Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

LiveStorm

Sizce clenbuterol kullanmalı mıyım?

Önerilen İletiler

LiveStorm    2

Selamlar,

Ekte 3 aylık değişimimi iletiyorum. 3 ayda, detayları saymazsak 450 gram pirinç, 600 gram tavuk ile beslendim ve nisan ayı boyunca yk11-mk677 mix sarms kullandım. Açık konuşmak gerekirse, sarms kullandığım süre boyunca kaslarımda doluluk oldu ancak ben 3 aylık değişimimde çok ciddi bir fark göremiyorum. Sanırım sarms'tan abartı bir değişiklik bekliyordum. Siz değişimim hakkında ne düşünüyorsunuz? Beslenmemde hiç kalori açığı bırakmadım, kalori açığını kardiyo ile yarattım. Belimde biraz kalınlaşma olduğunu görebiliyorum. Değerli yorumlarınızı merak ediyorum ve sizce şu an Clenbuterol kullanarak yağ oranımı düşürebilir miyim? 

İlk 2 fotoğraf Ocak ayının sonuna ait. Son 2 fotoğraf güncel.

063f48fa-bd61-464f-9b3d-a69492d1766e.jpg faa7a008-9ea9-4fa3-bbf4-64df9ff9472b.jpg 5b324783-14dc-4265-97dd-6699b85fe55e.jpg Screenshot_2.jpg

@rastlantisal

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.346

Sarms hiç kullanmadım. Etkisi hakkında fikrim yok. 

Ama aradaki değişime bakınca aynı şeyi sarms olmadan da yapardın gibi görüyorum. Ayrıca zaten yağsız iken neden clen kullanacaksın? Önce kütle al sonra cut düşünürsün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
LiveStorm, Bir saat önce yazdı:

Selamlar,

Ekte 3 aylık değişimimi iletiyorum. 3 ayda, detayları saymazsak 450 gram pirinç, 600 gram tavuk ile beslendim ve nisan ayı boyunca yk11-mk677 mix sarms kullandım. Açık konuşmak gerekirse, sarms kullandığım süre boyunca kaslarımda doluluk oldu ancak ben 3 aylık değişimimde çok ciddi bir fark göremiyorum. Sanırım sarms'tan abartı bir değişiklik bekliyordum. Siz değişimim hakkında ne düşünüyorsunuz? Beslenmemde hiç kalori açığı bırakmadım, kalori açığını kardiyo ile yarattım. Belimde biraz kalınlaşma olduğunu görebiliyorum. Değerli yorumlarınızı merak ediyorum ve sizce şu an Clenbuterol kullanarak yağ oranımı düşürebilir miyim? 

@rastlantisal

@metinav

2 değişim arasında çok büyük ışık farkı ve kıl farkı var kullandığın markanın resmi cismi varsa atabilirmisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LiveStorm    2
rastlantisal, 49 dakika önce yazdı:

Sarms hiç kullanmadım. Etkisi hakkında fikrim yok. 

Ama aradaki değişime bakınca aynı şeyi sarms olmadan da yapardın gibi görüyorum. Ayrıca zaten yağsız iken neden clen kullanacaksın? Önce kütle al sonra cut düşünürsün.

Ben de sarms olmadan da aynı sürede yapılabilirdi diye düşünüyorum. Derimin son 2 ayda çok kalınlaştığını düşündüğümden dolayı Clen kullanmak istiyordum aslında.

Leepriest35, 25 dakika önce yazdı:

2 değişim arasında çok büyük ışık farkı ve kıl farkı var kullandığın markanın resmi cismi varsa atabilirmisin

Ürün bu: image.thumb.png.9205bca3eb7c4c366b65920e99f161ef.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
LiveStorm, 9 saat önce yazdı:

Selamlar,

063f48fa-bd61-464f-9b3d-a69492d1766e.jpg faa7a008-9ea9-4fa3-bbf4-64df9ff9472b.jpg 5b324783-14dc-4265-97dd-6699b85fe55e.jpg Screenshot_2.jpg

@rastlantisal

@metinav

Clenbuterol kullanmanı gerektirecek bir durumun yok bence.Kas gelişimini arttırırsan dengeli beslenerek ve antrenmanla, zaten yağ oranın doğal olarak gerileyecektir.

Keşke sarmsların steroid özelliğinde olan çeşitlerini kullansaydın, daha iyi etki alırdın.Pct gerekebilirdi ama, en azından değerdi verdiğin ücrete orantılı olarak...

Bir miktar değişiklik var yine de :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Clenbuterol yerine Cardarine veya SR-9009 gibi ilaçları tercih etmen hem kondisyonun hem de kalbin için çok daha iyi olacaktır. Daha öncesinde de belirtmiştim başka bir konu altında, clenbuterol denilen ilaç şu spor camiasındaki en 'overrated' ilaçlardan biri. Kullanmakta ısrarcıysan 20 mcg, en fazla da 40 mcg kullanmanı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
hectordoyle, 28 dakika önce yazdı:

Clenbuterol yerine Cardarine veya SR-9009 gibi ilaçları tercih etmen hem kondisyonun hem de kalbin için çok daha iyi olacaktır. Daha öncesinde de belirtmiştim başka bir konu altında, clenbuterol denilen ilaç şu spor camiasındaki en 'overrated' ilaçlardan biri. Kullanmakta ısrarcıysan 20 mcg, en fazla da 40 mcg kullanmanı tavsiye ederim.

