Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kowix

Mk677 ve rad 140 bana uyar mı?

Önerilen İletiler

kowix    1

Merhaba iyi sabahlar, mk677 ve rad 140 kullanmayı düşünüyorum daha önceden steroid veya sarms kullanmadım yanında gerekli vitaminleri supplementları kullanıcağım.
173 , 77 kilo biraz yağlı bir vüdudum var 20 yaşındayım,yıllardır futbol,koşu bisiklet sürme gibi aktivitelerde bulunuyorum daha önceden bodybuilding de yaptım 4-5 ay kadar fakat bırakmak zorunda kaldım şuanda aktif olarak 3 aydır yapıyorum ve antremanlarımın , besinlerimin gerçekten üzerine düşerek emek gösteriyorum. definasyon için biraz kas kütlem var fakat yeterli değil ama yaz bu kadar yakınken 10 kilo daha almak için yağlı olduğumu düşünüyorum, tatil beldesinde yaşıyorum.

öneride bulunur musunuz 6 hafta kullanmayı düşünüyorum mix şekilde, olabildiğince az zararla yağ kütlesinden kurtulup ekleyebildiğim kadar kas kütlesi eklemek istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

kullana bilirmisin bilmiyorum ama 

tatmin olmayacağından eminim 6 haftada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kowix    1
holyland, 8 saat önce yazdı:

kullana bilirmisin bilmiyorum ama 

tatmin olmayacağından eminim 6 haftada 

ne kadar süre kullanmamı önerirsiniz hocam 8 hafta iyi midir

üniversite öğrencisi olduğumdan dolayı çok fazla maddiyat olarak yükselemiyorum ufak tefek birikimim var başka önerileriniz varsa onlara da açığım çok zarar vermediği sürece vücuduma saçlarıma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda16    3
kowix, 2 saat önce yazdı:

üniversite öğrencisi olduğumdan dolayı çok fazla maddiyat olarak yükselemiyorum ufak tefek birikimim var başka önerileriniz varsa onlara da açığım çok zarar vermediği sürece vücuduma saçlarıma 

Onun yerine 2 tane cardarine alabilirsin 12 hafta gider paran varsa yanına ostarine eklersin hem yağlarını yakmış olursun daha mantıklı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
kowix, 7 saat önce yazdı:

Merhaba iyi sabahlar, mk677 ve rad 140 kullanmayı düşünüyorum daha önceden steroid veya sarms kullanmadım yanında gerekli vitaminleri supplementları kullanıcağım.
173 , 77 kilo biraz yağlı bir vüdudum var 20 yaşındayım,yıllardır futbol,koşu bisiklet sürme gibi aktivitelerde bulunuyorum daha önceden bodybuilding de yaptım 4-5 ay kadar fakat bırakmak zorunda kaldım şuanda aktif olarak 3 aydır yapıyorum ve antremanlarımın , besinlerimin gerçekten üzerine düşerek emek gösteriyorum. definasyon için biraz kas kütlem var fakat yeterli değil ama yaz bu kadar yakınken 10 kilo daha almak için yağlı olduğumu düşünüyorum, tatil beldesinde yaşıyorum.

öneride bulunur musunuz 6 hafta kullanmayı düşünüyorum mix şekilde, olabildiğince az zararla yağ kütlesinden kurtulup ekleyebildiğim kadar kas kütlesi eklemek istiyorum

“MK677, LGD4033, RAD140” veya “MK677, LGD4033, YK11” bu üçlü kombinelerden biri işini rahatlıkla görecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ben yağlı vucutta kullanmazdim sustanon

senin yerinde olsam test p ile başlar 8 12 hafta diet yapardim sonra test e ile bolde yapardim 24 hafta

tabi uzun süre kür yapmak senin riskin 

ben sadece sivilce sorunu yaşadım şuana kadar ama karacigerimin şuan sağlıkli olmasini beklemiyorum referans aralığının 20 30 üstünde dir kesin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kowix    1

eğer enjeksiyon kullanıcaksam eczane dışı ve uzun süreli kullanmayı düşünmüyorum korkuyorum açıkçası risklerden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MK-677 RAD-140 4 hafta kullandım, söyleyebileceğim şey performans/zarar tandeminde bence kullanılabilecek en iyi ilaç türü. Sıfır yan etki, gözle görülür olumlu etki var, yani ben böyle deneyimledim. En belirgin artısı 7/24 aç gezmen. MK-677 ile aç gezip IGF-1 arttırırken RAD-140 ile de anabolik etkiyi sağlıyorsun. Tek eksisi Türkiye'de orta sınıfa göre çok pahalı olması. Bir şişe sarm ile bazen bir kür dizayn edebilirsin. Kendime zarar vermek istemiyorum ya da bunu minimum düzeyde tutmak istiyorum diyorsan bence sarm senlik. Beklentinin ne olduğu da önemli. Eğer amacın define olmaksa MK-677 başlıca yanlış. Sabah akşam yersin. Ve son olarak şunu eklemeliyim ki yapacağın kürden enjeksiyon etkisi gelişimi bekleme çok büyük hayal kırıklığı olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
anak1nskyw4lk3r, 28.04.2022 - 21:16 yazdı:

