Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

PowerWave

Depresyon

Önerilen İletiler

PowerWave    219

Herkese merhabalar …

Yaklaşık bundan 4 ay önce kadar boldenon cypionat parabolan kürü yaptım 14 hafta kadar ..

5 hafta önce kadar ilaçlar bitti ve pct dönemim başladı. Choromion (15 gün 1000 iu şeklinde ) sonrasında. klomen kullandım . Şuan sürekli uyku hali gözlerde yorgunluk depresif hallerim mevcut isteksizlik her manada hat safhada . Belki pct beni açmadı beni,  belki farklı sorunum var bilemiyorum . Bunu anlatmamın esas sebebi derdime çareden ziyada ilaçlar hakkındaki düşüncelerimdir . Belkide ilaç steroid kullanımı bana göre değil.Çünkü ilaçları kullandığım süre zarfında libido sıfırlandı diyebilirm. Normalde libidosu yükseK biriydim ve kür esnasında çok halsizlik ateş basması antrenman yaprken hemen kas ağrıları yaşıyordum . Belki de yine benimle alakalı sorundur vücudum anabolizanlara uygun değil . İlk kürümde bu kadar şey yaşamak beni kötü etti . Vücudum hala su tutmuyor:. Küre ilk defa girecekler dikkatli olsun

çevremden öğrendiğim kadarıyla ilaçların % 95 e yakını ne olduğu belirsiz yerlerde üretiliyor . İçlerinde genelde testodan başka hammadde koyulmuyor . Konulsa bile hijyenik ve test aşaması olmayan bir üretim söz konusu.. 

özellikle swiss watson unigen bildiğim ilaçlar ve uzak durulması gereken türkiye üretimi ilaçlar

bu markaları illaki kullananlar var ama kimse  hakkında birşey paylaşmamış .. Sahte ilaç kurbanı olmayın .. Çok güvendiğiniz insanlardan temin edin . Misal Burak hocadan temin edebilirsiniz .. Steroid satıcıların sitelerindeki güvenilir markalar sizi yanıltmasın . Çoğunda vicdan yok sizi kurbanlık görürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.215

Boşuna sıkma canını tüm anlattıkların Total Testosteron değerinin alt sınara gelmesinden dolayı.

Peki totali düşük kişilerde ne olur Burak hocanın kaleminden okuyabilirsin.

Total düşükse neler oluyormuş madde madde yazmış ve hepside doğrudur sizin yazınızda başlığınızda totali işaret ediyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Bay-T, 28 dakika önce yazdı:

Boşuna sıkma canını tüm anlattıkların Total Testosteron değerinin alt sınara gelmesinden dolayı.

Peki totali düşük kişilerde ne olur Burak hocanın kaleminden okuyabilirsin.

Total düşükse neler oluyormuş madde madde yazmış ve hepside doğrudur sizin yazınızda başlığınızda totali işaret ediyor.

Evet okudum teşekkürler hocam .. Aklıma takılan şu, kür içinde teste girdim total yüksekti ama sorunlarım ilaç kullanımı devamında yine vardı iyi değildim . Burak hocanın dediklerine katılıyorum. Vücudum kürde kurudu hiç büyüme katedemedim. Parabolan (tabi içinde varsa) kestim sonra testoya devam ettim yine aynıydı. Burak hocam güzel konuya değinmiş ilaçlar orjinalde olsa dozajlama hatasından verim almayabilir ve libido sorunu yaşayabilir. Ben kullandığjm ilaçlar içinde farklı bir madde olduğundan şüpheleniyorum. Misal kortizon ya da su atan başka birşey.. Bundan sonra daha dikkatli olacağım.   ürolojiye göründüm gün içinde hafif sol testiste varis olduğunu söyledi ama hiçbirşeye engel olmaz dedi ..testisler normal vs dedi .. Total testo testi istedi sabah kan vereceğim . Tekrar Teşekkürler iyiki varsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
PowerWave, 2 dakika önce yazdı:

