Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Berkay57    13

Hepinize merhaba dostlar bir kaç aydır bu formu sürekli okuyorum bilgi amaçlı gerçekten insanların işine yarıyacak cinsten.) kendime gelicek olursak yaklaşık 4 yıldır bu sporun içerisindeyim öncesindede 2 yıllık güreş geçmişim var değerli hocalarıma dostlarıma aklımda olan bir kaç soru sormak istiyorum yaşım 20 bu yaşıma kaçıma hiçbir anabolizan kullanmadım yanımda arkadaşlarım birbirine iğne vurmasına rağmen ve birisinde çok sağlam vücutla yarışmaya girdi ben steoritten çekiniyorum yani gelecek yan etkilere halen daha hazır değilim o yüzden aklımda sarms kullanmak var ama pek bilgi sahibi değilim anabolizan gibi etki göremeyeceğimi biliyorum ama neticede vücudu 1 puan ileri götürürebilirim testeron baskılarmı böyle ürünler gibi gibi cevap arıyorum Attığım fotolar Ramazan öncesi formum şuan biraz daha yağlı ve suluyum..

SARMSLARI KULLANAN VEYA BİLEN HOCALARIM DOSTLARIM BİLGİLENDİREBİLİRMİ?

Definasyon sarms ve yanına ne gibi koruyucular-ortalama kaç hafta kullanmak lazım ve pct gereklimi 

B62E4444-EF2A-4C06-ABC4-CF8AD3E73DE2.thumb.jpeg.c78dc001710c078fb324c63c87877e4c.jpeg

yaş 20 boy 182 kilo bulktayım 84-85 

86284B18-DC47-4925-9558-E322056170B9.jpegA277F1A8-6574-4649-916E-C66317B2809B.jpeg 8D975092-AEC0-42EB-A8B8-AB9D6ACA1241.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barinyo    50

Merhaba 

Sarms kullandım. Fakat definasyon ürünleri değil MK-677 ürününü iştah ve büyüme açısından kullandım.

O sebepten aldığım etkileri değil yan etki konusunda kendimce uyarı yapacağım. Sarms ürünleri bence pct gerektiren kontrol edilmesi gereken ürünler.

Libido düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Hormonel değişimlerde yaşayabilirsiniz. Urun kullanmaya baslamadan önce test verin. Kullandıktan sonrada test verin. Kontrollü giderseniz sorun yaşamaz değil yaşadığınız sorunları daha rahat aşabilirsiniz.

Bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Barinyo, 8 dakika önce yazdı:

Merhaba 

Sarms kullandım. Fakat definasyon ürünleri değil MK-677 ürününü iştah ve büyüme açısından kullandım.

O sebepten aldığım etkileri değil yan etki konusunda kendimce uyarı yapacağım. Sarms ürünleri bence pct gerektiren kontrol edilmesi gereken ürünler.

Libido düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Hormonel değişimlerde yaşayabilirsiniz. Urun kullanmaya baslamadan önce test verin. Kullandıktan sonrada test verin. Kontrollü giderseniz sorun yaşamaz değil yaşadığınız sorunları daha rahat aşabilirsiniz.

Bol şans 

Kanka şimdi şöyle bir şey var normalde geçen haftaya kadar yarışmaya giden arkadaşımla tüm planları kurup prop masteron turinabol definasyonanı girecektim zaten yan etkilerini biliyordum fakat sarms before afterlarına bakıcam 10 numara değişimler gördüm ve steorit kadar yan etki görmeden o yüzden şuan bu kadar yakından araştırıyorum 

Kendi adıma bilgi amaçlı şunuda ekliyim kolum soğuk 39.5 pumplı 41 

tarihinde Berkay57 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Kararlıysanız deneyerek öğrenebilirsiniz. Her insanın yapısı farklı aldığı etkiler yan etkiler farklı.

