Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Berkay57    13

Hepinize merhaba dostlar bir kaç aydır bu formu sürekli okuyorum bilgi amaçlı gerçekten insanların işine yarıyacak cinsten.) kendime gelicek olursak yaklaşık 4 yıldır bu sporun içerisindeyim öncesindede 2 yıllık güreş geçmişim var değerli hocalarıma dostlarıma aklımda olan bir kaç soru sormak istiyorum yaşım 20 bu yaşıma kaçıma hiçbir anabolizan kullanmadım yanımda arkadaşlarım birbirine iğne vurmasına rağmen ve birisinde çok sağlam vücutla yarışmaya girdi ben steoritten çekiniyorum yani gelecek yan etkilere halen daha hazır değilim o yüzden aklımda sarms kullanmak var ama pek bilgi sahibi değilim anabolizan gibi etki göremeyeceğimi biliyorum ama neticede vücudu 1 puan ileri götürürebilirim testeron baskılarmı böyle ürünler gibi gibi cevap arıyorum Attığım fotolar Ramazan öncesi formum şuan biraz daha yağlı ve suluyum..

SARMSLARI KULLANAN VEYA BİLEN HOCALARIM DOSTLARIM BİLGİLENDİREBİLİRMİ?

Definasyon sarms ve yanına ne gibi koruyucular-ortalama kaç hafta kullanmak lazım ve pct gereklimi 

B62E4444-EF2A-4C06-ABC4-CF8AD3E73DE2.thumb.jpeg.c78dc001710c078fb324c63c87877e4c.jpeg

yaş 20 boy 182 kilo bulktayım 84-85 

86284B18-DC47-4925-9558-E322056170B9.jpegA277F1A8-6574-4649-916E-C66317B2809B.jpeg 8D975092-AEC0-42EB-A8B8-AB9D6ACA1241.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barinyo    50

Merhaba 

Sarms kullandım. Fakat definasyon ürünleri değil MK-677 ürününü iştah ve büyüme açısından kullandım.

O sebepten aldığım etkileri değil yan etki konusunda kendimce uyarı yapacağım. Sarms ürünleri bence pct gerektiren kontrol edilmesi gereken ürünler.

Libido düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Hormonel değişimlerde yaşayabilirsiniz. Urun kullanmaya baslamadan önce test verin. Kullandıktan sonrada test verin. Kontrollü giderseniz sorun yaşamaz değil yaşadığınız sorunları daha rahat aşabilirsiniz.

Bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Barinyo, 8 dakika önce yazdı:

Merhaba 

Sarms kullandım. Fakat definasyon ürünleri değil MK-677 ürününü iştah ve büyüme açısından kullandım.

O sebepten aldığım etkileri değil yan etki konusunda kendimce uyarı yapacağım. Sarms ürünleri bence pct gerektiren kontrol edilmesi gereken ürünler.

Libido düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Hormonel değişimlerde yaşayabilirsiniz. Urun kullanmaya baslamadan önce test verin. Kullandıktan sonrada test verin. Kontrollü giderseniz sorun yaşamaz değil yaşadığınız sorunları daha rahat aşabilirsiniz.

Bol şans 

Kanka şimdi şöyle bir şey var normalde geçen haftaya kadar yarışmaya giden arkadaşımla tüm planları kurup prop masteron turinabol definasyonanı girecektim zaten yan etkilerini biliyordum fakat sarms before afterlarına bakıcam 10 numara değişimler gördüm ve steorit kadar yan etki görmeden o yüzden şuan bu kadar yakından araştırıyorum 

Kendi adıma bilgi amaçlı şunuda ekliyim kolum soğuk 39.5 pumplı 41 

tarihinde Berkay57 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barinyo    50

Kararlıysanız deneyerek öğrenebilirsiniz. Her insanın yapısı farklı aldığı etkiler yan etkiler farklı.

Bu arada göğüslerde ufak bir jinekomasti görülüyor. Veya yanlış görüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Barinyo, 4 dakika önce yazdı:

Kararlıysanız deneyerek öğrenebilirsiniz. Her insanın yapısı farklı aldığı etkiler yan etkiler farklı.

Bu arada göğüslerde ufak bir jinekomasti görülüyor. Veya yanlış görüyorum.

Zamanında güreşi bıraktan sonraki 2 senelik bir obezlik sürecine girmiştim o zamanlar 1.65 boy 85 kg vücut geliştirmeye başladıktan sonra jinekomasti olduğumu farkettim 3 sene sonrasında gitmeyince ameliyat oldum bir kaç ay öncesinde 

tarihinde Berkay57 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

Okumanızda fayda var kim ne yapmış nasıl yapmış anlamında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
forbit, 7 dakika önce yazdı:

Okumanızda fayda var kim ne yapmış nasıl yapmış anlamında.

Bunları kayıt olmadan önce okudum malesefki anobilazanlar kadar sarmslar ilgili çok fazla bilgi yok kullanan kişiler açısından 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Welldeir
      Öncelikle herkese merhaba 3.5 yıldır spor yapıyorum başladığımdan beri 20 kiloya yakın kütle kazandım ve şuan 18 yaşındayım mk-677 kullanmayı düşünüyorum herhangibir hormon baskılayıcı etkisine rastlamadım fakat kişiden kişiye değişmekle beraber etkili veya etkisiz diyenler var kimisi hiçbir işe yaramadığını söylüyor sizce nasıldır kullanılır mı veya gereksiz mi ?
    • Yazan: Rheiwa
      Merhaba,
      24 yaşındayım ve SARM kullanmak istiyorum fakat Türkiye'de de orijinal zor bulunuyor galiba. Bu yüzden orijinal SARMs nasıl temin edebilirim? Sol altta ki wp butonundan ORIJINAL SARM temin etme imkanım var mı? Varsa ortalama mk677 fiyatı nedir. Baktım ama fiyat göremedim, birde son olarak;
      GrimLabs Ruthless dolu mu?  instagram satıcıları var bu marka ürünleri Amerika'dan yani orijinal satıcıdan temin ettiğini söylüyor sizce nedir ne değildir? Ortalama fiyatı 60-62 dolar (60cap) yaklaşık 2100-2300 arası satıyor bahsettiğim hesap.
    • Yazan: enes2525
      Merhaba, Sarms yaza merhaba kombinasyonu hakkında bilgi almak istiyorum fakat kullanan kişi çok göremedim sizce sarms ile yaza güzel bir vücutla girilir mi aranızda kullanan ve etkisini gören var mı? Sarms genel olarak işe yarıyor mu herkese iyi forumlar.

• Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...
    • Yazan: ferhyme
      Merhaba beyler haftalardır güvenebileceğim rad140 yk11 mk677 bulk kürü markaları arıyorum
      Rüyama girmeye başladı artık marka isimleri bi tane buluyorum burada aratıyorum sahte başka buluyorum sahte yine buluyorum sahte bana artık birisi bu üç ürünün orijinal güvenilir halde satıldığı memnun kaldığı bir satıcı marka site vs. verebilir mi ?
      Kafayı yemek üzereyim artık lütfen yardımcı olun seviliyorsunuz 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.