Evet okudum teşekkürler hocam .. Aklıma takılan şu, kür içinde teste girdim total yüksekti ama sorunlarım ilaç kullanımı devamında yine vardı iyi değildim . Burak hocanın dediklerine katılıyorum. Vücudum kürde kurudu hiç büyüme katedemedim. Parabolan (tabi içinde varsa) kestim sonra testoya devam ettim yine aynıydı. Burak hocam güzel konuya değinmiş ilaçlar orjinalde olsa dozajlama hatasından verim almayabilir ve libido sorunu yaşayabilir. Ben kullandığjm ilaçlar içinde farklı bir madde olduğundan şüpheleniyorum. Misal kortizon ya da su atan başka birşey.. Bundan sonra daha dikkatli olacağım.   ürolojiye göründüm gün içinde hafif sol testiste varis olduğunu söyledi ama hiçbirşeye engel olmaz dedi ..testisler normal vs dedi .. Total testo testi istedi sabah kan vereceğim . Tekrar Teşekkürler iyiki varsınız

Tamam şimdi oldu hiç bir psikolojik sorun yoksa hayatında trenden yaptı bunu çünkü tren adamı paranoyak yapar. Ne yazıkki lab ilaçlarının içinde ne tür ağır metaller var bilemiyoruz o yüzden herkese ne diyoruz eczane eczane eczane. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Bay-T, 4/25/2022 - 22:43 yazdı:

Tamam şimdi oldu hiç bir psikolojik sorun yoksa hayatında trenden yaptı bunu çünkü tren adamı paranoyak yapar. Ne yazıkki lab ilaçlarının içinde ne tür ağır metaller var bilemiyoruz o yüzden herkese ne diyoruz eczane eczane eczane. Geçmiş olsun.

Teşekkürler .. Hocam birde pct sonrası şuan testis ağrısı çekiyorum hafif derecede normal midir .. Sıkışma hissi var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Şimdi Hocam kür öncesinde hormonum bazı sebeplerden ötürü düştü uykusuzluk beslenme eksikliği işimin zorluğu ve  protein olarakda düşük miktarda alıyordum .. Daha öncesinde libido olarak full aktiftim ..

kür öncesiA274FEF7-89E7-4DDF-A2C0-5A75DCD1DB80.jpeg.47ca0428b046cfc428792e9512998724.jpeg

kür içinde ;

kür bitimininde pct den önce ;

D4EB1774-F2D7-4340-B27A-BAFF27CC7302.jpeg.6b7cb9661afe706809fc36062c390e0c.jpeg

Pct yaptım choromion beni çok kötü etti sonrasında klomen kullandım. Tabi bu arada antrenmana devam ederken muhtemelen testo düştü sıkıntılarım başladı kür öncesindekiler gibi..

gonapeptly vurdum 1 tüp 1 hafta sonra da 1 tüpü haftalık 3 e bölerek yaptım  (geçen hafta). Biraz düzelme oldu gibi . Bu arada antrenmanlara pek gitmiyorum daha kötü olurum diye . Ürolojiye gittim ilaçtan bahsetmedim sıkıntılarımı anlattım test istedi . Çıkan sonuçta bu;

518254B0-865A-438A-B0E4-8D484C8B52C1.thumb.jpeg.0064dca6ea07ed18b178939e9ed67001.jpeg

Nasıl bir yol izlemeyelim . Şimdi haziranda tekrar küre girmeyi düşünüyorum . Her seferinde pct döneminde bunları yaşarsam kürde aldıklarımı geri vereceğim demektir .

ilk ilaçların içindekileri Allah bilir içlerinde ne vardı.. Kuruttu beni gelişme sağlamadan ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
PowerWave, 25.04.2022 - 21:46 yazdı:

Herkese merhabalar …

Yaklaşık bundan 4 ay önce kadar boldenon cypionat parabolan kürü yaptım 14 hafta kadar ..

5 hafta önce kadar ilaçlar bitti ve pct dönemim başladı. Choromion (15 gün 1000 iu şeklinde ) sonrasında. klomen kullandım . Şuan sürekli uyku hali gözlerde yorgunluk depresif hallerim mevcut isteksizlik her manada hat safhada . Belki pct beni açmadı beni,  belki farklı sorunum var bilemiyorum . Bunu anlatmamın esas sebebi derdime çareden ziyada ilaçlar hakkındaki düşüncelerimdir . Belkide ilaç steroid kullanımı bana göre değil.Çünkü ilaçları kullandığım süre zarfında libido sıfırlandı diyebilirm. Normalde libidosu yükseK biriydim ve kür esnasında çok halsizlik ateş basması antrenman yaprken hemen kas ağrıları yaşıyordum . Belki de yine benimle alakalı sorundur vücudum anabolizanlara uygun değil . İlk kürümde bu kadar şey yaşamak beni kötü etti . Vücudum hala su tutmuyor:. Küre ilk defa girecekler dikkatli olsun

çevremden öğrendiğim kadarıyla ilaçların % 95 e yakını ne olduğu belirsiz yerlerde üretiliyor . İçlerinde genelde testodan başka hammadde koyulmuyor . Konulsa bile hijyenik ve test aşaması olmayan bir üretim söz konusu.. 

