Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kayacrw

Sustanon ve rimobolan kürü yardım

Önerilen İletiler

Kayacrw    3

MERHABALAR

20 yaşında 3 yıllık naturel olarak yarısı bilinçsiz yarısı bilinçli bb yapıyorum son zamanlarda powerbuildinge sardım

sustanon ve rimobolan kürü için kimden yardım istesem geri çeviriyor

ürünleri eczaneden temin ettim şuan elimde

2 kutu sustanon 4 kutu rimobolan var

kilom 91 

boy 183

Kısa bir kür istiyorum ve kaç doz kaç hafta yapılacağı hakkında pek bilgim yok 8 hafta önermiş herkes ve yanında kullanmam gereken koruyucular vesaire bilgim yok yardımcı olabilirmi birisi lütfen

tertemiz yüksek yiyorum güç amaçlı

yüksek protein yüksek karb kilo başına 1 gr yağ tüketiyorum kilomun iki katı protein ve yaklaşık 300 gr karb alıyorum

tarihinde Kayacrw tarafından düzenlendi
Bilgi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kayacrw    3
NamasteGodDamnİt, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba.

2 kutu sustanon derken neyi kastediyorsun, zaten her kutunun içinde tek bir ampül var.

Yani 2 ampül ne kadar doz alıcağımı bilmediğim için kafama göre satın aldım kullanıla göre alabilirim yani

tarihinde Kayacrw tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sustanon genelde hafta 2 şekilde 500 mg olarak kullanılır ama haftada tek ampül olarak da başlayabilirsin 2 hafta sonra 500 mg'a çıkarsın.. powerlifting tarzı çalışıyorsan ve seviyorsan İran anapolon ekleyebilirsin primoyu daha fazla almana gerek yok 4 kutuyu 2-2 şekilde 2 haftada kullanırsın. ilk 2 hafta 250 sonraki 6 hafta 500 mg sustanon ilk 4 hafta 50 mg iran anapolon alabilirsin ilk kür için.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayacrw    3
NamasteGodDamnİt, 19 dakika önce yazdı:

Sustanon genelde hafta 2 şekilde 500 mg olarak kullanılır ama haftada tek ampül olarak da başlayabilirsin 2 hafta sonra 500 mg'a çıkarsın.. powerlifting tarzı çalışıyorsan ve seviyorsan İran anapolon ekleyebilirsin primoyu daha fazla almana gerek yok 4 kutuyu 2-2 şekilde 2 haftada kullanırsın. ilk 2 hafta 250 sonraki 6 hafta 500 mg sustanon ilk 4 hafta 50 mg iran anapolon alabilirsin ilk kür için.

Koruyucu olarak öneriniz varmı çok sağolum buarada ama biraz karışık anlıyacağım umarım 😂

NamasteGodDamnİt, 19 dakika önce yazdı:

Yani ilk hafta 1 ampül sustanon 2 .haftada 1 ampül 3. De 2 ampül alacağım değilmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk 2 hafta pazartesileri 250 mg sustanon +100 mg primobolanı aynı enjektöre çekip vurabilirsin. 3. haftadan itibaren pazartesi ve perşembe 1'er ampül sustanon enjeksiyonu yaparsın yani haftada 500 mg sustanon almış olursun primobolanları bu enjeksiyonlar esnasında aynı enjektöre çekip vurabilirsin ki maksat o 4 kutu elden çıksın. Küre başladığın günden itibaren günlük 50 mg İran anapolon alabilirsin güç için mutlaka faydasını görüsün eczanede de anapolon var kullandım ama içerisindeki hammaddenin doluluğuna dair şüpheler var bende sadece 1-2 kg oynama yaptı, İran anapolon bu konuda fazlasıyla övgü alıyor onu da whatsapp ikonu ile iletişime geçerek bu platform üzerinden alabilirsin.  Toparlayacak olursam 3. haftadan itibaren haftada 2 kez sustanon enjeksiyonu yapacaksın. İlk 4 hafta günlük 50 mg anapolon.. anapolona vücudun cevap verirse 4.hafta 100 mg'a çıkabilirsin 7 gün öyle devap edip bitirirsin.

Koruyucu olarak eczanede magnezinc var onu alabilirsin, nature supreme omega 3 alabilirsin, ligone multivitamin alabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayacrw    3
NamasteGodDamnİt, 57 dakika önce yazdı:

İlk 2 hafta pazartesileri 250 mg sustanon +100 mg primobolanı aynı enjektöre çekip vurabilirsin. 3. haftadan itibaren pazartesi ve perşembe 1'er ampül sustanon enjeksiyonu yaparsın yani haftada 500 mg sustanon almış olursun primobolanları bu enjeksiyonlar esnasında aynı enjektöre çekip vurabilirsin ki maksat o 4 kutu elden çıksın. Küre başladığın günden itibaren günlük 50 mg İran anapolon alabilirsin güç için mutlaka faydasını görüsün eczanede de anapolon var kullandım ama içerisindeki hammaddenin doluluğuna dair şüpheler var bende sadece 1-2 kg oynama yaptı, İran anapolon bu konuda fazlasıyla övgü alıyor onu da whatsapp ikonu ile iletişime geçerek bu platform üzerinden alabilirsin.  Toparlayacak olursam 3. haftadan itibaren haftada 2 kez sustanon enjeksiyonu yapacaksın. İlk 4 hafta günlük 50 mg anapolon.. anapolona vücudun cevap verirse 4.hafta 100 mg'a çıkabilirsin 7 gün öyle devap edip bitirirsin.