Bu arada göğüslerde ufak bir jinekomasti görülüyor. Veya yanlış görüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Barinyo, 4 dakika önce yazdı:

Kararlıysanız deneyerek öğrenebilirsiniz. Her insanın yapısı farklı aldığı etkiler yan etkiler farklı.

Bu arada göğüslerde ufak bir jinekomasti görülüyor. Veya yanlış görüyorum.

Zamanında güreşi bıraktan sonraki 2 senelik bir obezlik sürecine girmiştim o zamanlar 1.65 boy 85 kg vücut geliştirmeye başladıktan sonra jinekomasti olduğumu farkettim 3 sene sonrasında gitmeyince ameliyat oldum bir kaç ay öncesinde 

tarihinde Berkay57 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

Okumanızda fayda var kim ne yapmış nasıl yapmış anlamında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
forbit, 7 dakika önce yazdı:

Okumanızda fayda var kim ne yapmış nasıl yapmış anlamında.

Bunları kayıt olmadan önce okudum malesefki anobilazanlar kadar sarmslar ilgili çok fazla bilgi yok kullanan kişiler açısından 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm
    • Yazan: fiorentina
      Hocalarım abilerim kardeşlerim selam. Ara verme durumları olsada 3.5yıl önce başladim ve iyi kötü bir gelişim elde ettim bu saatten sonra çok ilerleyeceğini düşünemiyorum artık kafam kaç zamandır ilaca girme düşüncesinde ama derdim yarısmacı olmak falan değil çıtırdan ilerlememi desteklesin en az zararla bu işin içinden çıkmak istiyorum. O yüzden sizce tek başına mk677 mi kullanmak daha mantıklı yoksa only testo ya da only sustanon mu? Yardımcı olursanız sevinirim
      Ölçüler:
      omuz 139  Kol 41.5  Bel 98 Kg 93
    • Yazan: Ferhelm
      GEP'in Ligandrolü ve Brawn'ın Mk677'sini aldım, kullanıma daha başlamadım ikisi beraber kullanımda pct gerekir mi? Ve dozajlar nasıl olmalı?
    • Yazan: Tuna59baba
      Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
      Yağ yakmak ve kaslarımı yeniden inşa etmek için en çok verimi:
      SARMSLARDAN MI ALIRIM? PEPTİDLERDEN Mİ ALIRIM? VEYA İKİSİNİ AYNI ANDA KULLANMAKTAN MI? Hem yağ yakıp aynı zamanda kas kazanmayı planlayan ve pct gerektirmeyen büyüme faktörleriyle hipofiz bezimi sıkıntıya sokmayan sarms, peptid ve yohimbine kullanmayı planlıyorum!
      Bu süreçte aklımda olanlar:
      Sarms olarak;
      mk677 sr9009 gw501516 Peptid olarak ise;
      hgh fragment cjc 1295 igf1 ghrp Var özelikle fragment konusunda bir enjeksiyon bölgesinde kızarıklık mide bulantısı halsizlik baş dönmesi dışında yan etki bulamadığım için fragment kullanmaya ısındım diğer yazdığım sarms ve peptidlerin forumda okuduğum bilgilerin dışında yan etkileri varsa bilgilendirir misiniz?
      KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:
      BOY: 185 cm KG: 94 YAĞ ORANIM : %27  Bunu 4 ayda yüzde kaç seviyelerine çekebilirim istikrarlı diyet, kardiyo ve ağırlık antrenmanlarıyla?
      Tüm cevaplar için teşekkürler / iyi bayramlar.
    • Yazan: Alexturnedme
      Merhaba arkadaşlar, Fenomen bir vücut geliştirme sporcusunun ürünleri olan...
      All in supps markasından daha önce alışveriş yapan oldu mu?
      Yorumları iyi gözüküyor ve boş çıksa bile en azından içinden başka bişey çıkmaz diye düşünüyorum
      Edit: oxy2gen diye bir markayı satıyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.