MK-677 RAD-140 4 hafta kullandım, söyleyebileceğim şey performans/zarar tandeminde bence kullanılabilecek en iyi ilaç türü. Sıfır yan etki, gözle görülür olumlu etki var, yani ben böyle deneyimledim. En belirgin artısı 7/24 aç gezmen. MK-677 ile aç gezip IGF-1 arttırırken RAD-140 ile de anabolik etkiyi sağlıyorsun. Tek eksisi Türkiye'de orta sınıfa göre çok pahalı olması. Bir şişe sarm ile bazen bir kür dizayn edebilirsin. Kendime zarar vermek istemiyorum ya da bunu minimum düzeyde tutmak istiyorum diyorsan bence sarm senlik. Beklentinin ne olduğu da önemli. Eğer amacın define olmaksa MK-677 başlıca yanlış. Sabah akşam yersin. Ve son olarak şunu eklemeliyim ki yapacağın kürden enjeksiyon etkisi gelişimi bekleme çok büyük hayal kırıklığı olur. 

dostum kaç hafta kullandın toplamda ve rad140+mk-677 mix ürün mü aldın ayrı ayrı mı? üzerinden baya bir zaman geçmiş gibi sonrasında natural olarak mı devam ettin ettiysen hala gelişebiliyor musun merak ettim cevaplarsan sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager, 23.06.2022 - 08:42 yazdı:

dostum kaç hafta kullandın toplamda ve rad140+mk-677 mix ürün mü aldın ayrı ayrı mı? üzerinden baya bir zaman geçmiş gibi sonrasında natural olarak mı devam ettin ettiysen hala gelişebiliyor musun merak ettim cevaplarsan sevinirim.

4 hafta kullandım miks ürün. Bayağı zaman geçti evet natural devam. İlacı kullandığım dönemde gördüğüm en önemli iki fayda oldu. Birincisi açlık. 1 kilo pirinç yesem bana mısın demezdim. İkincisi ise kas inşasını hızlandırdığı bariz belliydi. Birkaç antrenman sonra bile triceps ve göğüste belirgin değişimler vardı. Psikolojik değildi. Arkadaşımdan olumlu yorum da almıştım. Bittikten sonra ise herhangi bir hormonal problem yaşamadım. Cinsel anlamda da sorun olmadı. Belki de kişiden kişiye değişiyordur ama. Hala gelişiyorum tabii. Miks bittikten sonra 6-8 kilo koydum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Sarms'ların çoğu yan etkisiz ancak Rad 140 gibi gerçekten etki alacağın sarms kürü testonu baskılayabilir, TR deki insanlara sorduğunda yan etki yok diyebiliyor ancak yabancı forumlarda bazı sarmslar için testo etkilediği söyleniyor, Ek olarak bu küre günlük 20 mg anavar ekleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barannn    0
anak1nskyw4lk3r, 28.04.2022 - 21:16 yazdı:

Piyasada çok sahte mal var nerden bulabilirim hangi marka kullandınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Dolu RAD-140 için hangi marka tavsiye edersiniz? Dolu SARM bulmak beni baya bir mesela. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    72

Valla hocam orjinal sarms bulman bi dert. Ben yerinde olsam only testo devam ederim. Bütçe sıkıntın varsa hiç bulaşma maddiyatı toparlayınca gir bu işlere. Beslenme ilaç vs. alacağın verimi herşey etkiliyor. Herşey para anlayacağın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redcavalry    1

Benim boyum da 178 kilo 87 ben de de biraz yağ var hardcore series myo rad140 ve myo card kullanmaya başladım bugün itibariyle her birinden günde 2 tablet kullanıcam sanırım yani günde 20 mg cardarine yağlar için iyi bi seçenek sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barannn    0
redcavalry, 26.04.2023 - 21:26 yazdı:

Benim boyum da 178 kilo 87 ben de de biraz yağ var hardcore series myo rad140 ve myo card kullanmaya başladım bugün itibariyle her birinden günde 2 tablet kullanıcam sanırım yani günde 20 mg cardarine yağlar için iyi bi seçenek sanırım

Nasıl etkisi varmi ve sistemde bi sıkıntı varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redcavalry    1
Barannn, 2 saat önce yazdı:

Nasıl etkisi varmi ve sistemde bi sıkıntı varmı 

Kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu olumsuz ya da olumlu herhangi bir etki görmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siryunus07    6
redcavalry, 03.05.2023 - 23:10 yazdı:

Kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu olumsuz ya da olumlu herhangi bir etki görmedim 

sarmslardan ne gibi etki aldın dostum günceller misin meraktayım bende o markanın ürünleri orjinal mı değilmi diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
holyland, 28.04.2022 - 16:48 yazdı:

ben yağlı vucutta kullanmazdim sustanon

senin yerinde olsam test p ile başlar 8 12 hafta diet yapardim sonra test e ile bolde yapardim 24 hafta

tabi uzun süre kür yapmak senin riskin 

ben sadece sivilce sorunu yaşadım şuana kadar ama karacigerimin şuan sağlıkli olmasini beklemiyorum referans aralığının 20 30 üstünde dir kesin

hocam karaciger degerlerinin isimleri neydi bende referans aralıgında beklemiyorumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.