Koruyucu olarak eczanede magnezinc var onu alabilirsin, nature supreme omega 3 alabilirsin, ligone multivitamin alabilirsin. 

Pct için ne yapmalıyım acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayacrw, 17 dakika önce yazdı:

Pct için ne yapmalıyım acaba

Dilersen bunu 8 haftanın sonunda konuşalım.. endişeleneceğin bir şey yok eğer 8 haftayı aşmayacaksan.. bu süre zarfında lütfen forumu incele arama bölümüne pct dahi yazman halinde 100'den fazla içerik bulacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk    6
NamasteGodDamnİt, 12 dakika önce yazdı:

Dilersen bunu 8 haftanın sonunda konuşalım.. endişeleneceğin bir şey yok eğer 8 haftayı aşmayacaksan.. bu süre zarfında lütfen forumu incele arama bölümüne pct dahi yazman halinde 100'den fazla içerik bulacaksın.

Hocam sustanon + rimobolan önerdiğiniz kür süresi nedir acaba? Bende bir kaç gündür bunu araştırıyorum da, en azından eczane olunca aklımda 1 adım daha ileriye geçti. Ya da ilk kür olarak Testo E + Bolde yapacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk, 43 dakika önce yazdı:

Hocam sustanon + rimobolan önerdiğiniz kür süresi nedir acaba? Bende bir kaç gündür bunu araştırıyorum da, en azından eczane olunca aklımda 1 adım daha ileriye geçti. Ya da ilk kür olarak Testo E + Bolde yapacağım. 

Sustanonu 7 hafta kullandım sivilce probleminden gına gelmeseydi +15 hafta kullanırdım şahsen.. ki kullanacağımı düşündüğüm için epey de stokladım hala elimde var.

Primoya en azından ilk kür için bütçe ayırmana gerek yok. Sustanon güzel ilaçtır, deneyebilirsin ama östrojenin halihazırda yüksekse muhtemelen yan etki göreceksin yağlı cilt,sivilce vb. Güvendiğim bir satıcı var diyorsan testo e + bolde de güzel bir başlangıç olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ayda 1 kan tahlili ver kullana bildiğin kadar uzun kullan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar,
      12 haftadır kürdeyim ilk 10 hafta:
      500 testo e. 500 bolde Yaptım, ilaçlar on numara çalışıyor 6. haftada deli gibi iştahım açıldı ama sonraki hafta bir mod düşüklüğüyle beraber sersemlik olmaya başladı, sanki kafam güzelmiş gibi dolaşıyorum etrafta boş boş bir yerlere bakıp dalıyorum sürekli ayrıca enerji ve libido da düşük. 2 haftadır npp ile devam ediyorum ve bu durumu hala yaşıyorum, ben ilk kürümde deca yapmıştım buna rağmen deli gibi libidom ve enerjim vardı. Şuan libidom ve enerjim düşük.
      Bu sorunu nasıl aşabilirim ? En son Mart ayında tahlil verdim sadece hormonlarıma bakmışlar, kan tahlili yok bir daha vericem. Prolaktin 7.22 aşağıda gözükmemiş. Bazen çok duygusal hissediyorum ondan dolayı arimidex kullanıyordum e2 o yüzden böyle.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba,
      9 haftadır 250 mg iran testo kullanıyorum ancak henüz ciddi bir etki görmedim dozajmı az yanına eklemem gereken bir şey mi var bilmiyorum bu benim ilk kürüm pek fazla bilgiye sahip değilim ağırlıklar bile doğru dürüst artmadı dozaj arttırmama gerek var mı?
    • Yazan: Joseph
      Biraz önce yeni bir haber okudum doğru mu değil mi tam emin değilim fakat doların yıl sonu 40 lirayı geçeceği gibi şeyler yazıyordu. Dolar 32,33 lirayken bu  seviyelerde olan ilaç fiyatları dolar 40 lirayı görünce hangi seviyelere gelecek acaba?  Nasıl kür yapacağız? O yüzden bende panik yaptım ihtiyacım olan ne varsa toplu şekilde almaya çalışacağım. Sizin planlarınız nedir? Supplementler bile fahiş rakamlara çıkmış dolarla geldiği için normal tabi. Bugün dandik ne olduğu belli olmayan steroid markaları için pek değişen bişey olmayacak çünkü maliyetleri düşük ama bilmeyenler zehirlenecek rakamlara kanıp. Bu dolar kurunda güzel ilaca ulaşmak ya çok zor ya çok pahalı olacak bu gidişle  
      Tarihe not düşelim bugün dolar kuru :  32,40 TL

Haber kaynağı :

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.