Clenbuterol için alışana kadar bende öyle düşünürdüm fakat, konu başlığı oluşturduğum yohimbe extresinin verdiği yan etkileri clenbuterol vermiyor.Onun yanında daha masum kesinlikle :)

Maddi durumu iyi olan, hem sağlığı için hem de yağ yakımı ve dayanıklılık artışı için cardarine ve sr-9009 birlikte kullanırsa daha iyi sonuçlar elde eder.Özellikle trenbolon gibi ağır kürlerden sonra kalp damar sağlığı için, biçilmiş kaftan bu ikili...Suplementten öte, ilaca yakın etkileri var.Doğru ve içeriği dolu olursa tabii...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Clenbuterol için alışana kadar bende öyle düşünürdüm fakat, konu başlığı oluşturduğum yohimbe extresinin verdiği yan etkileri clenbuterol vermiyor.Onun yanında daha masum kesinlikle :)

Maddi durumu iyi olan, hem sağlığı için hem de yağ yakımı ve dayanıklılık artışı için cardarine ve sr-9009 birlikte kullanırsa daha iyi sonuçlar elde eder.Özellikle trenbolon gibi ağır kürlerden sonra kalp damar sağlığı için, biçilmiş kaftan bu ikili...Suplementten öte, ilaca yakın etkileri var.Doğru ve içeriği dolu olursa tabii...

Belki de benim clenbuterolden dolayı dilim yandığı için böyle yazmışta olabilirim hocam :D Ancak genel itibariyle gördüğüm kadarıyla fayda/zarar kısmına konulduğunda clenbuterol kullanılmasının pek gerek olmadığını çıkardım. Elbette isteyen kullanabilir ancak dikkatli olunması gerekiyor. Cardarine için ise, hep kullanmak istediğim bir ilaçtı kendisi ancak yıldızımız bir türlü barışmadı xD Kalp ve damar sağlığı için pozitif etkileri olduğunu ve diğer yağ yakıcı amaçla kullanılan steroid ve peptidlerin etkisini arttırdığını öğrendiğimde sonraki kürlerimde hep bulunmasını istedim açıkçası. 

Cardarine ve sr-9009 mix şeklinde kullanılması pek doğru olmaz çünkü sr-9009 un yarılanma ömrü kısa ve gün içinde belli sıklıklarda almak gerekiyor. Cardarine'de ise böyle bir sorun yok. Günlük tek doz alımı yeterli oluyor. Kullanılacaksa ayrı şişelerde kullanılmalı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
hectordoyle, 16 saat önce yazdı:

Belki de benim clenbuterolden dolayı dilim yandığı için böyle yazmışta olabilirim hocam :D Ancak genel itibariyle gördüğüm kadarıyla fayda/zarar kısmına konulduğunda clenbuterol kullanılmasının pek gerek olmadığını çıkardım. Elbette isteyen kullanabilir ancak dikkatli olunması gerekiyor. Cardarine için ise, hep kullanmak istediğim bir ilaçtı kendisi ancak yıldızımız bir türlü barışmadı xD Kalp ve damar sağlığı için pozitif etkileri olduğunu ve diğer yağ yakıcı amaçla kullanılan steroid ve peptidlerin etkisini arttırdığını öğrendiğimde sonraki kürlerimde hep bulunmasını istedim açıkçası. 

Cardarine ve sr-9009 mix şeklinde kullanılması pek doğru olmaz çünkü sr-9009 un yarılanma ömrü kısa ve gün içinde belli sıklıklarda almak gerekiyor. Cardarine'de ise böyle bir sorun yok. Günlük tek doz alımı yeterli oluyor. Kullanılacaksa ayrı şişelerde kullanılmalı.

Özellikle yabancı internet sitelerinde biraz araştırma yapan herkes 600 mg gibi devasa seviyelerde kullanmış sporcular olduğunu görebilir clenbuterolü... :)

Korkunç rakamlar ama, bu ilaç reseptörlere çok çabuk bağlandığından vucut adaptasyonu hızlı oluyor ve piramit yoluyla alıştıra alıştıra çıkılabiliyor...Yan etkiler ciddi ve ölümcül olabilir, kimseye kullanmayı önermem.Ortada daha zararsız ve yan etkisiz bir çok şey varken, tehlikeye atılmak mantıklı değil.Profesyonel yada ciddi amaçları olan insanlara göre ilaçlar.Şunu unutmayalım, dünyada ölümlerin sebepleri arasında açık ara kalp krizi başı çekiyor yıllardır.Sporcuların çoğunda kalple ilgili sorunlar gelişiyor zaman içinde.Temel sebepler arasında anabolikler ve bu tip performans arttırıcılar geliyor.Kullananlar için benim tavsiyem, en azından senede bir kaç ay kalp damar ve kolesterol gibi değerlerin sağlığı için kürler yapmaları, faydalarına olacaktır...

Cardarin ve sr-9009 mix konusunda haklısın yarılanma süreleri farklı.Ama böyle durumlarda ya ayrı satın almak yada yarılanma süresi kısa olana göre kullanım şekli belirlemek gerekir.Cardarin vucudumuzda bulunan ve yağın taşınmasını birikmesini ayrıştırılmasını sağlayan sisteme etki ederek işlev görüyor.Bu yönüyle gayet doğal ve işlevsel.Fakat uzun süreler tek yönlü baskı oluşturulması vucudumuzdaki işleyişi bozabilir.Onun için 2-3 ayı geçirmemek doğru olur.Sr-9009 daha da sağlıklı ve yararlı bir madde.Fakat piyasadaki satılanlar ne oranda hammaddeye sahip belirsiz.Tamir detox için yağ metabolizması üzerinden çalışan bu iki sarms faydalıdır...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
LiveStorm, 28.04.2022 - 11:48 yazdı:

Selamlar,

@rastlantisal

@metinav

Günlük kaç mg aldın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.