özellikle swiss watson unigen bildiğim ilaçlar ve uzak durulması gereken türkiye üretimi ilaçlar

bu markaları illaki kullananlar var ama kimse  hakkında birşey paylaşmamış .. Sahte ilaç kurbanı olmayın .. Çok güvendiğiniz insanlardan temin edin . Misal Burak hocadan temin edebilirsiniz .. Steroid satıcıların sitelerindeki güvenilir markalar sizi yanıltmasın . Çoğunda vicdan yok sizi kurbanlık görürler. 

En saçma şeyi yapmışsın ve ilk küründe.Şu forumu tarasaydın kullanacağın steroidlerin tek tek ne yan etkileri var nasıl kullanılır ne kadar süre alınır gibi soruların cevaplarını araştırıp öğrenseydin seni kimse aldatamaz yanlış işe sokamazdı.Ama kaptırmışlar hacı hoca ıvır zıvır kür diye satıp arkalarını dönmüşler.Şimdi ağlayıp sızlıyorsun, kendim ettim kendim buldum diye...

Bu melankolik hali bırak git hormon ve kan testi yaptır önce.Bak bakalım fizyolojik bir sıkıntı var mı ? Pct olmuş mu aksayan işlemeyen bir şey var mı...Ondan sonra işin psikolojik ve algı tarafına yönelirsin...

Şu gençlerde ki heves ve sazan gibi atlama işine takıyorum baze.Sormadan soruşturmadan araştırmadan bu zamanda, markete gidilmez bir şey alınmaz.O halde felaket derecede karışık ortalık...

Boldenon-tren kısa esterler, dht türevleri hep kurutucu özellikteler.Su tutmak genişlemek hacim almak kilo artışı isteyenler deca sustanon anapolon danabol gibi anaboliklere yönelmeliler...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
metinav, 3 dakika önce yazdı:

En saçma şeyi yapmışsın ve ilk küründe.Şu forumu tarasaydın kullanacağın steroidlerin tek tek ne yan etkileri var nasıl kullanılır ne kadar süre alınır gibi soruların cevaplarını araştırıp öğrenseydin seni kimse aldatamaz yanlış işe sokamazdı.Ama kaptırmışlar hacı hoca ıvır zıvır kür diye satıp arkalarını dönmüşler.Şimdi ağlayıp sızlıyorsun, kendim ettim kendim buldum diye...

Bu melankolik hali bırak git hormon ve kan testi yaptır önce.Bak bakalım fizyolojik bir sıkıntı var mı ? Pct olmuş mu aksayan işlemeyen bir şey var mı...Ondan sonra işin psikolojik ve algı tarafına yönelirsin...

Şu gençlerde ki heves ve sazan gibi atlama işine takıyorum baze.Sormadan soruşturmadan araştırmadan bu zamanda, markete gidilmez bir şey alınmaz.O halde felaket derecede karışık ortalık...

Boldenon-tren kısa esterler, dht türevleri hep kurutucu özellikteler.Su tutmak genişlemek hacim almak kilo artışı isteyenler deca sustanon anapolon danabol gibi anaboliklere yönelmeliler...

Teşekkürler fırçalama ve tavsiyelerin için .. :)

Araştırmadım çünkü ilk defa girdim güvenerek aldım. Evet yan etkilerini ve etkilerini bilmem gerekirdi . Ama ben ilaçların çöp olduğu kanaatindeyim artık . Anlatmamın sebebi daha çok bu markaları almak isteyenlerin neler çektiğimi görsünler istedim. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
PowerWave, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler fırçalama ve tavsiyelerin için .. :)

Araştırmadım çünkü ilk defa girdim güvenerek aldım. Evet yan etkilerini ve etkilerini bilmem gerekirdi . Ama ben ilaçların çöp olduğu kanaatindeyim artık . Anlatmamın sebebi daha çok bu markaları almak isteyenlerin neler çektiğimi görsünler istedim. 

