Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Necati01

Küre başlangıç ve birkaç soru

Önerilen İletiler

Necati01    3

Merhaba kardeşlerim,

Öncelikle hepinizin kadir gecesi mübarek olsun.

İkinci olarak ilk kürüme gireceğim ve forumda birçok postlara ve yorumlara bakmama rağmen aklımda kalan birkaç soru var ve bunu siz deneyimli ve bilgili kardeşlerime sormak istiyorum çok bilinen bir şeyi sorduysam mazur görün.

Sadece sustanon ile küre başlamayı düşünüyorum, başlangıç dozum 8 haftalık ne olmalı? Sustanon ile primobolan kullanılır mı veya ilk kürde yapılır mı? Ayrıca primobolan hakkında biraz araştırma yaptım ama asıl faydasını pek bulamadım aydınlatırsanız biraz sevinirim.

Son olarak östrojen engelleyici gerekli olur mu ve biliyorum kan değerlerine göre hazırlanıyor ama önceden yanında şu bulunsun diyebileceğiniz bir pct için gerekl ilaç olur mu ?

Şimdiden yazacaklarınız için çok teşekkürler, iyi geceler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

painsever    17

Dostum öncelikle küre girmeden önce testlerini yaptır pct döneminde karşılaştırma yapman için lazim olacak 2.olarak sustanon karişik esterlere sahip dalgalanma fazla olur artılarına gelirsek kısa ester bulunduğu için güç artışını testo enanthate göre daha hızlı hissedersin başlangıç olarak 250mg yeterli bence arimidex ve cabaser alıp kenarda durmasinda fayda var bence bunları yazıyorum fakat ne kadar spor geçmişin var vücudun yağ oranın vs. sormuyorum küre hazırsındır diye düşünüyorum primobolan ise bence diğer ürünlere göre gayet masum ilk kür için ideal iyi forumlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Necati01    3
painsever, 4 dakika önce yazdı:

Dostum öncelikle küre girmeden önce testlerini yaptır pct döneminde karşılaştırma yapman için lazim olacak 2.olarak sustanon karişik esterlere sahip dalgalanma fazla olur artılarına gelirsek kısa ester bulunduğu için güç artışını testo enanthate göre daha hızlı hissedersin başlangıç olarak 250mg yeterli bence arimidex ve cabaser alıp kenarda durmasinda fayda var bence bunları yazıyorum fakat ne kadar spor geçmişin var vücudun yağ oranın vs. sormuyorum küre hazırsındır diye düşünüyorum primobolan ise bence diğer ürünlere göre gayet masum ilk kür için ideal iyi forumlar 

Bilgileriniz için teşekkürler. arimidex ve cabaser ilk kür bittikten sonra test sonuçlarına göre kullanmak için mi alınması lazım ? Ve ilk küre primobolan eklenmeli mi yoksa only susta da ilerlenebilir mi? Yazdıklarınız için yeniden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Necati01, 2 saat önce yazdı:

Merhaba kardeşlerim,

Öncelikle hepinizin kadir gecesi mübarek olsun.

İkinci olarak ilk kürüme gireceğim ve forumda birçok postlara ve yorumlara bakmama rağmen aklımda kalan birkaç soru var ve bunu siz deneyimli ve bilgili kardeşlerime sormak istiyorum çok bilinen bir şeyi sorduysam mazur görün.

Sadece sustanon ile küre başlamayı düşünüyorum, başlangıç dozum 8 haftalık ne olmalı? Sustanon ile primobolan kullanılır mı veya ilk kürde yapılır mı? Ayrıca primobolan hakkında biraz araştırma yaptım ama asıl faydasını pek bulamadım aydınlatırsanız biraz sevinirim.

Son olarak östrojen engelleyici gerekli olur mu ve biliyorum kan değerlerine göre hazırlanıyor ama önceden yanında şu bulunsun diyebileceğiniz bir pct için gerekl ilaç olur mu ?

Şimdiden yazacaklarınız için çok teşekkürler, iyi geceler.

1.kan testi hemogram kan sayimi ve hormon

2.hormon total testo,lh,fsh,kortizol,prolaktin,estrodroil

3.pct icin gerekli ilaclar: choromion muadili pregnil muadili ovitrelle  ve klomen ile tamoxsifen

4.mct kur ici ilaclar cabaser armidex ve vitaminler 

5.kurun amacina gore beslenme programı 

6.kurun amacina gore antrenman programi

7.kur icin ilac temini

8.kur bittikten sonra yukarıdaki kan testi tekrarlanicak cikan sonuclara gore pct yapilicak

9.pct bitiminden sonra natural kan degeri ile pct sonu kan degerri karsilastirilip hormonal dongu acilip acilmadigini bakilicak

Tavsiye olarak: testo enantat rimobolan kullanilabilir standart olarak haftalik 500mg testo 200mg rimo olabilir baslangic icin ilk 3 hafta 250mg testo 100.mg rimo 4.haftadan itibren500mg testo 200mg rimo olabilir rimo icin dediklerin boldenon saf hali daha temiz hali gibi dusun rimobolani uzun vadede kaliteli temiz kas koymani saglar kardesim gecmis olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
Necati01, 4 saat önce yazdı:

Bilgileriniz için teşekkürler. arimidex ve cabaser ilk kür bittikten sonra test sonuçlarına göre kullanmak için mi alınması lazım ? Ve ilk küre primobolan eklenmeli mi yoksa only susta da ilerlenebilir mi? Yazdıklarınız için yeniden teşekkürler.

Arimidex ve cabaser kür içinde jinekomasti e2 ve prolaktin yükselmesine göre kullanman gerekebilir kür sonu için durumuna göre farklı ilaçlar kullanacaksın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.