim iyide bir sonuç için temiz besleniyorum ama inanılmaz iştahım var bıraksalar her gün 10k kcal yer aç kaldım diye gezerim buna nasıl çözüm bulacağım 4-5 litre su içiyorum. Uzun sindirilen karb'da alıyorum yulaf vb. Ama iştahım hep var bu konuda yapabileceğim sizde ise yarayan bir şey var mi?
    • Yazan: Antiokae
      Arkadaşlar merhaba, bundan 3 4 ay önce aşırı iştahlı olan birisiydim ne yersem asla doymazdım günlük abartmadan 700 grama kadar pirinç yer hala doymaz Ayritten gece yumurta yerdim bu son  2 aydır asla canım yemek istemiyor yersem midem bulanıyor sıcaklarlamı alakalı bilmiyorum ama bir deri bir kemik kaldım mecbur son 1 Aydır spor salonuna gidemiyorum özel nedenler yüzüne sadece abur cubur yiyorum oda zor full içecek içiyorum.
    • Yazan: gokalaf
      Arkadaşlar artık foruma giren herkesin bildiği üzere 14 haftalık only testo küründeyim. Fakat dehşeeeeeet bi iştah yokluğu var vücutta. Özellikle antrenman sonrası 1 lokma atamıyorum ağzıma ya olmuyor. Millet antrenmandan sonra koşa koşa eve gidiyor yemek yemek için. Dün antrenman sonrası protein için kebap söyledim salona. Bir ısırık aldım miğdem almadı diğer arkadaşlara ikram ettim. Acaba kardiyo mu yapmalıyım antrenman sonrası ne yapmalıyım en ufak bir fikrim yok, sustanon bidaha kullananın allah belasını versin demek istiyorum da diyemicem belki ben enantat ile verimi aldığım için sustanon etki etmiyordur. Normalde 2 saat süren Push antrenmanımı enerjisizlikten dolayı tek bölge 3 hareket 16 17 setlik göğüs üstüne 4 set one arm triceps pushdown yapıp bitirmek zorunda kalıyorum. Bu iştahı nasıl açacaz arkadaş? Kardiyo yapsam korkuyorum daha fazla kilo kaybederim diye, ne yapmalıyım?
    • Yazan: ferhat59
      Merhaba arkadaşlar herkese iyi haftalar dilerim

1 ay pandemi vardı salonlar kapalıydı gidemedim ondan önceki aylarda 20:00 salon kapanıyordu işten 18:30-19:00 çıktığım için 30-40 dakika zor yaptım daha sonra da bedelli askere gitmek zorunda kaldım 1 ay boyunca ondan sonra da geldiğimde test sonucum pozitif çıktı covid oldum 1 temmuz itibari ile karantina vs bitti iyileştim

Fakat bu 3 aylık süreç bana çok şey kaybettirdi iştah gitti, form düştü haliyle sporsuzluktan diyet bozulmak zorunda kaldı su tuttum vs. 

Şimdi kür başlayacağım yakın zamanda testlerimi yaptırdıktan sonra fakat, iştahsızlık beni benden alıyor 5 öğün yiyorken 3 öğün zor yiyorum ( Ektomorp vücuda sahibim ) küre başlamadan 1-2 ay iştah amaçlı ghrp-6 kullanmam ( 300mcg günlük ) Sizce mantıklı olur mu ? en azından diyetimi düzene soktuktan sonra kür planlaması yapmak istiyorum 

Desteğiniz için herkese teşekkür ederim şimdiden 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.