Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Araz48

Insülin iğnesi ile karından testosteron enjeksiyonu yapılabilir mi ?

Önerilen İletiler

Araz48    1

Sustanon 250 kullanıyorum genelde sol omuzdan enjeksiyon yapıyorum ve bu omzumda oldukça fazla acıya sebebiyet veriyor. Aynı dozdaki testosteronu insülin iğnesiyle karın kasımdan yapabilir miyim ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
Araz48, 1 dakika önce yazdı:

Sustanon 250 kullanıyorum genelde sol omuzdan enjeksiyon yapıyorum ve bu omzumda oldukça fazla acıya sebebiyet veriyor. Aynı dozdaki testosteronu insülin iğnesiyle karın kasımdan yapabilir miyim ? 

Karından olmaz bacaktan yapabilirsin 0.45x13mm iğne ucu ile insulin gibi kahverengi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Araz48, 2 dakika önce yazdı:

Hayır yapamazsın insülin iğnesiyle enjeksiyon olmaz kas içi omuzdan tıberkuloz iğnesi kullanıp koltukaltına yastık koyup yapmayı deneyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Merhabalar İnsülin iğnesi deri altı enjeksiyonlarında kullanılır yani kaslı dokuya ulaşması işlevselliği bakımından mümkün değil .Enjeksiyonda seçeceğiniz bölgeler Kalça,bacak ve omuz’dur 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Surrender, 48 dakika önce yazdı:

Merhabalar İnsülin iğnesi deri altı enjeksiyonlarında kullanılır yani kaslı dokuya ulaşması işlevselliği bakımından mümkün değil .Enjeksiyonda seçeceğiniz bölgeler Kalça,bacak ve omuz’dur 👍

demin lat dan yaptım insülin ignesiyle gayet de kasa oturdu gibi ilk denemem olduğu için ilk basta kasi serbest bırakamadım girmedi 4. denemede delebildim

acitmiyor denemek isteyen varsa ama biraz zor tek elinizle vurmanız lazım

birazına parmağım yetişmedi duvara yaslanip ittirdim igneyi gerisini elimle vurdum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Surrender, 1 saat önce yazdı:

Ne alaka ben aylardır bacaktan yapıyorum kasa da gayet oturuyor hiç ödem sorunu yaşamadım ha benim quadlar dışa doğru bombeli ve büyük ama olmaz diye bişey yok bu işlerde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Ne alaka ben aylardır bacaktan yapıyorum kasa da gayet oturuyor hiç ödem sorunu yaşamadım ha benim quadlar dışa doğru bombeli ve büyük ama olmaz diye bişey yok bu işlerde 

Ozaman yazmış olduğum içeriği ayrıntılı olarak düzelteyim bazı bölgelerde işlevselliği bakımından insülin iğnesi ile enjeksiyon pek mümkün değil mesela göbek kısmı yağlı ise kaslı dokuya ulaşması mümkün değil yada kalça kısmındaki kaba et kısmı fazla olduğundan dolayıda o kısımdada kaslı dokuyu hedef almak insülin iğnesi ile pek mümkün gözükmüyor geriye derinin ince ve yağlı olmadığı bacak ve kol kısmı kalıyor ordanda ben insülin iğnesi ile başarıyorum yapıyorum diyorsanız saygı duyarım yani hayatta olmaz olmaz diye birşey yok ama kahverengi ve yeşil uçlu iğneler dururken bana biraz ütopik geliyor insülin iğnesi.Madem bu kadar kolay ise insülin iğnesi ile enjeksiyon tüm doktorları ve hemşireleri enjeksiyonları yaparken insülin iğnesi ile yapmaya teşvik edelim. Genel kabul görmüş doğruların tabularını yıkalım ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Surrender, 3 dakika önce yazdı:

Ozaman yazmış olduğum içeriği ayrıntılı olarak düzelteyim bazı bölgelerde işlevselliği bakımından insülin iğnesi ile enjeksiyon pek mümkün değil mesela göbek kısmı yağlı ise kaslı dokuya ulaşması mümkün değil yada kalça kısmındaki kaba et kısmı fazla olduğundan dolayıda o kısımdada kaslı dokuyu hedef almak insülin iğnesi ile pek mümkün gözükmüyor geriye derinin ince ve yağlı olmadığı bacak ve kol kısmı kalıyor ordanda ben insülin iğnesi ile başarıyorum yapıyorum diyorsanız saygı duyarım yani hayatta olmaz olmaz diye birşey yok ama kahverengi ve yeşil uçlu iğneler dururken bana biraz ütopik geliyor insülin iğnesi.Madem bu kadar kolay ise insülin iğnesi ile enjeksiyon tüm doktorları ve hemşireleri enjeksiyonları yaparken insülin iğnesi ile yapmaya teşvik edelim. Genel kabul görmüş doğruların tabularını yıkalım ☺️