Ben burda biraa watson olayina takildim bir kac arkadasim kullanıyor o kdr memnunlarki pct leri de gayet guzel gectiki guzelde verim aldilar benim tedarik ettigim kisi beni watson konusunda uyariyo bir seri geliyor harika bir seri geliyo ilac bos dio bilemiyoruz dio suan guncel olarak bir arkasima haftalik 500mg testo 300 boldnn 200mg deca giriyoruz 3.haftasi bitti 8 kilo su tuttu vucudu istah artiisi hat safhada ki bu arkadasimin midesi cok hassas yemek konusunda cok secici 30 yasindayim bole bise gormedim dio performans artisi hat safhada dio abartmiyorum 4.haftadam itibaren boldenon 400 cikarcaz 7.haftada deca kesicez ama burdan anladigim kdariyla kisiden kisiye fark ediyor demekki o yuzden tedarikciden tedarikciye fark ediyor olabilir kimseye guvenmiyosaniz burak hocaya güvenip alabilirsiniz @Loving  sahsen ucun besin hesabina dusmem balkan veya sp labs dışında kullanmam ki suan zaten onuda piyasada bulmak nerdeyse imkansiz artik...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Lynx, 14 dakika önce yazdı:

Ben burda biraa watson olayina takildim bir kac arkadasim kullanıyor o kdr memnunlarki pct leri de gayet guzel gectiki guzelde verim aldilar benim tedarik ettigim kisi beni watson konusunda uyariyo bir seri geliyor harika bir seri geliyo ilac bos dio bilemiyoruz dio suan guncel olarak bir arkasima haftalik 500mg testo 300 boldnn 200mg deca giriyoruz 3.haftasi bitti 8 kilo su tuttu vucudu istah artiisi hat safhada ki bu arkadasimin midesi cok hassas yemek konusunda cok secici 30 yasindayim bole bise gormedim dio performans artisi hat safhada dio abartmiyorum 4.haftadam itibaren boldenon 400 cikarcaz 7.haftada deca kesicez ama burdan anladigim kdariyla kisiden kisiye fark ediyor demekki o yuzden tedarikciden tedarikciye fark ediyor olabilir kimseye guvenmiyosaniz burak hocaya güvenip alabilirsiniz @Loving@Loving  sahsen ucun besin hesabina dusmem balkan veya sp labs dışında kullanmam ki suan zaten onuda piyasada bulmak nerdeyse imkansiz artik...

Çevremde Watson kullananlar vardı hiç bir ilerleme kaydedemediler tıpkı benim gibi ..

benim kurumam ilaçların orjinal oldığunu göstermiyor . Kuruttu büyütmedi içinde belkide östrojen bloker vardı bilemiyorum .

boldenonu uzun ester biliyorum ha o zaman ester de bilmiyordum orası ayrı konu . 

Sağlam ilaçlar aldım . Ve aynı küre yakın ilaçlar deneyeceğim sonuçlarıda yazarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
PowerWave, 2 saat önce yazdı:

Çevremde Watson kullananlar vardı hiç bir ilerleme kaydedemediler tıpkı benim gibi ..

benim kurumam ilaçların orjinal oldığunu göstermiyor . Kuruttu büyütmedi içinde belkide östrojen bloker vardı bilemiyorum .

boldenonu uzun ester biliyorum ha o zaman ester de bilmiyordum orası ayrı konu . 

Sağlam ilaçlar aldım . Ve aynı küre yakın ilaçlar deneyeceğim sonuçlarıda yazarım

Diyorum ya kardeşim saticidan saticiya fark var yani ben tedarikciye guveniyorum yuzunu bile gormedim ama dusun kan testine bile ihtiyac duymuyorum cunku saglam satiyor o kisi ilk irtibatimda her turlu testi yapmistim iki uc derken artik teste ihtiyac duymuyorum sadece pct de o kdr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Lynx, 19 saat önce yazdı:

Diyorum ya kardeşim saticidan saticiya fark var yani ben tedarikciye guveniyorum yuzunu bile gormedim ama dusun kan testine bile ihtiyac duymuyorum cunku saglam satiyor o kisi ilk irtibatimda her turlu testi yapmistim iki uc derken artik teste ihtiyac duymuyorum sadece pct de o kdr

Parayla bile rezil olduğumuz bir ülke burası . Her yer sahtekar dolu.. Yasal olması lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.