genelde insanlar spor yapmadığı için hem kas kütlesi az hmede yağlılar ve kadın erkek fark etmeden vuruyorlar o yüzden garanti olsun diye siyah yeşil ile vuruyor olabilirler

ben şuan trapez  omuz göğüs kol kanat quad dan çok rahat insulin ile vurabilirim çünkü oralarda derim çok ince direk kası hissedebiliyorum elimle

yan kalça ya insulin yetisemiyor ama kahve rengiyle oluyor 

arka kalçaya imkanı yok kahve rengi yetişsin kasa xD en az siyah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
holyland, Şimdi yazdı:

genelde insanlar spor yapmadığı için hem kas kütlesi az hmede yağlılar ve kadın erkek fark etmeden vuruyorlar o yüzden garanti olsun diye siyah yeşil ile vuruyor olabilirler

ben şuan trapez  omuz göğüs kol kanat quad dan çok rahat insulin ile vurabilirim çünkü oralarda derim çok ince direk kası hissedebiliyorum elimle

yan kalça ya insulin yetisemiyor ama kahve rengiyle oluyor 

arka kalçaya imkanı yok kahve rengi yetişsin kasa xD en az siyah

Aslında benimde demek istediğim buydu ☺️ başta ayrıntılı ifade etmem gerekirdi. Aynen bazı bölgelerde kullanmak pek mümkün değil yerine göre ve kişiden kişiye değişebilen bir durum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Surrender, 44 dakika önce yazdı:

İnsulin uzun olanın ucundaki kahverengi uçlu iğne ucu okuyor dostum zaten :) piyasada 0.45x13mm diye geçer enjeksiyon biraz uğraştırır ama hızlı yapma olasılığın zaten olmadığı icin ödem sorunu da yaşamazsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

küçük olanla flakona hava basarsanız daha rahat çekiliyor

20220427_141202.thumb.jpg.d8a46adcf3f8ab780ae3efb52f27cad9.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

İnsulin uzun olanın ucundaki kahverengi uçlu iğne ucu okuyor dostum zaten :) piyasada 0.45x13mm diye geçer enjeksiyon biraz uğraştırır ama hızlı yapma olasılığın zaten olmadığı icin ödem sorunu da yaşamazsın 

Bunu değerlendireceğim 👍 aslında insülin enjektörü diye geçiyor bunların genel ismi insülin iğnesi denilince başta benim aklım bu şeker hastalarının yapmış olduğu insülin  kalemlerinin ucundaki iğne var direkt o geldi 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Araz48    1

Arkadaşlar bende sadece kas içine enjekte ediliyor diye biliyordum  3-4 kere de omuzdan vuruldum. Enjeksiyondan sonraki gün ise acı oluşuyordu. İnternette araştırma yaparken insülin iğnesi ile deri altından testosteron enjeksiyonu gördüm ve paylaşmak istedim. Bugün ilk defa karın bölgesindeki deri altından insülin iğnesiyle enjeksiyon yaptım. enjeksiyon sırasında da sonrasında da acı hissetmedim. Test sonuçları yaptırdığım zaman arada bir fark olup olmadığını göreceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bence risk almaya gerek yok ya kanattan ya omuzdan sapla geç aciyi versin o gün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: mertcanross
      3-4 AY ÖNCESİ.

GÜNCEL.

Hiç bir kür geçmişim olmadı fakat 4 ay öncesinde yoğun depresif ve libido problemleri yaşıyordum ve testo ve d ye baktırmak istedim. Birde ne göreyim? D vitamini ve testom yerlerde. Telaş ve panik yaptım D vitamini kullandım 4 ay süreyle test yaptırdım ve sonuç bu.
      Siz siz olun D vitaminini ihmal etmeyin.
    • Yazan: Can Yavaş
      Merhaba hocalarım
      Sayfanızı bi kaç haftadır takip ediyorum ve sayenizde yeni yeni bilgiler öğrendim. Bende haftalık olarak 250mg iran testo kullanıyorum kullanalı 5 gün oldu lakin ben kilo almak yerine 3 kilo verdim sanırım  Beslenmeme dikkat etmediğimden dolayı olabilir sanrım. Ben kaçıncı haftam da kilo almaya başlarım acaba ?
      Bu arada 10 hafta kullanıcam şimdiden değerli peptid hocalarıma teşekkür ediyorum 💙
    • Yazan: Tupacmakaveli1
      Testo enantat ne kadar surede kana karışır ?
      Kaçıncı hafta etki etmeye baslar antrenmanlarda güç olsun libido agresiflik olsun
      Teşekkürler şimdiden..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.